Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 25.5.2018 5:32
Akcie.cz»Úvodní stránka

BCPPKurzZměnaObjem
CETV83,30+0,9718,53
CEZ566,000,00311,71
ERBAG970,00-0,0474,80
E4U110,000,000,00
FOREG199,00-2,9314,76
KOFOLA370,00-0,547,52
KOMB911,50+1,45103,28
MONETA76,30+0,33943,90
NWRUK0,070,000,00
O2 C.R.282,500,0015,90
PEGAS912,00+0,880,47
PLG0,00
PM ČR15 220,00-0,130,63
STOCK SP73,40-0,944,21
TMR705,00+0,710,10
UNIPE375,00+0,274,40
VIG680,00+0,447,44
RM-SYSTÉMKurzZměnaObjem
CETV83,30+0,24307,45
CEZ568,00+0,181 381,08
DETEL343,00-1,44103,47
ERBAG967,00-0,21322,46
FOREG204,00-2,39214,95
KOFOLA375,00-0,53628,31
KOMB911,00+1,11306,86
MONETA76,300,00594,18
NWRUK0,100,000,00
NOKIA130,25-0,500,00
O2 C.R.286,00+0,530,00
PEGAS914,000,0091,40
PM ČR15 400,00+0,13645,76
UNIPE374,50-0,1364,04
VIG671,00-1,83215,96
VITKO87,50+0,577,84
VOLKS4 250,00-1,02688,40

A B C D E F G H I J K L M N O PQ R S T U V W XYZ BCPP RMS


22:13
Zámořské akcie uzavřely dnešní obchodování jen mírně slabší.Ještě během první poloviny obchodní seance smazaly citelné ztráty, které utrpěly díky zprávě, že prezident Donald Trump...  celý text
17:00
Index výrobní aktivity kansaského FEDu (květen): aktuální hodnota: 29 očekávání trhu: 20 předchozí hodnota: 26 Zdroj: Bloomberg  celý text
16:30
Donald Trump dnes zrušil schůzku s Kim Čong-unem, dolar oslabuje, výnosy klesají na 2,96 %.Americký prezident Donald Trump v dnešním dopise severokorejskému vůdci Kim Čong-unovi...  celý text
16:22
Prodeje existujících domů (duben): aktuální hodnota: 5,46 mil. očekávání trhu: 5,55 mil. předchozí hodnota: 5,60 mil. Prodeje existujících domů (m-m) (duben): aktuální hodnota:...  celý text
16:11
Petrochemička Unipetrol dnes informovala o tom, že rafinérie v Kralupech nad Vltavou je opět v plném provozu.Akcie Unipetrolu dnes stagnovaly na 374 Kč. Zdroj: Bloomberg  celý text

Komentáře a doporučení

Právě diskutujete

Škola investování

29.05.2018Hradec Králové
30.05.2018Mladá Boleslav
30.05.2018Ostrava
04.06.2018Plzeň
06.06.2018Praha


Zajímavé vzestupy

UQA273,80+5,31
AVAST65,50+4,80
JUVE16,54+2,41
KOMB911,50+1,45
NOKIA133,10+1,06

Zajímavé poklesy

DBK269,70-5,04
RBI739,80-3,29
FOREG199,00-2,93
STOCK73,40-0,94
PKN510,40-0,82

Kurzovní lístek

EURnahoru25,810+0,01
HUFdolu8,084-0,09
JPYdolu20,095-0,16
PLNdolu5,999-0,10
USDnahoru22,011+0,13

demo-e-broker

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,351 103,4224.05.18
RMnahoru+0,241 451,3224.05.18
DJIAdolu-0,3024 811,7624.05.18
NASDAQdolu-0,027 424,4325.05.18
SP500dolu-0,202 727,7624.05.18
DAXdolu-0,9412 855,0924.05.18
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz