zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 19.1.2018 3:01
Akcie.cz»Úvodní stránka

BCPPKurzZměnaObjem
CETV98,00+0,1042,61
CEZ510,00+0,10193,62
ERBAG997,20-0,1217,84
E4U116,000,000,00
FOREG179,50+0,283,90
KOFOLA420,00+0,960,39
KOMB931,00-0,21105,74
MONETA83,95+0,66942,99
NWRUK0,070,000,00
O2 C.R.275,50-0,1876,05
PEGAS810,00+0,751,78
PLG0,00
PM ČR16 900,00+0,601,87
STOCK SP91,00+9,64426,60
TMR670,000,000,00
UNIPE377,00+0,13441,52
VIG718,00-0,626,52
RM-SYSTÉMKurzZměnaObjem
CETV99,000,00123,73
CEZ508,50-0,20478,32
DETEL386,00+0,2646,30
ERBAG994,60-0,283,98
FOREG180,00+0,56454,52
KOFOLA419,000,000,00
KOMB932,50+0,16268,81
MONETA83,70+0,97644,46
NWRUK0,100,000,00
NOKIA108,50-0,09117,68
O2 C.R.277,50+0,54216,32
PEGAS814,00+0,2591,35
PM ČR16 900,000,00101,40
UNIPE376,000,00655,62
VIG711,00-1,25104,17
VITKO134,00+3,8828,77
VOLKS4 680,00+1,30314,42

A B C D E F G H I J K L M N O PQ R S T U V W XYZ BCPP RMS


21:44
Americké akcie po včerejších rekordech mírně klesaly. Index S&P klesl o jednu desetinu, ani ostatním hlavní indexům se nevedlo lépe. Za současné situace kdy se rekordy...  celý text
18:18
Prodej části portfolia problémových úvěrů, na kterém se Moneta Money Bank včera dohodla s norskou společností B2Holding ASA by jí měl přinést zisk přibližně 400 mil. Kč.O prodeji...  celý text
17:07
Změna zásob benzínu podle EIA (12. ledna): aktuální hodnota: 3620 tis. očekávání trhu: 3992 tis. předchozí hodnota: 4135 tis. Změna zásob surové ropy podle EIA (12. ledna):...  celý text
16:39
Změna zásob plynu podle EIA (12. ledna): aktuální hodnota: -183 mld. kub. stop očekávání trhu: -199 mld. kub. stop předchozí hodnota: -359 mld. kub. stop Zdroj: Bloomberg  celý text
15:55
Index Dow Jones -0,01 % na 26112,15 b. Index S&P 500 +0,01 % na 2802,92 b. Index Nasdaq Composite -0,08 % na 7292,548 b. Index S&P 500 +0,01 % na 2802,92 b.   celý text

Komentáře a doporučení

Právě diskutujete


Zajímavé vzestupy

STOCK91,00+9,64
BABKOFOL420,00+0,96
PEGAS810,00+0,75
GECBA83,95+0,66
VGP1 560,00+0,65

Zajímavé poklesy

TOMA1 230,00-0,81
VIG718,00-0,62
KOMB931,00-0,21
TELEC275,50-0,18
ERBAG997,20-0,12

Kurzovní lístek

EURnahoru25,370+0,29
HUFnahoru8,224+0,19
JPYnahoru18,654+0,88
PLNnahoru6,090+0,16
USDnahoru20,742+0,52

demo-e-broker

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,311 119,0518.01.18
RMdolu-0,051 482,1118.01.18
DJIAdolu-0,3726 017,8118.01.18
NASDAQdolu-0,037 296,0519.01.18
SP500dolu-0,162 798,0318.01.18
DAXnahoru+0,7413 281,4318.01.18
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz