Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 24.11.2017 15:35
Akcie.cz»Diskuse»STOCK SPIRITS GROUP

Diskuse STOCK SPIRITS GROUP

Poslední příspěvky

24.11. 2017 15:35:59BCPPRMS
Aktuální kurz
73,50

0,00 (0,00%)

14:43 24.11. 2017

 
73,70

0,00 (0,00%)

15:00 24.11. 2017

 

Přidat nový příspěvek

1 2 14

STOCK SPIRITS GROUP:  kurzové sázení, spolehlivé informace

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

http://ponetes.blogspot.cz

STOCK SPIRITS GROUP:  Doporuceni

Co myslite vysypat, nebo jeste pockat?
Ma cilova castka byla dosazena, ted si ale nejsem jistej, prostoze pokazde prodavam moc levne 😃

STOCK SPIRITS GROUP:  Doporuceni

Prodej polovinu a máš to vyřešené.

STOCK SPIRITS GROUP:  Doporuceni

tak ja nevim: https://www.novinky.cz/ekonomika/449697-tuzemaku-hrozi-uplny-zakaz-muze-obsahovat-karcinogen-zjistil-evropsky-urad.html

STOCK SPIRITS GROUP:  Je čas k nákupu ?

Co myslíte Štok k nakupu ? Nebo ještě ne?

STOCK SPIRITS GROUP:  Je čas k nákupu ?

Já čekám na 45

STOCK SPIRITS GROUP:  Je čas k nákupu ?

Chci někam umístit divi z cezu. Tak ještě vyčkám.:))

STOCK SPIRITS GROUP:  Stock doplatek divi

Dnes odpoledne Fio připsalo doplatek divi za 2016 (výplatní termín byl 26.5.), částka je 4,63 GBX/akcii, jako obvykle připsána jako hrubá.

STOCK SPIRITS GROUP:  Něco pro odlehčení na víkend, ať furt jen nepočítáte prachy a kurzy :-)

Tož prezydent nam odfrčel z Liberca rovnu až do Činy. To je fajne, bo s Čiňanami je dobre se kamaradit. Až si nas kupi všecky, tak na nas potem třeba budu hodni a nepošlu nas zpatky do Mongolska, odkud před paru tisicama roku přišli naši předci. My ze severovychodni Moravy a Slezska budeme první na raně, bo to do Azyje mame geograficky nejbliž. Ale na Pražaky by o chvilu pozdějši došlo tež, to mi věřte.

Ale jak to tady furt poslucham v televizi a čtu v ruznych novinach lidovych aji nelidovych a na internetě, tak mě zarazilo, že nigdo zatím nepřemyšla nad varyjantu, co bude, když se tam na druhem koncu světa prezydentovi stane jakasik lapalija.

Řikal nam – AŽ SE VRATIM Z ČINY, odvolam Babiša. Teda vlastně zeptam se Ustavniku, esli ho musim odvolat či nemusim a podle teho to zrobim. AŽ SE VRATIM Z ČINY, promluvim s Kobylu, vlastně z Valachovu, esli fakt chce odstupit nebo nechce. AŽ SE VRATIM Z ČINY, pustim Kajinka z budy ven, bo za tych par vražd už tam byl uvazany dost dluho a Ivanka říkala, že už je z něho fajny a uplně polepšeny synek. AŽ SE VRATIM Z ČINY, všecko vyřešim, čestne pionyrske, bo sem prezident celeho naroda.

Tož dobře, ja mu věřim. ALE CO KDYŽ SE S TE ČINY NEVRATI??? Zdravi už ma pofiderni, časove posuny su sviňe, chytne tam jakusyk azyjsku virozu, nebo se mu polame Hulka a kajsyk sebu jebně, nebo mu spadne bota, nebo mu spadnu trenky, nebo to na zpatečni cestě veme kvuli buřce luftem nad Ukrajinu a rusaci ho omylem trefi… Tož hruza na to enem pomyslet, co všecko se može stat.

To byzme teprve viděli, co je to Kryza. Vladni, fotbalova aji vězeňska. To byzme byli všeci v řyti. Bo gdo by to za něho všecko vyřešil? Zbyvajicich šest kralovskych kličniku by se porvali o kompetence ke kralovskym klenotam, bo každy z nich by si tu korunu chtěl dat na hlavu a vladnut aspoň do voleb. Museli by podat kompetenčni žalobu, aby jim Ustavnici řekli, co se v Ustave o takych připadech piše. To by trvalo minimalně do leta, kdy začinaju parlamentni aji divadelni prazdniny a novinaři pišu o okurkach, no a po prazdninach už su nove volby. Aspoň ty volby stihnul prezydent vypsat eště před Činu. Ovčaček by mezitym pravil, že on je už dluho Milošuv mluvka a proto ho zna nejlip a že moc dobře vi, co by Zeman řekl, kdyby mohl mluvit a že by určitě chtěl, aby to Ovčaček zebral za něho, než si vybereme ve volbach inu figurku a že by to podepsal aji Peroutka, kdyby obživnul. Z basy by v tom chaosu omylem pustili Peltu místo Kajinka. Valachova by kupila šampus a zrušila demisu a pro jistotu aji inkluzu, bo kdo se ma v tych cyzych slovach vyznat. Kajinek by se nasral, udělil by si amnestyju sam za pomoci dyjamantoveho dratu a propichnul by za trest a ze srandy a za sto tisic našeho nejvyššiho a nejtlustčiho policajta Chovanca, Bohušova vykonneho uřednika pro věci špinave a eště špinavějši. Andrej by vratil do fukce Šlachtu, ten by zavřel Bohuša za OKD a jiné lumparny, pak by si Andrej kupil všecky medyja a pravil by lidem, že nejlepši je tu enem on a že bude kandidovat na premiera, prezydenta, předsedu celeho parlamentu, aj na Valašskeho krala.

Tož tak. Ale třeba to vidim moc černě. Prezydent se nam vrati šťastny, zdravy a střizlivy a zase bude všecko v pořadku.

STOCK SPIRITS GROUP:  kurzové sázení, spolehlivé informace

senteo: NEMAM rad VOLY@BLBY...asi je někde u nás v ČR klonuji...!!!

STOCK SPIRITS GROUP:  STOCK-graf v Londýně

http://tinypic.com/r/2hzcli/9
Možná nastává obrat z toho poklesu posledních týdnů, teď jsou celkem obří objemy obchodů a dnes i slušný UP.

STOCK SPIRITS GROUP:  STOCK- mimořádná dividenda

A jak se bude danit?

1 2 14

Graf STOCK SPIRITS GROUP PLC

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz