Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 22.8.2014 19:39
Akcie.cz»Diskuse»Fórum USA

Diskuze Fórum USA

Poslední příspěvky

Fórum pro obchodování v USA

Přidat nový příspěvek

1 2 3218

Fórum USA:  "Brazilsko-turecký potravinový optimismus", který s nimi nesdílíme !!!

"Velmi nás pobavily komentáře politických reprezentací Brazílie a Turecka
ohledně možného rapidního zvýšení vývozu jejich potravin do Ruska, na kterém chtějí pohádkově zbohatnout a zaplnit tak mezeru po Evropských produktech", s potutelným úsměvem na tváři oznamuje AGENTURA FIND&CATCH a dodává:"Rusko
se zajisté bude domáhat levnějších potravin z Brazílie, kde osevní plochy GMO kukuřice každoročně rostou o desítky procent, přičemž v roce 2013 dosáhly 35% celku, MONSANTO se doslova rozplývá nad zisky v Brazílii a pochvaluje si i zvýšený odběr GMO krmiva pro brazilský dobytek, skopové a jehněčí půjde Rusům opravdu k duhu!!! CHI-CHI-CHI!

Co se týče Turecka, početní stavy pravých tureckých horských koz dramaticky poklesly za posledních 5 let na 10% podíl všeho zpracovaného dobytka, zůstávají poměrně v hojném počtu jen v oblastech odbojného Kurdistánu, kam vládní moc a rekvizice nedosahují. Automatizace výroby dokonce v některých oborech zpracování masa překračuje standardy v Číně a USA, Turci se s dobytkem opravdu nemazlí, dokazují to četné dokumenty nejen z jatek. DUPONT DOVEZE ROČNĚ do Turecka na 2 000 000 tun GMO krmiva, což tvoří asi 20% podíl MONSANTA, čili MONSANTO DOVEZE dalších 10 000 000 tun, sami si udělejte představu, jestli Rusové (Putin) zakážou dovoz GMO potravin do Ruska z Evropy a USA, na druhé straně mají ještě mnohem horší
GMO potraviny brát z Turecka a Brazílie? DOBRÁ, NECHÁME BRAZILSKOU A TURECKOU VLÁDU PŘITOM ! "

RESUMÉ: "TI, CO MAJÍ MNOHEM VÍCE MÁSLA NA HLAVĚ SE BUDOU HRNOUT DO RUSKA A POUČOVAT EVROPU, JAK SE OBCHODUJE??? Zůstal jim jen pláč a skřípění zubů !!!"

AGENTURA FIND&CATCH

Fórum USA:  Server tiscali pod útokem, tentokrát hrozí velmi vážný únik dat a hesel emailových účtů !!!

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [no address given] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
.......................................................................

Neznáte tuto již typickou hlášku? www.tiscali.cz nefunguje, je to dílem rusko-azerbajdžanské skupiny asi 50 hackerů, akce se podle nejnovějších zpráv úšastní i 30 vládních hackerů z Číny. Podobné "zatěžkávací testy"
nejsou v ČR ničím neobvyklým, battlefield CZ.NIC poskytuje velmi cenné zkušenosti v kybernetické válce všech stupňů a typů !!!

Velmi trefně tuto situaci popsal "LORD DARTH VADER" (upravená verze): "Ušetřete mě zdvořilostí admirále, SAMAEL nesdílí Váš optimismus s Vaším hlemýždím tempem práce Internetové Bezpečnosti !!" CZ.NIC: "Máme málo lidí, je nemožné dokončit KONTROLU INTERNETU před koncem roku 2015 !!"
DARTH VADER:" Předseda RADY ILUMINÁTORŮ A PREZIDENT VÝBORU 400 absolvuje
inspekční cestu po oblastech říše, snad mu sdělíte sám důvody vašeho zpoždění !" CZ.NIC : "Co? Temnooký reptil je tady?" DARTH VADER: "Ano a není tak shovívavý jako já !" CZ.NIC : "Zdvojnásobíme své usilí !"
DARTH VADER:" To vám doporučuji !"

AGENTURA FIND&CATCH

Fórum USA:  Klinicke testy HeartMate III se uskutecni v CR

Skvela zprava, klinicke testy nove generace srdecni pumpy od Thoratec Corporation se uskutecni v CR !! Vysledky testu, tak budeme mit z prvni ruky.

NASDAQ:THOR ve sledovanych akcii na http://www.paninvestor.cz/index.php/watchlist/353-watchlist-week-34.html

http://magazin.ceskenoviny.cz/zdravi/zpravy/osm-cechu-dostane-v-ikem-zdarma-novou-srdecni-pumpu/1113554

Fórum USA:  krach nehrozí

http://www.investicniweb.cz/2014/8/20/29-duvodu-proc-se-nebat-akcioveho-krachu/

Fórum USA:  krach nehrozí

USA! USA! USA! ... to mě upřímně pobavilo. Články z investičního webu se musí čím dál více filtrovat.

Fórum USA:  krach nehrozí

Doufám že zítra budete tady tapetovat že přichází velký pád :-)))

Fórum USA:  krach nehrozí

Jasny, zitra testovani historickych maxim a sipka dolu :)

Fórum USA:  zlato

Naopak, toto ekonomicke symposium v Jackson Hole je velmi bedlive sledovano, jelikoz par let nazpatek zde byvaly guverner Bernanke oznamoval QE1 a QE2. Takze vyssi volatilita na trzich je temer zarucena.

Tentokrat to bude v opacnem gardu, jelikoz se ocekava komentar FEDu ke stavu pracovniho trhu a take upresneni terminu zvysovani sazeb. Jakakoliv zminka o zvysovani sazeb jiz ke konci tohoto roku posle dolar nahoru, zlato nahoru a akcie dolu.

Fórum USA:  zlato

Cipísku : palec nahoru. 1345 bohužel dlouho neuvidíme. Včera jsem se raději zajistil nákupem DUST, protože cesta k 1240 je teď, obávám se, volná a potom ještě níž.

Fórum USA:  zlato

J.R.: zdarec, stihnul jsi realizovat ty shorty nejak rozumne...? dalo se to cekat...

Fórum USA:  zlato

Mates : Jenom půlku.....já jsem k tomu TZA nějak přilnul a naopak si ještě pohraju s nákupem další půlky a zase prodejem a furt dokola. Ale tu půlku nepustím...člověk nikdy neví kdy to zase začne. :-) de facto se ale dá říct, že po několikáté otočce to mám za velmi dobrou cenu a slouží mi to i jako ochrana /jak jsem psal/ mé pozice v YHOO. Předpokládám , že někdy v září vykopnu YHOO za 42 a pak už budu jen pozorně sledovat grafy na SPéčku.. Jde jen o to , z jaké úrovně půjdeme dolů. Grafy se teď překreslily na zlatu a nový High na SP jsem preferoval už před minikorekcí a vypadá to, že přijde až teď ,ale to je život..

Fórum USA:  zlato

ok gratulace, tak jen bacha na dlouhodobe drzeni pakovych ETF, pri vetsi volatilite zerou samy sebe silenym tempem...

Fórum USA:  zlato

Mates :Jasně ....proto i využívám tu druhou půlku k daytradingu a vlastně jsem sám tak trochu leveraged :-). Jen pro prudký posun jakýmkoli směrem jsou to vhodný instrumenty.

Fórum USA:  zlato

Já už jsem tedy útok na nová maxima na SP nečekal a i když jsem se oproti plánu svezl tento týden nahoru neb po pátku jsme měli 90% pravděpodobnost na další růst, tak část shortů držím dál v zatím malé ztrátě a do cca konce října buď na nich přijde SL nebo nějaký profit či ruční uzavření.
Zlato by už těch 1200 mohlo dát, když je tu věští Cipísek od začátku roku:-), ale nevím, na W1 vidím podle objemových indikátorů sílu k cestě nad 1350, tak bych ho nezatracoval a myslím si, že by mohl září-listopad přijít pěkný buy point na goldu.
Obzvlášť když ho už budou všichni vidět na 1100:-)

Fórum USA:  zlato

No nevím nevím s tím zlatem. Možné je samozřejmě úplně všechno, ale já ho vidím do měsíce na 1210 . Ale dlouhé prognózy ev. učebnicové vazby rozbil Bernake ( já všechny poučky a učebnice ekonomiky vyhodil, protože už nic neplatí )
Tak se tu držte, já jdu zase měsíc odpočívat na chatu.

Fórum USA:  zlato

U. G. Nagel: Jsme o 80 % levnější. Nový broker v ČR:
http://www.investujeme.cz/u-g-nagel-jsme-o-80-levnejsi/

Fórum USA:  zlato

něco za něco.

http://infip.cz/clanek/908/degiro-lowcost-broker-vstupuje-na-cesky-trh

podle všeho chybějící bankovní licence, což by znamenalo, že peněžní vklady nejsou kryty do 100 000 EUR jako u obchodníků s bankovní licencí, ale jen do 20 000 EUR viz výše (*informace vychází z internetových diskuzí; jakožto autor článku přiznávám, že této oblasti v rámci brokerů příliš nerozumím)
•třebaže jde původem o nizozemského brokera, hlavní pracoviště se nachází v bulharské Sofii, což někomu může znít jako pochybná adresa
•konverze z CZK probíhá standardně pomocí AutoFx (dle prvních ohlasů za průměrné až horší kurzy)
•aktuálně není k dispozici DEMO aplikace
•aplikace (minimálně prozatím) funguje nejspíš jen přes internetový prohlížeč, navíc podle prvních ohlasů jen se základními funkcemi - nejde o samotnou aplikaci s pokročilou technickou analýzou apod.

Fórum USA:  zlato

ano cesta k 1200 je dost pravděpodobná, ale pak by podle mě mohl přijít velmi pěkný buy point, nahrávají tomu i některé cykly např. 4letý na goldu. Ale kde opravdu v takovém říjnu budeme opravdu nevím:-)
Relax na chatě...dobrá příprava na podzim

Fórum USA:  zlato

capino : Já včera DUST prodal se ziskem, protože 50/50 je možný návrat přes rezistenci 1280 :-). Dnešek dá noty na příští týden...resp Žaneta z díry :-)

1 2 3218

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,45986,5316:25:22
RMnahoru+0,511 862,8316:57:08
DJIAdolu-0,0717 027,9619:18:25
NASDAQnahoru+0,264 543,8219:18:21
SP500dolu-0,051 991,3319:18:16
DAXdolu-0,669 339,1717:35:31
WIG20dolu-0,442 439,0317:00:16


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz