Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 27.4.2018 8:56
Akcie.cz»Diskuse»TATRA

Diskuse TATRA

Poslední příspěvky

27.4. 2018 8:56:13BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
13,70

0,00 (0,00%)

8:31 26.6. 2014

 

Přidat nový příspěvek

1 2 64

TATRA:  Diskuse k Tatře

Mates, mám tomu rozumět že raději máš ty oficiální lži protože se ti s tím lehčeji žije. Nízká nezaměstnanost, žádná inflace ale deflace, sociální jistoty, demokracie. Prosperita, ještě nízká zadluženost. krásný slova, ovšem jen slova, někdy neuškodí srovnat to co hlásá propaganda mainstreamu s tím co opravdu kolem sebe vidíš. P.S: tím kolem sebe nemyslím jen tvůj byt. Ono stačí kouknou když mainstream propaguje že 8 lidí z deseti žije štastný život, asi tak měsíc zpátky, tak se schválně ráno rozhlédni v autobuse a pokud víš něco o nonverbální komunikaci jejíž původem je naše podvědomí, tedy nemůžeš s s ní lhát jako se slovy, tak schválně jestli tam těch 8 z 10 najdeš. :)) garantuji ti že možná najdeš 1 z deseti. možná. Totiž v současnosti jsme ve stavu kdy vlci neběhají už okolo salaše, ale už běhají uvnitř mezi ovcemi, samozřejmě vůdčí beran tvrdí že nic se neděje, to nejsou vlci, to jsou jen trochu jiné ovce s šedivým kábatkem, tedy žádnou paniku. Protože panika je to poslední co beran porřebuje.

TATRA:  Diskuse k Tatře

tl494 já neříkám že jsem nespokojený, ale posuzovat celkový stav věcí podle svého ega a své peněženky je trochu zavadějící. stačí mít trochu empatie a vidět věci kolem sebe jaké opravdu jsou a ne podle toho co dávají večer ve zprávách. Já si opravdu nemyslím že 90% čechů je línějších než já, tak proč jsou na tom hůře než já? nebudu říkat že mají možnosti jako každý druhý, to je jen klišé které používají ti úspěšní, protože z vlastní zkušenosti vím že tomu tak není. teprve peníze ukážou tu skutečnou tvář každého člověka.

TATRA:  Diskuse k Tatře

souhlas taky jedu autobusem max. když jdu s brachama na pivko:) ale troufám si tvrdit čím déle se bude podvádět, o to horší následky přijdou. prostě letadlo :)

TATRA:  Diskuse k Tatře

Ahoj,
zůstalo mi 400 ks Tatry. Nevyznám se tady v těch úvahách, ale chtěl bych se jen zeptat, jestli je nějaká šance z těchto akcií ještě někdy něco mít. Cítím se v souvislosti s tatrou podveden. :-(

TATRA:  Úpadek

z chatu:
1286798 Jun 17, 09:30:17 mx: čína koupí od Tatry licenci na výrobu za stamiliony ... :-/ .... hlavně že už nás minoritáře vytunelovali :-(

TATRA:  Úpadek

Asi se dali v Číně na pokání, nebo neví , co s penězi. Jo, ale který Tatře ty prachy daj?

TATRA:  Úpadek

Určitě né té Tatře, se kterou tady odvážlivci obchodují.

1 2 64

Graf TATRA

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz