Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.1.2018 15:29
Akcie.cz»Úvodní stránka

BCPPKurzZměnaObjem
CETV98,00+1,1413,88
CEZ517,50+0,49114,30
ERBAG1 022,00+1,6452,04
E4U113,00-1,740,17
FOREG179,000,0025,72
KOFOLA420,000,000,24
KOMB929,50-0,0556,29
MONETA84,55+0,301 031,72
NWRUK0,070,000,00
O2 C.R.280,50+0,9041,88
PEGAS816,000,009,51
PLG207,500,000,00
PM ČR16 800,00-0,360,50
STOCK SP89,60-0,9947,68
TMR690,000,000,00
UNIPE376,00-0,13161,03
VIG725,50+0,691,50
RM-SYSTÉMKurzZměnaObjem
CETV98,80+1,44177,22
CEZ517,50+0,883 354,33
DETEL382,00-3,75122,52
ERBAG1 022,50+1,641 485,63
FOREG179,50+0,84122,33
KOFOLA419,000,000,00
KOMB934,00-0,05238,87
MONETA84,70+0,47859,90
NWRUK0,100,000,00
NOKIA108,50-0,46179,93
O2 C.R.280,50+0,90623,98
PEGAS814,00-0,2536,53
PM ČR16 900,00-0,470,00
UNIPE374,00-0,663 122,85
VIG722,00+0,4293,84
VITKO126,00-3,0875,70
VOLKS4 750,00+0,8566,10

A B C D E F G H I J K L M N O PQ R S T U V W XYZ BCPP RMS


15:09
Americká pojišťovací skupina AIG má zájem koupit zajišťovnu Validus za 5,56 mld. USD.Společnost Validus se zabývá zajišťováním, pojišťováním a správou aktiv. AIG za jednu akcii...  celý text
14:55
Dow Jones futures (ZDJH8, YMH8) -0,23 % na 25987 b. S&P 500 futures (ZSPH8, ESH8) -0,09 % na 2808,5 b. Nasdaq 100 futures (ZNDH8, NQH8) -0,06 %  celý text
14:41
Karlovarské minerální vody koupí pobočky PepsiCo v ČR, Maďarsku a na Slovensku.Karlovarské minerální vody převezmou značky nápojů Pepsi, Mirinda, 7UP, Gatorade a další včetně...  celý text
14:18
Americká biotechnologická společnost Celgene koupí zbývajících 90,3 % ve společnosti Juno Therapeutics za 9 mld. USD v hotovosti.Celgene za akcii Juno Therapeutics zaplatí 87 USD,...  celý text
14:00
Ropa (GCLH8, QMH8) -0,16 % na 63,21 USD za barel. Zemní plyn (GNGG8, QGG8) +0,66 % na 3,206 USD za mbtu. Zlato (GCGG8, QOG8) -0,11 %  celý text

Komentáře a doporučení

Právě diskutujete


Zajímavé vzestupy

PEN9,50+5,56
TMR690,00+2,99
CEZ515,00+0,98
TELEC278,00+0,91
ERBAG1 005,50+0,83

Zajímavé poklesy

CETV96,90-1,12
EFORU115,00-0,86
STOCK90,50-0,55
FOREG179,00-0,28
TABAK16 860,00-0,24

Kurzovní lístek

EURnahoru25,400+0,11
HUFnahoru8,203+0,26
JPYnahoru18,723+0,21
PLNnahoru6,090+0,09
USDdolu20,752-0,01

demo-e-broker

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,621 130,6415:27:30
RMnahoru+0,401 501,1315:19:23
DJIAstejne0,0026 071,7215:08:52
NASDAQstejne0,007 336,3821.01.18
SP500stejne0,002 810,3015:08:51
DAXnahoru+0,0913 446,8915:08:52
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz