Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 23.10.2017 13:27
Akcie.cz»Diskuse

Diskuse ČEZ

Poslední příspěvky

23.10. 2017 13:27:28BCPPRMS
Aktuální kurz
458,10

+0,10 (+0,02%)

13:10 23.10. 2017

 
457,00

-2,10 (-0,46%)

13:23 23.10. 2017

 

Přidat nový příspěvek

1 2 2394

ČEZ:  ČEZ Umělotina

minulý týden byly objemy půl milionu denně a jeden den dokonce 1 milion kusů. Dnes jen nějaký hajzl uměle dorovnává do 460. Až ten software vypnou, protože se jim to nevyplatí (dojdou prachy, přijdou si na své), tak to pofrčí dolů. Čekám to tento týden.

ČEZ:  ČEZ Umělotina

strnisko: no nevim, nevim. Při těch tvých objemech by to ti velcí vysypávali ještě po Vánocích.

ČEZ:  Umělotina

Nenechte se vybláznit, drobasové. Hlavně nekupujte teďka ČEZ. Podívejte na objemy, 48 tisíc v poledne. To velcí hráči (hráč) drží k těm 460 dokud nevyberou zisky. Pak to půjde dolů ke 400 určitě a možná ještě níže. Přesně jak tu někdo psal, Babiš by to za tyhle peníze nekoupil.

ČEZ:  Sakrys furt to roste ...

Budeš muset;pokud nemáš akcie v držení 3roky, dividenda je uz zdaněná automatický..ale ten rozdíl pokud dokonce roku nebudes mít další prijmy do 100000kc.Tak pak ne..ale měl by si se Fu udat,pokud Budes obchodovat dal nad 100tis. (Coz je 4×obchod napr.s KB a mas vymalovano k povinnosti podat za rok ohlasku FU.

ČEZ:  Pojďmě!!

já jsem našel tohle rozebrání voleb a rozhodně mi to nepřijde moc ujetý ale chápu že pro někkoho z Vás to bude ruské sci-fi


Je vymalováno! Český Trump převálcoval všechno, co mu stálo v cestě! Státní manažer Babiš se chopí moci v tandemu s Milošem Zemanem. ČSSD skončila s jednociferným výsledkem a lithium prý rozhodlo volby! SPD splnila misi, ale mohlo to být lepší!


https://aeronet.cz/news/je-vymalovano-cesky-trump-prevalcoval-vsechno-co-mu-stalo-v-ceste-statni-manazer-babis-se-chopi-moci-v-tandemu-s-milosem-zemanem-cssd-skoncila-s-jednocifernym-vysledkem-a-lithium-pry-rozhodlo/


koukám na ten DAX kam se zase cpe

ČEZ:  Pojďmě!!

...děkuji za názor, je ještě skeptičtější než můj, ale uznávám (co se týče ČEZu), že to může být realistická varianta, také cítím, že se hraje o čez. Alea iacta est čili Kostky jsou hold vrženy... Teď nezazmatkovat, ale zařídit se podle toho...

ČEZ:  Pojďmě!!*

Nikdo sice nevidí pod poklicku Burese;ale jedno jiste,CEZ sám na stavbu nemá -nemá záruky ze bude mít vyrobenou elektřinu prodejní za ceny které zajišťují navratnos obrovské investice..půjčky sice by Čez dosáhl,ale ty záruky chybí,co bude až blok bude stát..musí mít záruky o odběru a nebo se výhoupnou ceny před pádem,pak by to bylo pro CEZ jednodušší rozhodovani.Anebo Čez sáhne k výkupu svých akcií,poté je zruší ty vykoupi a tím vzroste zisk a dividenda na zbytku..zachová se dividenda a zahájí se stavba přes banky..

ČEZ:  Pojďmě!!

Za mě takto: Jsem zklamaný ne z voleb , ale ze stavu české společnosti a z jeho pokrouceného charakteru. Nemáme se až tak špatně, abychom si nemohli udělat nějaký zásadní životní směr - pravý nebo levý. Stále se lepíme na nejaká pseudo hnutí, kde se necháme chytit na nesnášenlivé teze ( nyní EET - tezi = živnostník či podnikatel = podvodník a darmoživka ). Ale to, že s tím přišel možná největší levák v zemi už nikdo neřeší. I ten počet stran v parlamentu je šílený. To mu zase jenom nahrává. To , co v nedávné historii hlásali kolem nás, že se blíží konec slovanské identity v české kotlině se potvrzuje. Nevybije nás ani "" Hitler, ani Stalin atd "" - vymlátíme se sami.

Co se týká toho ČEZu - ten prostě spěje do rukou Bureše za hubičku. O to tady v těchto volbách vlastně celou dobu běží. A on se toho chce zmocnit za původní cenu - pokud možno pod 200 Kč.

ČEZ:  Pojďmě!!

Zdravím, nedá mi, nepřidat se k této spekulativní diskusi. Ať bude vládní sestava jakákoli, tak to vypadá na průšvih pro drobné akcionáře ČEZu (a možná i pro řadu institucí). Dneska se člověk dočte, jak ten výsledek analytici čekali, ale já to tedy vůbec netrefil. Čekal jsem, že Bureš nepřeleze v žádném případě 25%...Přání otcem myšlenky :(. Prosím, jaký je váš názor na to, co můžeme v roce 2018 očekávat (nechá Bureš opravdu dostavovat jaderné bloky za peníze ČEZu)?

ČEZ:  Pojďmě!!

Čekal bych původní koalici ANO+ČSSD+Lidovci. Oslabení ČSSD s nebo bez Zaorálka. Záleží, jak moc budou řešit jeho sliby, že s ANO - NE! Hlavně když budou u moci. :( Tím klesne i jejich vliv v ČEZu a Babiš má Beneše konečně na lopatě. Takže si postaví třeba Temelín a až bude ČEZ krachovat, protože Energiewende dolehne i k nám, koupí si ho za pár drobných.

ČEZ:  Sakrys furt to roste ...

Kdy mam prodat ten zbytecek 200 ks / kdyz uz jsem 700 prodal za stjnou cenu jako jsem koupil a shrabnul dividendy - asi 437 kus tech 700 akcii /

tak to mam ted navic na tech 200 kusech asi 4000, ale to budu muset danit ??

Co rikate ?

ČEZ:  Pojďmě!!

Vystupovat v TV proti sobě můžou, jsou to ale dlouholetí obchodní partneři co mají hodně společného a jak říká Tumpeta, ""Něco jiného se říká před volbami a ..."".

ČEZ:  Pojďmě!!

přesně tak. nějak podezřele rychle vystoupal před volbami. ANO a TOP09? Mám pocit že Kalousek a Babiš se nesnášej, proto mi tato koalice přijde nereálná. ANO zůstane spíš samo, jako vítězná strana.

ČEZ:  Pojďmě!!

Já myslel, že zisk se dělá když se kupuje :)
Kupovat, teď pokud ještě nakoupíno nemáš bych moc nedoporučoval, pokud totiž bude koalice TOPka a ANO tak může být sešup klidně na 390, až si lidi přečtou jejich program.

ČEZ:  Pojďmě!!

Tak začni Jamesi :))) chacha. Takovýhle už znám. Dnes zobchodováno přes 1 milion kusů, to je dvojnásobek těch nejsilnějších dnů. Už by to mohlo znamenat vybírání zisků. Anebo taky jen start k dalším výškám. Každopádně já nejsem v pozici. Mrzí mě, že jsem na 400 nenabral. Při 450 bych vysypával. Jak by se teď hodilo 50 tisíc.

ČEZ:  Pojďmě!!

Pojdťe kupujte čez ať to letí trochu nahoru !!!!

ČEZ:  Poj

ČEZ:  kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

http://vintose.blogspot.cz/

ČEZ:  450

Já tyhle posuny jenom doprava nerad. Naposledy mě to zamklo před divi,kdy to bylo při 452 ""jasný"", že to musí jít nahoru, nebo to maximálně nemůže spadnout o tolik. No pak jsem už jenom čekal. Vynulovalo to i moji super vylepšenou nákupku (nákup 428 a zachycení jednoho poklesu mi ji zlepšilo na 426). Stejně to málem nestačilo.

Takže já v pozici teď nejsem, spíš vyčkávám jak se to přesype a hledám jinou příležitost.

ČEZ:  450

Nikdo sem nic nepíše, až je mi to líto. Takže nepanikařte. To co se děje, je jen čekání než někdo zaplatí další vzestup. Je potřeba to uměle vytáhnout, oživit. A to něco stojí, to drobasové nedají.
Pod 450 ale nepůjde. Jen se bude pár dní motat kolem 450, ale nemějte strach, že by šel na 440. A na 400 zapomeňte tak nejméně rok.

1 2 2394

Graf ČEZ

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz