Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 28.7.2016 6:42
Akcie.cz»Diskuse»Fórum USA

Diskuze Fórum USA

Poslední příspěvky

Fórum pro obchodování v USA

Přidat nový příspěvek

1 2 3562

Fórum USA:  AMD americky sen?

Chapete nekdo ten rust a ten objem nakupu? Vidi v AMD investori hodnotu nVidie?

Fórum USA:  AMD americky sen?

Dřív jsem AMD jel. Myslím, že nyní je to důsledek zavírání šortů. Skoro 10% akcií je půjčeno na šorty.Za pár dní to pofičí dolů. Každý za svoje, ale poměr riziko/zisk mi vychází - nebrat.

Fórum USA:  AMD americky sen?

Díky. Jenže já si tohle myslím už celou dobu, kdy to jelo na 4, pak na 5, na 6 ...
Nějak se mi to ale nezdá čím dál víc. Firma, co nevyplácí dividendy a takhle prudce stoupá na ceně.

Fórum USA:  AMD americky sen?

> Firma, co nevyplácí dividendy a takhle prudce stoupá na ceně.

žeby taková malá dotnet bubble?

před deseti lety to bylo na 30$, po krizi 2008 se to vrátilo na 10$, i když je to firma z oboru, pro kterej otročím, tak já jsem tak úplně nesledoval historii, jak to měli s těma akvizicema apod., kde co prošustrovali, ale řekl bych, že ceny kolem 2$ byly úplný nesmysl, nějaká panika (mrzí mě, že mi to uniklo), a těch 10$ bude asi zdravá úroveň - věřil bych, že se to tam v dohlednu dostane, i když mezi tím to ještě může lítat sem a tam

ale nejsem analytik, a koule mám jen chlupatý, nikoli křišťálový, nejsem z těch, co tu denně vydělávaj desítky procent, toto je výstřel od boku, kterýmu se za rok za dva budu smát :-)

Fórum USA:  AMD americky sen?

> Skoro 10% akcií je půjčeno na šorty.

blbej dotaz ... jak se přijde k tomuto údaji?

Fórum USA:  AMD americky sen?


blbej dotaz ... jak se přijde k tomuto údaji?

http://finviz.com/quote.ashx?t=AMD

Fórum USA:  AMD americky sen?

díky, asi bych měl občas mrknout i jinam než na Google Finance :-)

Fórum USA:  AMD americky sen?

Neměl by někdo prosím odkaz na nějakou literaturu, kde mi vysvětlí zmíněný graf?

Fórum USA:  AMD americky sen?

Strnisko: jaky graf myslis??

Jinak v kvetnu jsem doporucoval ARLP. Vzal jsem ho puvodne kvuli divi.
Ale za tu cenu musela pulka pozice ven.

Opet se nam rozstreluje JPY a indexy. Budte opatrny.

Fórum USA:  AMD americky sen?

Chapete nekdo ten rust a ten objem nakupu? Vidi v AMD investori hodnotu nVidie?

Fórum USA:  nákup GLD

Tak dneska hlásím nákup GLD za 125,90. Počítám, že do ježíška (snad dříve) by mohlo jít ven za 135. Jinak držím SPXS a RUSS a užívám si, jaké to je chcát proti větru ;)

Fórum USA:  nákup GLD

QQcko To mně se jeden z míšánků dnes prodal, RUSS ze 12. 7. koupený za 11,86, jen 800 kousků , nechal jsem ho Pamele pro Miu na hraní za kulantní cenu 12,86, vzhledem k malému kontu bych je stejně všechny delší dobu neuživil a než by ta milá zvířátka strádala , tak jsem raději jednoho prodal za Donaldových 600 zisku, poplatky a DPH /jedu přes kasu, musím DPHáčko na rozdíl od jiných přiznávat/. Nakonec, držím je už přes 10 dní, kluci chlupatí stále zvyšují nároky /řepkový med z Andrejových polí jim nejede a kdo má furt lézt do větví pro med lesních včel, že ano/, kartáče na srst se ničí jeden za druhým, zootechnička vyvádí, že nejsme cirkus, ale družstvo, takže mi nic jiného ani nezbývalo. Teď vyčistím klec a přichystám se na dokup dvou kamarádů k těm zbývajícím, SPXS až kolem 12 , jak jsem psal a SQQQ pod 15 /NASDAQ je riziko, tady musí city stranou/, jestli mi je Diego odprodá.

Fórum USA:  nákup GLD

No ty jo, já když kupoval RUSS, tak mi Voloďa říkal, že jsou poslušní a skoro nic nezpapají. Faktem je, že nějak extra moc nedržkujou, dělají skoro všechno, co jim říkám. Teď naposledy jsem jim slíbil, že je vypustím zpět do divočiny, přece jen takových samic všude, co u mě v zemljance...ovšem pod podmínkou, že mi na cirkusovém kruhu vyskočí do výšky rovných 13 stop. Dnes už tam bručojed, nejstarší z nich, skoro byl, tak uvidím. Můžou trénovat až do 10 hodiny večerní kluci, případně pak do konce týdne. To už bych ale byl rád, kdyby vypadli. Přece jen, generační výměna tu a tam musí nastat. No uvidíme, ale jako jinak se chovají rozumě, dokonce ani soused na mě ze žigula nestřílel pro jejich chování. Kalacha říkal, že vytáhne, až jakmile vlezu do imperialismem zatuchlého SPXL, pak že nebudeme sousedé. SPXS má ale prý rád, dokonce říkal, že dokud ho budu držet a čekat, až ty imperialistický svině zhebnou - anebo aspoň trochu cuknout s cenou, přece jen, on je soused trochu jako Soros, trošku vyvolat paniku, zašortovat si a pak se svézt zpět - tak že mě každý den pozve na panáčka poctivé moonshine vodečky s obsahem alkohol 40-90 %, přesně nikdo neví, prostě jak se za Uralem podaří.

Fórum USA:  TVIX

Zdravíčko, přátelé. Pokukujete někdo po TVIXu, resp. UVXY? Já jenom letmým okem, přece jen už vězím v SPXS a RUSS. Nicméně jestli se ještě VIX podívá někam pod 11,60, tak si myslím, že už je risk/reward ratio poměrně slušně nastavené. I když samozřejmě nemám Cipískovy koule.

Fórum USA:  další méďa doma

Tak po opatrné první dávce SPXS jsem dneska na zvířecím veletrhu v akci za 11,37 urval pár medvídků značky RUSS. Údajně jsou sice docela neposední, ale zase je na ně spoleh. A prý jim stačí jen pár klasů obilí denně. Nevím, asi mi Voloďa na trhu kecal, ale byl mi sympatický, tak jsme si plácli. Tak uvidíme. V případě potřeby bych jim pořídil ještě nějaké ty medvědice z ušákova, holt geny je třeba míchat, jinak by prý zdegenerovali. No, jdu si dát sklenku ródoského šumivého a tvarůžky, burze zdar!

Fórum USA:  Kurňa snad neletíme do nekonečných výšin...

Kurník, jsem dneska přibral další špetku SPXS za 12,58. Dobírat se chystám ještě někde kolem 12,2. Pak už by se to ale mělo kurňa obrátit. Ty jo Rame, tvých 2285 mě děsí. Na druhou stranu, reálné to je, i když vzhledem k tomu, že se začínají objevovat cílovky na SP 2400 a podobně, tak bych řekl, že je ponor reálnější. I když možná je to spíš zbožné přání. Cipísku, co říkají tvoje čerstvě vyleštěné koule na NLY. Sice u něj mám buy and hold strategii a dost slušný polštář, ale něco mi říká, že jedeme k 10. Tak přemýšlím, jestli část nevylít a nedobrat níž. Díky.

Fórum USA:  eurusd

Toz tak jak bylo videno..ze jsem zas odjel za zabavou, tak jsem dnes dal prodejky na dve casti - 94,56 a 96,27 - uzavreno + 900usd. Tak uvidime co dal..na chvili to pustim z hlavy..drzte se.

Fórum USA:  eurusd

Fanouš: co dela opatrny sortik. Ja vzal pred chvilkou jedno ESko.tak uvidime, pripadne 2185 dolozim. Resit budu az po break 2200. Tam chci na prupich jeste dobrat. A SL jeste neresim. Mam na to 25% uctu, pak to dopocitam.

Fórum USA:  eurusd

Rame - opatrný šortík stále držím i když jsem vyjel 2 hedge pozice cca 2x 50 bodů. A to není dobře, to je signál, že na scalp short je ještě dost času :-(((((((

1 2 3562

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,45893,4227.07.16
RMnahoru+0,111 091,2427.07.16
DJIAdolu-0,0118 472,1727.07.16
NASDAQnahoru+0,585 139,8128.07.16
SP500dolu-0,122 166,5827.07.16
DAXnahoru+0,7010 319,5527.07.16
WIG20dolu-0,351 797,6327.07.16


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz