Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 22.8.2017 7:09
Akcie.cz»Diskuse»Poslední názory

Diskuse investorů

Poslední názory

1 2 2577

ČEZ:  ČEZ 450 nebo víc?

Software to podle mne není :-) Nějaká TA je třeba zde http://www.investicniweb.cz/articles/cez-komercni-banka-a-moneta-money-bank-ceske-blue-chips-pohledem-technicke-analyzy-18-8-2017/Contents/0/cez_4.png - já myslím (= osobní přání, I know nothing) že by to těch 428 mohlo prorazit a někdy ještě letos překročit 450.

ČEZ:  ČEZ 450 nebo víc?

:)))) Líbí se mi, jak to Coon zakončil stejně, jako já. A to jsem neopisoval. :))))

ČEZ:  ČEZ 450 nebo víc?

ČEZ ""umí jít proti trendu"". Když svět klesá, on si drží svou a opačně.
Fundament je dobrej. Podařený akvizice v Německu, Francii, divi za letošek bude nejspíš minimálně stejná, za 2018 se rýsuje prodej Bulharska 19Kč/akcii, 2019 už bude asi elektřina v lepším cenovým pásmu. Takže pokud nebudou šašci strašit dostavbou nerentabilní JE (M.Šnobr odhaduje podle okolních zemí náklady na 250mld./blok), jsou před ČEZem světlé zítřky.

Zhruba před rokem RSI prorazil 70% a obracel tuším až nad 80%. Ale indikátory jsou tím víc než měsíčním uzemněním kurzu díky Barclay úplně rozhozený. A teď jde o to, jak moc se jimi obchodníci řídí.

Nějaký analytik mluvil o hranici 428 Kč, jako o 200denním průměru. Ale stejně tak P.Hadroušek psal o 418 Kč. Tuhle hranici jsme minuli. :)

Teď jsme s divi skoro na květnovým maximu, ale myslím, že ČEZ má na víc. To jsme Ti nepomohl, viď? :)

ČEZ:  ČEZ 450 nebo víc?

Nikdo to nechce zakřiknout, tak všichni mlčí :-)
Pokud prodaj bulhary, tak si myslím, že bysme se mohli podívat i k 470, otázka je jen kdy a jestli to nepůjde přes 400 :-D

To jsem ti asi nepomohl co? :-)

http://www.kurzy.cz/zpravy/429801-cez-o-bulharska-aktiva-je-zajem-nejlepsi-je-120-mil-eur-nad-ucetni-hodnotou--cca-19-kc-na-akcii/

ČEZ:  ČEZ 450 nebo víc?

to je hezký jak všichni držíte basu :) ČEZ se hezky pomalu hýbe nahoru. Teď jenom neprošvihnout ten okamžik prodeje. Je na to určitě nastavený software, ten samý který po kouskách tu cenu nyní zvedá. Bude to 450, 460 nebo ještě víc?
Prosím rozumná čísla nikoli osobní přání.

Fórum USA:  usdjpy

ja si myslim, ze dlouhodobe je cil az 103,1, uvidim, jestli d1 dorazi na povinnost 108,43 (mozna i az 108,12 pinbar), tam je nevyplneny signal, na h4 je maly gap 108,64, vsude smer dolu, eurjpy mozna taky chvili dolu

Fórum USA:  JPY

tak po páteční rezignaci Banona se dá čekat že válka se severní Koreou potažmo celá jihovýchodní asie bude v plamenech. JPY ukazuje zuby, beru ho proti euru které je jak čaj. 125.50-126 by to dneska mohlo hodit, uvidíme co na to londýn v 9:00

Fórum USA:  Americké trhy mají za sebou rekordní sérii. Finančníci očekávají ""soudný den""

http://ekonom.ihned.cz/c1-65847110-zvestovatele-soudneho-dne

Fórum USA:  DAX+DJ vše na max !!!

fanouš2: Živelnost přijde sama od sebe až dojde k opuštění tzv. komfortní zóny to většinou vyvolá dominový efekt a pak už to stačí chytat jenom do dojačky.....

Fórum GER:  Výplata divi z Německa

Dík moc.

Fórum GER:  Výplata divi z Německa

Až nám zmizí z PX další akcie , bude už nutné z pohledu divi nakupovat jinde. Je lepší nakupovat ve frankfurtu nebo USA ? Myslím akcie které se obchodují na obou. Jde taky o to,nemuset směnit,a přívětivost vyplácení divi. A co poplatky? (FIO).

Fórum USA:  DAX+DJ vše na max !!!

Zatím ten pokles je velmi pozvolný a přísně řízený. Chtělo by to trochu živelnosti, pak bychom to mohli překlopit do medvědů. Živelnost je ovšem v tuto chvíli téměř nemožná, protože retail dnes téměř nic nedrží a nehraje podstatnou roli. To znamená, že ev. výprodej nepřinese velké zisky silným hráčům. Oni potřebují, aby si ještě všechny cílené firmy zpětně a pěkně za draho vykoupily svoje dluhy. Takže to zatím vidím na řízenou korekci. V každém případě jim fandím, ale jsem zaujatý - v pozici :-)))))))) Ta korekce by měla na DJi dojít někam pod 20.000 - tam se potom rozhodne, jak to myslí .-)

Fórum GER:  Výplata divi z Německa

Ahoj. Strhne se automaticky, vyplaceno přes FIO, daň 27,5%

Fórum USA:  DAX+DJ vše na max !!!

To byla reakce na Hadříka.

Fórum USA:  DAX+DJ vše na max !!!

Tak to je super příspěvek, snad alkohol nebo drogy.

Fórum GER:  Výplata divi z Německa

Ahoj, zatím jsem zkusil jen pár obchodů na české burze a do budoucna bych chtěl obchodovat i např. na německé. Jak probíhá výplata dividend z německých titulů (automobilky, banky, energie)? Účet mám u Fia. A jaká je z divi daň? Strhne se automaticky?

Fórum USA:  DAX+DJ vše na max !!!

Zdravím hoši po delší době a nechci to tady amatérovi kazit:-). Navíc mám údajně tu moc otočit vývoj nakonec je srpen ten mívá plusovou statistiku tak by to mohlo vyjít, ale taky nemusí. Hodím do placu pár základních skutečností pro nejspíš nadcházející volatilitu tzv. horskou
dráhu:-). FED již zvednul třikrát sazby v dalším kroku se začne stahovat hotovost a opět
zvedne sazby. Nemusím zkušeným připomínat, že začíná lovecká sezóna a potom tzv. pozitvní
zprávy povedou k úplně jinému vývoji než bylo zvykem. V podstatě to bude úplně jedno co,
kdo kvákne a v uších u slabších kusů bude znít pan margincall !! Už slyším dusot jeho
kopyt a blyštivá zbroj připomene odlesk bájných časů .....

Fórum USA:  DAX+DJ vše na max !!!

..DNO se propadlo :-)... Tohle fórum se dalo do cajku, žádné mrtvoly a kecy o zlatých hovnech a kuřatech :-):-). To tu nikomu nechybělo? :-) Tak k věci.. ano, začíná to být vážné, nedělejme si z toho srandu! nebo to zas nevysypem a potáhne sa to roky.. než nám ubijů ženy a děti. pevná ocel, pevná... ale Trump sorry, je Trumpeta - nic osobního..nechtěl bych být na jeho místě... vlastně proto tam nejsem :-):-):-) on mě taky nemusí, jsme jiné typy... přednášku o evoluční entropii duchovního rozvoje si nechám pro srnky.. Ptž ty mají hezčí oči než než expertky na komunikaci v bílem domě :-):-) .. v bílém domě :-):-).. jo, dobrý.. tak song:

My love, diamond rings and Chevrolets My love, aces high and cigarettes My love, fuckking all like Hollywood My love, love, love

:-) hezké sny a trošku krve ještě neuškodí.. pořád Vás mám rád.. a musím se přiznat, že po 5 tunách naštípaného dřeva, 6 týdnech v pralese v J americe..a několika radestích večeřích.. jsem porušil tradici.. staropramen smíchov... ani nevím proč jsem ho koupil :-):-)..

Tož zas za půlroku, pardi...
https://www.youtube.com/watch?v=M_kTSBqQkME

Fórum USA:  DAX+DJ vše na max !!!

Jak to říkal AMATĚR - DJI minimálně ještě 15% +....kde, že ten chlap je v BRUSELU nebo v RAKOUSKU...je to chutný byznys plný...mudrců, prodejců snů a pitomců co jim to lidi žerou...:-))))...jojo...rybníky prostě někdy tečou i vrchem...pokud prasata....povolí...:-)))))....tak hlavně ať nosí slépky a kralíci nezdechajů...bo jináč zdechneme i MY....:-))))

Fórum USA:  Indexy

Jo :-)..dyt jsme si to rekli jasne.., tak dik..

1 2 2577

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXdolu-0,101 032,0421.08.17
RMdolu-0,571 338,6721.08.17
DJIAnahoru+0,1321 703,7521.08.17
NASDAQdolu-0,056 213,1322.08.17
SP500nahoru+0,122 428,3721.08.17
DAXdolu-0,8212 065,9921.08.17
WIG20nahoru+0,742 377,2821.08.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz