Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 2.7.2015 1:08
Akcie.cz»Diskuse»Fórum USA

Diskuze Fórum USA

Poslední příspěvky

Fórum pro obchodování v USA

Přidat nový příspěvek

1 2 3419

Fórum USA:  CETV

Hm, zajímavé CETV +7% a přitom http://www.investicniweb.cz/zpravy-z-trhu/2015/7/1/sp-snizila-rating-cetv-na-stupen-ccc/

Fórum USA:  dj 17507

doufam, ze me neprevezou, uz je to nejake proflakle
http://i.imgur.com/R1xEQQS.png

Fórum USA:  USA - EU - to muší IST !!!

Pánové neřešte KRAVINY a kopejte hluboko nebo kupujte pole atd.....je to za dveřmi...:-)))

Am: za 27% Tě baví u toho sedět a řídit desítky účtu a 100 nebo 1000 pozic...to jsi tedy dopad...:-)

Ornek: zatím není síla zavírat...že by OSTROV...samotář...:-)

Fórum USA:  USA - EU - to muší IST !!!

Italský ministr financí Padoan prohlásil, že pokud Řecko opustí EMU, z eura se stane „jiné zvíře“. (Reuters)

Fórum USA:  USA - EU - to muší IST !!!

to uz je fakt prdel.... :-)

Fórum USA:  USA - EU - to muší IST !!!

"Řecký premiér Alexis Tsipras údajně věřitelům ustoupil. Ve svém
nejnovějším dopise jim slíbil, že přijme téměř všechny jejich požadavky."

A vo-votom to je... Toho bohdá nebude, s EU (a eurozónou) na věčné časy a nikdy jinak! EU si rozvracet nedáme! Budete tancovat tak, jak budou židozednáři (věřitelé) pískat, řečtí hoši...

Fórum USA:  USA - EU - to muší IST !!!

Z toho jejich kličkování by se jeden teda p...al, fakt.

Fórum USA:  USA - EU - to muší IST !!!

nekecat, zachranovat a zachranovat, a dalsi kolo si dame zase za par tydnu/mesicu, jdu blejt velebnosti... :-)

Fórum USA:  USA - EU - to muší IST !!!

Vždyť jsem vám to psal, oni se dohodnou. Nejde se nedohodnout. V referendu budou řekové proti škrtům, ale stejně se vdáda nakonec dohodne s věřiteli. Pokud je někdo v EURU, nejde vystoupit. Němci přeci nepustí řeky,když je mají přesně tam, kde je chtěli mít. řekové jsou zadlužený a tudíž jsou dobrý zdroj zisků pro němce. Unie je o dluzích. Nejlépe se lidi ovládají před dluhy. K čemu válka, zadlužíme je a budou na nás makat. česko dopadne stejně. Jen blb to nechápe.

Fórum USA:  coal

Před časem tady někdo koupil BTU kolem 4USD. Doufám, že už v ní nejsi. Já za ni dnes nabízím 1,49,ale zatím marně, měl jsem 1,56, ale zdálo se mi to na "votočku" moc. Zatím ani Pamela, ani Diego neprodali. Je to sice risk kvůlivá 2Q, ale třeba ji tam na chvilku srazí, prodejku bych viděl tak 1,6. No, uvidíme.

Fórum USA:  coal

Koupeno a prodáno.

Fórum USA:  coal

Teda, to byl hukot. BKP ji srazili i pod moji nákupku a to si zaslouží obdiv. No, nákup a prodej v přímém přenosu,pár stovek dobrých.

Fórum USA:  coal

Dodatek pro věčné začátečníky, jako jsem já: tady jste viděli nákup a prodej v přímém přenosu, sice za 5 min. slušný zisk, ale buďme upřímní, opět tzv. Donaldova chyba.Nákup za 1,49 , prodej 1,6 /celkem 10k/, ale takřka za pár minut šlo prodat za 1,71. Tak by prodali machři. A jediným důvodem, proč tu chybu stále a stále opakuji je podle mně "velikost" účtu. Není tedy tomu tak, že jsme hloupí drobasové, jak se o nás někteří makléři vyjadřují,řekl bych, že často nekupujeme vůbec špatně / Fortuna 78, VIG 830, CETV 2 USD, abych zopakoval poslední nákupky, které jsem zde uvedl/, prodáváme však jen s mírnými zisky. Tvrdím s naprostou jistotou, že kdyby velká část zde publikujících měla alespoň 3M, tak by zisky byly někde úplně jinde. Ne proto, že bychom nakupovali za víc,alespoň já bych držel svých 10- 14K /jen u SPXS dám těch 17/, ale při prodejích bychom tzv. neuzamykali tak brzy zisky. Je to asi o psychice a malých ůčtech, ne o IQ pašáků s MBA. Napsal jsem to sem možná až příliš obšírně. Důvodem je má prosba : jestli máte podobné zkušenosti nebo dokonce recept na odstranění tzv. Donaldovy chyby, budu rád, když, až vám vyjde chvilka, poradíte nám ostatním. Díky.

Fórum USA:  coal

donalde recept jednoduchý. napis si predem cil a uz nikdy neporus svuj vlastni slib, ze vyberes az v cili.

Fórum USA:  corn

už je čas na šort? Vzal jsem 100ks za 25.83

Fórum USA:  coal

Díky, to ale dělám jen při nákupu kvalitních akcií, / ty jsem ale dlouho nenakupoval/ případně u SPXS při maximech SP nebo VIX pod 12 atd. U tzv. zde uvedených šunčiček /mimo VIG /, toho nejsem asi schopen. Jenže právě na šunkách se dá slušně rychle vydělat. Já se prostě při výšce indexů možná až přehnaně bojím držet akcie déle, než na votočku. I tak díky.

Fórum USA:  USA - EU - to muší IST !!!

Řecko není zdrojem zisků pro ECB, EU, MMF. Je naopak zdrojem ztrát a věčných potíží. Dluhy už se jim zčásti škrtali a možná opět budou, dále byly zčásti přeměněny na minimálně úročené s pokud se nepletu 8 letým odkladem splátek i úroků a místo splácení jim byly dány další miliardy EUR (používané i na úroky z části starých dluhů ovšem). Teď chtějí opět další prachy a další cut dluhů místo dodržení refeorem odsouhlasených minulou vládou a zrušených touto, aniž by ovšem ctěli vracet peníze už poskytnuté s podmínkou peovedení těchto reforem!. Tsipras a expert na teorie her Varoufakis jsou fikaný bolševici, nejen dnešku mi ale připadá že i jsou i schizofrenici. Na tohle bych teda trpělivost neměl co má Merkel, Draghi etc., místo aby se šlo dák tak se furt dokola řeší tahle koule na noze :-(.

Fórum USA:  USA - EU - to muší IST !!!

:) xi mam pocit, ze to byl rekordni mesic. a to za celych 7 let na burze. a ani to tak nevypadalo.. pres den normalne pod mrakem, mesic taky k veceru tak normalni... asi to zabalim mas recht...

Fórum USA:  makro zpravy

Poptávka na trhu rezidenčních nemovitostí USA je nejvyšší za devět let
Důvěra v ekonomiku a stabilní zlepšování na trhu práce se projevuje v robustním oživení na trhu s bydlením v USA, uvedla americká celonárodní asociace realitních kanceláří (NAR) a znovu upozornila, že poptávka vysoce převyšuje nabídku a ceny na mnoha trzích strmě rostou. V květnu se index PHSI (smluv na nákup stávajících domů) zvýšil o 0,9% na 112,6 bodů po revidovaném růstu o 2,7% na 111,7 bodů v dubnu a dosáhl na nejvyšší úroveň od dubna 2006 (113,7 b.). Předstihový ukazatel odráží zhruba pětinu prodejů stávajících domů, zahrnuje smlouvy, nikoli uzávěrky, které jsou opožděny o jeden až dva měsíce. V meziročním srovnání růst indexu PHSI zpomalil z 12,6% na 10,4%. Poptávka se zvyšovala především na americkém severovýchodu a západu, nepatrně zaostala na jihu a středozápadu.
NAR letos předpovídá roční prodej stávajících domů ve výši 5,24 milionů, což představuje meziroční nárůst o 6,1%. Meziroční růst cen nemovitosti v tomto roce zrychlí z 5,7% na 6,7%.


Aktivita výrobců oblasti Dallas zůstala šest měsíců v kontrakci
Podnikatelské podmínky výrobních podniků oblasti jihu Spojených Států jsou od počátku roku nepříznivé, výhled naznačoval stabilizaci. V červnu kompozitní index aktivity pouze zmírnil pokles na -7,0 bodů z květnových -20,8 bodů, nejnižší úrovně od června 2009, uvedl nejnovější průzkum Federální rezervní banky Dallas. Neutrální úroveň nula odděluje expanzi od poklesu, ve stejném období před rokem se indikátor pohyboval na plus 11,9 bodů.
Vývoj většiny hlavních ukazatelů byl smíšený. Produkce a nové zakázky zůstaly od března resp. ledna v kontrakci, meziměsíční pokles však zmírnil. Podniky většinou dokončily rozpracované zakázky, zvyšovaly nákupní aktivitu a udržely víceméně stabilní zaměstnanost. Zásoby vstupů vykazovaly poprvé od ledna nadnormální úroveň, zásoby dokončené výroby se nadále snižovaly. Ceny vstupů se letos poprvé mírně zvýšily, zatímco ceny hotových výrobků zůstaly v nepřetržitém poklesu a marže zůstaly pod tlakem. Budoucí index aktivity se druhý měsíc za sebou zlepšil, ačkoli stále se pohyboval hluboko pod úrovní před rokem. Pouze pětina respondentů očekává zlepšení podnikatelského prostředí v následujících šesti měsících a téměř dvě třetiny žádnou změnu.

1 2 3419

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,52986,6101.07.15
RMnahoru+1,071 973,8301.07.15
DJIAnahoru+0,7917 757,9101.07.15
NASDAQnahoru+0,535 013,1201.07.15
SP500nahoru+0,692 077,4201.07.15
DAXnahoru+2,1511 180,5001.07.15
WIG20dolu-0,882 293,0301.07.15


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz