Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.1.2018 23:00
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

Poslední příspěvky

Fórum pro obchodování v USA

Přidat nový příspěvek

1 2 3727

Fórum USA:  Drahoš končí

Vítač, nevítač, vyhraje Zeman. Mne zajímá, že je proti uprchlíkům a ostatní je mi šumák. To jediné mne zajímá. Nemám zájem někde se prát s muslimy ani nemám zájem se bát kamkoli chodit v obavě, že nějaký krypl muslimský se tam odpálí. Ani je tady nehodlám živit ze svých daní. To ať dělají státy, které rovrtaly Blízký východ či měli v minulosti nějaké kolonie. Nakopu každého do prdele, kdo by snad měl něco proti. A zvláště humanitární obchodníky.

Fórum USA:  Drahoš končí

hm, rozhoduje vláda, ovšem prezident má co kecat do sestavování vlády, jak aktuálně názorně vidíme s Burešem, který bez důvěry už rozjel čistky na ministerstvech a kdovíco ještě

a mimochodem, netýká se toho přijímání do značné části článek 63 odst. 1 písm. b Ústavy?

> Ale chápu, že jednoduchým lidem stačí jednoduchá volební hesla.

a proto teď Drahošův tým rozjel kampaň, že není vítač :-D

Fórum USA:  Drahoš končí

to je pořád dokola. A prezident ČR má pravomoc rozhodovat o přijímání uprchlíků??? Prezident si může plácat co chce, ale rozhoduje vláda. Ale chápu, že jednoduchým lidem stačí jednoduchá volební hesla.

Fórum USA:  Drahoš končí

tak 90 korun na hodinu, jasně nebyly to žádný modelky, všechno ženský 40 a vejš ale fakt mraky, sám sem se tomu divil.

Fórum USA:  Drahoš končí

Protože Drahoš řekl na kameru že 2600 kousků by přijal že v tom nevidí problém. Nechci bejt sprostej ale úodívejte ja přežívají, přežívají je slabé slovo, živoří důchodci nebo invalidé, stát nemá peníze ani pro ně ale 2600 kousků z muslimských zemí není pro Drahoše problém. a rozhodně to není lež, tohle video je na netu, dokonce i rozhovor z leta 2017 na idnes. a jak je vidět i ti co dostali český občanství a jsou tu roky nemají problém s tím jít do zbraně.http://www.zkouknito.cz/video_150020_drahos-a-jeho-2600-migrantu

Fórum USA:  Sekce pro chlapy, nová těhotná MAXIMA !!! bazalka, pepř, kuřice, fazole :-)

:-) možná Tě chtěla potěšit a pochválit Ti prosperující statek :-).. ale tak jako je dnes Můžů stále méně, tak je méně i skutečných Žen, které ocení těhotenství :-):-). Probrat souvislosti by chtělo asi posedět u bukového polena v krbu, tak to tu nebudem moc zasírat... proložil jsem pivko na cibulce a česneku osmahnutýma fazolkama s kukuřicí.. třošku muškátového oříšku a pepře.... jo, kdyby chtěla z toho oříšku tahat šaty :-) tak bych musel kvantově pouvažovat, jestli ji vyženu hned, nebo až po tom :-):-):-). Ale je jedna psychodiagnostická metoda... Někdy stačí vytáhnout mezi řečí 58-mu, pohrát si s nožem u vaření...a ta co to má jenom vystudované uteče sama... - eště bych zařval... a zavři kurva branku, ať mi slépky neutečů.. ta co uvidí kontakt s temnou stranou a Stínem v Tobě a zároveň porozumí, že když se mají na dvoře dobře Slepice.... bude se mít i ona :-):-):)... tak to bude ta pravá :-):-):-)

Jo a kluci tady to maj v cajku:
Závěrečná ustanovení:
Finanční skupina Fio neodpovídá za správnost překladů obsahu internetových stránek, ačkoli její členové usilují o co nejlepší přesnost překládaných materiálů.
Příspěvky v diskusích vyjadřují názory čtenářů, nemusí být v souladu s postojem provozovatele a není možno je považovat za názory provozovatele.
Tyto podmínky jsou platné a účinné dnem jejich uveřejnění na internetových stránkách. V případě, že s nimi nesouhlasíte, opusťte prosím stránky a nadále je nepoužívejte.

To je řeč, kurva... dobře.. :-)

Fórum USA:  Bublina, nebo blud ? ne nová MAXIMA !!!

Hadřík - to máš tak nedávno mi jedna paradoxně přírodní BLONCKA...sic měla krásný kozy...aj už cosi bylo...tož jsem ju pozval ku sobě na samotu do zemljanky...jenže@ale pak to přišlo... slépky co mi běhají po dvoře jsou prý tak nějak těhotné...s kohoutem..co tam běhá také...ty vole mě spadla brada...jak těhotné ???...od té doby mě i ten sex@apač v okamžiku přešel...kuwa...vystudovaná zdravotní sestra...to můžeš vy@chlastat kolika zvládneš...ale těhotné slepice to ne !...to ne ! to tedy kurwa ne.....:-)))))))

Fórum USA:  Bublina, nebo blud ? ne nová MAXIMA !!!

hele.. admini a makléři... nemažte to :-)... sá též pobavte a kdo by to dnes žaloval, když sů tu iné oné ožehavé potíže světového významu... a kdyby něco, šecko beru na sebe.. možeme si popovídat po izraelsku s těma právníkama... rychlostí 800m/s :-):-):-) jo, už končím.. :-) tal pa kluci... ale musím říct, že dlůho jsem se zase tak nepobavil.. dneska ste mě zachránili z deprese co už si jako dečka larysa pomaly léhala a obtáčela šecko kolem aj s indexama :-):-):-) dík

Fórum USA:  Bublina, nebo blud ? ne nová MAXIMA !!!

..ale uvažuju co na kravskou piču řekne Donald.. mozna je šecko jinak.. jak říkával Pepa od kuřat po páté dvanáctce :-):-):-):-)

Fórum USA:  Bublina, nebo blud ? ne nová MAXIMA !!!

:-):-):-)... tak má vypadat skutečná new age konverzace... nic ve zlym.. oteviram druhy radegast... stejne se v zakulisi frajeri nebevej jinak :-):-) lovu zdar... zrovna ctu visio in extremis od žambocha, in nomine sanguinis mam uz za sebou přečteno v džungli jižní ameriky, tak to melo tez ty zpravne koule :-)... ale mozna by se hodilo spis stroncium od Kulhánka :-):-):-):-) jste tu kurva stejne dobra parta :-) a to se pocita mimo indexy... kdyby zapocetli i tohle.. uz jsme na DJeji na 30k :-):-)

Fórum USA:  Bublina, nebo blud ? ne nová MAXIMA !!!

A startujeme, kolmice do nových maxim!:-)

Fórum USA:  Bublina, nebo blud ? ne nová MAXIMA !!!

Nebýt toho silného eurosráče tak DAX už láme 15.000bodíků...:-))) Donalde v poho...jen čísla nic dalšího ty indexový mrdky nejsou a tak to je třeba i vidět...zbytek reality už se dávno v kravskou piču obrátil...!!!!!

Fórum USA:  Drahoš končí

jestli začátkem roku 1989 dostal povolení přednášet semestr v San Paulu, tak předpokládám, že se to týkalo dalšího akademického roku, v půlce roku se nemění rozvrhy, takže to asi od září do Vánoc proflákal v Brazílii ... nějak mi na té Wikipedii ovšem chybí, jestli po návratu až do roku 1992 seděl na původním místě

Fórum USA:  Drahoš končí

kavol: jak moje myšlenky.
Jen bych taky rád věděl, kde byl Drahouš v listopadu 89.?

Fórum USA:  Drahoš končí

Jediná cesta je vítězství Zemana. Pokud to bude jinak, tak ekonomická diplomacie je pryč a nastane čas figurky alias spejbl. Jinak Drahošova veta: "" jsme dost silní aby jsme migranty zvládli""

Fórum USA:  Drahoš končí

90 hrubého? Jak přesně to myslíš? Pokud to bylo 90 000 měsíčně, tak tomu věřím. Pokud to bylo 90 Kč na hodinu, tak tomu nevěřím...

Fórum USA:  Drahoš končí

Super příspěvek; jsem téhož názoru.. stát se na občany pořádně vykalel..občané právo tady nehledej,zvedneme ceny a je mi jedno nakolik;ja mám stanovení daň 15%DPH a je jedno ze okolní státy mají i 5%méně na potraviny,ale vše z dovozu i nedovolí přepočtená na kurzy k €-eeccku.jsme jen nadenici..co první 3dny nedostanou zaplaceno nemocenskou;ale stát ji přesto strhává do zápachu.spálená země.

Fórum USA:  Drahoš končí

> Lže tak kvalitně, že mu to lidi nekriticky žerou aniž by se aspoň
> pokusili si něco vygooglit.

vs

> Jestli vyhraje Zeman, tak je to dalších 5 let rozvoje komunistického
> smýšlení lidí, směřování na východ, odtahování od EU, oslabování koruny
> vůči euru atd.

no tak nevím, jak to máš s tou 'nekritičností' ty -

'odtahování od EU' myslíš například jak Zeman spěchal podepsat euroval, čemuž se Klaus úspěšně ubránil?

'oslabování koruny vůči euru' - no tak to pokud vím silně souvisí se záměrem euro přijmout, což je pravda, že tím se Zeman netají (chtít euro to je taky 'odtahování od EU'?), ale s Drahošem to není z deště pod okap, ale přímo pod Niagaru ... si něco vygoogli, ty akademiku :-)

ohledně toho 'směřování na východ', to by asi bylo na dýl, ale předpokládám, že v principu to asi myslíš tak, že když přijme čínskýho prezidenta britská královna, s poctama, na který zdejší nástěnkáři mohli akorát zírat s otevřenou hubou, že na takovou výzdobu a šou se nezmůžou, tak to byl výraz 'globálního partnerství', zatímco když je Tě-ping na návštěvě za Zemanem (prezident miliardový země se obtěžuje s nějakou desetimilionovou prdelí bez mezinárodního vlivu), tak to byl výraz 'vazalství k východu', že?

Zemana nesnáším, podepsal jsem kdysi ""Děkujeme, odejděte"", jsou-li zde pamětníci, ale politika mě nepřestává překvapovat, že se vždycky najde ještě něco, co mi vadí víc ... třeba aktuálně paktování s Babišem považuju za hodně velkej průser, ale to, kdo stojí za Drahošem, a vůbec on sám, jak na lidi sere ještě ostentativněji než Zeman[*], mě odrazuje vpodstatě úplně stejně nebo možná ještě o chlup víc

[*] což mi připomíná k tomu 'komunistickému smýšlení', a to jako volit člověka, který se netají tím, že je mu demokracie proti srsti, že je proti referendům apod., že lidi nemaj o ničem rozhodovat, protože patent na rozum má jedině on resp. kdo jeho názor sdílí (jednu stranu a jeden správný názor schválený UV jsme tu již měli, ne?), ti přijde lepší?

Fórum USA:  JPY páry

vichr duje ze severu

Fórum USA:  Drahoš končí

Kdyby stát neprodal nemocnice, lékařská péče by byla za pakatel, kdyby stát neprodal vodu, byla by za pakatel, kdyby stát neprodal bytový fond, bydlelo by se za pakatel, kdyby stát neprodal fabriku na léky byly by za pakatel. kdyby stát neprodal fabriku na lékařské nástroje a přístroje bylo by to za pakatel, kdyby stát neprodal teplárny teplo by bylo za pakatel. A protože stát vše prodal různým vykukům, tak náklady na život vystartovaly jak akciový trhy při QE.A stát se zbavil odpovědnosti a vše hodil na bedra občana, nehledě na to že na tom stát chce ještě profitovat protože se stát se má řídit jako firma. Která firma prodá pole aby si je pak musela draho pronajímat?žádná firma, to udělá jen vlastizrádce.
mimochodem v praze jsem hledal sílu do kanceláře a skladu za 90 hrubého, jeden inzerát v annonci, zájemce jsem musel odhrnovat bagrem. Musíme bejt na tom fakt blbě když kvůli takhle špatně placený práci Vám lidi rvou ruce.
a Na závěr dodám že to že občanné platí daně zavazuje stát aby se o ně postaral,je to jeho povinnost protože stát jsme my, je to služba občanům. Pokud si někdo myslí že ne, tak čemu je takový stát? na dvě věci, na hovno a na nic. Blbá škola v přírodě na 4 dny za 3000, jenom protože že škola si musí pronajmout zříceninu ubytovny a zaplatit agenturu co bude pro děti pořádat zábavu protože proč by to měli dělat učitelé? to nejde musí to být byznys chápete kam jsme se dostali. i to pořádaní kroužků na školách jedou jako výdělečný byznys. Nezlob se strnisko ale já si myslím že tohle je cesta do pekel. stejně jako jpy páry, tuhne to, tlak roste a začíná být neúprosný

1 2 3727

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,381 137,0616:25:30
RMnahoru+0,661 511,0516:59:23
DJIAdolu-0,0126 210,8122:37:06
NASDAQnahoru+0,717 460,2922:00:01
SP500nahoru+0,222 839,1322:37:06
DAXnahoru+0,7113 559,6017:35:30
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz