Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 26.5.2018 22:23
Akcie.cz»Diskuse

Diskuse CETV

Poslední příspěvky

26.5. 2018 22:23:25BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
84,30

+1,00 (+1,20%)

16:15 25.5. 2018

 

Přidat nový příspěvek

1 2 283

CETV:  kurzové sázení, spolehlivé informace

kurzové sázení, spolehlivé informace
http://vitosen.blogspot.cz/

CETV:  2.dokup

Dokoupeno 1000 kousků na rychlou spekulaci, věřím, že neprodělám, odpoledne může být za 100,- ať již zásluhou dobré interpretace výsledků a postoje ke snížení dluhu nebo zásluhou kurzových pohybů Eur/Usd.

CETV:  šortí žně

dneska předpokládám žně šortařům. Co včera nakoupili, dneska vystřelej.

CETV:  šortí žně

Šorty nešorty, láry fáry, jmenovec Donald se nedávno chlubil, že díky jemu jsou akcie tak vysoko, takže si myslím, že se to časem uklidní. A to tvrdím jako bytostný medvědář. Poslali mě navážet krmení a to se do odpoledne nestihnu vrátit, tak jsem to risknul a vzal 200 kousků TNA v premarketu za 60,50 USD, podle mě to před 16 hod. ještě kapku stlačí, asi pod 60, takže večer nebo zítra možná dokoupím pod 54,nebo také ne, ale během olympiády se srovnají na 62 -64 určitě, takže dnes opět pokus o nulový vstup , ale tentokrát ho nebudu prodávat jako včera, ani nemůžu, musím se spolehnout na ředění a na americký lid. Mají v tom penze, nemohou to tak dlouho nechat. Tady je vidět, jak se vyplatí prodat třeba na nule, jako včera, i když to zase úplně nejhorší nákup nebyl, navíc na první nákupce tolik nezáleží, druhá rozhoduje

CETV:  Klasika panika a eBroker je vypnutej

Píšu záměrně vypnutej, protože tohle dělaj pokaždý, když se něco děje. Už to mám rozjednaný u Lynxu, na tyhle zmrdy seru.
Jinak ta včerejší razance mě fakt překvapila. To si troufli hodně a v after hours ještě vykrádali dál, velrybáři jedni. Kryptoměny jdou do prdele, ale na druhou stranu, když prudce rostly, tak ten vzestup na akciích nebyl buď vůbec nebo mnohem nižší.

CETV:  příležitost

Kdo se nebojí, tak dnes nebo zítra může být dobrá příležitost k nástupu do CETV. Výsledky budou nejspíš skvělé a Cetka umí jezdit i v protisměru. Nejen jezdit, ale i skákat o patro výše.

CETV:  FIO FIO

přetížený systém - to je fakt ostuda, pokaždý když se něco děje tak jim to spadne

CETV:  FIO FIO

ale to je Vaše chyba, taková věc se mi stane jednou a víckrát ten broker ode mne neuvidí ani jeden obchod, ani jednu korunu a jdu jinam. tím že jim to trpíte pořád dokola oni nepotřebují něco napravovat, klientům to nevadí.

CETV:  FIO FIO

No člověk, aby se s nima bál obchodovat. :) Když oni maj v ČR nejnižší poplatky. Např. proti Patrii poloviční.

CETV:  příležitost

Něco málo spekulací k tomu o prodeji televize: https://hlidacipes.org/ci-bude-tv-nova-zajemcu-vic-nez-zbyvajici-cefc-penta-prodej-vsak-jisty-neni/

CETV:  příležitost

Tak tohle podle poslednich zprav uz klaplo:
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/pkn-uspela-s-nabidkou-na-odkup-mensinovych-podilu-v-unipetrolu/1582744

""Neuzavřené obchody firmy tradičně nekomentují, je proto nutné spoléhat na neoficiální zdroje. Z nich plyne mimo jiné to, že do zájmu o TV Nova může promluvit prodej podílu společnosti J&T v Unipetrolu polské PKN Orlen.""

""Exit z této dlouhodobé investice bude představovat slušný objem peněz. Odhaduje se, že balík akcií Unipetrolu držený firmou Paulinino Limited (za kterou stojí právě česko-slovenská investiční skupina J&T) vyjde na 13,8 miliardy korun. A uvnitř J&T se mluví o tom, že tato hotovost by mohla sloužit k investici právě do největší české komerční televize.""

CETV:  CEFC: namisto rozkladu nova zadost

Čínská CEFC podala u České národní banky novou žádost o navýšení podílu v J&T

""CEFC v J&T Finance Group nadále drží 9,9 %. Kromě toho CEFC v Česku koupila například 60 procent ve fotbalové Slavii, majoritu ve výrobci nápojů Lobkowicz Group, podíl v letecké společnosti Travel Service, investovala i v mediálních skupinách Médea Group a Empresa Media, nyní má společně s investiční skupinou Penta zájem o koupi televize Nova.""

https://hlidacipes.org/cinska-cefc-stahla-u-ceske-narodni-banky-zadost-navyseni-podilu-jt/

CETV:  CEFC: namisto rozkladu nova zadost

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/stadion-eden-slavie-praha-banka-jt-cefc-cinske-investice-jaroslav-tvrdik_1802281200_haf

CETV:  co to?

Zdravím,

moc nesleduju CETku, ale dnes čtu

http://www.kurzy.cz/zpravy/441235-cinska-cefc-a-penta-pry-za-cetv-nabizeji-zhruba-2-miliardy-dolaru/

Koukám na ameriku a tam je -4%, to je tak negativní zpráva? Z mýho pohledu je to good deal :-)

Coon

CETV:  co to?

no je celkem 144.88M akcií. Což dělá tržní kapitalizaci 616.10M + k tomu dluhy za 1000 M a vychází to na 1,6 miliardy. Takže nabízí 400 milionu jako bonus. Když to vydělím počtem akcií, tak + 2,76 koláče...ale to je jen laická trojčlenka :-)

Vidí to někdo jinak?
C.

CETV:  $5.1

Intraday maximum nakonec $5.2 ale v závěru sestup na $5.0, objem obchodů přitom dnes >2x vyšší než denní průměr z posledních 3 měsíců.

1 2 283

Graf Central European Media Enterprises Ltd.

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz