Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 18.6.2018 22:50
Akcie.cz»Úvodní stránka

BCPPKurzZměnaObjem
CETV86,60-0,4643,76
CEZ551,00-0,90177,12
ERBAG914,40-1,4452,80
E4U113,000,000,02
FOREG194,500,000,00
KOFOLA365,00-1,359,88
KOMB918,00-0,7649,24
MONETA76,85-0,45414,81
NWRUK0,070,000,00
O2 C.R.256,50+0,5925,91
PEGAS900,000,000,46
PLG207,500,000,00
PM ČR15 260,00+0,661,40
STOCK SP69,80-0,8527,37
TMR710,000,000,00
UNIPE374,500,001,27
VIG619,00-0,481,39
RM-SYSTÉMKurzZměnaObjem
CETV87,60-0,1156,09
CEZ555,00-0,722 033,82
DETEL353,50+0,280,35
ERBAG921,00-1,62164,62
FOREG193,50+0,269,68
KOFOLA369,00-0,810,00
KOMB921,00-0,27221,94
MONETA77,00-0,3982,74
NWRUK0,100,000,00
NOKIA129,95-1,7827,29
O2 C.R.258,50+0,39905,61
PEGAS892,00-0,89294,21
PM ČR15 300,00+0,260,00
UNIPE373,50-0,5316,43
VIG619,00-0,6431,64
VITKO79,50+4,6118,16
VOLKS4 012,00-4,66419,62

A B C D E F G H I J K L M N O PQ R S T U V W XYZ BCPP RMS


22:19
Index Dow Jones -0,41 % na 24987,47 b. Index S&P 500 -0,21 % na 2773,87 b. Index Nasdaq Composite +0,01 % na 7747,025 b. Index S&P 500 -0,21 % na 27  celý text
16:19
Index realitního trhu NAHB (červen): aktuální hodnota: 68 očekávání trhu: 70 předchozí hodnota: 70 Zdroj: Bloomberg  celý text
16:15
Index Dow Jones -0,94 % na 24855,77 b., Index S&P 500 -0,64 % na 2761,79 b., Index Nasdaq Composite -0,53 % na 7705,566 b. Index S&P 500 -0,64 % na 2761,79 b.   celý text
15:15
Google zaplatí 550 milionů USD za podíl ve druhém největším čínském internetovém prodejci JD.com a zahájí spolupráci na úrovni maloobchodních aktivit. Tento kontrakt, za který...  celý text
14:50
Dow Jones futures (ZDJU8, YMU8) -0,81 % na 24905 b. S&P 500 futures (ZSPU8, ESU8) -0,63 % na 2767 b. Nasdaq 100 futures (ZNDU8, NQU8) -0,7 %  celý text

Komentáře a doporučení

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

HEIA2 256,00+2,55
TABAK15 260,00+0,66
TELEC256,50+0,59
PVT1,000,00
ENRGA2 680,000,00

Zajímavé poklesy

PKN496,00-2,86
VOLB367,70-2,83
RDSA750,00-2,65
AVAST65,00-1,52
ERBAG914,40-1,44

Kurzovní lístek

EURdolu25,740-0,11
HUFdolu7,968-0,11
JPYdolu20,067-0,14
PLNnahoru6,004+0,03
USDnahoru22,165+0,02

demo-e-broker

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXdolu-0,791 069,4016:25:31
RMdolu-0,881 400,6716:59:11
DJIAdolu-0,4124 987,4722:20:00
NASDAQnahoru+0,017 747,0322:00:01
SP500dolu-0,212 773,8722:20:01
DAXdolu-1,3612 834,1117:35:30
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz