Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 13.12.2017 16:33
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

Poslední příspěvky

Fórum pro obchodování v USA

Přidat nový příspěvek

1 2 3703

Fórum USA:  BTC

Ad BTC. Pokud se potvrdí možnost HnS, tedy návratem k neckline dotvoří hlavu a následně místo pravého ramene neudělají dvojjamku (což by formaci znegovalo), pak se bude jen stěží hledat support. 1800 b? Závěrečnou explozi má na svědomí retail ztumpachovaný médii. Až dokončí distribuci, bude velmi snadné překlopit sentiment. Co je dnes prezentováno jako přednost, bude jednou považováno za největší zranitelnost systému. Imho od samého počátku geniální myšlenka na oškubání široké veřejnosti.

http://wsmaster.sweb.cz/boerse/BTC_2017_12_13_HnS.png

Fórum USA:  svátky

Na ta videa koukat nemusím, ale plně souhlasím. Alkáč největší metla této společnosti, a nejhrubší omyl - že pivo není alkohol.

Fórum USA:  svátky

to už je zase apríl? :-)

Fórum USA:  svátky

tak když budou ty svátky dovolil jsem si trochu ruské propagandy o škodlivosti alkoholu

https://youtu.be/bS34XmjIpgI

a vysvětlení k tomu pivu

https://youtu.be/ZRNSpo0IuWM

Fórum USA:  Librofrank

tak dneska nám prý yelena třisne dveřmi v vpodobě zvednutí sazeb, je naplánovaná ui tiskovka tak by to nemělo být žádný překvápko, nemá smysl tedy do něčeho líz přímo po hlavě a lepší si ppočkat až na večer, nicméně signál je signál, silná libra a slabý frak kříží data pro libru za 30 min, ale nějaký drobný up by to mohlo hodit

Fórum USA:  plyn

smer je silne dolu, zatím není asi dobre nakupovat, velka dira je i 3,7

Fórum USA:  LTC

no, to jde takhle člověk večer do hospody, a ráno zjistí, že se probudil jako boháč :-)

- no, mám asi čtyři, tak to nebude tak žhavý :-(

Fórum USA:  plyn

Cipísek Tak mně ten plyn nakonec nedali, měl jsem derivát UGAZ na 5,66 , padlo 5,68, asi mám jinou metodiku výpočtu, nebo mi zítra prodají levněji. Uvidíme, co udělá zítra TVIX, TZA se však drží velmi dobře, už se zřejmě nepodaří dokoupit. Nevím, jestli jsem dobře pochopil tvůj údaj s gapem 4,1. Myslel jsi cenu plynu ? Všechny prognózy včetně EIA tvrdí, že cena plynu v r. 2018 nepřekročí 3,200. Asi jsi měl na mysli něco jiného.

Fórum USA:  LTC

kdysi davno jsem se zucastnil jakesi pseudoburzy, tam jsem poznal, jak se krasne da manipulovat s cenou, obchodovalo tam par jedincu, kteří od sebe na střídačku kupovali a vytahli cenu, s malo penezi pak měli balik, tady to bude něco podobného, tak proc by to nemohli zkusit na necem malo obchodovanem

Fórum USA:  plyn

Teď jsem se výjimečně podíval na výhled analytiků /čtu je zásadně až přes víkend, protože jinak bych prodělal kalhoty/ a podle rozsahu volatility vidí možnost poklesu plynu až k 2,610, to by nám oběma pomohlo. Ale dej na ně , viď.

Fórum USA:  plyn

Já jsem naopak znovu riskl long, mám tam nákupku UGAZ 5,66, to by asi odpovídalo tvé koncovce, dnes to ale asi nevyjde, už ho táhnou nahoru,TVIX zatím stále držím, jen jeden a půl várky jako vždy, ale jak půjde 100 vdolků pod nákupku 6,07 odpálím ho, kupuji ho stejně jen z nudy. Naštěstí jeho pohyb odpovídá předpokladu, moc se šíbrům dolů nechce, i když indexy vyskočily pěkně, ale jen něco, podívej na malé společnosti IWM, ještě jim hodně chybí do minulých maxim, asi se něčeho bojí. Nevadí, ale ten plyn ti přeji, já na tom místě risknu první opatrný long.:-)

Fórum USA:  LTC

Litecoin dnes přihazuje 107% nárust, za 24 hodin, máte v portfoliu něco takového vážení?


https://cryptowat.ch/

Fórum USA:  EUR/CHF

jj, vyplni diru, směr je silne dolu, ale ""nekdy"" (az bude ten spravny signal) nahoru az 1,171

Fórum USA:  plyn

ještě jsem jednou sortnul, ale tohle utikani s kopce uz je presprilis, bohužel jsem long az na gap 4,1 https://i.imgur.com/oFYjI30.png

Fórum USA:  EUR/CHF

cipísku vidíš to taky, co ti říkají koule, já tam vidím slušný šortík alespo dnes

Fórum USA:  USD - drahé kovy

dolar se s tím teda nemaže, s takovou mám eurodolar blízko 1,16 do večera. dolar se ted tvářín že je pánem všech a kovy podle toho vypadají

Fórum USA:  JenTak

ještě nikdy jsem na nic tady nereagovala, přiznám se, že jsem mnohému ani nerozuměla,ale toto jsem si s gustem přečetla

Fórum USA:  VIX

Dnes není co dělat, tak si asi koupím TVIX, vzhledem k nadcházejícím 60 dnům klidu se už pomalu blíží do nákupní zóny kolem 6 USD, na druhou stranu může být i trochu brzy /tak asi půl dolaru určitě/, nicméně podle pohybů by i přes očekávanou santovu rally a lednový efekt neměl jít moc pod 4 vdolky bez drobnější korekce , což je udržitelné na další dvě nákupky,plyn nám včera udělal trochu radost, ale proti VIX je i plyn nuda.

Fórum USA:  JenTak

tak tohle si zasloužím palec nahoru. a vytesat do kamene.
:)

Fórum USA:  JenTak

JenTak:""musíte se chovat jako zloděj co chce okrást zloděje, pak je tu jakási naděje že uspějete.""
Je to tak a mě to neskutečně vadí.
Když jsem začal podnikat jako jeden z prvních byl jsem pyšný na to, že jsem živnostník. Po 10 letech jsem se vypracoval a byl jsem pyšný na to, že jsem podnikatel a zaměstnavatel. Po dalších letech, kdy z živnostníků udělali idioty a z podnikatelů zloděje jsem odešel k investování a byl pyšný na to, že jsem investor, ovšem přišel rok 2008 a aby moje portfolio přežilo, stal se ze mě se celkem nedobrovolně trader. 10 a více hodin denně mnoho měsíců jsem věnoval studiu trhů a byl jsem pyšný, že jsem trader, i když jsem postupně poznával, že toto celosvětové casino se postupně přenáší pomocí investičních fondů, penzijních fondů i dalších instrumentů na zbytek populace, který to vůbec netuší. Konce budou neslavné a já postupně odcházím tam, kde budu rád(Vratné lahve). A u investic to není. Ale nejsem nespokojený. Každá osobní i kariérní krize, každý neúspěch mi ukázal cestu jak dál a nyní to vím a po té cestě jdu.
A co z toho vyplývá? Neupínejte se na podnikání, vydělávání nebo užívání čehokoli. Žijte svůj život radostně a vychutnávejte každý den. Jejich počet je omezený. Na to, jak velmi omezený, většina lidí přijde, až když jsou staří a je téměř pozdě. Přijďte na to dřív. Hodně štěstí. K@nec předNÁŠky. GL. :-)

1 2 3703

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,041 059,9216:25:30
RMdolu-0,201 344,2616:28:44
DJIAnahoru+0,3024 578,0816:12:15
NASDAQnahoru+0,326 884,5216:12:30
SP500nahoru+0,162 668,4516:12:22
DAXdolu-0,2013 156,7816:12:22
WIG20dolu-0,102 404,4116:12:16


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz