Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 17.1.2018 15:52
Akcie.cz»Úvodní stránka

BCPPKurzZměnaObjem
CETV98,00+0,2063,01
CEZ507,00+0,40189,26
ERBAG998,60-0,7446,56
E4U116,000,000,01
FOREG178,500,000,75
KOFOLA416,00-0,950,20
KOMB927,00-0,8070,95
MONETA83,05+0,18489,49
NWRUK0,070,000,00
O2 C.R.276,50+0,5551,43
PEGAS810,00+0,250,44
PLG207,500,000,00
PM ČR16 880,00+0,360,53
STOCK SP82,000,00168,61
TMR670,00-2,900,03
UNIPE376,500,0024,85
VIG722,00-0,484,94
RM-SYSTÉMKurzZměnaObjem
CETV99,40+1,0239,73
CEZ509,00+0,49952,84
DETEL376,30-2,26263,41
ERBAG997,40-0,76658,14
FOREG178,000,00188,68
KOFOLA420,000,0046,30
KOMB934,00+0,32744,21
MONETA83,30+0,36703,02
NWRUK0,100,000,00
NOKIA108,50-0,91156,66
O2 C.R.276,00+0,91193,20
PEGAS812,000,000,00
PM ČR16 900,00+0,1284,50
UNIPE376,000,0094,75
VIG726,00-0,277,26
VITKO129,00-3,736,45
VOLKS4 620,00+0,43332,36

A B C D E F G H I J K L M N O PQ R S T U V W XYZ BCPP RMS


15:31
Výsledky společnosti Goldman Sachs Group Inc (GS) za 4Q 2017  4Q 2017Konsensus 4Q 2017  celý text
15:16
Průmyslová produkce (m-m) (prosinec): aktuální hodnota: 0,9 % očekávání trhu: 0,4 % předchozí hodnota: 0,2 % / rev.: -0,1 % Využití kapacit (prosinec): aktuální hodnota: 77,9 %...  celý text
14:50
Dow Jones futures +0,46 %, S&P 500 futures +0,39 %Dow Jones futures (ZDJH8, YMH8) +0,46 % na 25938 b. S&P 500 futures (ZSPH8, ESH8) +0,39 % na 2793,25 b.   celý text
14:43
Výsledky společnosti Bank of America Corp (BAC) za 4Q 2017  4Q 2017Konsensus 4Q 20174  celý text
14:01
Ropa (GCLG8, QMG8) -0,42 % na 63,46 USD za barel. Zemní plyn (GNGG8, QGG8) +1,5 % na 3,176 USD za mbtu. Zlato (GCGG8, QOG8) -0,1 % n  celý text

Komentáře a doporučení

Právě diskutujete


Zajímavé vzestupy

PVT1,00+66,67
PRSLU2 560,00+7,56
EFORU116,00+6,42
PEN9,00+4,65
STOCK82,00+4,06

Zajímavé poklesy

TMR690,00-1,43
FOREG178,50-0,83
VIG725,50-0,68
PEGAS808,00-0,25
UNIPE376,50-0,13

Kurzovní lístek

EURnahoru25,445+0,27
HUFnahoru8,240+0,29
JPYnahoru18,821+0,12
PLNnahoru6,100+0,27
USDnahoru20,852+0,05

demo-e-broker

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXdolu-0,201 112,7115:50:30
RMdolu-0,441 476,4215:49:42
DJIAnahoru+0,6125 949,9815:31:22
NASDAQnahoru+0,477 257,4015:31:34
SP500nahoru+0,332 785,7015:31:31
DAXdolu-0,3913 194,4015:31:20
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz