Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 20.10.2017 17:50
Akcie.cz»Diskuse

Diskuse ČEZ

Poslední příspěvky

20.10. 2017 17:50:31BCPPRMS
Aktuální kurz
458,00

-1,80 (-0,39%)

16:25 20.10. 2017

 
459,10

+1,40 (+0,31%)

16:40 20.10. 2017

 

Přidat nový příspěvek

1 2 2393

ČEZ:  Pojďmě!!

Pojdťe kupujte čez ať to letí trochu nahoru !!!!

ČEZ:  Poj

ČEZ:  kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

http://vintose.blogspot.cz/

ČEZ:  450

Já tyhle posuny jenom doprava nerad. Naposledy mě to zamklo před divi,kdy to bylo při 452 ""jasný"", že to musí jít nahoru, nebo to maximálně nemůže spadnout o tolik. No pak jsem už jenom čekal. Vynulovalo to i moji super vylepšenou nákupku (nákup 428 a zachycení jednoho poklesu mi ji zlepšilo na 426). Stejně to málem nestačilo.

Takže já v pozici teď nejsem, spíš vyčkávám jak se to přesype a hledám jinou příležitost.

ČEZ:  450

Nikdo sem nic nepíše, až je mi to líto. Takže nepanikařte. To co se děje, je jen čekání než někdo zaplatí další vzestup. Je potřeba to uměle vytáhnout, oživit. A to něco stojí, to drobasové nedají.
Pod 450 ale nepůjde. Jen se bude pár dní motat kolem 450, ale nemějte strach, že by šel na 440. A na 400 zapomeňte tak nejméně rok.

ČEZ:  Klídek - a už to jde dolů ..... držme si klobouky ...

ČEZ:  Klídek

Buďte v klidu, normální korekce včerejšího umělého vyhnání. Pod 445 to neklesne, sázka? :))

ČEZ:  440

chytaj manýry americký burzy, kluci pražský. Dneska jsem se podíval do záchodový mísy a zničehonic jsem dostal vnuknutí, že čez vystoupá jen ke 480. Ale vůbec nevím proč :))

ČEZ:  440

..dobrej odhad. Gratulace!!! :) Ten jede!

ČEZ:  440

Tak utok je tady - pekny odhad s temi 450.

To jsem zvedavy, kam to pujde dal.....

ČEZ:  kurzové sázení, spolehlivé informace

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

http://ponetes.blogspot.cz

ČEZ:  ČEZ cílovka Pýthie ....taky věštila pod vlivem ... tak to může dobře vyjít ,ta věštba !!!!

Pýthie ....taky věštila pod vlivem ... tak to může dobře vyjít ,ta věštba !!!!

ČEZ:  440

takže zítra se bude udržovat 445, pod které to nepustí, ale hlavně se bude útočit na 450.

ČEZ:  440

to je úžasný jak to ty softwary držej na 440. Nejméně 440,10 dnes. kde berou ten kapitál, aby to tak dorovnávali? Na druhou stranu je to taková bezmoc. Znáte to, když jedou dolů a vy se jenom divíte a nemůžete s tím nic dělat?

ČEZ:  mBank Dom Maklerski zvýšil doporučení pro akcie ČEZu na buy

http://www.akcie.cz/novinky-z-trhu/154862-mbank-dom-maklerski-zvysil-doporuceni-pro-akcie-cezu-na-buy/

ČEZ:  už za 428,10!?

m33: jojo, půlka vyšla a druhá hned ne. Ale jak vidíš, 440 je bariéra a softwary přihazujou, aby to nekleslo. Ty algoritmy nejspíš používá víc velkých hráčů a když jeden prolomí nějakou hranici, druhý musí ten svůj algoritmus přenastavit. Pokud by se opravdu jelo dolů, tak by to dnes vypadalo jinak.

ČEZ:  už za 428,10!?

..tak první půlka Tvé páteční předpovědi se potvrdila. Uvidíme v pondělí. Já bych čekal pokračování směru dolů. Přeci jen v pondělí budou nižší objemy po té výměně na konci měsíce, takže automaty to pošlou, kam chtějí a drobasové trend zesílí.

ČEZ:  Tak jsem splnil ukol : koupil jsem cez za cca. 437 den pred dividendama,

koupil jsem cez za cca. 437 den pred dividendama, vzal dividendy /uz zdanene/ a ted cca ,za stejnou cenu prodal. 26.9. , pravda ,na dne v ten den ,ale zkousel prodat cely tyden. ted dane uz zadne priznavat nemusim, /KDYZ NEPRSI ASPON KAPE !! /

ČEZ:  dělení ČEZu a růst - výbor se nezabývá variantou rozdělení ČEZu

tak sice může mít 50 stavebek, ale neměl by dostat padesátkrát podporu nebo slevu na dani (leda by měl 49 bílých koňů :-))

každopádně ""kde na to bere"" není sebemenší problém - momentálně mám splátku 11400 a nájem 9000, plusmínus nějaké daně to znamená, že z vlastního nedoplácím ani tři tisíce měsíčně

přitom mám mizerný úrok 3,7% (kdo mi nabízel lepší, s tím jsem se nedohodl na přijatelných podmínkách, to jsem tu myslím už zmiňoval) a rychlé splácení

kdybych ty 2M měl na úrok 2%, což se teď dávalo, i lepší, a natáhnul splatnost na 25 let, tak se do těch 9000 měsíčně se splátkou v pohodě vejdu, aniž bych z vlastního musel dát korunu (při těch 3,7 a maximální splatnosti 30 let bych to musel navýšit na ~9400 měsíčně; při 30 letech a 2% by se to naopak dalo snížit na 7700)

samozřejmě po fixaci za pět let mohou být úroky někde jinde, nicméně při dobrém nastavení nájmu nad splátkou by tou dobou měl mít z těch padesáti naspořeno na splacení nejmíň dvou bytů, tedy další zisk z nich eventuelně rozpustit do vyšších splátek na ostatních (nehledě na to, že se dá znovu natáhnout doba splácení)

teď jenom přesvědčit banku, aby půjčila ... já jsem měl trošku problém při prokazování svejch příjmů (co by proboha nechtěli, uff) - což je ostatně jeden z hlavních důvodů, proč lidi platěj nájem místo stejný nebo dokonce nižší splátky na vlastní

ale věřím, že jsou lidi, co v tom umí chodit, aniž by třeba museli mít v bance nadstandardní vztahy - prostě se obejde víc ústavů, něco se napíše na příbuzenstvo, někde se něco nadhodnotí, někde se něco neuvede ...

já nemám tak podnikavého ducha, ale počítám s tím, že jak doplatím, co mám[*], tak koupím další byt ... snad se tady situace žádným zásadním způsobem nezvrtne ...

[*] teoreticky by mi max do roka vycházelo předčasné splacení, ale varianta podržet si 'nadbytečný' peníz v akciích mi přijde lepší, u většiny dividendových titulů mám úrok nad 5% čistých proti nákupce, a na obchodování sice sem tam něco prodělám, ale i přes průšvihy typu STON a pád dolaru jsem stále nad vodou ... ovšem má-li někdo argumenty proti tomuto přístupu, rád si je přečtu

p.s. spisovatel nejsem, jen nemám moc příležitosti vykecat se v hospodě, neťukám jedním prstíkem, a v práci sem tam na něco čekám, mezi čímž si odskakuju připsat větičku či odstaveček, prostoj na dvě minuty se nedá efektivně využít na práci na jiným úkolu (a dneska jsem chtěl bejt na vandru, sluníčko, paráda, ale bylo mi blbě, tak jsem si nic nedomluvil :-( no, snad aspoň něco málo udělám doma, měl bych zapracovat na nahození fotogalerie, achjo, do toho se mi nechce ...)

ČEZ:  ČEZ cílovka

A nyní zpět k tomu co vás nejvíc zajímá. Usilovným a vyčerpávajícím výpočtem a pošilháváním do cizích věšteckých koulí mi vyšla cílová cena ČEZu těsně pod 500 Kč. Finta bude v tom, že to poroste téměř lineárně bez plácání se na nějakých hodnotách pěkně postupně 450,460,470,480,490 a pak až budou všichni čekat těch 500 a víc, tak otočka. Malinko to přes 500 vyskočí, ostře tak dvěma špičkama, ale pak to pofrčí dolů. Výběry zisků totiž tentokrát proběhnou nenápadně v širším pásmu, možná už probíhají. Takže nějakou nápadnou vlnu pod 500 nečekejte.
P.S. plácám nesmysly bo jsem slušně řečeno ožralý jak to staré prase :)) a zákulisní informace také nemám, dyk mě znáte.

1 2 2393

Graf ČEZ

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz