zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 17.1.2018 14:19
Akcie.cz»Úvodní stránka

BCPPKurzZměnaObjem
CETV98,70+0,9246,15
CEZ507,50+0,50146,86
ERBAG995,20-1,0740,65
E4U116,000,000,01
FOREG178,500,000,75
KOFOLA420,000,000,17
KOMB930,00-0,4853,28
MONETA82,75-0,18375,29
NWRUK0,070,000,00
O2 C.R.275,50+0,1821,50
PEGAS812,00+0,500,16
PLG207,500,000,00
PM ČR16 900,00+0,480,37
STOCK SP82,000,00104,45
TMR670,00-2,900,03
UNIPE376,500,0018,31
VIG724,50-0,144,86
RM-SYSTÉMKurzZměnaObjem
CETV99,40+1,0239,73
CEZ505,00-0,30486,07
DETEL400,00+3,904,80
ERBAG997,40-0,76658,14
FOREG178,000,00188,68
KOFOLA420,000,0046,30
KOMB934,00+0,32744,21
MONETA83,20+0,24697,60
NWRUK0,100,000,00
NOKIA109,500,0077,81
O2 C.R.276,00+0,91193,20
PEGAS812,000,000,00
PM ČR16 900,00+0,1284,50
UNIPE376,50+0,1351,89
VIG726,00-0,277,26
VITKO134,000,000,00
VOLKS4 640,00+0,87193,76

A B C D E F G H I J K L M N O PQ R S T U V W XYZ BCPP RMS


14:01
Ropa (GCLG8, QMG8) -0,42 % na 63,46 USD za barel. Zemní plyn (GNGG8, QGG8) +1,5 % na 3,176 USD za mbtu. Zlato (GCGG8, QOG8) -0,1 % n  celý text
14:01
EUR/USD 1,2205 (euro oslabuje o 0,44 %) USD/CZK 20,84 (dolar posiluje o 0,53 %) EUR/CZK 25,44 (euro posiluje o 0,07 %) GBP/CZK 28,71 (libra posiluje o 0,5 %) CHF/CZK 21,61 (frank...  celý text
12:51
Investoři dnes očekávají výsledky bankovních gigantů Goldman Sachs a Bank of America; americký dolar na páru s eurem koriguje ztráty z uplynulých dní; ropa odepisuje 0,7 %.Futures...  celý text
11:03
Stavební výroba (m-m) (listopad): aktuální hodnota: 0,5 % očekávání trhu: -- předchozí hodnota: -0,4 % / rev.: -0,3 % Stavební výroba (y-y) (listopad): aktuální hodnota: 2,7 %...  celý text
11:03
CPI jádrový (y-y) (prosinec - konečný): aktuální hodnota: 0,9 % očekávání trhu: 0,9 % předchozí hodnota: 0,9 % CPI (y-y) (prosinec - konečný): aktuální hodnota: 1,4 % očekávání...  celý text

Komentáře a doporučení

Právě diskutujete


Zajímavé vzestupy

PVT1,00+66,67
PRSLU2 560,00+7,56
EFORU116,00+6,42
PEN9,00+4,65
STOCK82,00+4,06

Zajímavé poklesy

TMR690,00-1,43
FOREG178,50-0,83
VIG725,50-0,68
PEGAS808,00-0,25
UNIPE376,50-0,13

Kurzovní lístek

EURnahoru25,515+0,05
HUFnahoru8,264+0,01
JPYdolu18,844-0,24
PLNnahoru6,117+0,11
USDdolu20,863-0,32

demo-e-broker

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXdolu-0,201 112,6614:16:00
RMdolu-0,031 482,5114:16:16
DJIAstejne0,0025 792,8611:05:05
NASDAQdolu-0,517 223,6917.01.18
SP500stejne0,002 776,4211:15:00
DAXdolu-0,1513 226,8113:58:28
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz