Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 13.12.2017 21:42
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

Poslední příspěvky

Fórum pro obchodování v USA

Přidat nový příspěvek

1 2 3704

Fórum USA:  BTC

tady je graf i s historií, prosibnec tam asi nebude
https://bitcoinfees.info/

Fórum USA:  BTC

kolega co těží mi to říkal 2 dni zpátky, cena je za transakci, nezáleží na objemu, dříve to bylo méně ale jak roste cena BTC zvedly se i poplatky

nemám důvod mu nevěřit

proto nechápu proč si někdo otevírá dnes peněženku když na platby je to absolutně nevhodný

Fórum USA:  BTC

> poslání částky v btc do jiné peněženky nyní stojí 22 usd
> i kdyby jste poslali třeba jen 0,00000000001 BTC

cože, jakže, odkdy?

Fórum USA:  BTC

položíme si 2 otázky. co se stane s ostatníma krypto když BTC řachne?

graf
https://charts.mql5.com/16/997/bitcoin-h1-pepperstone-limited.png

a proč včera ostatní krypto který za něco stojí vylítly o 60-100%? bez důvodu

Fórum USA:  BTC

wizard: Jednoznačně veřejnost bude oškubána, podle mě současný růst bude korunován otevíráním masivních short pozic, čímž cena ještě vystřelí výše a pak velcí hráči slíznou smetanu, protože ovce shortovat neumí.
Otázkou je, kdy začnou shortovat, pokud už nezačali.

Fórum USA:  20:00 FED

ropa
https://charts.mql5.com/16/997/xtiusd-d1-pepperstone-limited.png

Fórum USA:  20:00 FED

tak přemýšlím co s tím, zítra zasedají 3 centrální banky SNB, CHF, BOE tedy těmto třem měnám se asi večer vyhnu. co se mi líbí je kanadský dolar, nazvdory velkému poklesu záso ropa padá . prošla jednou TL , vrátila se k ní a od ní zase dolů tedy prostor pro pokles je . kanadský doar vypadá na prášky už od včera a žádný makra pro něj do konce týdne. asi půjdu do cad,jpy, mělo by testovat 87 nebo i 86, případně prorazot dolů. po každých ohlášených sazbách usd vždy oslaboval, předpokládám že to nebude dnes jiné ale i kdyby sazby nezvedly cad,jpy půjde dolů, tím sem si jist a zaentruji i usd jpy na pokles kdyby náhodou bylo překvápko to by byl hukot

Fórum USA:  BTC

no já to řeknu takto, pokud bych cghtěl pasivní investici s výhledem na pár let se slušným zhodnocením tak rozhodně fyzické stříbro, vzhledem k jeho spotřebě v průmyslu vzhledem k tomu že vcentrální banky svoje zásoby stříbra už vyprodaly jelikož to zabíralo hoddně místa a s tím jak se indie přeorientovala kvůli obstrukciu na zlatu na nákupy stříbra tak za pár let stříbro bude klidně na 10 násobku, minimálně. pokud dojde ke krachu krsyptoměn jakože že jo tak to nebude muset čekat ani rok. a při současných minimálních cenách to nemá kam padnout a i kdyby pokleslo tak nikdy nemůže jít na 0, což u kryptoměn neplatí tam začínali na 0 a skončí na 0. to že se otevírají peněženky je hysterie zvláště když poslání částky v btc do jiné peněženky nyní stojí 22 usd i kdyby jste poslali třeba jen 0,00000000001 BTC. tedy na běžné nákupy ani drobný byznbys nepoužitelné. ale pokud chce kryptoměny tak si nemyslím že mu bude vonět stříbro.

Fórum USA:  BTC

Volal mi kamarád a chtěl poradit s investicí do bitcoinu, prý už nějaký jeho kamarád na tom zbohatl, že cílová cena jednoho BTC je 1 milion USD, a že bitcoin nemůže nevydělat (= nemůže nejít nahoru, když se do něj každý den valí tisíce nových nakupujících). Poradil jsem mu investici v řádu pár desítek tisíc korun (do různých těch kryptoměn). Co si o tom myslíte?:-)

Fórum USA:  BTC

Ad BTC. Pokud se potvrdí možnost HnS, tedy návratem k neckline dotvoří hlavu a následně místo pravého ramene neudělají dvojjamku (což by formaci znegovalo), pak se bude jen stěží hledat support. 1800 b? Závěrečnou explozi má na svědomí retail ztumpachovaný médii. Až dokončí distribuci, bude velmi snadné překlopit sentiment. Co je dnes prezentováno jako přednost, bude jednou považováno za největší zranitelnost systému. Imho od samého počátku geniální myšlenka na oškubání široké veřejnosti.

http://wsmaster.sweb.cz/boerse/BTC_2017_12_13_HnS.png

Fórum USA:  svátky

Na ta videa koukat nemusím, ale plně souhlasím. Alkáč největší metla této společnosti, a nejhrubší omyl - že pivo není alkohol.

Fórum USA:  svátky

to už je zase apríl? :-)

Fórum USA:  svátky

tak když budou ty svátky dovolil jsem si trochu ruské propagandy o škodlivosti alkoholu

https://youtu.be/bS34XmjIpgI

a vysvětlení k tomu pivu

https://youtu.be/ZRNSpo0IuWM

Fórum USA:  Librofrank

tak dneska nám prý yelena třisne dveřmi v vpodobě zvednutí sazeb, je naplánovaná ui tiskovka tak by to nemělo být žádný překvápko, nemá smysl tedy do něčeho líz přímo po hlavě a lepší si ppočkat až na večer, nicméně signál je signál, silná libra a slabý frak kříží data pro libru za 30 min, ale nějaký drobný up by to mohlo hodit

Fórum USA:  plyn

smer je silne dolu, zatím není asi dobre nakupovat, velka dira je i 3,7

Fórum USA:  LTC

no, to jde takhle člověk večer do hospody, a ráno zjistí, že se probudil jako boháč :-)

- no, mám asi čtyři, tak to nebude tak žhavý :-(

Fórum USA:  plyn

Cipísek Tak mně ten plyn nakonec nedali, měl jsem derivát UGAZ na 5,66 , padlo 5,68, asi mám jinou metodiku výpočtu, nebo mi zítra prodají levněji. Uvidíme, co udělá zítra TVIX, TZA se však drží velmi dobře, už se zřejmě nepodaří dokoupit. Nevím, jestli jsem dobře pochopil tvůj údaj s gapem 4,1. Myslel jsi cenu plynu ? Všechny prognózy včetně EIA tvrdí, že cena plynu v r. 2018 nepřekročí 3,200. Asi jsi měl na mysli něco jiného.

Fórum USA:  LTC

kdysi davno jsem se zucastnil jakesi pseudoburzy, tam jsem poznal, jak se krasne da manipulovat s cenou, obchodovalo tam par jedincu, kteří od sebe na střídačku kupovali a vytahli cenu, s malo penezi pak měli balik, tady to bude něco podobného, tak proc by to nemohli zkusit na necem malo obchodovanem

Fórum USA:  plyn

Teď jsem se výjimečně podíval na výhled analytiků /čtu je zásadně až přes víkend, protože jinak bych prodělal kalhoty/ a podle rozsahu volatility vidí možnost poklesu plynu až k 2,610, to by nám oběma pomohlo. Ale dej na ně , viď.

Fórum USA:  plyn

Já jsem naopak znovu riskl long, mám tam nákupku UGAZ 5,66, to by asi odpovídalo tvé koncovce, dnes to ale asi nevyjde, už ho táhnou nahoru,TVIX zatím stále držím, jen jeden a půl várky jako vždy, ale jak půjde 100 vdolků pod nákupku 6,07 odpálím ho, kupuji ho stejně jen z nudy. Naštěstí jeho pohyb odpovídá předpokladu, moc se šíbrům dolů nechce, i když indexy vyskočily pěkně, ale jen něco, podívej na malé společnosti IWM, ještě jim hodně chybí do minulých maxim, asi se něčeho bojí. Nevadí, ale ten plyn ti přeji, já na tom místě risknu první opatrný long.:-)

1 2 3704

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,041 059,9216:25:30
RMdolu-0,171 344,7016:58:42
DJIAnahoru+0,5324 633,7921:21:42
NASDAQnahoru+0,456 893,1421:21:46
SP500nahoru+0,222 669,9721:21:40
DAXdolu-0,4413 125,6417:35:30
WIG20nahoru+0,112 409,4617:00:16


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz