Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 23.4.2018 2:06
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

Poslední příspěvky

Fórum pro obchodování v USA

Přidat nový příspěvek

1 2 3815

Fórum USA:  víkend za námi, do zbraně chrabří rytíři

ale pozor na překážky jako třeba tato níže uvedená

https://youtu.be/xkx0MxK-Yl4


sem se asi deset minut třískal smíchy

Fórum USA:  ještě drobnost

Mám dojem....že to horko dělá svoje pánové...bez komentáře !...to je jak tetky u JEDNOTY&COOP...:-)))

***Cipísku...je to mrdka fricovská...:-) 100% souhlas....

Fórum USA:  ještě drobnost

Jen tak mě zajímá proč fanouši2 nevyužiješ ten červený křížek? Místo toho vyhrožuješ odchodem z fora.Nebo,že by tě příspěvky JenTaka přeci jenom zajímali?

Fórum USA:  pravda tě osvobodí od sýrofóbie

ó ano , přej a bude ti přáno :D

Fórum USA:  dax

dax me uz mockrat vypek, je tam spousta gapu, signály sice funguji, ale neda se odhadnout, kdy tam dojdou, takze když uz se to k nim blizi, teprve do toho vstoupim, jinak jedu m1 a stochastic, jako to dela na webinari, jen trosku upravene podle vyssich signalu
pr.: na eurusd je muj 100% signal 1,2415, uz se to tam k nemu blížilo, tak jsem nakupoval, ale !!! skoncili knotem 1,2413, tak mi to tam visi a musim tim vic pridavat na druhou stranu, zatím to sice jde skvele, navíc by spravne měli dojit opet pod 1,2366, ale je neprijemne na to porad myslet, ze mi naskakujou -swapy

Fórum USA:  ještě drobnost

JenTaku, to, že tvůj zaměstnanec chodí včas do práce, nekrade ti tržbu a je poctivý ještě neznamená, že rozumí CHEMII.
Doporučuji optat se na tento jev buďto chemika nebo meteorologa. Hodný a poctivý zaměstnanec, ani tvé pseudoodborné servry ti v tomto asi neporadí :-(
Hauk

Fórum USA:  pravda tě osvobodí od sýrofóbie

Jentakove vsech zemi, vylizte si prde.le!!!

Fórum USA:  pravda tě osvobodí od sýrofóbie

štvavých vysílačů"""" Hlasu Ameriky a Svobodné Evropy resp. čs. vysílání BBC.

ano poslouchali jsme je , já taky a nyní posloucháme štvavé vysílače svobodný vysílač, slobodnyvysielac, infovojna. sk a desítky jiných A porč to děláme? protoše naše hlavní mediální kanály dělají to co boplševici, neříkají nám celou pravdu. to je to co nutí lidi aby si hledali informace jinde. Každej kdo je odchovanej bolševikem pozná když se mu někdo do hlavy snaží natlouci do hlavy jediný správný názor a každej kdo má jiný názor je onálepkován jako Putinův agent. Jestli je někdo vinen sopučasnou situací tak jsou to hlavně naše médei, speciálně televize Václava Moravce co od dob spacákovýho převratu se stala hlásnou troubou propagandy. Bakalovy severy co zahazují nepohodlné emaily. Diskuze se zakazují jen proto že lidé mají jiný názor než je tvrzeno v článku. Takže vina není na straně štenářů, ale na straně mediálních kanálů. Tuhle situaci co jjsem popasl tu vždy nebyla tak do roku 2000 se dá říci že to bylo v cajku, ale od dvojčat se něco změnilo, jen blázen by si toho nevšiml.

Fórum USA:  ještě drobnost

uvedu jeden příklad. Je spousta lidí co mluví o chemtrails přestože všichni politici tvrdí že ne nic se neděje. Já když vidím jednou oblohu krásně modrou a stopa za letadlem mizí kousek za ním, a pak jsou dny kdy je obloha pořáraná a stopy se drží celý den. Takž je mi jasný že to dělají, nevím proč domnívám se že ti zkurvenci zemi rozmlátili atomovkami tak že ted aby jsem nevychcípali nás tím práškováním stíní. ale na rovinu vám to nikdo neřekne. A jednou jsem někde četl že když rozlijete ocet v létě na asfalt nebo jinak odpaříte obloha se do hodinky nad vámi vyčistí. si říkám taková kravina, to je blbost jsem dost průměrně vzdělaný abych takový kravině věřil, nesmysl. trocha octa hahahaha. Vy by jste tomu snad věřili? A pak Vám člověk kterýho znáte roky jako toho nejpoctivějšího člověka, který nelže, nekrade, chodí včas do práce, z tzržby vám nesebere ani korunu a dělá i věci který nemusí a řekně Vám že to zkoušel na chatě a že to opravdu funguje. Co teď? mám mu věřit? ano uvěřil protože tomu člověku věřím, není důvod aby mi lhal. ale stejně si to chci vyzkoušet, třeba se spletl, třeba to byla náhoda ale jsem nyní ve stavu že věřím že to fungujee, akorát si nejsem jist pokud nás to práškování chrání jestli je to správná věc. ale vyzkoušet si to musím :D chápete že to jinak nejde.

Fórum USA:  pravda tě osvobodí od sýrofóbie

Bohužel mám mezi svými známými taky několik proruských trolů,urputných rozesílačů podobných fake zpráv co sem pere JenTak.Na výzvy ke kritickému myšlení, k doučení se historie 20. století atd. nereagují. Na logické vyvracení jejich (tedy vlastně Lavrovových, Zacharovové, Putinových, Asadových ...) pravd posléze reagují osobními nenávistnými výlevy.
Nevím proč jsme se dostali do této smutné situace. Za totáče to bylo nějak jasnější: oficiální propaganda byla komunistická a proruská, dějiny tlačené dětem do hlav kompletně vyfiltrované a překopané, nepohodlné knihy odstraněny a nové nevycházely, všude cenzura - tyto všechny lži jsme se postupně naučili filtrovat a překládat a hledat pravdu někdy i s pomocí zahraničních ""štvavých vysílačů"" Hlasu Ameriky a Svobodné Evropy resp. čs. vysílání BBC.
A teď, v demokracii, přišla armáda trolů co tvrdí že ty lži co nám hustili do hlav byly pravdou která nás osvobodí (!!!) a že pravda je lež, že všechno zlo je EU, Soros, migranti co tu nejsou atp. (výroba ve skutečnosti neexistujího nepřítele je hodně starý trik).
To je tedy převrácený svět.
Podle mne, pokud má někdo opouštět toto fórum, pak jsou to trolové, ne fanouš2.

Fórum USA:  Indexy

indexy podle men ještě neskončily dnes, pojedou nzřejmě až do 22:00. dj musí dát svoji dávku obvykloiu těch 300 to nesplňuje :D snad. zajímavej už vypadá dolarofrank 09750, na eurofranku to na těch 1,20 dosrali tak si nemyslím že by chf dál oslaboval, rizika jsou všude a chf na to jen čeká. jinak pokud indexy pojedou až do zavíračky dolů., možná něco ponechám otevřené i na pondělní otevíračku, uvidíme jak moc to bude dnes večer ještě agresivní :D

Fórum USA:  pravda tě osvobodí od sýrofóbie

Fanouši to že se to mezi námi občas hrotí v rozdílnosti názorů to přece neznamená že pohřbíme demokracii a přestaneme komunikovat. furt ke lepší rozdílně komunikovat než mlčet a pak po sobě střílet. spousta lidí nebude mít ráda rusy kvůli roku 1968 ale zajímá někoho že ti co odsouhlasili vstup vojsk na naše území kromě jednoho rusa a tuším litevce byli samí ukrajinci? a ten kdo hlasoval proti byl rus a litevec? a že první vojska co sem dorazila v prvním sledu byli jen ukrajinci a divoké kmeny z dálného východu který neuměli rusky právě proto že se papaláši bali když sem pošlou rusy tak že se s námi domluví? Já nejsem ani rusofil ani amerikanofob ale vidím věci tak jak jsou. chodil jsem na palachovy týdny, byl jsem na první povolené demonstaci na škroupáku, a myslel jsem to upřímně. micméně zažil jsem bolševickou propagandu takže není pro mě problém poznat tu současnou. V 92 jsem vypálil za hranice abych poznal svět, 6 let jsem cestoval po západní evropě a když jsem přijel a vyprávěl jak tam lidi žijí taky mi nikdo nevěřil, znali zápdní evropu jen z reklamy a z vyprávění. Něco jako dnešní politici, taky žijou ve svý bublině, obklopeni bublinami stejného typu co se jim klaní a zejich lukrativní pozice tyjí. ale o tom že 80% lidí má problém zaplatit složenky o tom nemají ani páru. myslí si že všichni se mají jak oni. Prostě život je takový, věci nezůstavají stejné, co jsme se naučili v mládí dnes z poloviny neplatí a ta druhá půlka je zastaralá. Je dobré dívat se na věci z různých úhlů a pokud to člověk nedokáže neboť se nemůže pohnout z jednoho místa je občas dobré si poslechnout jak to vidí někdo jinej z jiné pozice. Tím že jsem na západě poslouchal lidi co mi říkají jsem se dozvěděl daleko více než jsem do té doby věděl a zřejmě i pravdivěji než jsem si kdy myslel. A musel jsem po pár letech uznat že ti lidé mi říkali pravdu, pravda nebyla v televizní bedně ale v tom vyprávění obyčejných lidí.

Fórum USA:  eurusd

Cipisku ty 100% signaly resis i pro indexy ? Muj ""100%"" signal u Daxu 18.4. 12638 od te doby jsem v shortu, ale nejak poradne to nepada ( pro dnesek jsem cekal cca 12400 ) ...

Fórum USA:  pravda tě osvobodí od sýrofóbie

Joj.. kuci, zůstaňte.. ja už tak oc neprudim, zmena algorytmu :)..mna tez nemusi, ale ""spolecne jsme zabavny tým"" :)... prectu, prectu.. jen ted makam rukama...prospeje to.. napojeni je mensi, ale koukam, ze se bojuje na indexech :)..

Fórum USA:  pravda tě osvobodí od sýrofóbie

Fanouši dvojko, neblbni a zůstaň, to ti píšu, i když s tebou často nesouhlasím, no a co, jednou můžeš mít pravdu ty, jednou JenTak, jednou třeba i já /i když já v mezinárodněpolitických otázkách těžko, nerozumím tomu a proto vše posuzuji prostou logikou selského rozumu – např. u Sýrie si myslím,že se mělo nejprve vyšetřit a pak na základě důkazů konat, konat okamžitě jen v případě, že je bráněno ve vyšetřování nebo se dokonce v činnost pokračuje, ale mohu se mýlit, zákulisí zahraniční politiky je mi cizí , prostě pokládám za špatné, když se obhajoba stává součástí obžaloby, jak by řekl klasik. Takže, nemusíme spolu v mnohém souhlasit,ale kvůli tomu si jeden o druhém nemusíme myslet, že je to špatný člověk. Prostě dívá se na svět jinýma očima, a snad právě proto je svět tak zajímavý. Pro zasmání /nebo k pláči/ připojuji radu z české hospody. Tam se ví všechno, česká hospoda měla, má a bude mít v životních otázkách vždy pravdu. Pro objektivitu vybírám příklady z obou částí spektra.
Jak se zachovat v případě války, v napadení naší země – rada z české hospody.
Tady se pravděpodobně shodneme všichni, jak my, starší, chudší a méně vzdělaní lidé z venkovských oblastí naší země, co jsme přesvědčeni, že člověk je nadán rozumem proto, aby ho užíval / a tím pádem se také někdy – často mýlil a doplácel na to/, tak ti, co tvrdí, že politici mají lepší a kvalitnější informace a i schopnosti je správně vyhodnocovat, a je proto lépe řídit se podle nich a ne vlastním rozumem. Proto v případě napadení naší země , ať již ze severu, z jihu, východu či západu, nebo i z vesmíru /viz de Gaullova politika všech azimutů, nakonec i já vycházím z toho, že státy nemají přátelé, ale jen dočasné spojence/ souhlasím s tím, že není třeba nijak mudrovat , jak se správně zachovat, ale stačí kopírovat chování nejvýznamnějších politiků naší současnosti- pro příklad vybírám dva z nich, takové, o jejichž intelektu, schopnostech , ale zejména morálním kreditu není pochyb, záměrně volím osoby z obou částí politického spektra, aby někdo nemyslel ,že chci nahrávát té či oné straně, prostě ,vybral jsem takové typy, které najdete – ve větší či menší míře ve všech stranách, jsou to : jeden, z pravé části politického spektra: snad nejznámější synovec ve střední Evropě , druhý, z levé části ,je toho času příjemce jednoho z nevyšších důchodů v této zemi ,ačkoliv nikdy nepodnikal /samozřejmě , dodávám že zaslouženého „tvrdou a poctivou prací“, ten milión závistivých flákačů pod hranicí chudoby ať si trhne /.
Takže k věci, pokud vypukne válka, nepřemýšlejte, jak správně konat , ale sledujte bedlivě chování obou pánů a jejich rodin a dobře dopadnete. To vám garantuji, jako že se Donald jmenuji. Mohou nastat tři varianty:
1. Pánové po obdržení povolávacích rozkazů okamžitě rukují do posádky určení a připravují se na konflikt – polibte ženu a děti, spakujte se a učiňte neprodleně totéž, věc je jasná a je v podstatě rozhodnuto.Budete na správné straně , očekávejte povýšení, přinejmenším metál..
2. Pánové musejí jako naschvál neodkladně odcestovat :buď diplomatické povinnosti nebo z rodinných důvodů za svými příbuznými na hodně vzdálený ostrov s tím, že se co nejdříve vrátí a budou bojovat jako lvi za svoji vlast. Učiňte totéž, je tu sice riziko, že si vyberete špatnou pláž a žralok vám ukousne při surfování zadek, ale to je málo pravděpodobné. V obou případech , prvním i druhém, jsou vaše šance na přežití rovny jistotě a navíc, po návratu zde bude vládnout ta správná, tj. vítězná strana a vy budete ti, kteří mají čistou minulost nepošpiněnou odbojem.
3. Pánové letí k pekaři pro chleba, shánějí nůž a sůl, učiňte totéž, přes hranice se k nám nevalí tanky okupantů , ale osvoboditelů. Zase není co řešit, na co zbytečně mudrovat, dělejme totéž, co tito dva politici a bude nám všem dobře.

Fórum USA:  eurusd

kamos ma automat, je postaveny na tom, aby bud byl ziskovy nebo nula, tak jsem mu zkusil ukazat, ze existuji 100% signály a ze se nemusi zabývat 0,01 https://i.imgur.com/1w0o2oG.png
fanoosu dvojko, klid, ja to nemyslim, ze je někdo dobry a někdo spatny, ale kamoska ma taky vždycky pravdu :-)

Fórum USA:  pravda tě osvobodí od sýrofóbie

Já mám taky koule a ty taky nelžou .-)

Cipísku, je vidět, že jsi ještě mladý. Jestli si myslíš, že to ruské dobro je lemováno láskou a dobrotou, pak ti přeji, abys tu jejich dobrotu nikdy nemusel okusit na vlastní kůži.

To je můj poslední příspěvek na tomto fóru. Je škoda zde plýtvat drahocenným časem. Jentakům a jim podobným 3x hurá.

Fórum USA:  pravda tě osvobodí od sýrofóbie

na rozdil od vas mam koule, ... a nemusim jim verit, ty nelzou :-)
dobro nemuzes prosazovat nasilim, jako amici, to je snad každému jasne :-)
moto me kamosky: za vsim hledej prachy (anebo zenskou) (anebo oboji) :-)
https://i.imgur.com/gm5aHDu.png

Fórum USA:  pravda tě osvobodí od sýrofóbie

Někteří lidi by si měli občas připustit, že i ti z jiného názorového spektra ( třeba i ti, co sledují čs. televizi nebo ještě lépe Barrandov ) mají svou ideu a tím i pravdu. A že je neustále hanit, jak to třeba děláš ty, je absolutně sobecké. Je těžké si někdy připustit, že i jiný má pravdu, že je lepší apod. Je nejjednodušší se postavit na stranu "" anti "" a jen a jen reptat. Tito lidé ,velmi často, srabíci se potom schovávají za druhé a na konci boje vykřikují, že nebýt jich, že by to vítězství nebylo a v případě porážky zase naopak jdou a ukazují na ty, co bojovali a občas i jedovatou slinou udávat. No jo, no to je ve skutečnosti klasický Čech či Moravák. Snad ta mladší generace bude jednou lepší a tím i silnější.

Fórum USA:  pravda tě osvobodí od sýrofóbie

JenTaku, to nemá význam, abys to sem dával, my, co tě uznáváme to víme, a ty druhé stejně nepřesvědčíš, protože vycházejí z toho , že ďáblovi se nemá věřit ,ani kdyby mluvil pravdu. Ostatně, pravda je dcerou času a hlavně platilo vždy a platit bude, že ten, kdo má delší hůl, má i daleko větší šanci nastolit svou definice reality. Navíc, ty bys už ve svém věku měl vědět ,jak dopadají hledači pravdy- od Husa, přes Komenského a Havlíčka až k Čapkovi, i když ten“ měl vlastně kliku“, když si pro něho za jeho pravdy hned v březnu přišli, už tady pár týdnů nebyl. Spousta lidí se domnívá, že časem stejně pravda vyjde najevo, ale jen aby se nespletli, vycházejí totiž mylně z toho, že když má lež krátké nohy, že je to nevýhoda, já bych to tak neviděl , moje životní zkušenosti mi naopak říkají,že je to výhoda, neboť, že právě díky těm krátkým nohám má zase daleko větší stabilitu, no, je to přinejmenším sporné.
Copak my, my staří pardálové se už nezměníme, ale v poslední době si dost často kladu otázku, jestli to vůbec má smysl, celý život zvažovat pro a proti, pochybovat , trápit se, jestli není šťastnější taková Viky a její příbuzní /někdy mám pocit, že tu někteří jsou/ pustí si každý večer zprávy české televize a hned ví, co je pravda a co lež, žádné pochybnosti, co na tom, že jednou jsou to podle televize ztroskotanci a samozvanci, za pár měsíců v dalších zprávách už ctihodní členové vlády a parlamentu, Viky a jí podobní totiž ví, že včera bylo včera a dnes je dnes a že když se tím budou řídit, prožijí šťastný život. Vlastně i úspěšný, a to za každého režimu.
Jo, a jak sem dáváš ty info o válce, jak by ses zachoval při napadení naší země nepřítelem ty, já nedávno slyšel v hospodě naprosto geniální návod, jak být po válce / s kýmkoli/ vždy na straně vítězné a s 99% šancí, že se dočkáš vítězství bez újmy. Lidé příjdou na všechno.

1 2 3815

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXdolu-0,611 121,2620.04.18
RMstejne0,001 501,8320.04.18
DJIAdolu-0,8224 462,9420.04.18
NASDAQdolu-1,277 146,1320.04.18
SP500dolu-0,852 670,1420.04.18
DAXdolu-0,2112 540,5020.04.18
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz