Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 30.3.2017 16:32
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

Poslední příspěvky

Fórum pro obchodování v USA

Přidat nový příspěvek

1 2 3604

Fórum USA:  kurzové sázení, spolehlivé informace

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace :

http://ventese.blogspot.cz/

Fórum USA:  ČNB

..v pondělí 3. ve tři. Oni jenom mlží a dělají si prostor na nečekané ukončení.

Fórum USA:  ČNB

Takto, dnes se určitě nic závažného nestane. Jako nejpravděpodobnější a nejlogičtější termín postupného ukončení QECzech vidím přelom května a průběh června. Na reakci "" trhu "" jsem zvědavej :-)))))

Jak vidíte tu mršinu od DAXů ? Dojede DJi na nový super top nebo DJi postupně sklesá k DAXu ?

Fórum USA:  ČNB

nezapomeňte ve 13:00 a k tomu příští týden mimořádná otázka která je ta pravá na kterou čekáme a která kamufláž

Fórum USA:  Indexy

ještě bych potreboval cerneho kocoura :-( ... a hlavne cina si myslim, ze ma nakroceno par dni dolu

Fórum USA:  NYSE:RHT

zdravíčko, měl bych opět prosbičku na přeochotného majitele věšteckých koulí, jestli by mi prozradil, za kolik nejvíce by se mohl dát prodat Red Hat v nejbližším měsíci?

- případně co si o tom kdo myslí?

Fórum USA:  Indexy

koukám že se na nás něco valí, sice v USA je dnes HDP ale Nikei už od noci v pokleku, carry měny jak čaj a JPY na koni

Fórum USA:  Smolař

Kavol: Nedokoupil. Nějak mě to pustilo, byla to ptákovina, ale to vím až teď. Ford se valí hrozně pomalu, to mě nebaví. Taky nerozumím jeho fundamentu a nechci ho sledovat. Pořád čekám co se vyvrbí s tím AMD. Teď je nějaký divný poklidný období. Jakoby to už i přestalo bavit i ty spekulanty. Uvítal bych, kdyby se už trochu uklidnilo a šlo na něj předvídatelněji vlnkovat nebo ho prostě jen držet a vyhlížet světlé zítřky.

Fórum USA:  Smolař

> > Tak jsem nabral Forda za 12,5. A 2 dny ani celkem neuběhly a už prodávám za 11,90.
> jestli se Ford podívá pod $11.50, tak ho klidně dober a za další dva dny máš tu ztrátu zpátky

mno, tak to se stalo v pondělí, za $11.41, tak nevim, sice leze hore, ale dneska se asi na $12.10 nepodívá, aby to splnilo výše uvedené ... ale tys to stejně nedokoupil, že?

Fórum USA:  Nechápu

a schválně sleduj graf nVidie. Pokud jde o stejnou bandu spekulantů, tak jsou tyto grafy totožné a víceméně v reálném čase mají procentuální stejný propad.

Fórum USA:  Nechápu

Když to vylétlo na 12,41, vyklesalo to někam pod 10, tuším 9,77, Tj. zhruba 2,5 dolaru. Když to vylétlo na 15,50, vyklesalo to na 13 s tím, že tam bylo i véčko až na 12,38. Pokud teď byl high 14,50, tak to může jít na 12. Ale moc se mi nezdá, že by to mohlo jít pod 12, protože to už je skoro cílovka.

Fórum USA:  Nechápu

Dneska si myslím, že to půjde až na 12,80 protože začíná neskutečný výplach dívám se na graf a jenom se prodává nic jiného

Fórum USA:  Nechápu

klasika :( jak jsem nabral, tak klesá. A když klesá, tak pořádně, skoro 3 procenta a to ještě nejedeme hlavní. Tak, že by dneska ten mnou očekávaný výplach 7%? Voni snad dycky čekaj až nakoupim, jinak si to nedovedu vysvětlit.
Jinak nevím jak ostatní, ale já měl dneska díky poklesu kurzu dolaru na účtu o 10 tisíc Kč méně než v pátek.

Fórum USA:  Micron technologies

A když se dívám na to obrovský volume co se v pátek zobchodovalo (107 milionů je 4x jeho průměr), tak bych odhadoval, že proběhlo vybírání zisků. To tak bývá jako reakce na pozitivní zprávu. Kdo drží, tak má nejlepší příležitost prodat. Během 2-3 dnů zase opatrně dobírat. Odhaduju, že tak k 27 se to v pohodě přiblíží.

Fórum USA:  Micron technologies

Nejedu. Ale jestli jsi nabral loni na long, tak seš teď hodně happy. Já ho chvíli v portfoliu měl jen na sledování, ale je těžké pro mě tento sektor sledovat, tak jsem ho vyřadil. Nevyplácí dividendu, takže bych ho na držení nebral. Jaký má potenciál k růstu bych si zjišťoval v google finance nebo yahoo finance.
Aktuálně v sobotu mu dávají 32 něco do roka.
https://rivesjournal.com/target-price-updates-on-micron-technology-inc-nasdaqmu-halcon-resources-corporation-nysehk/75738/
Ale je potřeba přečíst více článků. A také si vybrat komu věřit. Já třeba docela věřím Zacks.

Fórum USA:  Nechápu

http://aikenadvocate.com/what-are-analysts-expecting-for-advanced-micro-devices-inc-nasdaqamd-earnings/118948/
Současný rating je 2. Kde 1 je Strong Buy a 5 strong Sell. Takže by se mělo v pondělí nakupovat, čili růst. Dále analytici doporučují silně nakupovat, držet, ale nikdo prodávat.

Fórum USA:  Nechápu

Během minulých týdnů vyšlo několik článků, že nějaký fond či miliardář nakoupil akcie AMD. Ve smyslu na long. Takže to má něco do sebe. Na druhou stranu nechápu, proč nestoupá číslo Ist.own z 69% výš. Nedávno jsem tam zahlédl i 68. Naproti Microsoft má 75%, ale třeba Ford jen 58%, Intel shodně 69% jako AMD. Také tu někdo zmínil Micron, který má úžasných 89%. Z mého pohledu, čím více akcií drží instituce, tím méně zbývá pro spekulanty, a to je lepší, akcie lépe drží a odolává výkyvům.
V pátek vyšel článek, kde se psalo, že kdo chce přijít o peníze, má investovat do AMD. Zas ho nemůžu najít. Proti němu je ta patálie s vytuhnutím Ryzenů na některých kompech docela nicotná.

Fórum USA:  Nechápu

Já četl dneska článek, že AMD po překročení 14,50 by mohlo pak do budoucna vystoupat cca po 19. Otázka co na tohle řeknou spekulanti, kteří AMD shortují. Momentálně je všechno ve hvězdách.

Fórum USA:  Nechápu

Hele já už nevím, co si o tom myslet. V pátek jsem si dal nákupku na 13,51, nedošlo to tam. Pak než jsem se vzpamatoval, udělalo to véčko a pod 13,60 to nešlo. Nabral jsem vzorek za 13,71 na konci seance, abych měl něco na pondělí. Třeba mě to bude v pondělí mrzet, uvidím. Ale většinou po poklesech v pátek, přijde v pondělí čerstvý vítr a chuť nakupovat. Objem byl 40 milionů, což je polovina průměru. Takže žádný velký výplach. A když to bude klesat, tak náboje ještě mám.
V After Hours jsem viděl nejvyšší obchod 13,81, ale třeba mi něco ušlo. V pondělním premarketu budou lítat určitě 13,90 až 14, ale v době, kdy tam přes FIO nemůžu. (Možná už bude i posunutý čas o hodinu vlastně).
Každopádně pátek shortařům moc radost neudělal, bylo vidět, že není ochota to kupovat, proto ty krásný pozvolný schody dolů.
Jinak těch 17 a víc bude, já tomu spíš věřím. A nebude to na konci roku, ale klidně za pár měsíců. AMD má ještě nějaká esa v rukávu. Jen je těžko předpovídat, jak to bude dál vypadat.

Fórum USA:  Nechápu

Já při první možnosti kdy budu v plusu prodávám. Mé předpoklady, že by AMD mohlo být do konce roku na 17 už nevidím tak nadějně. Otázka co ZEN2 a nové grafické karty. Ale budu přesouvat kapitál do UNIPETROLU A O2 kde si myslím, že může být slibná budoucnost.

1 2 3604

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,10983,6716:25:30
RMnahoru+0,411 256,8216:24:31
DJIAnahoru+0,2220 704,1616:10:26
NASDAQnahoru+0,215 909,8816:10:41
SP500nahoru+0,152 364,7416:10:28
DAXnahoru+0,1912 226,7616:10:27
WIG20dolu-0,382 202,7516:11:15


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz