Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 28.4.2017 6:33
Akcie.cz»Úvodní stránka

BCPPKurzZměnaObjem
CETV99,15-0,8590,63
CEZ431,60+0,07240,60
ERBAG880,90+1,5688,07
E4U103,00+0,980,81
FOREG113,00+0,8568,26
KOFOLA399,00-0,751,43
KOMB950,000,0075,42
MONETA78,75+0,25505,33
NWRUK0,070,000,00
O2 C.R.290,80-1,9656,94
PEGAS840,00-1,0845,50
PLG0,00
PM ČR13 530,00+0,141,12
STOCK SP56,000,000,09
TMR670,000,000,00
UNIPE270,80+1,6162,88
VIG639,80+0,9039,10
RM-SYSTÉMKurzZměnaObjem
CETV100,30-1,671 498,81
CEZ430,50-0,581 099,29
DETEL432,10-1,120,00
ERBAG882,20+1,052 234,82
FOREG112,00+0,900,00
KOFOLA399,90-0,15167,01
KOMB946,00-0,72179,53
MONETA79,100,00714,83
NWRUK0,100,000,00
NOKIA139,50+6,73784,72
O2 C.R.297,50+0,341 379,10
PEGAS845,000,000,00
PM ČR13 500,00+0,372 370,32
UNIPE269,30+1,241 892,31
VIG633,50+0,240,00
VITKO145,00-3,2791,06
VOLKS3 910,00-0,79106,22

A B C D E F G H I J K L M N O PQ R S T U V W XYZ BCPP RMS


7:04

Unipetrol - Finanční výsledky za 1. čtvrtletí 2017

Unipetrol - Finanční výsledky za 1. čtvrtletí 2017  celý text
13:40

Návrh představenstva na rozdělení zisku společnosti UNIPETROL, a.s. za rok 2016

UNIPETROL, a.s. (“Unipetrol”, “Společnost”) informuje, že představenstvo Společnosti rozhodlo na svém zasedání  celý text
16:11

Výroční zpráva 2016

Výroční zpráva 2016 Annual report 2016   celý text

Komentáře a doporučení

Právě diskutujete

Škola investování

04.05.2017Frýdek Místek
04.05.2017Mladá Boleslav
10.05.2017České Budějovice
15.05.2017Hradec Králové
15.05.2017Ostrava


Zajímavé vzestupy

UNIPE270,80+1,61
ERBAG880,90+1,56
EFORU103,00+0,98
VIG639,80+0,90
FOREG113,00+0,85

Zajímavé poklesy

PEN5,30-9,71
TELEC290,80-1,96
PEGAS840,00-1,08
CETV99,15-0,85
BABKOFOL399,00-0,75

Kurzovní lístek

EURnahoru26,935+0,03
HUFnahoru8,632+0,06
JPYdolu22,209-0,01
PLNdolu6,380-0,03
USDdolu24,752-0,06

demo-e-broker

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,341 002,1227.04.17
RMnahoru+0,221 304,3227.04.17
DJIAnahoru+0,0320 981,3327.04.17
NASDAQnahoru+0,396 048,9428.04.17
SP500nahoru+0,062 388,7727.04.17
DAXdolu-0,2312 443,7927.04.17
WIG20dolu-0,052 382,7827.04.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz