Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 21.2.2018 2:45
Akcie.cz»Diskuse»KOMERČNÍ BANKA

Diskuse KOMERČNÍ BANKA

Poslední příspěvky

21.2. 2018 2:45:34BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
933,00

-3,00 (-0,32%)

16:56 20.2. 2018

 

Přidat nový příspěvek

1 2 3 288

KOMERČNÍ BANKA:  tak kam půjdeme?

Kouknem se k 8** stovkám, loni mi o 2kačky uteklo, měl jsem 808,-. Manželka protáhla tvář při výplatě divi, fakt slabý, proto ten tip na pád do konce roku.

KOMERČNÍ BANKA:  Technicka analiza...

Aaa...technicka analiza naznacuje, ze ceny KB a Monety by mohly jit hore, takze je jasne ze po poleti supem dolu .. ze ja jsem to hned neprodal...

Ted nevim zda si to nechat, nebo prodat a nic z toho nemit (nakupka 910 a 80).

KOMERČNÍ BANKA:  Technicka analiza...

Pokud nevyhraje lapenova tak to pujde nahoru to je jedina prekazka pro evropske trhy. pokud bude mit hodne hlasu jiz v nedeliprvni kolo, tak trhy pujdou v pondeli raketove dolu. zlato nahoru, euro dolu. pokud lapenova neuspeje tak zlato dolu, euro nahoru a nic jiz ho nezastavi az na 1,12 a indexi nahoru. po nedeli budou vsichni moudrejsi a technicka analiza je momentalne knicemu ovsem rozhodnou volbi ve francii a to jiz zvelke casti v prvnim kole tuto nedeli.

KOMERČNÍ BANKA:  Technicka analiza...

Někteří zdejší ""analizátoři"" co čekáte na ""volbi"" už snad radši nepište nebo si před odesláním příspěvku zkontrolujte alespoň pravopis. Děkuji.

KOMERČNÍ BANKA:  + Technicka analiza...

:) MUSÍŠ VYDRŽET, INVESTICE DO AKCIÍ JE VÍCE RIZIKOVÁ, ALE ZATO TEN ÚSPĚCH PO NĚKOLIKA LETECH, TEDA POKUD SE ZADAŘÍ.. :-D MÁŠ 2 MOŽNOSTI, BUĎ TO VYDRŽÍŠ A MOŽNÁ SE Z TOHO I ZBLÁZNÍŠ A NEBO TO SE ZTRÁTOU PRODÁŠ.. TO JE BURZA.. TEŽKO RADIT, JE TO NA TOBĚ..

KOMERČNÍ BANKA:  + Technicka analiza...

No chci zkusit techniku ""na jare prodat a na podzim koupit"", jen to letos asi zas nevyjde tak jak bych si pral,... coz me stve.

Zkusim vydrzet do cervna.

KOMERČNÍ BANKA:  + Technicka analiza...

:) .. to asi tady kde komu nevyjde tak, jak si přeje... držím palce

KOMERČNÍ BANKA:  + Technicka analiza...

STYDIM SE ZA PREMIERA A VETSINU POSLANCU. BABIŠ MEL PRIJIT O NEKOLIK LET DRIV.

KOMERČNÍ BANKA:  Po Řecku Itálie, pak Francie

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/2073624-trable-nekterych-italskych-bank-mohou-strhnout-evropskou-lavinu

..možná opravdu přiletí černá labuť, jak se obával Rusnok. Ale trochu později a to už doufám nebudeme držet CZK/EUR fixně. Trh by se měl pročistit. Pořád si vlečeme krizi z 2008 s sebou a to není dobře.

KOMERČNÍ BANKA:  KB jede pomalu ale jistě.

Tak jsem dnes pustil 335 ks KB. Uvolnil jsem si tak peníze s malým, ale ne se zanedbatelným ziskem, pokud by cena poklesla. Pokyny na prodej mám postupně až do 1.098,- Kč.

KOMERČNÍ BANKA:  Exit ČNB

..se mi ten výraz líbí. Sice nevím, kdo by ji koupil, ale to nechme stranou. ;)

Co myslíte, kdy? Já to vidím na 1. dubna. Bude to vypadat jako apríl a než se z toho všichni proberou, bude po legraci. :)

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/2051088-na-oslabeni-meny-vydala-centralni-banka-v-lednu-rekordnich-391-miliard-korun

Taky bych si tipnul, že zpevněním koruny půjdou ceny velkých českých akcií dolů, protože si budou držet svoji cenu v USD/EUR, podle toho, který trh v jejich obchodování převažuje.

KOMERČNÍ BANKA:  Exit ČNB

m33: Se zpevněním koruny v dohledné době nepočítej. U investorů a spekulantů je přes bilion korun. Ty využijí každé i jen nepatrné posílení kurzu koruny aby realizovali zisk. ČNB bude naopak ochotně upouštět EURa, které nakoupila, při oslabení koruny.

KOMERČNÍ BANKA:  Exit ČNB

Ahoj, ... no jenom kolem tý naší koruny ... myslím si, že koruna posílí, tak na hranici toho, zač spekulanti budou moci se ziskem prodat. Podle toho jak to vypadá, tak asi bude hodně pidizisk a bude se to držet tak dlouho, dokud se ji nezbaví toliko budou chtít. Takže my, kteří nemají takové minipoplatky, tak to bude na hodně dlouho či spíš se vůbec nedočkáme ... sebere případný zisk inflace (tedy já v tomhle nejedu). ... Nevím, ale zajímavější by asi byl pár CZK/USD na spekulaci ... Možná, tam bych čekal větší posílení, ale to asi by muselo oslabit nejprve EUR/USD, aby byl pohyb výraznější na CZK/USD ... Fanouš1 ... kde jsi

KOMERČNÍ BANKA:  Exit ČNB

Taky jsem na to zvědavý co udělá uvolnění kurzu, samo taky čekám posílení i přes tu obří nálož nakoupených CZK nástrojů, ČNB z téhle své megaspekulace těžko vyjde se ziskem, spíš s obří ztrátou možná v řádu až 100 mld CZK. Jinak např. ERSTE má na kurz EUR/CZK vypsané dva shortové pákové certifikáty (vydělávají při posílení koruny) které maji knockout levely na 27,7 a 29 CZK - je možné že fluktuace kurzu budou takové že to jeden nebo oba certy sejme.

KOMERČNÍ BANKA:  Exit ČNB

No jo, koukal jsem u ERSTE - spread skoro 4%. Jsou to hračky pro plebs, co chce rychle zchudnout. :)

1 2 3 288

Graf KOMERČNÍ BANKA

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz