Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 20.9.2017 21:59
Akcie.cz»Úvodní stránka

BCPPKurzZměnaObjem
CETV89,50+0,6782,94
CEZ434,40+0,09188,68
ERBAG946,90+0,834,65
E4U116,10+4,130,22
FOREG142,50-1,663,91
KOFOLA410,10-0,100,50
KOMB980,00-0,5069,67
MONETA79,25-0,061 533,34
NWRUK0,070,000,00
O2 C.R.275,70+0,2916,36
PEGAS1 005,000,0026,73
PLG207,500,000,00
PM ČR15 900,00+0,320,29
STOCK SP71,50-2,3216,53
TMR710,00+1,140,06
UNIPE342,00-0,0333,33
VIG638,00-0,6711,65
RM-SYSTÉMKurzZměnaObjem
CETV90,00+0,45862,93
CEZ434,40+0,371 242,82
DETEL416,00+4,00124,80
ERBAG950,00+0,64251,25
FOREG142,00-1,18270,47
KOFOLA414,90-0,020,00
KOMB980,00-0,2028,42
MONETA79,40-0,25232,77
NWRUK0,100,000,00
NOKIA140,00-0,2869,49
O2 C.R.276,60-0,040,00
PEGAS1 005,00+0,401 064,40
PM ČR15 900,000,00159,00
UNIPE344,10+0,03387,64
VIG646,00+0,1680,84
VITKO129,00+0,230,00
VOLKS3 634,70+2,070,00

A B C D E F G H I J K L M N O PQ R S T U V W XYZ BCPP RMS


20:08
Americké akciové trhy se dnes obchodují bez výraznějších změn. Hlavní událostí je rozhodnutí o sazbách centrální banky FED a projev Janet Yellenové. Dnes sazby zůstávají, ale z...  celý text
16:58
Tchajwanská společnost v reakci na spekulace oznámila, že ve čtvrtek pozastaví obchodování s akciemi firmy.Čínský list China Times informoval o údajném zájmu Alphabetu, matky...  celý text
16:32
Změna zásob surové ropy podle EIA (15. září): aktuální hodnota: 4591 tis. očekávání trhu: 3400 tis. předchozí hodnota: 5888 tis. Změna zásob surové ropy v Cushingu podle EIA (15....  celý text
16:02
Prodeje existujících domů (srpen): aktuální hodnota: 5,35 mil. očekávání trhu: 5,46 mil. předchozí hodnota: 5,44 mil. Prodeje existujících domů (m-m) (srpen): aktuální hodnota:...  celý text
15:54
Index Dow Jones +0,01 % na 22372,53 b., Index S&P 500 +0,04 % na 2507,75 b., Index Nasdaq Composite -0,02 % na 6459,797 b. Index S&P 500 +0,04 % na 2507,75 b.   celý text

Komentáře a doporučení

Právě diskutujete

Škola investování

25.09.2017Hradec Králové
02.10.2017Praha
03.10.2017Frýdek Místek
03.10.2017Pardubice
03.10.2017Jihlava


Zajímavé vzestupy

EFORU116,10+4,13
TMR710,00+1,14
ERBAG946,90+0,83
CETV89,50+0,67
TABAK15 900,00+0,32

Zajímavé poklesy

STOCK71,50-2,32
FOREG142,50-1,66
VIG638,00-0,67
KOMB980,00-0,50
PEN9,00-0,11

Kurzovní lístek

EURnahoru26,090+0,05
HUFdolu8,462-0,11
JPYnahoru19,529+0,19
PLNnahoru6,099+0,03
USDnahoru21,734+0,34

demo-e-broker

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXdolu-0,021 047,3116:25:25
RMnahoru+0,631 361,8516:52:33
DJIAnahoru+0,0322 378,3121:37:46
NASDAQdolu-0,206 448,1221:37:59
SP500dolu-0,052 505,4721:37:47
DAXnahoru+0,0612 569,1717:35:30
WIG20dolu-0,272 499,6317:00:15


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz