Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 17.1.2018 15:39
Akcie.cz»Diskuse

Diskuse STOCK SPIRITS GROUP

Poslední příspěvky

17.1. 2018 15:39:20BCPPRMS
Aktuální kurz
82,00

0,00 (0,00%)

15:17 17.1. 2018

 
81,80

+0,80 (+0,99%)

15:22 17.1. 2018

 

Přidat nový příspěvek

1 2 14

STOCK SPIRITS GROUP:  Dolar klesá a US trh přešlapuje na místě

Jak jste na tom s portfoliem? Dolar slušně klesnul. A na americké burze mnou sledované akcie ani nahoru a ani dolů. Takové přešlapování na místě. Jakoby se spíš schalovalo k výstřelům nahoru než dolů. Jak to vidíte?

STOCK SPIRITS GROUP:  Dolar klesá a US trh přešlapuje na místě

sorry, spletl jsem si forum.

STOCK SPIRITS GROUP:  Dolar klesá a US trh přešlapuje na místě

to přeci nevadí, ale usd,jpy pod 111 no nevím zdali je to pozitivní pro akcie, nehledě poklesy trhů v asii , ale co to dneska znamená že, uvidíme jak se vydařily ušákům svátky a jqkou mají náladičku.

STOCK SPIRITS GROUP:  kurzové sázení, spolehlivé informace

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

http://vitosen.blogspot.cz/

STOCK SPIRITS GROUP:  $ kurzové sázení, spolehlivé informace

Pro pisatele jmenem ""sonte"": už jednou jsem tí přes sklo nechal vzkaz a myslel jsem si,ze si uvedomis hloupost svymi vzkazy tady na portálu,kde se reší akcie nikoli tvé popletene sázení na úplně jiném portálu.. spletl jsem se ve tvé inteligenci.. jsi hloupější,než jsme si vubec mysleli.. takovej malej degen..

STOCK SPIRITS GROUP:  Doporuceni

Co myslite vysypat, nebo jeste pockat?
Ma cilova castka byla dosazena, ted si ale nejsem jistej, prostoze pokazde prodavam moc levne 😃

STOCK SPIRITS GROUP:  Doporuceni

Prodej polovinu a máš to vyřešené.

STOCK SPIRITS GROUP:  Doporuceni

tak ja nevim: https://www.novinky.cz/ekonomika/449697-tuzemaku-hrozi-uplny-zakaz-muze-obsahovat-karcinogen-zjistil-evropsky-urad.html

STOCK SPIRITS GROUP:  Je čas k nákupu ?

Co myslíte Štok k nakupu ? Nebo ještě ne?

STOCK SPIRITS GROUP:  Je čas k nákupu ?

Já čekám na 45

STOCK SPIRITS GROUP:  Je čas k nákupu ?

Chci někam umístit divi z cezu. Tak ještě vyčkám.:))

STOCK SPIRITS GROUP:  Je čas k nákupu ?

Na stočku ticho po pěšině a přijde mi že to byl top nakup pred casem. Je tu nekdo, kdo ho drzi ten tok, rok a pul? me to dela ted kolem +90% + jeste divi od te doby samozrejme..

STOCK SPIRITS GROUP:  Je čas k nákupu ?

90 % mi ale dělá taky tabák, 95%fFortuna, petrolka 213% a to se mi nezobrazují akcie z kuponovky.
Aby tu nebyla závist, tak ty zisky taky musely zasypat tu díru v zemi ,co mám v Ostravě a nahradit KItd, za který mi tu svítí Piksel, co nemá danou cenu a nejde prodat. A co s Orcem to taky nevím.

STOCK SPIRITS GROUP:  Stock doplatek divi

Dnes odpoledne Fio připsalo doplatek divi za 2016 (výplatní termín byl 26.5.), částka je 4,63 GBX/akcii, jako obvykle připsána jako hrubá.

STOCK SPIRITS GROUP:  Něco pro odlehčení na víkend, ať furt jen nepočítáte prachy a kurzy :-)

Tož prezydent nam odfrčel z Liberca rovnu až do Činy. To je fajne, bo s Čiňanami je dobre se kamaradit. Až si nas kupi všecky, tak na nas potem třeba budu hodni a nepošlu nas zpatky do Mongolska, odkud před paru tisicama roku přišli naši předci. My ze severovychodni Moravy a Slezska budeme první na raně, bo to do Azyje mame geograficky nejbliž. Ale na Pražaky by o chvilu pozdějši došlo tež, to mi věřte.

Ale jak to tady furt poslucham v televizi a čtu v ruznych novinach lidovych aji nelidovych a na internetě, tak mě zarazilo, že nigdo zatím nepřemyšla nad varyjantu, co bude, když se tam na druhem koncu světa prezydentovi stane jakasik lapalija.

Řikal nam – AŽ SE VRATIM Z ČINY, odvolam Babiša. Teda vlastně zeptam se Ustavniku, esli ho musim odvolat či nemusim a podle teho to zrobim. AŽ SE VRATIM Z ČINY, promluvim s Kobylu, vlastně z Valachovu, esli fakt chce odstupit nebo nechce. AŽ SE VRATIM Z ČINY, pustim Kajinka z budy ven, bo za tych par vražd už tam byl uvazany dost dluho a Ivanka říkala, že už je z něho fajny a uplně polepšeny synek. AŽ SE VRATIM Z ČINY, všecko vyřešim, čestne pionyrske, bo sem prezident celeho naroda.

Tož dobře, ja mu věřim. ALE CO KDYŽ SE S TE ČINY NEVRATI??? Zdravi už ma pofiderni, časove posuny su sviňe, chytne tam jakusyk azyjsku virozu, nebo se mu polame Hulka a kajsyk sebu jebně, nebo mu spadne bota, nebo mu spadnu trenky, nebo to na zpatečni cestě veme kvuli buřce luftem nad Ukrajinu a rusaci ho omylem trefi… Tož hruza na to enem pomyslet, co všecko se može stat.

To byzme teprve viděli, co je to Kryza. Vladni, fotbalova aji vězeňska. To byzme byli všeci v řyti. Bo gdo by to za něho všecko vyřešil? Zbyvajicich šest kralovskych kličniku by se porvali o kompetence ke kralovskym klenotam, bo každy z nich by si tu korunu chtěl dat na hlavu a vladnut aspoň do voleb. Museli by podat kompetenčni žalobu, aby jim Ustavnici řekli, co se v Ustave o takych připadech piše. To by trvalo minimalně do leta, kdy začinaju parlamentni aji divadelni prazdniny a novinaři pišu o okurkach, no a po prazdninach už su nove volby. Aspoň ty volby stihnul prezydent vypsat eště před Činu. Ovčaček by mezitym pravil, že on je už dluho Milošuv mluvka a proto ho zna nejlip a že moc dobře vi, co by Zeman řekl, kdyby mohl mluvit a že by určitě chtěl, aby to Ovčaček zebral za něho, než si vybereme ve volbach inu figurku a že by to podepsal aji Peroutka, kdyby obživnul. Z basy by v tom chaosu omylem pustili Peltu místo Kajinka. Valachova by kupila šampus a zrušila demisu a pro jistotu aji inkluzu, bo kdo se ma v tych cyzych slovach vyznat. Kajinek by se nasral, udělil by si amnestyju sam za pomoci dyjamantoveho dratu a propichnul by za trest a ze srandy a za sto tisic našeho nejvyššiho a nejtlustčiho policajta Chovanca, Bohušova vykonneho uřednika pro věci špinave a eště špinavějši. Andrej by vratil do fukce Šlachtu, ten by zavřel Bohuša za OKD a jiné lumparny, pak by si Andrej kupil všecky medyja a pravil by lidem, že nejlepši je tu enem on a že bude kandidovat na premiera, prezydenta, předsedu celeho parlamentu, aj na Valašskeho krala.

Tož tak. Ale třeba to vidim moc černě. Prezydent se nam vrati šťastny, zdravy a střizlivy a zase bude všecko v pořadku.

1 2 14

Graf STOCK SPIRITS GROUP PLC

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz