Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 25.9.2016 9:05
Akcie.cz»Úvodní stránka

BCPPKurzZměnaObjem
CETV55,00-2,6524,03
CEZ430,60-0,09251,27
ERBAG713,00-0,9668,59
E4U101,00-0,200,82
FOREG90,00-0,551,10
KOFOLA400,000,001,24
KOMB835,600,00191,94
MONETA80,00+0,131 019,06
NWRUK0,070,000,00
O2 C.R.234,70-0,1341,19
PEGAS794,80-1,072,38
PLG0,00
PM ČR12 549,00+0,040,14
STOCK SP51,750,0028,71
TMR700,000,000,00
UNIPE180,45+0,036,32
VIG482,90-0,826,45
RM-SYSTÉMKurzZměnaObjem
CETV55,10-2,30111,19
CEZ431,000,001 355,22
DETEL413,50+2,38213,09
ERBAG711,00-1,25533,16
FOREG89,80+0,2232,49
KOFOLA400,000,0020,00
KOMB838,10+0,24716,45
MONETA79,80-0,2523,95
NWRUK0,10-50,0010,87
NOKIA137,000,000,00
O2 C.R.234,80+0,34346,96
PEGAS798,000,0013,57
PM ČR12 594,700,000,00
UNIPE180,00-0,440,00
VIG480,00-0,6235,52
VITKO127,10+1,600,00
VOLKS3 520,000,000,00

A B C D E F G H I J K L M N O PQ R S T U V W XYZ BCPP RMS


22:08
Index Dow Jones Industrial Average -0,71 % na 18261,45 b. Index S&P 500 -0,48 % na 2166,7 b. Index Nasdaq Composite -0,56 % na 5309,80  celý text
16:13
Agentura Reuters dnes zveřejnila spekulaci o návrhu Saudské Arábie, že sníží produkci ropy, pokud Írán přistoupí k dohodě o zmrazení produkční úrovně. Tento týden ve Vídni bylo...  celý text
15:49
Index nákupních manažerů Markit (září - předběžný): aktuální hodnota: 51,4 očekávání trhu: 52,0 předchozí hodnota: 52,0  celý text
15:02
S&P 500 futures odepisují 0,09 %Dow Jones futures (ZDJZ6, YMZ6) -0,05 % na 18290 b. S&P 500 futures (ZSPZ6, ESZ6) -0,09 % na 2166,25 b. Nasdaq 100  celý text
14:17
Předchozí cena 68 PLN a hodnocení "neutrální"Zdroj: Reuters  celý text

Komentáře a doporučení

Právě diskutujete


Zajímavé vzestupy

KOMB838,10+0,30
GECBA80,00+0,13
PVT0,700,00
ENRGA2 650,000,00
LAZJA1 250,000,00

Zajímavé poklesy

CETV55,00-2,65
ERBAG714,80-0,71
FOREG90,00-0,55
TABAK12 479,00-0,52
PEGAS799,70-0,46

Kurzovní lístek

EURstejne27,0200,00
HUFdolu8,845-0,28
JPYdolu23,908-0,19
PLNstejne6,3060,00
USDdolu24,096-0,20

demo-e-broker

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXdolu-0,21874,0523.09.16
RMdolu-0,101 090,8723.09.16
DJIAdolu-0,7118 261,4523.09.16
NASDAQdolu-0,635 305,7523.09.16
SP500dolu-0,572 164,6923.09.16
DAXdolu-0,4410 626,9723.09.16
WIG20dolu-0,421 762,4823.09.16


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz