Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 18.6.2018 7:40
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

Poslední příspěvky

Fórum pro obchodování v USA

Přidat nový příspěvek

1 2 3849

Fórum USA:  Dýmka míru- 2. část - návrh

A jak si správně odkázal a podbarvil jsi můj příspěvek, který pravděpodobně všechny tady pourážel , každého se osobně dotkl , byl vulgární, nesprávný, namyšlený atd, atd.

Ještě jednou ho sem okopíruju, aby si lidé udělali obrázek, za co jsem byl kavolem a spol. odsouzen na doživotí :

Fórum USA: perlička

to kavol : závidím ti tvůj čas, protože téměř pravidelně detailně rozebírat každou větu všech mi přijde až úchylné a hlavně časově dost náročné. Obzvlášť, když o některých věcech víš úplný prd ( statistika jevů - tedy např. vyhodnocení počtu politiků, coby hodnotitelný vzorek ) a i z tohoto ty vyvodíš zaručeně správný matematický výsledek. Uf. Uvědom si, že to je jen tvůj pohled na věc. A co člověk, to jiný názor. A jak ty vlastně jsi schopen vyhodnotit, který ten ukazatel či která data mají na něco vliv ev. budou mít na něco vliv. Kolik zajímavých informací či statistických údajů, které jsou hodnoceny či sledovány mají na něco vliv. Jen brouk pytlík se v tom vyzná.

Buďto jsem fakt omezený a hloupý, ale já na tom fakt nic tak závadného nevidím :-(

Fórum USA:  Dýmka míru- 2. část - návrh

Výraz "" což bude pravděpodobně tento případ "" je podle tebe hodný omluvě ?

Copak je na tomto výrazu popudlivého či dokonce urážlivého ?

Můžeš mi sem napsat, jakého vzdělání jsi dosáhl ty ?

Fórum USA:  Dýmka míru- 2. část - návrh

> Jsi ve svých výpadech proti mě nekorektní a zcela záměrně
> mlčíš o souvislostech.

jako obvykle, Quod licet Iovi, non licet bovi, že?

fanouš2 si může překrucovat jak chce, ale ostatním to vyčte (notabene v tomto případě celkem neprávem, zájemci si ty citace můžou dohledat)

takže když už jsem zde brán do huby:

> 2. spouštěcím mechanismem bylo to, že kavol neustál to, že jsem měl
> opačný názor na něho a neomaleně se zde dotázal, jaké že to mám vlastně
> vzdělání ( tedy předpoklady ) na to, že se k tématu, které zde pár
> vyvolených smí diskutovat, vyjadřuji.

* tak za prvé, kavolovi je celkem u prdele, jaký kdo zde má názor na něj osobně, takže nějaké kydy, že něco neustál, jsou dosti mimo; ohradit se vůči argumentaci ad hominem považuje za naprostý základ, jak se v diskusi pohnout dál (má-li se probrat nějaký předmět, je třeba hovořit o předmětu a ne o lidech)

* za druhé, kontext, otázku vzdělání vytáhl fanouš2 de facto sám, když protistranu obvinil z nedostatku, zde:

http://www.akcie.cz/zobrazit-vlakno?ID_NAZOR=300128#sel

dotázat se, jak na tom je, když se tak povyšuje, bylo vcelku očekávatelným vyústěním

- a když už to zde připomínám, dlužno zmínit, že z poměrně otevřené odpovědi:

http://www.akcie.cz/zobrazit-vlakno?START=21&ID_NAZOR=300145

vyplynulo, že o druhý půlce problému ví, aspoň co se týče formálního vzdělání, úplně stejný hovno jako kavol

(kavol k tomu přečetl pár knížek a absolvoval pár přednášek a hovorů se študovaným kamarádem, ale rozhodně by se neodvážil tvrdit, že jej to kvalifikuje k nějakému patentu na pravdu, jako ta 'univerzita života' věku téměř důchodového ...)

a co se týče první půlky problému, malá chybka je, že ta úžasná hloubka veškeré té učenosti se tehdy nemohla uplatnit, neboť šlo o počty snad na úrovni prvního stupně ZŠ - jak jsem napsal, nemůžu za to, že v EU je jenom 28 států

bylo to zase překroucení, které jest povoleno jen nicku fanouš2, že by si snad kavol dělal nějaké větší matematické ambice; kavol pouze uvedl fakta k těm 28 kouskům, uvedl jak k nim dospěl, a uvedl, že si není jist, co z toho vyvozovat, ale že by širší souvislosti nezavrhoval ... to fanouš2 to (ve výše odkazovaném) příspěvku neustál, začal překrucovat, že by to snad jako mělo nějaké ty větší matematické ambice mělo - 'ty vyvodíš zaručeně správný matematický výsledek' - a začal napadat ad hominem

* za třetí, kdo co smí nebo nesmí diskutovat, tady ze skupinky 'cca 4 nicků - antifanouš', pokud správně tipuji, kdo do ní patří, nikdy nezaznělo, nanejvýše zde padaly výzvy nenadávat si (resp. obecně viz výše výtka vůči ad hominem) a věnovat se více obchodování

to byli jiní, kteří se různými způsoby snažili 'prosadit ten jediný správný názor', a ještě z toho osočují ostatní

například zde:

http://www.akcie.cz/zobrazit-vlakno?ID_NAZOR=302055#sel

člověk by normálně čekal nějakou sebereflexi, mea culpa, 'aj karamba, oni tam skutečně žádné trhaviny nedávali a ani pro ně nenavrtávali otvory, já jsem se s tvrzením o >>sondě pro umístění trhaviny ( což bude pravděpodobně tento případ )<< poněkud unáhlil', ale ne, to by asi bolelo, to je lepší napsat 's tebou nemá smysl diskutovat'

Fórum USA:  Dýmka míru- 3. část

Dobrá, abys viděl, že jsem to opravdu myslel dobře, končím tady se svými příspěvky , osobně jsem ve skrytu duše doufal , že po dobrém to půjde a když ustoupím a nabídnu ruku ke smíru, tak se přes příkopy nějak přeneseme, nejde to, tak to nejde, svět se nezboří.
Jen tři dodatky: nic jsem k tvým příspěvkům nepřidal, spíše ubral, ale to si každý může ověřit sám. Takže pokud se cítíš zesměšněn vlastními výroky, tak z toho neviň druhé.
Jirka Donát nejsem, jeho obchody neznám, /tvé tvrzení má stejnou validitu jako kdybych tvrdil, že ty jsi ve skutečnosti synem Grebeníčka a Semelové, promiň, ale větší blbost mě prostě nenapadá, ale chápu, že je to prostě způsob tvé argumentace, buď sprosté nadávky, nebo lži, které dotyčný nemůže vyvrátit, nakonec, zkus ty zde veřejně vyvrátit tu uvedenou pitomost, že nejsi syn Grebeníčka a Semelové , vidíš, nejde to a tak je to u tebe se vším, já také nemohu vyvrátit, že nejsem Jirka Donát/ ,ale každý – i ty - se tady mohl přesvědčit, že Donald sem dával 56 obchodů on line za sebou a není tu nikdo, kdo by prodělal, pokud náhodou jel přes kopírák, což jsem nechtěl, šlo mi o diskuzi a event. pilování vstupů. To považuji za úspěch, jen mě mrzí, že zde už veřejně neuzavřu ten poslední otevřený obchod na TZA, jediné, co mě uklidňuje, že se z něho dvakrát dalo vyskočit s nulou, takže ani tentokrát nikdo nebude škodný a nevynadá mi.
K tvé nevolbě Zemana znovu opakuji, ačkoliv vím, že tě to naštve, ale je to moje přesvědčení a nijak se s ním netajím: volič Drahoše má podle mě stejnou lidskou hodnotu jako volič Zemana, nebo případný nevolič /no a co, tak nevolím, žádný z kandidátů mě nepřesvědčil, ale když už bych ale musel, volil bych asi pana Kulhánka /.
To je vše, měj se fajn a ať se ti daří. To platí všem.

Fórum USA:  Dýmka míru- 2. část - návrh

To je právě ono. Ty člověka sjedeš, zesměšníš a pak napíšeš příspěvek č. 2 - to je konec řečí
Zkus to udělat doma, pokud máš manželku. Ta ti dá.

Ať si mě každý, koho to zajímá ( já myslím, že to pro drtivou většinu zdejších nemá žádný smysl ) , ať si rozklikne tu reakci na kterou ten ostřejší příspěvek byl. Pak se dá dospět k reálnému pohledu na věc.

Pokud si měl opravdový zájem to tu zde uklidnit, tak bys nenapsal příspěvek 1, ale pouze tu 2.

Konečně jsem pochopil, proč se nemáme rádi. Když si tu byl "" Jirkou Donátem "", tak tě tu opravdu drtivá většina chatujících nesnášela a dala to najevo i v ignore listu. O tvé úspěšnosti obchodů ( co jsi tu tenkrát uváděl ) se radši vyjadřovat ani nebudu. Restartoval si se do hlídače krav , chvíli si vydržel oblbovat , ale čas tě odhalil. Jsi stejný.

Já na tvoji hru přistupovat nebudu ( nejsem tvoje malé dítě ). Jak jsem uvedl, až to tu bude korektní, rád se sem vrátím a budu s těmi, co o to budou stát řešit on-line obchody. O spolupráci s lidmi, jak se jevíš ty na tomto chatu nestojím. Sorry jako :-)

Fórum USA:  Dýmka míru- 2. část - návrh

Jak jsem psal, rozhodl jsem se udělat tento krok jako první :nereaguji, nemá to smysl. Kdo chce, rozklikne si tě a dál nemám co dodat. Napsal jsem jen fakta z tvých odpovědí, nic jsem nepřidal , spíše ubral, protože se stydím za tebe.
Znovu opakuji návrh všem /mimo tebe, když nechceš/,zakopejme ode dneška válečnou sekyru, pojďme ukončit tyhle nikam nevedoucí člověka dehonestující diskuze, zapomeňme, kdo nás kdy urazil a čím, odpustme si to navzájem, přenesme se přes to, dohodněme se, že od této chvíle budeme jeden na druhého reagovat sice tvrdě, ale slušně, o co méně nadávek, o to více konkrétních argumentů. A pokud někdo nechce dávat sem svoje obchody, aby náhodou druhý neprofitoval, ať je prostě nedává, je to jeho věc, jen jsem měl dobrou vůli, aby už konečně ubylo vulgarit a zbytečných sporů. V týdnu to sem dám znovu, doufám , že se dobrá věc podaří, když ne, tak sem prostě nebudu psát. O nic nejde.Chce to jen trochu dobré vůle.

Fórum USA:  Dýmka míru- 2. část - návrh

Milý Vombate, alias Donalde alias Jirko Donáte atd.

To, co jsi zde předvedl ve svém slohovém cvičení smrdí jednostranností, zhrzelostí a samolibostí. Tvoje výpady a mé citace jsou zcela vytržené z kontextu. Mé výpady, které jsi sem citoval jsou reakcí na výpady proti mě, které tomu předcházely.
Jsi ve svých výpadech proti mě nekorektní a zcela záměrně mlčíš o souvislostech. Ty zde kritizuješ novináře za jednostrannost , ale sám se chováš stejně. A velmi rád si na ně hraješ. Dokonce si mě začal diktovat, jak se mám chovat, jak mám reagovat. Děje se to celé od doby, co jsem se na podzim přiklonil k volbě proti Zemanovi. Teda vyjádřil jsem veřejně proti názor tobě. A to ty prostě nemáš rád.
2. spouštěcím mechanismem bylo to, že kavol neustál to, že jsem měl opačný názor na něho a neomaleně se zde dotázal, jaké že to mám vlastně vzdělání ( tedy předpoklady ) na to, že se k tématu, které zde pár vyvolených smí diskutovat, vyjadřuji. A pak to začalo od cca 4 nicků - anti fanouš.

A proč sem nedávám on-line obchody, jako dříve ? Tedy jen občas ? 1. už to, že reaguji na někoho, že s ním burzovně nesouhlasím je reálný názor, ze kterého se dá vyčíst, jak obchoduji já. 2. přestal jsem to sem dávat proto, že nepovažuji za správné krmit lidi, co mě téměř virtuálně nenávidí obchody, které jim za urážky či narážky na mou osobu ( nicka ) přinesou hodně zajímavý finanční prospěch. Proto ani tobě nebudu psát, co by si měl dělat, abys vydělal více nebo spíš prodělal méně. A hlavně je mi úplně jedno jestli vyděláváš málo nebo hodně nebo jestli proděláváš.

A že tajím svého brokera ? A proč to tak neurvale potřebuješ vědět ? Kdysi dávno, když to tu mělo slušnou úroveň, tak jsem zde uvedl, přes co obchoduji. A to se nezměnilo. V této sestavě, co tu vede základní netvůrčí diskuzi ( především anti fanouš ) to prostě uvádět nebudu. A na plodnost krav či býků to taky nemá žádný vliv, že jo .-)

Až to tu bude fair-play diskuze, rád sem uvedu část svých on-line věcí, na kterých lze profitovat. Dokud to tu bude za...... současnou diskuzí, nedám sem prostě nic.
Až své dva příspěvky sem samolibě uvedeš opět, budu kopírovat i tuto svoji reakci, aby by pohled vyvážený.

Fórum USA:  Dýmka míru- 2. část - návrh

Dýmka míru -návrh
S tím souvisí můj návrh: chlapi,zakopejme ode dneška válečnou sekyru, pojďme ukončit tyhle nikam nevedoucí člověka dehonestující diskuze, zapomeňme, kdo nás kdy urazil a čím, odpustme si to navzájem, přenesme se přes to, dohodněme se, že od této chvíle budeme jeden na druhého reagovat sice tvrdě, ale slušně, o co méně nadávek, o to více konkrétních argumentů, aby se ostatní v tom mohli orientovat, snažme se psát převážně o konkrétních obchodech /jako např. fanouš 2 v příspěvku z 15.6. „,Nadaq - na hranici 7320-7340 nabírám svoji dosud největší životní šort pozici. Chci zde s předstihem doložit …“ , což se mi líbilo, a proto jsem 15.6. reagoval : „ oceňuji, že jsi sem začal konečně více dávat konkrétní vstupy a výstupy, tak to má být“. A byl jsem fakt rád, zapsal jsem si hodnoty s tím, že kolem těchto čísle uvážím také vstup. Že to navrhl fanouš, no a co, když bude mít dobré nápady, klidně podle něho budu investovat. Jedna vlaštovka sice jaro nedělá, ale já to pokládám za dobrý krok správným směrem.
Když už o politice, tak věcně, krátce /to se týká nejvíce značky Donald - Vombat, ty dlouhé příspěvky sem nepatří!!! , Donalde, ty, ty ,ty / bez vzájemného napadání, troufám si totiž – k nevůli Viky a jejích přátel - tvrdit, že volič Drahoše má stejnou lidskou hodnotu jako volič Zemana, nebo případný nevolič /no a co, tak nevolím, žádný z kandidátů mě nepřesvědčil, když už bych ale musel, volil bych asi pana Kulhánka / všichni jsme lidé chybující , proti nám stojí výkonné mašiny, brokeři , lidé s vysokým vzděláním, pojďme je porážet jejich vlastními zbraněmi, ukažmě těm šíbrům , že český drobas není žádné ořezávátko, je jen chudý a nemá tolik informací, ale i tak si umí poradit /podívejte se, kam to dotáhli někteří – některé, kteří se nepatlají v hloupostech , jako my tady, ale makají a porážejí mezinárodní konkurenci sice se špičkovým vzděláním , ale bez talentu a invence / za všechny např. architektka Eva Hendrychová – Le Peutrec z Hořic a mohl bych jmenovat řadu dalších- to jsou naše vzory, tam bychom měli směřovat, k jejich úrovním. Kdybych věděl, kdo je český Larry Williams, napsal bych to sem, abych motivoval začátečníky i nás, věčné začátečníky, respektive vím , kdo by si to nepochybně vhledem k výsledkům na burze zasloužil, protože jeho obchody byly fascinující, ze 6000 USD to dotáhl i přes své mládí k desítkám miliónů, ale nedovolím si to, bez jeho svolení, které vlastně nemůže už dát. Dělejme pohodové , ziskové obchody, když se dáme dohromady, tak na to máme. Prostě : od tohoto okamžiku se věnujme jen práci, pokud to někdo poruší, je to jeho věc, ale prosím ty slušné: nereagujme na nepodložené výpady, řiďme se tím, co říkal Cicero : když nejsem přítomen, ať mě třeba i bijí…, nechme podobné příspěvky bez komentářů, protože na to ti lidé čekají a pak se spustí lavina , je to stále stejná písnička,Kačenko kolem, a o ničem, jako kafemlýnek. Rozhodl jsem se udělat tento krok jako první: od této chvíle, pokud mi bude někdo nadávat mimo obchodů, napíšu maximálně :nereaguji, nemá to smysl, pokud ale na mě budete tvrdí a napíšete např. Vombate- Donalde, ty hlupáku, proč jsi koupil TZA za 9,06, když jsi mohl koupit i za 8,71, tak svou chybu uznám, ostřejší slovíčko ve smyslupné kritice mi nevadí, nakonec je to pravda, protože kupovat za více, než je nutné, není nejchytřejší. Jestli se nám při tomto přístupu podaří zlepšit stavy našich účtů, nevím, ale za pokus to stojí, zamysleme se nad tím, prosím.
P.S. Hodím sem tyto dva příspěvky /kopie/ ještě jednou v průběhu týdne, aby se s nimi seznámilo co nejvíce zdejších, je neděle a řada lidí se sem mrkne až v týdnu, omlouvám se za to, ale mně na zlepšení zdejšího prostředí – a pochopitelně i mého účtu – opravdu záleží. Pokud se situace výrazně nezlepší, uznám svou marnou snahu a nechám toho.

Fórum USA:  Dýmka míru- 1. část - shrnutí

Dýmka míru – 1. Část- shrnutí
Minulý týden jsem avizoval ukončení příspěvků, což jsem také udělal a navíc zrušil značku, ale poslední „výstup“ fanouš 2 mě donutil založit si –jen pro tuto odpověď – nový nick, Vombat /jen pro tuto odpověď /a teprve pak jít dělat něco smysluplného, protože tyhle žabomyší války jen zdržují a nic nenesou.Vše, co zde bude uvedeno si lze ověřit, když si značku fanouš 2 rozkliknete, ke všemu uvádím tedy nejen zdroj, ale i datum uveřejnění. Doporučuji vám to, zejména těm , kteří začínáte a nevíte, o co v tomto sporu šlo.
1.fanouš 2 –znovu zopakuji –vzhledem k rozsahu jen relevantní část – fanoušových vlastních slov: 3.6. fanouš 2 napsal toto:
„Pokud v mých příspěvcích z doby minulé zkopíruješ a najdeš to, co mě vytýkáš, rád se zde veřejně omluvím. Pokud ale nenajdeš, buď tak laskav a omluv se ty. Nikdy jsem JenTaka nenazval trollem. „
Fakta však jsou jiná ,milý fanouši 2 : dne 9.5. v 9,29 hod. jsi reagoval na Jen Taka následovně:
„Tak proč to sem píšeš, když si z toho neumíš ………….
Důvod je tedy jediný - prostě troll.
Takže lež !!! „
Nebudu sem uvádět všechny další urážky, které jsi na jeho adresu použil místo skutečných argumentů, abys mu vyvrátil jeho tvrzení, na která jsi reagoval – jejich za poslední měsíce moc a moc, od 29.5. , kdy byl Jen Tak „ exot, nepřející a závistivá povaha, kterého někdo v mládí mlátil do hlavičky“ , přes „ zakomplexovaného ubožáka“ 26.4., až k“ blbovi „ ze 12.2. Tak bych mohl pokračovat na dvě stránky nadávek , nemá to smysl, každý si o autorovi pod značkou fanouš 2 a jeho schopnostech vést kritickou a smysluplnou diskuzi udělá obrázek sám. Jak jsem kdysi napsal, kdo má argumenty , tak je ve sporu použije, kdo je nemá, uchyluje se do oblasti emocí, tedy sprostých, nepodložených výpadů . V oblasti faktů může mít totiž pravdu jen jeden, v oblasti emocí ji mohou mít všichni, dokonce i těch 99 Pragováků se svým ostudným dopisem z roku 1968.
Dne 15.6. už fanouš2 zapomněl na svůj veřejný závazek o omluvě a napsal : „A za co se ti mám omlouvat !“ No přece za to, že jsi lhal fanouši a sám jsi se zavázal, že se omluvíš, ale jak jsem napsal, ne mně, ale alespoň Jen Takovi. /sám jsi totiž po něm omluvu chtěl : viz 6. 4. jentaku - od tebe bych očekával za ta nařčení alespoň něco jako : """" sorry jako """" Ale to bys musel být chlap, že jo. / fanouš2 6.4./ To má fanouš 2 pravdu, omluva chce chlapa.
Pokud nevíš, milý fanouši, jak se omluva dělá, ukáži ti to na příkladu.
2. Jen Taku, jelikož se omluvy od fanouše 2 asi nedočkáš ,omlouvám se ti nejprve já, Donald. Pokud nevíš za co, tak za pochybnosti , které jsem o tvých příspěvcích na zahraničně politické události zde zveřejnil – napsal jsem několikrát asi toto: neumím posoudit, jestli má Jen Tak pravdu o Sýriii a jiných událostech v cizině , nerozumím zahraniční politice ,nemám žádné zdroje, které by to vyvrátily /mimo Vikiny české televize/ ,ale pod Jen Takovo hodnocení roku 1968 se mohu podepsat , ano, je to pravda i údaje z archívů okupační fakta potvrzují ,a pak jsem ještě tvoje slova doplnil o další fakta. Takže, Jen Taku, omlouvám se, že jsem ti něvěřil i v jiných věcech,než ohledně roku 68, protože pokud mě měly přesvědčit sprostoty a nadávky na tvoji adresu místo jasných , konkrétních argumentů, které by tvá slova zpochybnily, tak se ti přiznám, mě pouhé řvaní a nadávky nepřesvědčí.
3. jsem rád, že mě zde fanouš 2 přiřadil svými posledními výroky na mou adresu – viz 15.6. „závistivý člověk, co si hraje na inteligenta „ mezi ostatní, které já Donald, pokládám za slušné lidi - jako namátkou vedle již citované značky Jen Tak i další jako:
„absolutního negramota“ DEERRICKA / 29.5. viz příspěvek fanouš2 /, přitom Deerrick sem dává konkrétní ziskové obchody, na rozdíl o jiných , velmi dobře rozumí například opcím, dále značku Xi, která sem podle fanouše2 „chodí jen krafat „ / viz příspěvek6.11 /, na rozdíl od fanouše 2, který sem přeci“ dává „ konkrétní obchody v konkrétním čase / Cha, cha, no, to jsme se zasmáli, jeden obchod i s rozborem za druhým/ „zakomplexovaného ubožáka“ Kavola / viz příspěvek fanouš 2 z 26.4. /, jinak normálního slušného člověka, který zde uveřejnil řadu konkrétních obchodů a nepamatuji se, že by sám vyvolával spory, to nemluvím o dalších napadaných značkách jako : mize, wizard, strnisko a řada dalších.
Takže, abych to ukončil, mimo Cipíska, kterého nemůžeš napadnout, protože sem posílá záznamy stovek obchodů a nelze je zpochybnit už tu není jediný schopný spekulant mimo značky fanouš 2, alespoň jsem to v tvých výjevech nenašel. Jak jsem napsal, jsem rád, že jsi mě přiřadil do slušné společnosti, dal jsem zde za tu dobu 56 obchodů , jasných , konkrétních, ověřitelných, v přímém přenosu,z toho tři skončily s nulou, ostatní ziskové, nepopírám, že tolik, jak bych chtěl, poslední obchod na SPXL by už vynesl 3000 USD, já ho zbaběle, pod vlivem zpráv, prodal se ziskem jenom 2400 USD, ale to je o mně známo, nákupky jakž takž jdou, prodejky hanba povídat . Jen se divím, že takový schopný investor- spekulant – jako ty, mě na moji chybu neupozornil. No, neva, upozornil jsi mě na něco jiného a za to ti děkuji : s lidmi jako ty je škoda ztrácet čas neplodnými debatami, lepší je obchodovat a nevšímat si jich. Jsou sice inteligentní, ale silně jednostranně, nechápou, že svět není černý nebo bílý, ale že je více odstínů šedi, abys pochopil i ty / promiň, to není míněno špatně, jen respektuji tvé omezení/ , mezi jedničkou a dvojkou je mnoho a mnoho dalších čísel,např. 1,5, které je sice nižší než 1,6, ale vyšší než 1,4 atd., ta čísla nejsou ani špatná, ani dobrá, jsou jen jiná, nejsou prostě jen čísla 1 a 2 a mezi nimi nic. Měj se hezky a zkus si občas nějakou tu akcii nebo kontrakt koupit, třeba vyděláš a budeš na tom jako my, myslím tu skupinu výše vymezenou tvými nadávkami. Chlapi, ať se daří.

P.S. Jo, a rozkliknul jsem si příspěvky značky trolí farma, která se tě tak zastává, typově stejné jako tvoje , žádný, opravdu žádných obchod za tu dobu, rozklikněte sami a uvidíte, že si nevymýšlím, za měsíce na webu ani špatný ani dobrý obchody, jen kecy v kleci.
Totéž nick relativ , který zde nehezky napadl 31.5. značku strnisko, cituji : „Jenže hloupost lidí je nekonečná, takže se najdou takoví zoufalci jako Strnisko, kteří ani to nejsou schopní pochytit a nazvou ho pijavicí, co tu vysává. Takový člověk podle nemá šanci nikdy uspět, když není schopný si ani vyhodnotit, kdo co tu přispívá.“
Opět nesmysl, každý , kdo to tu sleduje ví, že strnisko je normální průměrný investor, jako většina z nás, který se zaměřuje na méně věcí, hlavně na AMD a MSFT, ale např. já to pokládám za správné, protože za ta léta jsem viděl, že ten, kdo má perfektně načtený, dlouhodobým sledováním, graf určitého instrumentu , k tomu pečlivě sleduje zprávy o firmě a sektoru ,většinou uspěje častěji, než ten, který skáče z instrumentu na instrument, ale je to možná jen moje zkušenost, v každém případě sem strnisko dává poctivý přehled o svých pokusech a omylech a ne blafy blafy a blafy. Oprav jeho konkrétní chyby, relative, ať je ještě ziskovější a budu ti tleskat, protože tak mu pomůžeš, urážkami ne.
Když to sleduji občas jinde, tak se kluci hádají tvrdě, kdy vstoupit, kam dám SL nebo PT, tady převládají často jen urážky, ale rozbory konkrétních obchodů žádné. Tady se tají i broker, u kterého má někdo účet /až na pár výjimek, jasně/. Co bych za to dal, kdyby mě včas nabral např. fanouš2 na vidle a napsal : Donalde, takhle si vyděláš málo peněz, děláš chybu, když usiluješ je o ziskové obchody, dej si např. poměr 70 na 30 a uvidíš tu změnu účtu. Místo toho jen a jen urážky,plivance téměř na každého, ale škoda mluvit, vidíte sami. Ještě jednou , ať se daří. Všem.

Fórum USA:  Tesla

Dříve nebo později někomu dojde že energie nahromaděná do článků se při zkratu nedá uhasit dokud v článkách zbývá štáva.

https://twitter.com/twitter/statuses/1007831286176571394

Fórum USA:  Pepa-Donald

Pepo, kdo vlastně jsi? Kolikátá virtuální existence je Donald? Byl jsi v minulosti Jirka Donát? Já bych řekl, že ano.
No, je to fuk, u nás na trollí farmě neřešíme detaily a pokud chlastáš, dáme ti antabus zdarma!
Ale už trochu vybledává krmič, nevadí, uděláš si novou identitu, třeba ZYX.

Fórum USA:  eurusd

tak jsem přišel z hospody, koukám na tvojí prognózu, a poněkud se liší od grafu, co vidím v MT - nikoli dolů, ale hezky do boku ...

a navíc vidím, že přesně jak jsem odcházel do hospody, tak hnedle po tom byla možnost zbavit se jednoho blbě posazenýho šortíku na NZDUSD (nemám na něm TP, chtel jsem ho odpálit ručně zkusmo od oka) ... kdoví, co bude po víkendu, nevim nevim, jestli mám ještě věřit na těch 0.68xx v dohlednu ...

Fórum USA:  eurusd

DJi i Dax tlačí up ty gapy, jak jsem na ně upozorňoval. Ostatní se vezou na vlně.

Fórum USA:  eurusd

bohužel fiba malovat neumim, proto jsem chtěl obrazek, stribro spadlo o 5%, trosku jsem se svezl, ale vsimnul jsem si toho pozde, tak jsem vzal vyjimecne 3 vagonky https://i.imgur.com/5nmltvq.png
na us indexech byl signal dolu, tak jsem se tesil, … a zas jdou nahoru a navíc s naznakem signálu up
eurusd uz to zabalili, presto jsem stale verici v short, první 1,1561 a pak 1,1534

Fórum USA:  eurusd

Cipísku, já si grafy nešpiním. Fibo si počítám sám a natáhnout expanzi, retracement a vějíř si doufám umíte všichni . Jen upozorňuji na velmi vzácný jev - vyjdou zde body průniku 7324 a 7341. Vzhledem ke statistické odchylce jednotlivých grafů - platforem je třeba počítat samostatně.
Pamatuješ-li, jak jsem nesouhlasil s longy jentaka na zlatě ( 1350 a nedávno 1300 ) - ani zde se nepotkávají objemy s fibem. Až nyní jsme na hranici rozhodnutí - 1280

Fórum USA:  eurusd

nefnukej :-) jestli vydrzis, tak to bude takhle: https://i.imgur.com/8WPuGpR.png

Fórum USA:  stribro

no EURUSD by mě zajímalo, po tom šťouchu dolů o půl jedný jsem myslel, že se to na ~1,156 podívá obratem znova, vzal jsem za ~1,159 šortík na rychlou otočku, a ono to nabralo opačnej směr, stejnej rozdíl na longu bych už proměnil, zatímco takhle zas krvácím :-(

Fórum USA:  stribro

proc se tady furt sponujete, k cemu je to dobre, porad cekam na graf se 3 posloupnostmi, velmi bych to uvital, urcito by to bylo lepsi, nez se tady sporit
momentalne jsem short (resp. vysypal jsem longy a sorty drzim) na daxu je signal m30 az 12803, casem ale zas vypada nahoru 13200+
eurusd ma stale signal h4 dolu, presto jsem podle m30 byl long, jen male kousky https://i.imgur.com/3fl200j.png
kdysi jsem daval ta na stribro, tak to upresnuji https://i.imgur.com/mxX7yLm.png

Fórum USA:  vtip na víkend

Vytěsní nás poláci z uni- nebudu tankovat na Benzině.
Vytěsní nás Dospiva z Fortuny- nebudu nic kupovat v lékárně Dr.max.
Vytěsní nás z Pegase ? No doufám,že se z ty burzy nepos..u,
abych nepotřeboval plíny.

Hezký víkend .

Fórum USA:  Fibonacci

Fanouš: take it easy:-) jediného koho pobouřil byl Donald a alespoň se nám otevřel... Jak už jsem psal, ti co mají hlavu otevřenou jsou za to rádi, mě nevyjímaje neb velmi nerad stojím v obchodech proti tobě:-)

1 2 3849

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,231 077,8815.06.18
RMdolu-0,161 413,1115.06.18
DJIAdolu-0,3425 090,4815.06.18
NASDAQdolu-0,197 746,3815.06.18
SP500dolu-0,102 779,6615.06.18
DAXdolu-0,7413 010,5515.06.18
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz