Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 24.5.2018 7:51
Akcie.cz»Diskuse»VIENNA INSURANCE GROUP

Diskuse VIENNA INSURANCE GROUP

Poslední příspěvky

24.5. 2018 7:51:49BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
683,50

+9,50 (+1,41%)

16:58 23.5. 2018

 

Přidat nový příspěvek

1 2 3 39

VIENNA INSURANCE GROUP:  zmrzly grafy

pěkný bezvětří

VIENNA INSURANCE GROUP:  zlepšující trend?

zdá se někomu, že VIG půjde nahoru? nějak se tomu nechce

VIENNA INSURANCE GROUP:  Ještě jeden graf

...tentokrát VIG kontra ERSTE ve Vídni za posledních 9 let. Vrátí se VIG zase někdy nad ERSTE kde byla většinu doby?
https://ibb.co/iJfAZF

VIENNA INSURANCE GROUP:  VIG - výsledky za Q2 a H1

Podrobný rozbor výsledků viz http://www.investicniweb.cz/zpravy-z-trhu/2016/8/23/vysledky-vienna-insurance-group-1h2016-final/ Graf ceny VIG za poslední rok a půl je děsivý https://postimg.org/image/t997pcp0f/, výsledky snad až tak zle nevypadají.

VIENNA INSURANCE GROUP:  Max 10% na započtení

Dnes po rozhovoru s paní na FÚ, jsem byl upozorněn, že lze započíst pouze 10% místo 25% daně zaplacené v zahraničí, viz smlouva o zamez. dvojího zdanění s Rakouskem. Takže defacto daň 25% Rakousko + 5% Česko + převod eur. Cca 31% je opravdiu dost, a to letos je daň 27,5%. Máte někdo zkušenost, jak zařídit, aby mi to danili v ČR. Bohužel nevlastním 10% akcií VIGU, aby to dělali automaticky.

VIENNA INSURANCE GROUP:  Max 10% na započtení

'Bohužel, naskočil jsi do akcie která je zdaněna výše ve své mateřské zemi nežli u nás.. přesně jak píšeš Rakousko má 20% dań a Čechy jen 15%, rozdíl je 5% které by jsi mohl odečíst v žádosti na FU, ale jak sem se tu dozvedel pred měsícem, už to není 2 roky pravda a odvody jsou stejné které požaduje region akcie, tedy u Rakouska 20% a k tomu když si připočítáš kurzovné, je tato akcie pro drobného akcionáře mimo hledáček, ledaže bys byl solo kapr.. že je letos dokonce daň 27,5% jsem se tady od někoho taky před měsícem dozvěděl, proto je to velká zátěž pro vlastníka akcionáře, má oto menší radost z dividendy.. zhodnot sám, zdali setrváš při těchto podmínkách v této společnosti a nebo přesuneš své volné ""Know Houw"" jinam a vybereš si ryze české akcie.. držím palce a jsem rád ,že jsem před 5-6 lety vykopl erste ze svého portfolia.. pěkné pořízení v této rozbouřené době..

VIENNA INSURANCE GROUP:  Vysledky?

V kolik maji byt?

VIENNA INSURANCE GROUP:  Vysledky?

byli v 8:00, patria informovala zhruba v 8:04. No sice je VIG podle letosniho ocekvani, ale oproti lonsku teda peknej sesup, tahle akcie jde do ...

VIENNA INSURANCE GROUP:  Vysledky?

jj, a proto přikoupíme
<http://www.kurzy.cz/zpravy/400511-vysledky-vig-za-1q16-v-souladu-s-odhady-a-vyhledy/>

VIENNA INSURANCE GROUP:  Vysledky?

tak musite doufat, ze se ty vysledky stabilizuji. Aktualni cena je momentalne dobra, ale jesli je ten sesup trendem, pak bude za chvili i to petikilo moc, pokud se VIG srovna, pak by kurz moh zase narovnat zada. Ja do toho radsi nepudu :-)

1 2 3 39

Graf VIENNA INSURANCE GROUP

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz