Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 21.3.2018 2:15
Akcie.cz»Diskuse

Diskuse CETV

Poslední příspěvky

21.3. 2018 2:15:04BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
85,80

+1,00 (+1,18%)

16:59 20.3. 2018

 

Přidat nový příspěvek

1 2 283

CETV:  CEFC: namisto rozkladu nova zadost

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/stadion-eden-slavie-praha-banka-jt-cefc-cinske-investice-jaroslav-tvrdik_1802281200_haf

CETV:  2.dokup

Dokoupeno 1000 kousků na rychlou spekulaci, věřím, že neprodělám, odpoledne může být za 100,- ať již zásluhou dobré interpretace výsledků a postoje ke snížení dluhu nebo zásluhou kurzových pohybů Eur/Usd.

CETV:  příležitost

Tak tohle podle poslednich zprav uz klaplo:
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/pkn-uspela-s-nabidkou-na-odkup-mensinovych-podilu-v-unipetrolu/1582744

""Neuzavřené obchody firmy tradičně nekomentují, je proto nutné spoléhat na neoficiální zdroje. Z nich plyne mimo jiné to, že do zájmu o TV Nova může promluvit prodej podílu společnosti J&T v Unipetrolu polské PKN Orlen.""

""Exit z této dlouhodobé investice bude představovat slušný objem peněz. Odhaduje se, že balík akcií Unipetrolu držený firmou Paulinino Limited (za kterou stojí právě česko-slovenská investiční skupina J&T) vyjde na 13,8 miliardy korun. A uvnitř J&T se mluví o tom, že tato hotovost by mohla sloužit k investici právě do největší české komerční televize.""

CETV:  příležitost

Něco málo spekulací k tomu o prodeji televize: https://hlidacipes.org/ci-bude-tv-nova-zajemcu-vic-nez-zbyvajici-cefc-penta-prodej-vsak-jisty-neni/

CETV:  šortí žně

Šorty nešorty, láry fáry, jmenovec Donald se nedávno chlubil, že díky jemu jsou akcie tak vysoko, takže si myslím, že se to časem uklidní. A to tvrdím jako bytostný medvědář. Poslali mě navážet krmení a to se do odpoledne nestihnu vrátit, tak jsem to risknul a vzal 200 kousků TNA v premarketu za 60,50 USD, podle mě to před 16 hod. ještě kapku stlačí, asi pod 60, takže večer nebo zítra možná dokoupím pod 54,nebo také ne, ale během olympiády se srovnají na 62 -64 určitě, takže dnes opět pokus o nulový vstup , ale tentokrát ho nebudu prodávat jako včera, ani nemůžu, musím se spolehnout na ředění a na americký lid. Mají v tom penze, nemohou to tak dlouho nechat. Tady je vidět, jak se vyplatí prodat třeba na nule, jako včera, i když to zase úplně nejhorší nákup nebyl, navíc na první nákupce tolik nezáleží, druhá rozhoduje

CETV:  šortí žně

dneska předpokládám žně šortařům. Co včera nakoupili, dneska vystřelej.

CETV:  Klasika panika a eBroker je vypnutej

Píšu záměrně vypnutej, protože tohle dělaj pokaždý, když se něco děje. Už to mám rozjednaný u Lynxu, na tyhle zmrdy seru.
Jinak ta včerejší razance mě fakt překvapila. To si troufli hodně a v after hours ještě vykrádali dál, velrybáři jedni. Kryptoměny jdou do prdele, ale na druhou stranu, když prudce rostly, tak ten vzestup na akciích nebyl buď vůbec nebo mnohem nižší.

CETV:  FIO FIO

No člověk, aby se s nima bál obchodovat. :) Když oni maj v ČR nejnižší poplatky. Např. proti Patrii poloviční.

CETV:  FIO FIO

ale to je Vaše chyba, taková věc se mi stane jednou a víckrát ten broker ode mne neuvidí ani jeden obchod, ani jednu korunu a jdu jinam. tím že jim to trpíte pořád dokola oni nepotřebují něco napravovat, klientům to nevadí.

CETV:  FIO FIO

přetížený systém - to je fakt ostuda, pokaždý když se něco děje tak jim to spadne

CETV:  příležitost

Kdo se nebojí, tak dnes nebo zítra může být dobrá příležitost k nástupu do CETV. Výsledky budou nejspíš skvělé a Cetka umí jezdit i v protisměru. Nejen jezdit, ale i skákat o patro výše.

CETV:  CEFC: namisto rozkladu nova zadost

Čínská CEFC podala u České národní banky novou žádost o navýšení podílu v J&T

""CEFC v J&T Finance Group nadále drží 9,9 %. Kromě toho CEFC v Česku koupila například 60 procent ve fotbalové Slavii, majoritu ve výrobci nápojů Lobkowicz Group, podíl v letecké společnosti Travel Service, investovala i v mediálních skupinách Médea Group a Empresa Media, nyní má společně s investiční skupinou Penta zájem o koupi televize Nova.""

https://hlidacipes.org/cinska-cefc-stahla-u-ceske-narodni-banky-zadost-navyseni-podilu-jt/

CETV:  $5.1

Intraday maximum nakonec $5.2 ale v závěru sestup na $5.0, objem obchodů přitom dnes >2x vyšší než denní průměr z posledních 3 měsíců.

CETV:  $5.1

V US CETV dnes už byla na $5.1, = roční (a zároveň cca čtyřleté) maximum. Něco kolem zájmu Penty a CEFC (ale myslím nic nového) zde: http://www.realistinvestor.com/penta-and-cefc-collaborate-to-purchase-central-european-media-enterprises/
Btw ad VIG, teprve ve středu budou Q3 výsledky, kurs ale už několik dní předem padá, tak uvidíme jestli je to ohlas na tušené/prozrazené horší výsledky nebo jen na stálé odkládání termínu zvyšování sazeb ECB.

CETV:  US +4,8%

Nevite nekdo proc cetka v patek v US o tolik vyskocila? Nak nemuzu najit zadny info, ze by se nekde neco udalo..

CETV:  US +4,8%

Dnes US závěr $4.35, denní maximum $4.4, CETV zřejmě brzy překoná své více než tříleté maximum z července 2017 (intraday $4.55). NA PX bude překonání 110 Kč trochu těžší, ale i to myslím projde...

CETV:  Za vodou končila na 94

já si myslím že se dostane někam k 85 ale nemám kouli samozřejmě. :))

CETV:  CETV analýza Cyrrus 2014

Pro zajímavost takhle viděl CETV Cyrrus v roce 2014 https://www.cyrrus.cz/uploads/PDF/CETV_SEP_2014.pdf
Emitovaných akcií je na rozdíl od prognózy stále jen 144 Mio, původně jich bylo kolem 30 Mio jestli dobře pamatuju? Když tak pls někdo upřesněte. Pokud TW nakonec svoje warranty aj. promění, mělo by být akcií kolem 300 Mio, čili burzovní maximum CETV z roku 2007 kolem 2.200 Kč by pak odpovídalo asi 220 Kč...

CETV:  Short Squeeze?

byl tam zápor, pokud NEbude mít 90% ... a jinak ano, ještě i v dnešní době jsou tací, co se nesnaží využít každé zákonné kličky, aby získali 100%, a klidně těch 10% drobasům odsypou - např. Prosperita Holding, pokud vím

CETV:  Short Squeeze?

Jenže KITD odtáhli do ameriky a tam se ho přes šorty a vydávání akcií zmocnili a vlastně ho ukradli.,přejmenovali a stahli z burzy.
Copak bude,když Dospiva ne bude mít 90%, taky muže Fortunu stáhnout z burzy?

1 2 283

Graf Central European Media Enterprises Ltd.

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz