Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 25.2.2017 1:03
Akcie.cz»Diskuse

Diskuse ČEZ

Poslední příspěvky

25.2. 2017 1:03:58BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
450,10

0,00 (0,00%)

17:20 24.2. 2017

 

Přidat nový příspěvek

1 2 2367

ČEZ:  Mimo téma: doporučení BIG EXPERT

Mohl by mi někdo z pánů Velkého Odborníka vysvětlit, proč je v dnes zveřejněném článku v tabulce doporučení pro jednotlivé akcie prakticky u všech titulů doporučen nákup v horizontu 1 měsíce i 6 měsíců a v současně vydaném druhém článku převládá názor na pokles indexu PX ve stejných obdobích??? Možná jsem blbec já a nerozumím tomu, proto se ptám, abych se poučil. Děkuji.

ČEZ:  Omyl v RMS systému

jj, přesně tak. Zrovna včera jsem viděl příkaz na Photónku za 654 Kč. Při současných 6 Kč je to stonásobek. Dobrej pokus, ale třeba na něj někdy dojde. :)

ČEZ:  Omyl v RMS systému

Zalezi na brokerovi Fio akorat rve ze je to prilis mimo, ale zadatto jde. Uz mam par mesicu zrovna na CEZu prodejni prikaz nekde kolem 590 Kč. Jen platnost je omezena na max rok.

prikaz muzes mit klidne za mega a muze byt i zvalidovan, pokud tam nedojde cena a nenajde se protistrana tak tam jen je zadany a ceka tam...

ČEZ:  ČEZ jako první spouští pronájem baterií k solárním elektrárnám. Je možné na ně získat dotaci

Je dobře že tady čez nechrápe. Taky je zaháčkovanej v el autech a dobíjecích stanicích.
http://byznys.ihned.cz/c1-65636270-cez-jako-prvni-spousti-pronajem-baterii-k-solarnim-elektrarnam-je-mozne-na-ne-ziskat-dotaci?utm_source=mediafed&utm_medium=rss&utm_campaign=mediafed

ČEZ:  Omyl v RMS systému

taky jsem tam tu částku viděl, bylo to 100 kusů. Na tom můžete krásně vidět, jak je ta burza v rukou spekulantů. A musí to jít ruku v ruce s brokerem, protože nám nebo aspoň mě, nejde takový příkaz zadat. Není totiž zvalidován trhem. Zkuste si vystřelit prodejní příkaz na čez třeba na těch 550,- Kč, třeba jen 10 kusů. A uvidíte, že to neprojde. Nejdou totiž zadávat nesmyslné částky ani nahoru ani dolů.

ČEZ:  Tesla / ČEZ

Mates75: je tak - minimálně se chystá nějaký slušný KOTRMELEC...nebo jak svého času říkal Amatěr - klepání deky a trenclí...:-)))

ČEZ:  Omyl v RMS systému

Dobrý den, to by bylo príma, kdyby ten údaj 544,2 Kč byl fakt... :-)

ČEZ:  Tesla / ČEZ

na US indexech dnes zcela jiny pohled nez v poslednich 3 mesicich, cena se vyrazne nemeni, ale na bidu tam rvou tuny objednavek jako o zivot, tak uvidime jestli to byly jen limity a tedy nasledna raketa up, anebo priprava na vyplach... Kazdopadne neco se pozvolna zda se pripravuje, jak na forexu tak i jinde, nechame se prekvapit.

ČEZ:  Tesla / ČEZ

Vítě někdo jak to vypadá s tou Teslou a megatovárnou na autobaterie v ČR ? Zajímalo by mne, s kým uzavřou kontrakt na dodávku proudu k nabíjení těch baterií...ze sluníčka to asi všechno nebude :-o

ČEZ:  Stáhněte nabídky

a nechte čezík přes 500...

ČEZ:  RWE v rekordní ztrátě +

Tak to každopádně..
Už to umí, kluci šikovný :-)

ČEZ:  RWE v rekordní ztrátě

Tak jsem to RWE teda prodal se ziskem 14% a to jsem chtěl počkat na 14... Tak uvidíme jestli to už měli v ceně, nebo ne? No a co teda za ty EURA teď koupit?

ČEZ:  RWE v rekordní ztrátě +

ve ztrátě jsou právě díky tomu násilnému odtržení od ekologických zdrojů.. ekologické zdroje vydělávají, ale jádra a elektrárny na uhlí dostali rozdělením do vínku i starost za jaderné uložiště a jaderný odpad a to je ten problém který se tam vyvrbil a ukázal..

ČEZ:  RWE v rekordní ztrátě

Oni nám ještě Němci ukážou, jak se státní politikou dá položit fungující firma během pěti let:

http://zpravy.e15.cz/byznys/prumysl-a-energetika/rwe-v-tezkych-casech-propadla-do-rekordni-ztraty-1329099

ČEZ:  Smazano +

..aha... tak to už nesmutním, pokud to byl zase sázecí spam, asi zase sportovní sázení..

ČEZ:  Smazano +

ale jenom obvyklý sázecí spam

ČEZ:  babiš & dividendy +

To jestli budou dividendy příští rok nižší, je zřejmé... letos ale už byly započítány do rozpočtu a mají přinésti státá opět jako loni 13mld.kč(je to největší firma v ČR, v držení státu a má největší podíl na vyplácených dividendách cca 90% ze 100%) Ke klesající dividendě bude přispůsoben i kurz ČEZu.. Německé utility se po rozdělení pohybují okolo 330kc.. Čez není ještě rozdělen..

ČEZ:  Smazano +

škoda ,že jsem si to nestihl přečíst... některé příspěvky a jsou taky nevhodné na servru vydrží dost dlouho, zajímavé..

ČEZ:  Smazano

Tento příspěvek byl smazán z důvodu nevhodnosti či neslušnosti obsahu.

ČEZ:  Smazano

Tento příspěvek byl smazán z důvodu nevhodnosti či neslušnosti obsahu.

1 2 2367

Graf ČEZ

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz