Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 24.9.2017 3:16
Akcie.cz»Úvodní stránka

BCPPKurzZměnaObjem
CETV88,35-0,73129,90
CEZ433,30-0,62371,71
ERBAG953,60-0,4963,66
E4U106,00-4,930,70
FOREG141,00-0,359,86
KOFOLA410,50-0,610,05
KOMB973,000,0057,84
MONETA79,00+0,25985,23
NWRUK0,070,000,00
O2 C.R.275,50+0,9243,56
PEGAS1 006,00-0,3024,72
PLG0,00
PM ČR15 980,00+0,500,79
STOCK SP70,50-0,7738,86
TMR710,000,000,00
UNIPE344,50+1,4736,22
VIG640,80-0,0518,59
RM-SYSTÉMKurzZměnaObjem
CETV88,20-1,34420,37
CEZ432,50-0,692 573,84
DETEL415,900,000,00
ERBAG952,00-0,52840,33
FOREG141,00-0,7071,02
KOFOLA414,00-0,220,00
KOMB977,00-0,20122,56
MONETA79,00-0,25214,05
NWRUK0,100,000,00
NOKIA140,80+0,570,00
O2 C.R.276,400,000,00
PEGAS1 004,00-0,402 277,14
PM ČR15 960,00+0,38638,08
UNIPE345,00+1,021 093,11
VIG638,00-1,24260,63
VITKO129,000,000,00
VOLKS3 660,00+0,141 796,90

A B C D E F G H I J K L M N O PQ R S T U V W XYZ BCPP RMS


17:05
Index WIG 30 připsal 0,3 % na 2870,29 b.Index WIG30 v páteční seanci mírně ztrácel, odpoledne se však vzchopil do zisku. Dařilo se retailové společnosti Eurocash (EUR +3,8 %),...  celý text
16:25
Soudní spor mezi ČEZem a SŽDC ve věci nasmlouvané, avšak neodebrané elektřiny za rok 2010 se protáhne. ČEZu byla sice uhrazena částka 1,13 mld. Kč, Nejvyšší soud však nyní rozsudek...  celý text
15:52
Dow Jones -0,06 %; S&P 500 -0,04 %Index Dow Jones -0,06 % na 22345,31 b.Index S&P 500 -0,04 % na 2499,49 b.Index Nasdaq Composite -0,08 % na 6417,352 b.   celý text
15:49
Index nákupních manažerů Markit (září - předběžný): aktuální hodnota: 53,0 očekávání trhu: 53,0 předchozí hodnota: 52,8 Index nákupních manažerů ve službách Markit (září -...  celý text
14:46
S&P 500 futures -0,23 %; Dow Jones futures -0,17 %Dow Jones futures (ZDJZ7, YMZ7) -0,17 % na 22295 b. S&P 500 futures (ZSPZ7, ESZ7) -0,23 % na 2495,25 b.   celý text

Komentáře a doporučení

Právě diskutujete

Škola investování

25.09.2017Hradec Králové
03.10.2017Frýdek Místek
03.10.2017Pardubice
03.10.2017Jihlava
04.10.2017Brno


Zajímavé vzestupy

UNIPE344,50+1,47
TELEC275,50+0,92
TABAK15 980,00+0,50
GECBA79,00+0,25
PVT0,650,00

Zajímavé poklesy

PEN9,10-5,21
EFORU106,00-4,93
STOCK70,50-0,77
CETV88,35-0,73
CEZ433,30-0,62

Kurzovní lístek

EURnahoru26,045+0,15
HUFdolu8,410-0,04
JPYnahoru19,433+0,25
PLNdolu6,104-0,16
USDnahoru21,771+0,54

demo-e-broker

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXdolu-0,121 046,5122.09.17
RMdolu-0,251 361,7522.09.17
DJIAdolu-0,0422 349,5922.09.17
NASDAQnahoru+0,076 426,9222.09.17
SP500nahoru+0,062 502,2222.09.17
DAXdolu-0,0612 592,3522.09.17
WIG20nahoru+0,572 480,7322.09.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz