Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 18.6.2018 0:25
Akcie.cz»Diskuse

Diskuse KOFOLA

Poslední příspěvky

18.6. 2018 0:25:20BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
372,00

-1,00 (-0,27%)

16:58 15.6. 2018

 

Přidat nový příspěvek

1 2

KOFOLA:  Není důvod k 395, pojďme na 420

Nechápu, že jde tak dolů...Jeden velkej prodej, kterej ani nejde přes burzu...

KOFOLA:  Kofola jedná nefér :-(

Muže mi někdo vysvětlit hlášku, že nabídka odkupu Radenskou je dobrá pro umístění většího počtu akcií na burzu. Na to teda asi nemám chápací buňky .

KOFOLA:  +Kofola jedná nefér :-(

.. MOHU JEN TO CO JSEM SE DOČETL.. tím, že se bude konat v polovině srpna VH společnosti, kde se bude hlasovat o výkupu akcií Kofola Radenskou dcerkou se dá pochopit ikdyž je to cizina.. ale že to majitelé Samaras nedali ani do programu schvalování VH, že bude výkup Radenskou se divím, pak jsem se dočetl, že firma Kofola je vlastněná Samaras rodinou, která aby mohla zvýšit šanci dát na burzu více akcií musí je nejprve i vykoupit.. na to zastavila celou Kofolu České spořitelně naproti úvěr 68% firmy.. nato se stvořila firma Aetos, která má ovládat místo 'Samarosových firmu Kofola.. vykoupila již 12%.. na další AETOS čeká.. nechápu ale když je nyní kurz Kofola dole a tím, že vrhnu další balíky na Burzu abych docílil 30% FREE v současnosti je cca 13% FREE- vyskakuje mi otázka, nepadne kurz při stejném zájmu přímo nahubu ?? když bude větší nabídka?? a je tu minoritní akcionář KMV- Karlovarské minerální vody (1% Kofoly vlastní), které nazlobuje chování Kofoly a je to protihráč v ČR a Slovensku.. Nevím jestli je to nefér Od Kofoly a nebo záměr.. dost otazníků při velkém poklesu čistého 1H zisku 2017. KMV podali podněty k soudu na počátku srpna2017.. k odpovědi: snad jen to, že když to Radenská vykoupí od vlastníků(koupili to v IPO dnes už i na BCPP), dá pak ty samé vykoupené akcie Radenská zpět na Burzu.. Z polské burzy Kofola odešla právě tímto vytěsněním odkupu.. Tak fakt nevím.. To je vyšší dívčí.. :-D

KOFOLA:  Dividenda Kofola

ale jo, je tam zoubek, podívej se tady na grafy, dej si období měsíc a obě burzy, a vidíš tam pokles nejdřív na BCPP a pak na RMS, podle data ... akorát divi je jen 13,50 tož na těch ~430 Kč se to houby projeví, to je často větší i jenom rozdíl BCPP vs RMS

KOFOLA:  +Dividenda Kofola

souhlasím, je tam malý zoubek do 30Kč před divid. a po dni nároku na dividendy.. ten zoubek byl umocněn i poslední informací z kofoly, která vyhlásila odkup akcií Kofola 5% na jeden měsíc za 440 po dni nároku na dividendu... proto Kofola vystřelila ze 408 kč až k 446 posledního dne nároku.. a pak přišel ten tvůj toužebnej pokles o výplatu dividendy a dnes je to cca 436kč.. dobrý ne ? chce to jen vydržet.. :-D

KOFOLA:  Kofola a možná odkupy

možná přijde větší minoritář a ostrouhá ...

http://www.kurzy.cz/zpravy/426477-kofola-kupuje-polskou-premium-rosa--podrobnosti-k-odkupu-za-440-kc/

KOFOLA:  Kofola nevypadá moc dobře

http://www.akcie.cz/komentare-a-doporuceni/150526-kofola-ceskoslovensko-odhady-hospodareni-za-4q-2016/

KOFOLA:  Dividenda

Bylo 7 kč, ne? tak to je přes 53 let :))))

KOFOLA:  Jak řikám naštěstí jsem na tohle neskočil, nicméně teď chtějí odejít z Polska

to bych řekl, že se ještě víc zřítí. :))

KOFOLA:  Jak řikám naštěstí jsem na tohle neskočil, nicméně teď chtějí odejít z Polska

https://www.zet.cz/tema/kofola-zazadala-o-stazeni-svych-akcii-z-varsavske-burzy-11168

KOFOLA:  Duch svatej a vyšší moc mi zabránili tenhle papír

kdepak, zdravej rozum to byl :) však určitě neobchoduješ nějaký malý pochybný společnosti, že jo? Věřit kofole, když vystřídala asi 3 majitele a naposled to snad měli poláci, to by byl hazard.

KOFOLA:  Duch svatej a vyšší moc mi zabránili tenhle papír

Ale věřil by si že jsem o tom vážně uvažoval. Ostatně reference všech makléřů byly pro nákup, pak ale převážil názor kterej popisuješ. :))
Nicméně vydělat můžeš jen když zariskuješ. Když o tom mluvím ústa bych si rozbil, že jsem nekoupil O 2 za 50 kč. Bál jsem se a pak už jsem jen řikal, no teď už ne teď už to musí spadnout a tak až na těch ca 200.

KOFOLA:  Duch svatej a vyšší moc mi zabránili tenhle papír

O2 jsem měl taky a klepal jsem se strachy. Dal jsem pokyn na nákup 10 000 kusů za 80 Kč a v 16:25 se mi jich nakoupilo jen 6 700 ale za 79. Pak jsem prodal za 82. Kdybych si je nechal a vědel co přijde, tak jsem hodně za vodou, jen si to spočítej.

KOFOLA:  Duch svatej a vyšší moc mi zabránili tenhle papír

teda ještě bych chtěl dodat, že Moneta je podle mě taky dost hazardní věc. x-krát recyklovaná agrobanka nebo co to původně bylo. A pořád se na tom někdo zkouší napakovat. No, když mu to lidi žerou, tak proč ne.

1 2

Graf KOFOLA ČESKOSLOVENSKO A.S.

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz