Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 21.10.2017 17:47
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

Poslední příspěvky

Fórum pro obchodování v USA

Přidat nový příspěvek

1 2 3670

Fórum USA:  TOPka = STOPka

ne není , toho nesundá ani terorista se 737 :D jedinej kdo ho může sejmout jsou jeho játra

Fórum USA:  TOPka = STOPka

Tak to je prča pánové, Kradousek končí! :)

Fórum USA:  Vláda s ANO

Domnívám se, že po těchto výsledcích nebude mít ANO problém sestavit většinovou vládu. Ikdyž se budou hádat, domnívám se, že mu kývnou nejméně 2 strany, možná víc. Ale netroufám si tvrdit, které.
Pro pondělní obchodování je však výsledek jasný. Jede se dál, nahoru. Tím myslím ČEZ. Technicky k tomu je ještě prostor, ale nad 480 už bych opravdu neriskoval.

Fórum USA:  Volby - tak to čumím

No pánové, já teda čumím. že TOP 09 bude mít málo jsem tušil, ale že bude pod 5%, to je překvápko. Ten Babiš mě překvapil, že má přes 30. Ale nečekal jsem, že komouši a socani budou mít tak málo. Naproti tomu ODS zažívá renesanci.
Aktuálně sečteno 61,24%.

http://www.info.cz/volby-2017

Jinak já volil KDU-ČSL.

Fórum USA:  Volby vs. PX a CEZ

jojo hod to SPD, a zbytek rodiny pouc aby to dali komousum anebo podobny jistote, alespon mi to urychli rozhodnuti se s rodinou posunout na tomto svete o kus dal....
ajaj zase novy maxima, kdo by to kurna v mega uptrendu cekal? nevadi, doredime posesty shorty, ten vrchol proste musi prijit kazdou hodinou, sice pro to nenasvedcuje vubec ale vubec nic, ale prave proto!!! :-)

Fórum USA:  Volby vs. PX a CEZ

vždy jsem to házel ODS než mi došla trpělivost, jednou jsem to hodil veverkám, jednou ano, nyní to hodím SPD, jiná volitelná strana která má šnaci změnit směr kterým se řítíme tam není.
DSSS moc radikální a komunisti zase moc pasivní i když s tím litiem příjemně překvapili.

jaký překvápka nás čekají podle mého

top09 neproleze, pokud ano s odřenejma ušima
KDUčsl končí
píráti budou mít méně než odhady ale je velká šance že se ani nedostanou do sněmovny
spd bude mít více než odhady a to dvojnásobek
stan končí
komunisti budou mít více než odhady
čssd a ods mě opravdu nezajímají, nejlepší by bylo kdyby skončily obě
Babiš rozhodně je gauner stejně jako ostatní a díky masívní kampani tradičních stran tipuji pouze nějakých 20-22%
realisté jsou ok ale je to výtvor haščáka s Dospivou, takže Babiš verze 2.0 jen s loutkama v popředí. na 5% nedosáhnou
volební účast bude vysoká. tipuji 60% +
DSSS nárůst hlasů

Fórum USA:  Volby vs. PX a CEZ

ptal jsem se, kdo už odvolil - a já se chystám až po obědě

ale tož názor už asi nezměním a lístky si snad nepopletu, tak to můžu říct dopředu, že letos zkusím Realisty

kdybych se měl rozhodovat podle programu, kampaně nebo provázanosti na byznys, tak jim to tam hodit nemůžu - což vpodstatě asi žádný straně :-/

ale dělal jsem si tu volební kalkulačku, podle toho, jak kdo v minulým období hlasoval, a na plný čáře to vyhrál Lank, tak budu doufat, že i v dalším období bude shoda pokračovat - pokud se tam teda dostane, je u nás jednička na kandidátce, ale obávám se, že náš 'skvělý' systém přepočtu hlasů je vyšachuje

- ještě jsem mrknul, kdo tam je s ním: Hušek není žádnej debil, Chmelíčkovou neznám, ale je mi sympatický, že má povolání ve kterým není odtržená od reality, a další místa asi nemá smysl řešit

jinak pochytil jsem v hospodě zajímavej volební důvod: kdo dělá na Dukovanech a chce mít práci i do budoucna, měl by volit komunisty, protože maj v programu přímo konkrétně dostavbu dalšího bloku (ditto Temelín)

Fórum USA:  Volby vs. PX a CEZ

Ptáš se kdo koho volil a sám se nepochlubíš ?
Já to tam hážu již několik let Svobodným, jednou až budou lidi dost naštvaní, tak to dopadne i do toho parlamentu, nevidím důvod proč né dnes.
Když se volí menší zlo, zvítězí zlo, jak zní otřepaná fráze :).

Fórum USA:  Volby vs. PX a CEZ

pánové, mám s vaším sporem jeden takový problém, a doufám, že když ho popíšu, jak mi z...ústa narost, tak nebudu vycenzurován

a ten problém je, že Aeronet píše totální sračky - jenže 'oficiální' média skrmujou ovčanům sračky ještě větší

no, z jiného soudku - kdo už to má za sebou, pochlubí se, komu to tam hodil?

Fórum USA:  bitcoin 6000 USD

stejně jsou ty akcie hovínko oproti bitcoinu co?
https://byznys.ihned.cz/c1-65924080-bitcoin-poprve-prekonal-hranici-sesti-tisic-dolaru-analytici-veri-ze-se-dostane-i-pres-deset-tisic

Fórum USA:  Volby vs. PX a CEZ

Jasně, Země je placatá a chemtrails jsou taky pravdivý. No určitě, na 100%, tutovka, vždyť přece o tom psali na aeronetu .... :-)))))))))))

Nech toho, a pojď se vrátit k obchodům :-)

Fórum USA:  Volby vs. PX a CEZ

říká kdo? Evropský hodnoty? není rozdíl mezi aeronetem a jiným médiem, čt lhala už tolikrát že kdybych ji měl srovnat s aeronetem, bude čt hodně hluboko pod. zatracovat zdroj informací jen proto že někdo zaujatý řekne že to je placený rublíky samotným putinem tak v tom případě ten chocholoušek by byl na pořadu.

Fórum USA:  Volby vs. PX a CEZ

Hele Ty budeš fakt kalenej jak ocel. Bakala je mi celkem šumák, ale brát si za zdroj informací aeronet, je na Chocholouška :-))))

Fórum USA:  Volby vs. PX a CEZ

jestli mocenský boj Bakala v. Babiš považuješ za politickou agitaci jen proto že česká televize dělá že o tom neví a Bakalonoviny a Babišonoviny o tom nepíšou. a Když je něco zajímavého a nikdo o tom nepíše a přijde mi to důležíté tak proč ne. Kdyby nebylo aeronetu a svobodného rádia není žádná kauza lithium. Prostě když si člověk uvědomí že v hlavních mediálních kanálech je všechno možný jen ne to důležitý protože se to nehodí o tom informovat tak vidí svět trochu jinak než ten kdo si myslí že média jsou demokratická a nestranná.

Fórum USA:  Volby vs. PX a CEZ

Donalde, to je na mne nějaký složitý (mimochodem, lehce mi to připomíná vyjednávací techniku ""přežrat""). Tož držme se radši základu:

JenTak používá zdejší diskuzní fórum k politické agitaci. Vzhledem k tomu, že to dělá celkem často a navíc v jeho odpovědích nebývá logika příliš přítomna, nazval jsem ho agentem. Co se Ti na tom nezdá ? A neměli bychom se tady spíš zabývat obchodováním ?


BTW, pokud UTG přeleze MA50 na W1, kupuji první várku do divi portfolia za market, jinak políčeno je na stop buy 30,16 , 28,9 a 26,3 . Každej za svý.

Fórum USA:  Volby vs. PX a CEZ

ascarf No, pokud to měl být spor hodnot, tak bych byl velmi opatrný, při přejímání hodnotových soudů redaktorů české televize, případně spřízněných blábolilů, které si tam zvou jako „odborníky“. Napíšu ti proč, ukážu ti základy mojí hodnotové perspektivy, zkus to srovnat s tím, co tě učili ve škole a uvidíš sám, omlouvám se všem, že to bude víc než několik vět, ale slibuji, že na určitou dobu zmlknu, bude následovat dlouhý půst, pouze vstup, výstup a zisk, abych tento rozsah vykompenzoval.:-) Dodržím alespoň to, že správní chlapi mají řešit především sport, pivo a ženský – takže na vysvětlení mojí hodnotové perspektivy využiji ženskou ligu.
Tvrdím, že dnešním mladým chybějí příkladné osobnosti, které by šířily skutečné morální hodnoty a ne balast/ záměr těch, co jsou zde od r. 1939 u moci je více než zřejmý/ protože exempla trahunt, to je všeobecně známo. Podíváme -li se stručně třeba jen na ženské vzory z různých vrstev společnosti a profesí, stojí srovnání opravdu za to, jak se říká, je výživné.:-) výživné. V první období – tj.od 19.stol. do pol. 20. stol. - byly pro tehdejší dívky vzorem ženy opravdu vzdělané, kultivované, které nehledaly výhody jen pro sebe /to bych rád zdůraznil/, ale pro druhé, které chtěly víc než jen Kirche- Kinder – Kuche, prostě jedním slovem a s úctou: emancipantky, ne současné feministky, frekventantky gender studies. Nejde jen o ty známější jako např. kněžnu Vilemínu Zaháňskou, autorku kuchařek Magdalenu Rettigovou, či B. Němcovou nebo M. Riegrovou, ale např. o naprosto fantastickou Annu Bayerovou /první lékařka v monarchii/, Popelku Biliánovou /dívčí skauting/, Karlu Máchovou/úspěšná novinářka a politička/ nebo učitelku Františku Plamínkovou. Co žena, to legenda. Snadno se mohou srovnávat se světovou ženskou špičkou 20. stol., namátkou jako Matka Tereza, Sophie Schollová/Bílá růže/, či Golda Meirová a další.
A po roce 1948? Posuďte sami-když vezmu namátkou jména z hodin občanské nauky či frekvenci jejich vystupování v médiích, ať v tehdejším Rudém právu, nebo v současné české televizi – je to asi takhle. Do listopadu 1989 kralovaly s přehledem Gusta Fučíková s Marií Kabrhelovou, v současnosti neslyšíte pomalu o žádné jiné než jsou Marta Semelová, Helena Langšádlová ,případně o známé ekoložce, propagátorce biomasy Kateřině Bursíkové. Chtělo by se říci,jedna za osmnáct, druhá bez dvou za dvacet . Podle vzdělaných a naprosto nestranných redaktorů české televize bych však měl mít z těchto výrazných ženských osobností radost, všechny jsou přece velice pohledné a šarmantní, také však neobyčejně inteligentní a pracovité, zejména , a to bych rád podtrhnul zvláště před volbami, naprosto ryzích charakterů – jejich mravnost naprosto převyšuje cíle MOKO BUKO, jak se kdysi psalo,pro nepamětníky šlo o zkratku morálního kodexu budovatelů komunismu. Já však cítím spíše rozpaky , po pravdě řečeno se stydím a trochu hodně se mi stýská po těch prvních. Asi nejsem dost uvědomělej, jako bych už slyšel Donutila z Pelíšků: komu tím prospějete, co?! Pokud nás čte nějaké mladé děvče, ať uvedené osobnosti sama srovná, výsledek ať si však nechá pro sebe, případně pro své děti. Nebo ať to raději nedělá, nebo budou mít problémy, minimálně budou prohlášeny za trolly.

Fórum USA:  Volby vs. PX a CEZ

Ahoj Donalde,

1/ řekl bych, že se teď, my dva bavíme jeden o koze a druhý o voze. Že JenTak umí forex nerozporuji a souhlasím s Tebou, že je na burzu dobrej. O tom ale naše debata nebyla.

2/ obchoduji, abych si z burzy domů urval nějaký ten groš, ne abych Ti něco dokazoval :-)

3/ můj styl je jiný, nedělám denně hafo obchodů, ale v klidu (ideálně při propadech) buduji pasivní příjem. Pokud se někdo zeptal, nepamatuji si, že bych mu neodpověděl.

Fórum USA:  Amerika

A jede se stále výš. nVidia má nastaveno prorazit 200 a směle výš. AMD na tom parazituje, protože je stejná banda lidí, která přikládá oběma firmám stejně. MSFT roste, protože proč by klesal že. Intel rovněž, už je přes 40.
A ostatní mě už nezajímají. Ceny pozemků a bytů rostou do nebe, aspoň u nás na Pardubicku.
Metr pozemku v okolí někde 3000, někde nad 2000. Byty drahé jak prase a stále se prodávají.
Kde na to ty lidi berou? Že by v akciích?
Naše děti už budou jen podnájemníci. Zpátky k otrokářské společnosti.

Fórum USA:  Volby vs. PX a CEZ

nedá mi to než souhlasit. A to už jsem si řekl, že sem ani psát nebudu. Protože těch pár lidí, co tu dá něco přínosného ze sebe, je strašně málo. Ostatní se chovají s prominutím jako ""svině"". Protože nepochopili, že tady neohrožujem sami sebe navzájem. Ti, co burzu ovládají, mají obrovský kapitál a je jim úplně jedno, co tu slintáme. Oni to řídí.
Podívejte se na ČEZ. Nepustí ho dolů a jen polehoučku přikládají. Ale až se ONI rozhodnou, že pojede dolů, tak se nebudeme stačit divit.

Fórum USA:  Volby vs. PX a CEZ

Ascarf : Musím se zastat Jen Tak. Podíváš-li se zpětně na jeho konkrétní příspěvky nákupů –prodejů dlouhou dobu zpět , můžeš si snadno ověřit , že burze rozumí . Patří mezi šest zdejších mágů, ke kterým se my ostatní sotva kdy vůbec přiblížíme, maximálně tak na pořádně daleký dohled .Podíval jsem se na tvoje vstupy a výstupy pár měsíců zpětně a byl jsem překvapen.Každý má sice právo psát si, co je mu libo,to ano, ale vzhledem k zaměření zdejší komunity by bylo dobré, vedle jalových řečí občas prokázat svoje schopnosti: investice - spekulace. Když se podívám např. na příspěvky kluků jako strnisko, kavol a řada dalších, tak musím doznat, že i když jsou někdy delší a se širším záběrem, tak je čtu rád- někdy ti kluci vydělají, někdy prodělají, ale pro mě je cenné jejich myšlení, kdy a proč nakupují apod. Hlavně jsou jejich obchody ověřitelné, mají vypovídající hodnotu, alespoň pro mě, který tomu zase tak nerozumí. Pseudointelektuálních žvástů analytiků, kteří v životě nekoupili jedinou akcii, ale vždy přesně zpětně vědí, proč např. ropa klesla, když ještě před pár dny šla up, je plný internet.Já sám sem dávám některé ze svých obchodů v reálném čase, nejsou to návody, to bych se neodvážil, ale nikdo ze zdejších nemůže napsat, že by za tu dobu při nákupu podle mě prodělal jediný cent , možná poplatek kdysi při nákupu stříbrných dolů , prchal jsem z pozice naprosto zbytečně, byla to chyba, protože za pár týdnů se kovy otočily a doly byly super ziskové. Je sice pravda, že to jsou většinou primitivní tutovky, na víc při svém vzdělání nemám, ale neprodělávají a něco málo vynesou.To je hlavní. Navíc se pobavím.
P.S. Budeš mít sice pravdu, že bych si mohl někdy odpustit ty svý kecy, ale krávy na mě v práci jenom bučej, bejci koulej očima , navíc bydlím v místě , kde lišky dávají dobrou noc ,tak místo strohého zadání nákup- prodej přihodím sem tam nějaký ten canc, nebo-li, jak nyní říká ten, kdo chce být in a ne out :bla, bla.
Ještě dodatek, jsem medvědem na indexech hezky dlouho a i když občas na krátkou dobu koupím bejčka, jsem medvědář z přesvědčení jako za časů ušatých čepic,při mých nákupech lze totiž i na býčím trhu vydělávat, ne samozřejmě tolik, jako při nákupu bejčků ve stejném objemu, ale klidně, bez obav z toho, co ti pleticháři zase vyvedou. Preferuji menší zisk , ale pohodu, než ranec a nervy. Je to tím, že jsem se docela nadřel, než jsem si vydělal na burzu a mou zásadní prioritou při nákupu je, neztratit možnost vstupu do dalšího kola, až pojede další autobus.

1 2 3670

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,361 056,6120.10.17
RMnahoru+0,701 379,4120.10.17
DJIAnahoru+0,7123 328,6320.10.17
NASDAQnahoru+0,366 629,0520.10.17
SP500nahoru+0,512 575,2120.10.17
DAXnahoru+0,0112 991,2820.10.17
WIG20dolu-0,012 465,5120.10.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz