Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 29.8.2016 10:47
Akcie.cz»Úvodní stránka

BCPPKurzZměnaObjem
CETV57,90-0,431,46
CEZ419,20+0,7016,94
ERBAG689,00+0,155,24
E4U100,000,000,00
FOREG89,20-0,780,35
KOFOLA427,000,000,00
KOMB821,20-0,2128,03
MONETA78,00-0,648,88
NWRUK0,070,000,00
O2 C.R.228,00+0,885,72
PEGAS791,30+0,180,51
PLG207,500,000,00
PM ČR12 965,00+1,050,04
STOCK SP55,000,000,00
TMR665,000,000,00
UNIPE180,95+1,5411,65
VIG450,40-0,997,99
RM-SYSTÉMKurzZměnaObjem
CETV57,40-1,715,74
CEZ420,00+0,48374,66
DETEL405,400,000,00
ERBAG688,00+0,15769,30
FOREG89,00-0,6753,72
KOFOLA422,200,000,00
KOMB822,00-0,36302,24
MONETA79,00+0,2515,80
NWRUK0,100,0022,22
NOKIA135,300,000,00
O2 C.R.229,000,000,00
PEGAS805,00+0,6320,13
PM ČR12 905,00+0,2412,91
UNIPE180,00+0,561 022,24
VIG454,000,000,00
VITKO107,00+1,9010,17
VOLKS3 520,60-0,5552,91

A B C D E F G H I J K L M N O PQ R S T U V W XYZ BCPP RMS


10:40
Hlavní roli hraje sílící dolar, trh na zlatě oceňuje možné zvýšení sazeb v USA. Bloomberg commodity index odepisuje 0,4 %Ropa (GCLV6, QMV6) -1,57 % na 46,89 USD za barel. Zemní...  celý text
8:22
DAX futures -0,79 % na 10505,5 b. Euro Stoxx 50 futures -0,76 % na 2990 b.  celý text
8:09
USA: 14:30 Osobní příjem (červenec): očekávání trhu: 0,4 %, předchozí hodnota: 0,2 % 14:30 Osobní výdaje (červenec): očekávání trhu: 0,3 %, předchozí hodnota: 0,4 % 14:30 Index...  celý text
16:01
Index spotřebitelské důvěry University of Michigan (srpen - konečný): aktuální hodnota: 89,9 b. očekávání trhu: 90,8 b. předchozí hodnota: 90,4 b. Zdroj: Bloomberg  celý text
15:55
Dow Jones připisuje 0,4 %, S&P 500 +0,3 %Index Dow Jones Industrial Average +0,43 % na 18526,82 b. Index S&P 500 +0,3 % na 2178,98 b. Index Nasdaq  celý text

Komentáře a doporučení

Právě diskutujete


Zajímavé vzestupy

TABAK12 830,00+2,80
UNIPE178,20+1,57
TOMA820,00+0,74
TELEC226,00+0,62
GECBA78,50+0,13

Zajímavé poklesy

FOREG89,90-1,21
VIG454,90-1,19
ERBAG688,00-0,99
KOMB822,90-0,62
CETV58,15-0,60

Kurzovní lístek

EURnahoru27,020+0,03
HUFdolu8,758-0,37
JPYdolu23,839-0,05
PLNnahoru6,249+0,31
USDnahoru23,928+0,04

demo-e-broker

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,24855,2010:45:43
RMnahoru+0,101 065,1810:34:05
DJIAdolu-0,2918 395,4026.08.16
NASDAQnahoru+0,185 221,7726.08.16
SP500dolu-0,162 169,0426.08.16
DAXdolu-0,9710 485,3510:25:36
WIG20nahoru+0,141 778,4310:25:00


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz