Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 24.1.2018 6:41
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

Poslední příspěvky

Fórum pro obchodování v USA

Přidat nový příspěvek

1 2 3727

Fórum USA:  Texas Instruments vykázala své hospodářské výsledky za Q4. Akcie oslabují o 5,48 %

chápete to? ""Tržby ve výši 3,75 miliardy (+10,0 % Y/Y) předčily odhady o 10 milionů USD. Zisk na akcii ve výši 1,09 USD, tedy v souladu s odhady analytiků."" Typická ukázka přepálené akcie. Prostě i přes dobré a lepší výsledky musí klesnout. Protože je to výsledek spekulace a donekonečna růst nemůže. Stejně jako výplach na AMD z 13 na 10 onehdá. Výsledky byly OK, ale automaty už potřebovaly na chvíli ochladit. P.S. nevlastním žádný ""štok"" z uvedených.

Fórum USA:  Texas Instruments vykázala své hospodářské výsledky za Q4. Akcie oslabují o 5,48 %

https://www.w4t.cz/texas-instruments-vykazala-sve-hospodarske-vysledky-za-q4-akcie-oslabuji-o-5-48-68324/

Fórum USA:  Drahoš končí

hm, rozhoduje vláda, ovšem prezident má co kecat do sestavování vlády, jak aktuálně názorně vidíme s Burešem, který bez důvěry už rozjel čistky na ministerstvech a kdovíco ještě

a mimochodem, netýká se toho přijímání do značné části článek 63 odst. 1 písm. b Ústavy?

> Ale chápu, že jednoduchým lidem stačí jednoduchá volební hesla.

a proto teď Drahošův tým rozjel kampaň, že není vítač :-D

Fórum USA:  Drahoš končí

to je pořád dokola. A prezident ČR má pravomoc rozhodovat o přijímání uprchlíků??? Prezident si může plácat co chce, ale rozhoduje vláda. Ale chápu, že jednoduchým lidem stačí jednoduchá volební hesla.

Fórum USA:  Drahoš končí

tak 90 korun na hodinu, jasně nebyly to žádný modelky, všechno ženský 40 a vejš ale fakt mraky, sám sem se tomu divil.

Fórum USA:  Drahoš končí

Protože Drahoš řekl na kameru že 2600 kousků by přijal že v tom nevidí problém. Nechci bejt sprostej ale úodívejte ja přežívají, přežívají je slabé slovo, živoří důchodci nebo invalidé, stát nemá peníze ani pro ně ale 2600 kousků z muslimských zemí není pro Drahoše problém. a rozhodně to není lež, tohle video je na netu, dokonce i rozhovor z leta 2017 na idnes. a jak je vidět i ti co dostali český občanství a jsou tu roky nemají problém s tím jít do zbraně.http://www.zkouknito.cz/video_150020_drahos-a-jeho-2600-migrantu

Fórum USA:  Sekce pro chlapy, nová těhotná MAXIMA !!! bazalka, pepř, kuřice, fazole :-)

:-) možná Tě chtěla potěšit a pochválit Ti prosperující statek :-).. ale tak jako je dnes Můžů stále méně, tak je méně i skutečných Žen, které ocení těhotenství :-):-). Probrat souvislosti by chtělo asi posedět u bukového polena v krbu, tak to tu nebudem moc zasírat... proložil jsem pivko na cibulce a česneku osmahnutýma fazolkama s kukuřicí.. třošku muškátového oříšku a pepře.... jo, kdyby chtěla z toho oříšku tahat šaty :-) tak bych musel kvantově pouvažovat, jestli ji vyženu hned, nebo až po tom :-):-):-). Ale je jedna psychodiagnostická metoda... Někdy stačí vytáhnout mezi řečí 58-mu, pohrát si s nožem u vaření...a ta co to má jenom vystudované uteče sama... - eště bych zařval... a zavři kurva branku, ať mi slépky neutečů.. ta co uvidí kontakt s temnou stranou a Stínem v Tobě a zároveň porozumí, že když se mají na dvoře dobře Slepice.... bude se mít i ona :-):-):)... tak to bude ta pravá :-):-):-)

Jo a kluci tady to maj v cajku:
Závěrečná ustanovení:
Finanční skupina Fio neodpovídá za správnost překladů obsahu internetových stránek, ačkoli její členové usilují o co nejlepší přesnost překládaných materiálů.
Příspěvky v diskusích vyjadřují názory čtenářů, nemusí být v souladu s postojem provozovatele a není možno je považovat za názory provozovatele.
Tyto podmínky jsou platné a účinné dnem jejich uveřejnění na internetových stránkách. V případě, že s nimi nesouhlasíte, opusťte prosím stránky a nadále je nepoužívejte.

To je řeč, kurva... dobře.. :-)

Fórum USA:  Bublina, nebo blud ? ne nová MAXIMA !!!

Hadřík - to máš tak nedávno mi jedna paradoxně přírodní BLONCKA...sic měla krásný kozy...aj už cosi bylo...tož jsem ju pozval ku sobě na samotu do zemljanky...jenže@ale pak to přišlo... slépky co mi běhají po dvoře jsou prý tak nějak těhotné...s kohoutem..co tam běhá také...ty vole mě spadla brada...jak těhotné ???...od té doby mě i ten sex@apač v okamžiku přešel...kuwa...vystudovaná zdravotní sestra...to můžeš vy@chlastat kolika zvládneš...ale těhotné slepice to ne !...to ne ! to tedy kurwa ne.....:-)))))))

Fórum USA:  Bublina, nebo blud ? ne nová MAXIMA !!!

hele.. admini a makléři... nemažte to :-)... sá též pobavte a kdo by to dnes žaloval, když sů tu iné oné ožehavé potíže světového významu... a kdyby něco, šecko beru na sebe.. možeme si popovídat po izraelsku s těma právníkama... rychlostí 800m/s :-):-):-) jo, už končím.. :-) tal pa kluci... ale musím říct, že dlůho jsem se zase tak nepobavil.. dneska ste mě zachránili z deprese co už si jako dečka larysa pomaly léhala a obtáčela šecko kolem aj s indexama :-):-):-) dík

Fórum USA:  Bublina, nebo blud ? ne nová MAXIMA !!!

..ale uvažuju co na kravskou piču řekne Donald.. mozna je šecko jinak.. jak říkával Pepa od kuřat po páté dvanáctce :-):-):-):-)

Fórum USA:  Bublina, nebo blud ? ne nová MAXIMA !!!

:-):-):-)... tak má vypadat skutečná new age konverzace... nic ve zlym.. oteviram druhy radegast... stejne se v zakulisi frajeri nebevej jinak :-):-) lovu zdar... zrovna ctu visio in extremis od žambocha, in nomine sanguinis mam uz za sebou přečteno v džungli jižní ameriky, tak to melo tez ty zpravne koule :-)... ale mozna by se hodilo spis stroncium od Kulhánka :-):-):-):-) jste tu kurva stejne dobra parta :-) a to se pocita mimo indexy... kdyby zapocetli i tohle.. uz jsme na DJeji na 30k :-):-)

Fórum USA:  Bublina, nebo blud ? ne nová MAXIMA !!!

A startujeme, kolmice do nových maxim!:-)

Fórum USA:  Bublina, nebo blud ? ne nová MAXIMA !!!

Nebýt toho silného eurosráče tak DAX už láme 15.000bodíků...:-))) Donalde v poho...jen čísla nic dalšího ty indexový mrdky nejsou a tak to je třeba i vidět...zbytek reality už se dávno v kravskou piču obrátil...!!!!!

Fórum USA:  Drahoš končí

jestli začátkem roku 1989 dostal povolení přednášet semestr v San Paulu, tak předpokládám, že se to týkalo dalšího akademického roku, v půlce roku se nemění rozvrhy, takže to asi od září do Vánoc proflákal v Brazílii ... nějak mi na té Wikipedii ovšem chybí, jestli po návratu až do roku 1992 seděl na původním místě

Fórum USA:  Drahoš končí

kavol: jak moje myšlenky.
Jen bych taky rád věděl, kde byl Drahouš v listopadu 89.?

Fórum USA:  Drahoš končí

Jediná cesta je vítězství Zemana. Pokud to bude jinak, tak ekonomická diplomacie je pryč a nastane čas figurky alias spejbl. Jinak Drahošova veta: "" jsme dost silní aby jsme migranty zvládli""

Fórum USA:  Drahoš končí

90 hrubého? Jak přesně to myslíš? Pokud to bylo 90 000 měsíčně, tak tomu věřím. Pokud to bylo 90 Kč na hodinu, tak tomu nevěřím...

Fórum USA:  Drahoš končí

Super příspěvek; jsem téhož názoru.. stát se na občany pořádně vykalel..občané právo tady nehledej,zvedneme ceny a je mi jedno nakolik;ja mám stanovení daň 15%DPH a je jedno ze okolní státy mají i 5%méně na potraviny,ale vše z dovozu i nedovolí přepočtená na kurzy k €-eeccku.jsme jen nadenici..co první 3dny nedostanou zaplaceno nemocenskou;ale stát ji přesto strhává do zápachu.spálená země.

Fórum USA:  Drahoš končí

> Lže tak kvalitně, že mu to lidi nekriticky žerou aniž by se aspoň
> pokusili si něco vygooglit.

vs

> Jestli vyhraje Zeman, tak je to dalších 5 let rozvoje komunistického
> smýšlení lidí, směřování na východ, odtahování od EU, oslabování koruny
> vůči euru atd.

no tak nevím, jak to máš s tou 'nekritičností' ty -

'odtahování od EU' myslíš například jak Zeman spěchal podepsat euroval, čemuž se Klaus úspěšně ubránil?

'oslabování koruny vůči euru' - no tak to pokud vím silně souvisí se záměrem euro přijmout, což je pravda, že tím se Zeman netají (chtít euro to je taky 'odtahování od EU'?), ale s Drahošem to není z deště pod okap, ale přímo pod Niagaru ... si něco vygoogli, ty akademiku :-)

ohledně toho 'směřování na východ', to by asi bylo na dýl, ale předpokládám, že v principu to asi myslíš tak, že když přijme čínskýho prezidenta britská královna, s poctama, na který zdejší nástěnkáři mohli akorát zírat s otevřenou hubou, že na takovou výzdobu a šou se nezmůžou, tak to byl výraz 'globálního partnerství', zatímco když je Tě-ping na návštěvě za Zemanem (prezident miliardový země se obtěžuje s nějakou desetimilionovou prdelí bez mezinárodního vlivu), tak to byl výraz 'vazalství k východu', že?

Zemana nesnáším, podepsal jsem kdysi ""Děkujeme, odejděte"", jsou-li zde pamětníci, ale politika mě nepřestává překvapovat, že se vždycky najde ještě něco, co mi vadí víc ... třeba aktuálně paktování s Babišem považuju za hodně velkej průser, ale to, kdo stojí za Drahošem, a vůbec on sám, jak na lidi sere ještě ostentativněji než Zeman[*], mě odrazuje vpodstatě úplně stejně nebo možná ještě o chlup víc

[*] což mi připomíná k tomu 'komunistickému smýšlení', a to jako volit člověka, který se netají tím, že je mu demokracie proti srsti, že je proti referendům apod., že lidi nemaj o ničem rozhodovat, protože patent na rozum má jedině on resp. kdo jeho názor sdílí (jednu stranu a jeden správný názor schválený UV jsme tu již měli, ne?), ti přijde lepší?

Fórum USA:  JPY páry

vichr duje ze severu

1 2 3727

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,381 137,0623.01.18
RMnahoru+0,661 511,0523.01.18
DJIAdolu-0,0126 210,8123.01.18
NASDAQnahoru+0,717 460,2924.01.18
SP500nahoru+0,222 839,1323.01.18
DAXnahoru+0,7113 559,6023.01.18
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz