Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 16.4.2014 15:36
Akcie.cz»Diskuse»Fórum USA

Diskuze Fórum USA

Poslední příspěvky

Fórum pro obchodování v USA

Přidat nový příspěvek

1 2 3197

Fórum USA:  SP

Včera pěkný obrat. TVIX šel ven na profit SL. Jinak jsem už v pátek radši pustil všechno SPXU za 61, menší pokles taky pokles, alespoň je něco zrealizováno. Dobráno trochu FSC po poklesu kvůli divi

Fórum USA:  důvody akciových výprodejů

http://www.investicniweb.cz/2014/4/14/6-duvodu-proc-soucasny-vyprodej-akcii-neni-stejny-jako-behem-internetove-bubliny/

Fórum USA:  vývoj portfolia

http://www.easyinvest.cz/vyvoj-vzoroveho-portfolia-v-minulem-tydnu-kopiroval-trhy/

Fórum USA:  vývoj portfolia

muj vyvoj portfolia :-)
http://i.imgur.com/2BEJmPd.jpg

ale jestli byste nekdo mel zajem, mam sehrane webinare (asi 10 - viz ukazku) price action, je to sice volne dostupne, ale tohle je serazene
ja to sice nepouzivam nebo jen minimalne, ale treba by to nekomu mohlo vyhovovat

Fórum USA:  vývoj portfolia

Webinare se urcite hodi, ve volne chvili bude aspon nejaky material ke shlednuti :-) Dej to sem :-) Dekuji

Fórum USA:  Ukrajinci, přestaňte kálet před Putinem do kalhot, PUTIN CHCE CELOU VAŠI ZEMI BEZ BOJE !!!

RUSKÉ VOJENSKÉ BANDY SE NEMAJÍ CO ROZTAHOVAT NA SVOBODNÉ UKRAJINĚ, KAŽDÝ DALŠÍ DEN SE STÁVÁ JEJICH VÍTĚZSTVÍM, COŽPAK TO UKRAJINCI NEVIDÍTE???

ARSENIJI JACEŇJUKU, HISTORIE K TOBĚ BUDE MILOSTIVÁ, UDĚLAL JSI VŠECHNO, DIPLOMACIE ZDE NIC NEVYŘEŠÍ, NYNÍ NASTAL ČAS UTOPIT TY PUTINOVSKÉ OKUPANTY V KRVI, JEJICH HLAVY JE TŘEBA POSLAT DO MOSKVY, PUTIN NIČEMU JINÉMU NEROZUMÍ A ROZUMĚT NIKDY NEBUDE !!! NENÍ KAM USTOUPIT, JESTLI TY ÚŘADY NEVYČISTÍŠ, VŠECHNO ZTRATÍŠ, AŤ SI TEDY PUTIN PŘIJDE S CELOU SVOU ARMÁDOU, AŤ PLATÍ KRVÍ RUŠTÍ OKUPANTI, AŤ PUTIN PŘED DUMOU OBHAJUJE NARŮSTAJÍCÍ ZTRÁTY A NEKONEČNOU PARTYZÁNSKOU VÁLKU, jeho válečný rozpočet se rozepne do nevídaných rozměrů, je čas UKÁZAT MU DALŠÍ AFGÁNISTÁN, ZATÍMCO MY RUINUJEME PUTINA ZEVNITŘ PŘES FINANČNÍ TRHY !!! Jinde se VÁS PUTINE (KAZISVĚTE) MOŽNÁ BOJÍ, MY SE VÁS VŠAK NELEKNEM !!!

CO SE TÝČE PRÁV NÁRODŮ NA SEBEURČENÍ, PAK RUSKO VELMI BRZO BUDE MÍT MOŽNOST PROKÁZAT SVOU "MILOSRDNOST" NA KRYMU, PROTOŽE BUDE VYHLÁŠENA NEZÁVISLÁ KRYMSKOTATARSKÁ REPUBLIKA !!! PROČ RUSKÁ FEDERACE NA KRYMU HODLÁ KONFISKOVAT MAJETEK JEDNOHO MILIONU KRYMSKÝCH TATARŮ V HODNOTĚ CCA 3,1 MILIARD USD, JEDNÁ SE PŘEVÁŽNĚ O NEMOVITOSTI S POZEMKY, PROČ SE Z NICH STALI BEZDOMOVCI???

USA TÉŽ NEUDĚLALY NIC PROTO, ABY SVÝM TLAKEM NA RUSKO ODLEHČILY
UKRAJINĚ: 1, ZVÝŠIT VOJENSKOU PŘÍTOMNOST V ČERNÉM MOŘI

2, NAVÁZAT BLIŽŠÍ KONTAKTY A EKONOMICKY PODPOŘIT KAZACHSTÁN A PŘESTĚHOVAT SVÉ VOJÁKY Z AFGÁNISTÁNU DO KAZACHSTÁNU, PŘIČEMŽ BY AMERICKÁ ARMÁDA MIMO JINÉ MOHLA UŽÍVAT BAJKONUR, VYBUDOVAT ZDE SPOLEHLIVOU PROTIRAKETOVOU OBRANU, PŘINESLA BY KAZACHSTÁNU TÉŽ, KROMĚ BEZPEČNOSTI, ZNAČNÉ EKONOMICKÉ ZISKY

3, UMÍSTIT SVÉ POSÁDKY V GRUZII A ABCHÁZII

4, NABÍDNOUT LUKAŠENKOVI V BĚLORUSKU JINOU ALTERNATIVU, NEŽ SLOUŽIT PUTINOVSKU, CO LUKAŠENKOVI- PUTINOVĚ LOUTCE A BĚLORUSKU PŘINESLA SPOLUPRÁCE S RUSKEM??? NIC, JEN ZBÍDAČENÍ A JEŠTĚ VĚTŠÍ ZADLUŽENÍ. BĚLORUSKÁ INFLACE DOSAHUJE ROČNĚ PRAVIDELNĚ 1000%, BĚLORUSKÝ RUBL KLESL ZA POSLEDNÍCH PĚT LET O 10000%, JEHO HODNOTA SE SMRSKLA NA POUHOU SETINU JEHO HODNOTY !!! I BĚLORUSKO BY SE MĚLO ZAČLENIT DO EU A NATO, BĚLORUSKÝ NÁROD
MÁ PRÁVO DOSÁHNOUT STANDARDŮ ŽIVOTNÍ ÚROVNĚ VE FRANCII ČI NĚMECKU !!! MAJÍ PRÁVO POZNAT NĚCO LEPŠÍHO, NEŽ PERMANENTNÍ CHUDOBU A DENNÍ BOJ O ŽIVOT, O KOPĚJKY !!!

5, NASADIT MOSTANTO JAKO FRONTMANA V BIOLOGICKÉM A CHEMICKÉM BOJI PROTI RUSKU. UKRAJINA MŮŽE PŘINEJHORŠÍM ROZPRÁŠIT NA RUSKÝCH HRANICÍCH 50 000 TUN GENETICKY ZMUTOVANÉHO PYLU (GMO- GIGA MURDER ORDER, GM- GIGA MURDER), POSTAVENÉHO NA TECHNOLOGII TERMINÁTOR, KDY ROSTLINA, CO VZEJDE, BUDE MÍT NEPLODNÁ SEMENA A ZÁROVEŇ DOJDE K ZAMOŘENÍ RUSKA GLYFOSÁTEM, VYSOCE TOXICKOU LÁTKOU, KTERÁ ZPŮSOBUJE DO DVOU LET RŮST PŘEKRÁSNÝCH TUMORŮ LEDVIN, JATER, CELÉHO TRÁVICÍHO TRAKTU, MIOMŮ VE SVALECH A LYMFOMŮ V CELÉM LYMFATICKÉMU SYSTÉMU, DALŠÍM NÁSLEDKEM, KROMĚ LIKVIDACE IMUNITY, JE TRVALÁ NEPLODNOST !!! RUSKO TAK BUDE MOCI DO DVOU AŽ TŘÍ LET ODEPSAT CCA.20 MILIONŮ LIDÍ A 5 LET CCA 30 MILIONŮ OBYVATEL, KROMĚ TOHO JEŠTĚ DALŠÍCH 20
MILIONŮ, KTEŘÍ SE NEMOHLI NARODIT !!! RUSKO JEDNODUŠE VYMŘE, STEJNĚ JAKO OBČANI USA, EVROPSKÉ UNIE, JEJÍŽTO EVROPSKÁ KOMISE SCHVÁLILA PRODEJ GM KRMIV A KRMNÉ GMO, EVROPSKÁ KOMISE A EU SCHVÁLILA PŘES ODPOR 19 z 28 ministrů Rady EU americké společnosti DuPont pěstování na svém území nové odrůdy geneticky modifikované kukuřice NA CCA 2 MILIONECH HA PŮDY.

"Počátkem listopadu 2013 vydala Evropská komise povolení pro dovoz dvou nových typů geneticky modifikovaných kukuřic a jejich použití do krmiv, případně i při výrobě potravin.
Jedná se o hybridy s několika vloženými transgeny pro odolnost vůči škůdcům a toleranci k herbicidům, povolení se nevztahuje na pěstování.
Obě žádosti o uvádění na trh v EU podaly společně společnosti Dow AgroSciences a Monsanto.

Kukuřice s obchodním názvem SmartStax obsahuje kombinaci genů pro různé Bt toxiny, takže je chráněna proti housenkám zavíječe kukuřičného, proti bázlivci kukuřičnému a dalším škůdcům řádu Lepidoptera (motýli) i Coleoptera (brouci).

Dále je vložen gen pro toleranci k herbicidům s účinnou látkou glyfosát, jako je například Roundup, ČTI RANDAP. Kukuřici s obchodním názvem POWERCORE™ tvoří tři modifikované linie s kombinací genů pro odolnost vůči škůdcům Lepidoptera (zavíječ kukuřičný) a tolerancí ke glyfosátu.

Evropská komise schválila též přítomnost pylu kukuřice MON810 v potravinách a krmivech. Kukuřice MON810 je povolena v EU pro pěstování, takže se její pyl může dostat do včelařských produktů."

VÝZNAMNÝ "FILANTROP" BILL GATES, ZAKLADATEL SPOLEČNOSTI MICROSOFT, SE JASNĚ VYJÁDŘIL, ŽE JE TŘEBA SNÍŽIT POČET OBYVATELSTVA NA POUHÝCH 500 MILIONŮ LIDÍ A FUNGUJE TO, GM POTRAVINY A GMO MAJÍ NA SVĚDOMÍ SMRT CELKEM 300 000 000 LIDÍ ÚMRTÍM NA RAKOVINU ZA POSLEDNÍCH 15 LET FATÁLNÍM SELHÁNÍM IMUNITY A 200 000 000 LIDÍ, KTEŘÍ SE NEMOHLI KVŮLI NEPLODNOSTI A PŘEDČASNÝM ÚMRTÍM POTENCIÁLNÍCH RODIČŮ Z BIOLOGICKY AKTIVNÍ GENERACE, PŘEDEVŠÍM DO 45 LET, NARODIT. MONSANTO TVOŘÍ 90% TOHOTO "VÝKONU". HITLER STOJÍ VEDLE TĚCHTO "GIGANTŮ" JAKO POUHÝ DILETANT A TECHNOLOGICKÝ BŘÍDIL, POUŽÍVAJE PRIMITIVNÍ VYHLAZOVACÍ METODY. KAŽDÁ DRUHÁ RODINA V ČR JIŽ EVIDUJE ÚMRTÍ SVÉHO PŘÍSLUŠNÍKA NA RAKOVINU, 150 000 000 LIDÍ ZEMŘELO ZÁSLUHOU MONSANTA NA RAKOVINU V INDII, PROČ BY RUSKO MĚLO BÝT VYJÍMKOU???

DOKUMENT "Svět podle Monsanta" VÁM DOKONALE OTEVŘE OČI, A TAK SMRT POMALU PŮSOBÍ, ČESKO JE PO ŠPANĚLSKU HNED DRUHÁ NEJVSTŘÍCNĚJŠÍ ZEMĚ EVROPY K GMO, GM POTRAVINÁM, MONSANTO MÁ POBOČKU V BRNĚ, Z LETIŠŤ NATO V KLATOVECH A PŘEROVĚ TAK KAŽDÉ RÁNO OD ROKU 2005 ZKRÁPÍ ČESKOU ZEM LETADLY ROZPRÁŠENÝ GLYFOSÁT, TRÁVÍ JIŽ CELÝ "ZÁPAD", ASII KROMĚ BLÍZSKÉHO VÝCHODU, I LYBIE A SÝRIE DOSTALA SVŮJ PŘÍDĚL!!!

NA ZÁVĚR VZKAZ PRO VLADIMÍRA VLADIMÍROVIČE PUTINA:

1, MUSÍME SE SMÁT TVÉMU POKRAČUJÍCÍMU SKUPOVÁNÍ TOXICKÝCH RUSKÝCH FIREM, VČETNĚ GAZPROMU, KTERÉ PO NABYTÍ TVÉ MAJORITY NIKDO OD TEBE NENAKOUPÍ, KROMĚ ČÍNY ZA PÁR KOPĚJEK

2, ZATÍMCO JSI USILOVNĚ ŘEŠIL "SVÉ ZÁLEŽITOSTI" NA UKRAJINĚ, ČÍNA JEŠTĚ S VĚTŠÍ VERVOU UZAVÍRALA KONTRAKTY V CELÉ EVROPĚ

3, JSME DOSLOVA NADŠENI TVÝMI NOVÝMI KONTRAKTY A ORIENTACÍ PRODEJE PLYNU NA ČÍNU, TVOJE PLODNÉ JEDNÁNÍ NA NÁVŠTĚVĚ ČÍNY KOLEM 20. KVĚTNA 2014, ČÍNA TI BUDE PLATIT ZBOŽÍM, KTERÉ TADY VELMI DOBŘE ZNÁME, JSOU TO NEBEZPEČNÉ "ŠMEJDY", KTERÉ NEJMÉNĚ Z 80% NEODPOVÍDAJÍ RUSKÝM BEZPEČNOSTNÍM A HYGIENICKÝM NORMÁM, PŘÍKLAD OTRÁVENÉ HRAČKY, NALEPOVACÍ NEHTY, OTRÁVENÉ SOJOVÉ MLÉKO, OVOCE AJ. VČETNĚ GMO POTRAVIN, BUDE OCENĚNO !!!

4, SILNĚ POCHYBUJEME, ŽE ZLATÝ RUBL TI PŘI INFLACI, KTERÁ TĚ VELMI BRZY POSTIHNE, PŘINESE ŠTĚSTÍ, DLUŽNÍCI TOTIŽ NEBUDOU SCHOPNI SPLÁCET COKOLIV A POSTIHNE TĚ MEGAKRIZE, NE NEPODOBNÁ TÉ Z ROKU 1929, KTERÁ ZAČALA ZABLOKOVÁNÍM PRODEJE ZLATA V ANGLII. Z TOHOTO DŮVODU JE ZLATÝ RUBL ODSOUZEN PŘEDEM K NEZDARU I V OBCHODU S ČÍNOU.

5, AŽ PŘIJDE ČAS, ČÍNA TI BODNE KUDLU DO ZAD, PROTOŽE MINIMÁLNĚ SIBIŘ MÁ S TÉMĚŘ 90%
ČÍNSKOU POPULACÍ "PRÁVO NA SEBEURČENÍ", VČETNĚ TATARSKÉ REPUBLIKY RUSKÉ FEDERACE, KDE SE TĚŽÍ NYNÍ 200 000 000 TUN ROPY ROČNĚ !!!

AGENTURA FIND&CATCH

Fórum USA:  Ukrajinci, přestaňte kálet před Putinem do kalhot, PUTIN CHCE CELOU VAŠI ZEMI BEZ BOJE !!!

Ach jo, agentůro, ty máš zase rozšafnou....

oslovuješ na tomto fóru Jaceňjuka a Ukrajince. Mám pocit, že to tu nikdo z nich nesleduje.
Říkáš, že MY likvidujeme Putina zevnitř - kdo my ? Já tedy určitě ne a na tomto chatu nikdo takový též není.
Za stovky milionů mrtvých na následek onemocnění rakovinou můžou jakésy temné síly a za stovky milionů zemřelých na infarkt můžou též ?
Agentůto, na zemi žijí lidé a ti jsou smrtelní. Nečti tolik sci-fi a méně kuř , uleví se ti.

Fórum USA:  Ukrajinci, přestaňte kálet před Putinem do kalhot, PUTIN CHCE CELOU VAŠI ZEMI BEZ BOJE !!!

RUSKÉ VOJENSKÉ BANDY SE NEMAJÍ CO ROZTAHOVAT NA SVOBODNÉ UKRAJINĚ, KAŽDÝ DALŠÍ DEN SE STÁVÁ JEJICH VÍTĚZSTVÍM, COŽPAK TO UKRAJINCI NEVIDÍTE???

ARSENIJI JACEŇJUKU, HISTORIE K TOBĚ BUDE MILOSTIVÁ, UDĚLAL JSI VŠECHNO, DIPLOMACIE ZDE NIC NEVYŘEŠÍ, NYNÍ NASTAL ČAS UTOPIT TY PUTINOVSKÉ OKUPANTY V KRVI, JEJICH HLAVY JE TŘEBA POSLAT DO MOSKVY, PUTIN NIČEMU JINÉMU NEROZUMÍ A ROZUMĚT NIKDY NEBUDE !!! NENÍ KAM USTOUPIT, JESTLI TY ÚŘADY NEVYČISTÍŠ, VČECHNO ZTRATÍŠ, AŤ SI TEDY PUTIN PŘIJDE S CELOU SVOU ARMÁDOU, AŤ PLATÍ KRVÍ RUŠTÍ OKUPANTI, AŤ PUTIN PŘED DUMOU OBHAJUJE NARŮSTAJÍCÍ ZTRÁTY A NEKONEČNOU PARTYZÁNSKOU VÁLKU, jeho válečný rozpočet se rozepne do nevídaných rozměrů, je čas UKÁZAT MU DALŠÍ AFGÁNISTÁN, ZATÍMCO MY RUINUJEME PUTINA ZEVNITŘ PŘES FINANČNÍ TRHY !!! Jinde se VÁS PUTINE (KAZISVĚTE) MOŽNÁ BOJÍ, MY SE VÁS VŠAK NELEKNEM !!!

CO SE TÝČE PRÁV NARODŮ NA SEBEURČENÍ, PAK RUSKO VELMI BRZO BUDE MOŽNOST PROKÁZAT SVOU "MILOSRDNOST" NA KRYMU, PROTOŽE BUDE VYHLÁŠENA NEZÁVISLÁ KRYMSKOTATARSKÁ REPUBLIKA !!! PROČ RUSKÁ FEDERACE NA KRYMU HODLÁ KONFISKOVAT MAJETEK JEDNOHO MILIONU KRYMSKÝCH TATARŮ V HODNOTĚ CCA 3,1 MILIARD USD, JEDNÁ SE PŘEVÁŽNĚ O NEMOVITOSTI S POZEMKY, PROČ SE Z NICH STALI BEZDOMOVCI???

USA TÉŽ NEUDĚLALY NIC PROTO, ABY SVÝM TLAKEM NA RUSKO ODLEHČILY
UKRAJINĚ: 1, ZVÝŠIT VOJENSKOU PŘÍTOMNOST V ČERNÉM MOŘI

2, NAVÁZAT BLIŽŠÍ KONTAKTY A EKONOMICKY PODPOŘIT KAZACHSTÁN A PŘESTĚHOVAT SVÉ VOJÁKY Z AFGÁNISTÁNU DO KAZACHSTÁNU, PŘIČEMŽ BY AMERICKÉ ARMÁDA MIMO JINÉ MOHLA UŽÍVAT BAJKONUR, VYBUDOVAT ZDE SPOLEHLIVOU PROTIRAKETOVOU OBRANU, PŘINESLA BY KAZACHSTÁNU TÉŽ, KROMĚ BEZPEČNOSTI, ZNAČNÉ EKONOMICKÉ ZISKY

3, UMÍSTIT SVÉ POSÁDKY V GRUZII A ABCHÁZII

4, NABÍDNOUT LUKAŠENKOVI V BĚLORUSKU JINOU ALTERNATIVU, NEŽ SLOUŽIT PUTINOVSKU, CO LUKAŠENKOVI- PUTINOVĚ LOUTCE A BĚLORUSKU PŘINESLA SPOLUPRÁCE S RUSKEM??? NIC, JEN ZBÍDAČENÍ A JEŠTĚ VĚTŠÍ ZADLUŽENÍ. BĚLORUSKÁ INFLACE DOSAHUJE ROČNĚ PRAVIDELNĚ 1000%, BĚLORUSKÝ RUBL KLESL ZA POSLEDNÍCH PĚT LET O 10000%, JEHO HODNOTA SE SMRSKLA NA POUHOU SETINU JEHO HODNOTY !!! I BĚLORUSKO BY SE MĚLO ZAČLENIT DO EU A NATO, BĚLORUSKÝ NÁROD
MÁ PRÁVO DOSÁHNOUT STANDARDŮ ŽIVOTNÍ ÚROVNĚ VE FRANCII ČI NĚMECKU !!! MAJÍ PRÁVO POZNAT NĚCO LEPŠÍHO, NEŽ PERMANENTNÍ CHUDOBU A DENNÍ BOJ O ŽIVOT, O KOPĚJKY !!!

5, NASADIT MOSTANTO JAKO FRONTMANA V BIOLOGICKÉM A CHEMICKÉM BOJI PROTI RUSKU. UKRAJINA MŮŽE PŘINEJHORŠÍM ROZPRÁŠIT NA RUSKÝCH HRANICÍCH 50 000 TUN GENETICKY ZMUTOVANÉHO PYLU (GMO- GIGA MURDER ORDER, GM- GIGA MURDER), POSTAVENÉHO NA TECHNOLOGII TERMINÁTOR, KDY ROSTLINA, CO VZEJDE, BUDE MÍT NEPLODNÁ SEMENA A ZÁROVEŇ DOJDE K ZAMOŘENÍ RUSKA GLYFOSÁTEM, VYSOCE TOXICKOU LÁTKOU, KTERÁ ZPŮSOBUJE DO DVOU LET RŮST PŘEKRÁSNÝCH TUMORŮ LEDVIN, JATER, CELÉHO TRÁVICÍHO TRAKTU, MIOMŮ VE SVALECH A LYMFOMŮ V CELÉM LYMFATICKÉMU SYSTÉMU, DALŠÍM NÁSLEDKEM, KROMĚ LIKVIDACE IMUNITY, JE TRVALÁ NEPLODNOST !!! RUSKO TAK BUDE MOCI DO DVOU AŽ TŘÍ LET ODEPSAT CCA.20 MILIONŮ LIDÍ A 5 LET CCA 30 MILIONŮ OBYVATEL, KROMĚ TOHO JEŠTĚ DALŠÍCH 20
MILIONŮ, KTEŘÍ SE NEMOHLI NARODIT !!! RUSKO JEDNODUŠE VYMŘE, STEJNĚ JAKO OBČANI USA, EVROPSKÉ UNIE, JEJÍŽTO EVROPSKÁ KOMISE SCHVÁLILA PRODEJ GM KRMIV A KRMNÉ GMO, EVROPSKÁ KOMISE A EU SCHVÁLILA PŘES ODPOR 19 z 28 ministrů Rady EU americké společnosti DuPont pěstování na svém území nové odrůdy geneticky modifikované kukuřice NA CCA 2 MILIONECH HA PŮDY.

"Počátkem listopadu 2013 vydala Evropská komise povolení pro dovoz dvou nových typů geneticky modifikovaných kukuřic a jejich použití do krmiv, případně i při výrobě potravin.
Jedná se o hybridy s několika vloženými transgeny pro odolnost vůči škůdcům a toleranci k herbicidům, povolení se nevztahuje na pěstování.
Obě žádosti o uvádění na trh v EU podaly společně společnosti Dow AgroSciences a Monsanto.

Kukuřice s obchodním názvem SmartStax obsahuje kombinaci genů pro různé Bt toxiny, takže je chráněna proti housenkám zavíječe kukuřičného, proti bázlivci kukuřičnému a dalším škůdcům řádu Lepidoptera (motýli) i Coleoptera (brouci).

Dále je vložen gen pro toleranci k herbicidům s účinnou látkou glyfosát, jako je například Roundup, ČTI RANDAP. Kukuřici s obchodním názvem POWERCORE™ tvoří tři modifikované linie s kombinací genů pro odolnost vůči škůdcům Lepidoptera (zavíječ kukuřičný) a tolerancí ke glyfosátu.

Evropská komise schválila též přítomnost pylu kukuřice MON810 v potravinách a krmivech. Kukuřice MON810 je povolena v EU pro pěstování, takže se její pyl může dostat do včelařských produktů."

VÝZNAMNÝ "FILANTROP" BILL GATES, ZAKLADATEL SPOLEČNOSTI MICROSOFT, SE JASNĚ VYJÁDŘIL, ŽE JE TŘEBA SNÍŽIT POČET OBYVATELSTVA NA POUHÝCH 500 MILIONŮ LIDÍ A FUNGUJE TO, GM POTRAVINY A GMO MAJÍ NA SVÉDOMÍ SMRT CELKEM 300 000 000 LIDÍ ÚMRTMÍM NA RAKOVINU ZA POSLEDNÍCH 15 LET FATÁLNÍM SELHÁNÍM IMUNITY A 200 000 000 LIDÍ, KTEŘÍ SE NEMOHLI KVŮLI NEPLODNOSTI A PŘEDČASNÝM ÚMRTÍM POTENCIÁLNÍCH RODIČŮ Z BIOLOGICKY AKTIVNÍ GENERACE, PŘEDEVŠÍM DO 45 LET, NARODIT. MONSANTO TVOŘÍ 90% TOHOTO "VÝKONU". HITLER STOJÍ VEDLE TĚCHTO "GIGANTŮ" JAKO POUHÝ DILETANT A TECHNOLOGICKÝ BŘÍDIL, POUŽÍVAJE PRIMITIVNÍ VYHLAZOVACÍ METODY. KAŽDÁ DRUHÁ RODINA V ČR JIŽ EVIDUJE ÚMRTÍ SVÉHO PŘÍSLUŠNÍKA NA RAKOVINU, 150 000 000 LIDÍ ZEMŘELO ZÁSLUHOU MONSANTA NA RAKOVINU V INDII, PROČ BY RUSKO MĚLO BÝT VYJÍMKOU???

DOKUMENT "Svět podle Monsanta" VÁM DOKONALE OTEVŘE OČI, A TAK SMRT POMALU PŮSOBÍ, ČESKO JE PO ĚPANĚLSKU HNED DRUHÁ NEJVSTŘÍCNĚJŠÍ ZEMĚ EVROPY K GMO, GM POTRAVINÁM, MONSANTO MÁ POBOČKU V BRNĚ, Z LETIŠŤ NATO V KLATOVECH A PŘEROVĚ TAK KAŽDÉ RÁNO OD ROKU 2005 ZKRÁPÍ ČESKOU ZEM LETADLY ROZPRÁŠENÝ GLYFOSÁT, TRÁVÍ JIŽ CELÝ "ZÁPAD", ASII KROMĚ BLÍZSKÉHO VÝCHODU, I LYBIE A SÝRIE DOSTALA SVŮJ PŘÍDĚL!!!

NA ZÁVĚR VZKAZ PRO VLADIMÍRA VLADIMÍROVIČE PUTINA:

1, MUSÍME SE SMÁT TVÉMU POKRAČUJÍCÍMU SKUPOVÁNÍ TOXICKÝCH RUSKÝCH FIREM, VČETNĚ GAZPROMU, KTERÉ PO NABYTÍ TVÉ MAJORITY NIKDO OD TEBE NENAKOUPÍ, KROMĚ ČÍNY ZA PÁR KOPĚJEK

2, ZATÍMCO JSI USILOVNĚ ŘEŠIL "SVÉ ZÁLEŽITOSTI" NA UKRAJINĚ, ČÍNA JEŠTĚ S VĚTŠÍ VERVOU UZAVÍRALA KONTRAKTY V CELÉ EVROPĚ

3, JSME DOSLOVA NADŠENI TVÝMI NOVÝMI KONTRAKTY A ORIENTACÍ PRODEJE PLYNU NA ČÍNU, TVOJE PLODNÉ JEDNÁNÍ NA NÁVŠTĚVĚ ČÍNY KOLEM 20. KVĚTNA 2014, ČÍNA TI BUDE PLATIT ZBOŽÍM, KTERÉ TADY VELMI DOBŘE ZNÁME, JSOU TO NEBEZPEČNÉ "ŠMEJDY", KTERÉ NEJMÉNĚ Z 80% NEODPOVÍDAJÍ RUSKÝM BEZPEČNOSTNÍM A HYGIENICKÝM NORMÁM, PŘÍKLAD- OTRÁVENÉ HRAČKY, NALEPOVACÍ NEHTY, OTRÁVENÉ SOJOVÉ MLÉKO, OVOCE AJ. VČETNĚ GMO POTRAVIN, BUDE OCENĚNO !!!

4, SILNĚ POCHYBUJEME, ŽE ZLATÝ RUBL TI PŘI INFLACI, KTERÁ TĚ VELMI BRZY POSTIHNE, PŘINESE ŠTĚSTÍ, DLUŽNÍCI TOTIŽ NEBUDOU SCHOPNI SPLÁCET COKOLIV A POSTIHNE TĚ MEGAKRIZE, NE NEPODOBNÁ TÉ Z ROKU 1929, KTERÁ ZAČALA ZABLOKOVÁNÍM PRODEJE ZLATA V ANGLII. Z TOHOTO DŮVODU JE ZLATÝ RUBL ODSOUZEN PŘEDEM K NEZDARU I V OBCHODU S ČÍNOU.

5, AŽ PŘIJDE ČAS, ČÍNA TI BODNE KUDLU DO ZAD, PROTOŽE MINIMÁLNĚ SIBIŘ MÁ S
ČÍNSKOU POPULACÍ TÉMĚŘ 90% "PRÁVO NA SEBEURČENÍ", VČETNĚ TATARSKÉ REPUBLIKY RUSKÉ FEDERACE, KDE SE TĚŽÍ NYNÍ 300 000 000 TUN ROPY ROČNĚ !!!

AGENTURA FIND&CATCH

Fórum USA:  sell indikátor

http://www.investicniweb.cz/2014/4/10/prosluly-investor-varuje-pred-propadem-trhu-na-pomoc-si-vzal-tento-indikator/

Fórum USA:  sell indikátor

Já už se nemůžu dočkat brutálního krveprolití. Jenže každý větší pokles je střídán růstem. Estera se opět pěkně svezla dolů jenže málo.Ještě min 20 procent níže to chce, aby to stálo za větší vstup do pozice.

Fórum USA:  něco k dnešní nudě ... -)

no nevím, ale pokud nebude levnější, tak ušáci mají útrum a myslím si, že to mají dobře spočítáno, že se jim to vyplatí ... -).

Fórum USA:  něco k dnešní nudě ... -)

Opravdu si myslíš, že někdo bude vozit LNG někomu za třeba 10, když jinde může prodat za 12? O tom dost pochybuju. VB si nechala od Československa zaplatit veškerou výstroj našich vojáků, kteří bojovali na jejím území proti Němcům, do posledních ponožek, nevěřím že by z nich najednou byla nějaká charita.

Fórum USA:  něco k dnešní nudě ... -)

v prvních příspěvkách jsem jenom nadával do pitomců tady v Evropě, kteří nechtějí navrtat plyn ... pak přišel karel304 s tím, že by chtěl radši jádro a já bych mu to i odsouhlasil vzhledem k tomu, že jádro je ekologické oproti plynu, ale musí být konkurenceschopné ... tedy musí to snížit cenu energie, tak abychom byli konkurenceschopní oproti zbytku světa ...

Fórum USA:  něco k dnešní nudě ... -)

tedy aby Evropa dokázala znova zaměstnat své lidi, protože tohle je fakt otřes ... 650 tisíc lidí nezaměstnaných u nás, to si snad dělaj legraci, ne ? ... ( tedy jsem četl, že za velké hospodářské krize bylo v Československu 1 milión lidí nezaměstnaných). když to sečtu se Slovenskem, tak jsme +- na stejné číslovce ...

Fórum USA:  něco k dnešní nudě ... -)

http://www.economist.com/news/business/21589870-capitalists-not-just-greens-are-now-questioning-how-significant-benefits-shale-gas-and

Z poslední doby snad stojí za zmínku slova CEO Exxonu: " Shale: We are lossing our shirts today. Weŕe making no money. It´s all in the red."

Týká se "suchého" zemního plynu bez podílu kondenzátu. Ropa je na tom sice lépe, ale vize o tom, jak břidlice přemění svět, se jaksi zadrhávají. Tento týden jsem četl zajímavou studii o pánvi Bakken v Severní Dakotě a Montaně. Pokud by těžaři přestali ze dne na den dělat další vrty, tak denně klesá produkce o 60 tisíc barelů, na konci roku už to má být skoro 90 tis. barelů. Takže Bakken sice letos přesáhne mytický 1 milion barelů denně, ale za cenu, že je zde mometálně už přes 6000 aktivních vrtů z cca 300-500 před 5 lety. Jeden vrt v Bakken cca 7-8 mil., break-even price někde kolem 65 dolarů a WTI někde kolem 90 dolarů.

Fórum USA:  něco k dnešní nudě ... -)

http://nazory.euro.e15.cz/analyzy/ilona-svihlikova-zemni-plyn-jako-strategicka-zbran-1071365

Fórum USA:  něco k dnešní nudě ... -)

Břidlicový plyn u nás je vzhledem k malé mocnosti vrstev nerentabilní. Navíc právě pro vysokou vodnost u nás je ekologické riziko vysoké.
Zdroj: RNDr.Cílek

Fórum USA:  něco k dnešní nudě ... -)

To TL494:..."pak přišel karel304 s tím, že by chtěl radši jádro..." to jsem asi nebyl já, muselo by to být mnoho let zpět, před Fukušimou a mnohaletým poklesem cen elektřiny. Temelín II by byl za současných podmínek katastrofa, myslím že je dost času počkat několik let jak se situace vyvine jak s cenou a naší spotřebou elektřiny, tak s typem, cenou a sériovostí dostupných reaktorů. Pokusného králíka nechť si dělá někdo jinej.

Fórum USA:  něco k dnešní nudě ... -)

Proč jim to tak vadí,že ropu chtějí měnit za zboží?To mi nejde do hlavy.Když mám ropu,přeci si jí můžu prodávat za co chci.A proč bych je měl kvůli tomu vojensky napadat?

http://www.investicniweb.cz/2014/4/15/ukrajina-jako-zastiraci-manevr-pred-definitivnim-utokem-na-asada-argumenty-pro-drazsi-i-levnejsi-ropu-v-kostce/

USA by mohly mít také tendenci eskalovat tlak na Írán kvůli jeho snaze zbavit se dolaru jako prostředku směny za ropu. Írán a Rusko se na začátku dubna dohodly na výměně ropy za zboží, která bude mít hodnotu až 20 miliard dolarů, což Teheránu umožní navzdory západním sankcím zvýšit životně důležitý export energií. Celkový objem obchodované ropy by mohl dosáhnout až 500 tisíc barelů denně.

1 2 3197

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,591 001,9015:33:27
RMnahoru+0,601 995,4215:33:44
DJIAstejne0,0016 262,5615:15:11
NASDAQnahoru+0,294 034,1615.04.14
SP500stejne0,001 842,9815:15:41
DAXnahoru+1,119 275,9315:16:21
WIG20dolu-0,012 406,9815:16:01


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz