Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 23.7.2017 18:48
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

Poslední příspěvky

Fórum pro obchodování v USA

Přidat nový příspěvek

1 2 3645

Fórum USA:  DAX vs. S&P

DAXu nechybí moc do korekce (-10% z maxim) https://invst.ly/4ij-s
Zato S&P k tomu má daleko, stále kyne https://invst.ly/4ik1q
Velké pohyby na DAXu při poklesech a k nim zárověň jen malé na S&P je už mnohaletá realita, momentálně je ten rozdíl ještě zdůrazněn silným nárustem EUR vůči USD, takže teď klidně mohou být poklesy na DAXu doprovázené růsty S&P.

Fórum USA:  DAX vs. S&P

Jak vidite moznost dovreni Gapu DAX ze zacatku dubna? Veril jsem ze to dokazou jiz v patek. ale pak couvli sycaci. Potreboval bych tam par pozic uzavrit.

Fórum USA:  Dolar další pád

Dolar zase sletěl odpoledne po druhé hodině.
https://www.patria.cz/kurzy/CZK/USD/graf.html
A v tomhle fóru nic, ticho.
Asi to všichni zabalili a vyměnili si zpět na koruny či eura. anebo jsou všichni žabaři s pár šprdlíkama, co si hrajou na velký obchodníky. mně ubylo dalších deset tisíc.

Fórum USA:  Dolar další pád

tak jsem se vrátil z dovčy, kouknu jak se má mé portfolio a vidím, že dosti hůře než když jsem odjížděl ... dolárek nám šel pěkně dolů ... hnedle jsem se musel podívat sem, co kolega strnisko, jestli to s ním nešlehlo :-)

p.s. četl jsem ještě stránku dozadu, zmiňuješ, co jsem dával ... no, ti funebráci mě dostali, ale rozhodně mám i světlejší chvilky, třeba 21.6. jsem napsal o CNXC:

""nákup pod 15, do dvou-tří týdnů prodej okolo 16,30, a kdyby to nevyšlo, tak teda držet přes tu divi a čekat na lepší příležitost k prodeji""

- jestli dobře koukám, $16,30 tam bylo teď v pondělí, tedy jen o maličko dýl než ty odhadovaný tři týdny (resp. druhá šance nakoupit pod 15 byla 30.6., od toho by to vyšlo), dolar třicet nahoru z patnácti je nějakejch 8,67%, za míň než měsíc, no, není to terno, dozajista jsou tu borci, kteří dělají víc, ale která banka mi to dneska dá aspoň za rok?

rovněž třeba o CLM jsem 7.6. psal, že to vidím na propad, a bum, padlo (koukám aktuálně zase ještě pod 15, za což jsem nabral, ale co už ...)

Fórum USA:  MSFT raketa

tam jsem to promrhal. jediná firma, které jsem věřil. 14 dní růstu a po zveřejnění výsledků v after hours další růst. ach jo. šortařit neumím a longy už mi taky nejdou. dolar mě drtí. a v tomhle fóru se dozvím leda tak hovno. podpora fia taky žádná.

Fórum USA:  MSFT raketa

to jsou hody. už to tam házej na 76. tak už zbývá se jedině modlit a čekat až to opadne a proběhne nějaká korekce. když už jsem to tak posral.

Fórum USA:  MSFT raketa

tomas5 vystihl tvůj problém velmi dobře. Ty máš tak chaotický přístup k obchodování, že ti jinak poradit ani nejde. V posledních dvou dnech o trendu a vrcholech psal _Mates75, o mechanizmech obchodování dal zmínku fanouš2, své obchody tu poskytuje Cipísek. Fio pořádá semináře. Na tomto webu jsou popsány investiční strategie, na stránkách fia jsou analýzy, pro českou burzu spravují reálné modelové portfolio ... To zas takový hovno, jak říkáš, není. Dno a vrchol chytat nejde.

Fórum USA:  indexy

Zdravím po delší době starou partu. Před časem jsem musel ze dne na den uzavřít všechny pozice bez ohledu na ztráty, zrušili jsme až na dva všechny účty , došlo dokonce i na prasátka a měl jsem „úžasnou“ příležitost vyzkoušet si život opravdového chuďase v Česku na několik měsíců /ještě, že jsem padal z poměrně malé výšky, ale i tak, děkuji, nechci /. Minulý týden se situace překvapivě vyřešila / deus ex machina / a od neděle zase študuju trhy a čtu vaše příspěvky /zatím asi dva měsíce dozadu a není to vůbec tak špatné, jak se některým zdá/. Jak dám dohromady čísla, zase budu dávat přesné vstupy jako dříve, / Deerricku, nic ve zlém, ale v tomhle pravdu nemáš, někteří sem konkrétní údaje dávali a dávají /, rád bych nejprve do konce září smazal starou ztrátu /asi 3000 vdolků / z nuceného výprodeje a pak se uvidí.
Tož kamarádi, ať se daří nebo jak se říká u nás : ať ty koně jdou

Fórum USA:  pro Donalda

Ahoj, ani nemusím znát detaily tvého příběhu, ale pokud ho vyřešil deux ex machina a Ty to místo zpytování duše a nasměrování svého života jinam budeš pokračovat v předešlých aktivitách, pak Tě v budoucnu čeká nové ponaučení. Tak z hlediska spirituálního :-)
Tradingu zdar!

Fórum USA:  MSFT to jsou nervy

ty voe to jsou nervy. Microsoft má dnes po 22:00 zveřejnit výsledky. Akcie to žene nahoru 10 dní. Teď bych moc rád věděl, jestli je to výprodej před horšími výsledky nebo jestli to má opodstatnění. nVidia to taky hnala a už je mimo moje cenové možnosti. Škoda, že nevím to, co vědí ONI.
P.S. já vím, že to je fórum na hovno a že si tu povídám sám se sebou, ale nejsem taková sketa, abych se nepodělil.

Fórum USA:  MSFT to jsou nervy

Diskuze je tu naprd, to souhlasím, ale na ty tvoje monology se opravdu regovat nedá. Připadá mi, že tu jen pořád věštíš budoucnost, řešíš sebemenší pohyb up/down konspiračními teoriemi :-). Proč jsi nenabral MSFT za 68? Pořád čekáš na 65, a přitom na tom chceš sedět do konce světa. Takhle ti vždycky všechno uteče. Úplný dno, nebo vrchol nikdy netrefíš a pokud ano, bude to náhoda.

Fórum USA:  MSFT to jsou nervy

Strnisko: souhlasím víceméně s DEERICKEM a Santi. Myslím, že v tom pořádně lítáš, a měl bys na měsíc odejít od Internetu. Jednáš jako daytrader a přitom mluvíš o dlouhodobé investici...
S nynějším sentimentem shortovat je hodně velký risk, který Ti jistě jednou vyjde, ale mezitím se třebas 10x spálíš..
Jestli chceš dlouhodobě, vykašli se na USA... koruna posiluje, a pak budeš muset ještě navíc i vydělat na konverzi z USD zpět na Kč, kde se dostaneš do další ztráty... já třeba proto nyní investice nerealizuji v EUR ani USD...
Kup si ČEZ, i při divi 25,- je to 6,25%, nebo MONETU, při divi 8% je to 10%, a navíc, až se objeví někdo kdo bude chtít mít majoritu, půjde nahoru ke stovce...
Ale tvoje každodenní stesky, jak něco jde o halíř nahoru nebo dolu, jak temná síla jde proti tobě, a vesmír je spolčený aby tě okradl .... přijdeš o všechny peníze a skončíš v Bohnicích

Fórum USA:  MSFT to jsou nervy

máš recht. většinu peněz převedu. v msft si nechám ten vzorek 100 kusů. třeba bude se dožiju jeho ceny jako má nyní google. jsem ajťák a ne obchodník. akciím nerozumím, ale pochopil jsem, že to je špinavá hra. jedno vím jistě. msft má takový potenciál o kterém tu nikdo z čtenářů ani netuší. trvalý růst zaručený.
bohužel dolar půjde jistě stále níž klidně na 19 či na 15, proto honem s korunama pryč.
radit mi čez? to jsem udělal několikrát, tyhle převody z usa zpět na koruny a české akcie.
O NIČEM. české akcie jsou o ničem. čez možná někdy poroste, ale spíš půjde ještě dolů. česká burza je mrtvá. přepálené banky. moneta je bublina, podle mého.

Fórum USA:  Rada, pomoc

ascarf: díky, ty nezklameš :) já nehledám rekordy, ale dlouhodobou investici. v tom je ten můj problém.

Fórum USA:  Rada, pomoc

_mates75: brutal strong up ale neplatí pro všechny akcie. z mých IT firem jen pro MSFT. Intel klesá či stagnuje. AMD nafoukli jak bublinu a teď se čeká, zda výsledky splní očekávání. Kavol sem dával pár firem, který šli do kopru. Třeba STON (na méně než polovině ceny co držel 10 let) a VNRSQ (megaprůser, před likvidací). Ale Vanguard je jedním z třech největších vlastníků akcií AMD a dost slušně vytváří vlny, na kterých se neskutečně hojí.

Fórum USA:  Rada, pomoc

tak jsem naivní. jiný fórum neznám, proto doufám. ale taky jsem si všimnul, že se tady nedozvím určité zaručené rady. na druhou stranu, pár lidí mi tu odpovídá docela přínosně. a já se snažím o to samé. Kdo sledoval moje patálie s AMD a měl do toho větší vhled než já, tak se pěkně namastil. Kdo sleduje MSFT, tak se mastí neustále.

Fórum USA:  Rada, pomoc

Ahoj DEERRICKU.
tak jak to jde?
Ještě jedeš opce?
A jak se daří
zdravím

Fórum USA:  Rada, pomoc

Pane DEERRICKu. Já jsem tak ""šťastný"", že tady občas napíšete, i když tvrdíte, že tu píší jen ti, co neobchodují a jen hloupě žvaní. Sic dle vašich slov tu nikdo nedosahujeme tolik inteligence jako vy, ale z vašich slov a činů jsou silně cítit rozpory a dle vaší logiky plyne: také neobchodujete a jen žvaníte jako ostatní. Ale vy si tento rozpor zjevně neumíte spojit - dát dohromady. Když čtu ty vaše stupidní a sprostá sdělení, tak jsem došel k názoru, že na toto fórum chodíte, abyste si polechtal svoje vysoce nabubřelé superego. Váš slovník, vaše (ne)schopnost empatie, váš sociopatický přístup k ostatním je takový nabubřelý, arogantní a hnusný. Takový, jaký v politice představuje ing Babiš, kterého absolutně nesnáším. Dle vašich projevů máte stejnou povahu jako on. Pokud nejste schopen vaše chování vůči nešťastným, ale věřím, že slušným lidem, nějak pojmout, obraťte se prosím na lékaře v oboru psychologie, než tu něco napíšete. Na psychiatra to ještě asi nebude.

Jsem rád za ty diskutéry, kteří jsou tu ochotni strniskovi (nepřímo tím i ostatním, kteří se z nějakého důvodu (např urážek DEERRICKa) neradi dotazují) poradit, pomoci. Kdybych byl znalý, jako někteří služebně starší zdejší šikovní kolegové, strniskovi bych velmi rád pomohl, poradil, ale rozhodně neurážel.

Možná to tady DEERRICKovo ego na můj účet, zapráská nějakou ""inteligentní"" poznámkou, kterou se bude muset po Babišovsku bránit, ale musel jsem toto napsat. Aby se pokusil nad sebou zamyslet. Jeho urážky jsou časté - v drtivé většině jeho přízpěvků - a dlouho (roky) jsem zvažoval, jestli toto sdělení nebude zbytečný. Kteří si myslí, že ano, těm se omlouvám.

PS: v předposlední větě ve slově ""přízpěvků"" to písmenko ""z"" není chyba.

1 2 3645

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXdolu-0,451 004,1921.07.17
RMdolu-0,511 304,7121.07.17
DJIAdolu-0,1521 580,0721.07.17
NASDAQdolu-0,046 387,7522.07.17
SP500dolu-0,042 472,5421.07.17
DAXdolu-1,6612 240,0621.07.17
WIG20dolu-0,642 343,1021.07.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz