Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 20.6.2018 21:08
Akcie.cz»Diskuse

Diskuse ČEZ

Poslední příspěvky

20.6. 2018 21:08:43BCPPRMS
Aktuální kurz
556,50

+3,00 (+0,54%)

16:25 20.6. 2018

 
559,50

+4,00 (+0,72%)

16:59 20.6. 2018

 

Přidat nový příspěvek

1 2 2414

ČEZ:  divi CETV

Dik za odpověď,ja ten článek už dřív četl,ale popletl jsem to.On je totiž rozdíl jestli písou v roce ,nebo za rok 2018 nebude divi.Ja myslel ze
do ted byla a ted zrusili,ale zadna reakce na trhu nebyla,proto mi to bylo divne

ČEZ:  Vedení ČEZ se na valné hromadě poprvé střetne s akcionáři z J&T.

https://archiv.ihned.cz/c1-66171280-vedeni-cez-se-na-valne-hromade-poprve-stretne-s-akcionari-z-j-t-nemame-duveru-ze-management-spravne-zhodnocuje-majetek-a-statu-je-to-jedno-rika?utm_source=mediafed&utm_medium=rss&utm_campaign=mediafed

ČEZ:  Vedení ČEZ se na valné hromadě poprvé střetne s akcionáři z J&T.

Valné hromady polostátní energetické firmy ČEZ zatím nikdy moc bouřlivé nebyly. To se může letos změnit, protože do hry vstoupili investoři spojení s finanční skupinou J&T, kteří nakoupili asi 5,5 mi­lionu akcií v hodnotě přes tři miliardy korun. Mají ambici vystupovat vůči vedení ČEZ v čele s Danielem Benešem více aktivisticky, což jim umožňuje pozice kvalifikovaného akcionáře držícího jedno procento.
KONEČNĚ :))))

ČEZ:  Kofola divi

Zdar
nevi nekdo kde vyplaci Divi Kofola dnes ? v CSPO ? Dik .

ČEZ:  dividenda CETV

Určitě myslíš CETV? Ta divi nikdy nevyplácela, teprve teď je jistá naděje že možná tak 2020...https://www.fio.cz/zpravodajstvi/zpravy-z-burzy/209053-central-european-media-enterprises-v-roce-2018-dividendu-nevyplati-co-v-budoucnu

ČEZ:  dividenda CETV

Poradi mi někdo jak je to s letošní divi u cetv,kdy je vyplata a jak u fio na bccp nakoupeno,dékuji

ČEZ:  Komerční banka zvyšuje cíl pro ČEZ na 620 Kč z 542 Kč

https://www.fio.cz/zpravodajstvi/zpravy-z-burzy/209282-komercni-banka-zvysuje-cil-pro-cez-na-620-kc-z-542-kc

ČEZ:  ČEZ oznámil spolupráci s Unipetrolem, na stanicích Benziny postaví stojany na elektromobily

http://www.akcie.cz/novinky-z-trhu/159691-cez-oznamil-spolupraci-s-unipetrolem-na-stanicich-benziny-postavi-stojany-na-elektromobily/

ČEZ:  ČEZ

.. no a protože nedostanou opět tantiémi v 26mil na 5lidí, tak to dělají tímto způsobem.. koupí od firmy opce za 400kč za kus a prodají obratem na trhu za 558kč, rozdíl mají doma ... takhle se dělá byznys.. ti kluci to umí...jo a ten co vede jako předseda valnou hromadu společnosti má většinou jako předseda valné hromady za svou funkci na valné hromadě cca 1milion korun.. taky dobrý nebo ne ? oni to zaplatí, skoro jako exekutoři, nucení správci, konsolidatoři podniků atd.. vše legálně..

ČEZ:  + ČEZ

..to víš, když nebyl nikdo kdo by byl vůči odměnám - neúměrným kritický.. jen Babiš řekl dost, nebude managment dostávat odměny- tantiémi, když má vysoký měsíční platy, pojištění na jednoho člena vyjde 4500kč za rok a platí to ČEz, osobní automobil, telefon a kartu od firmy, vše grátis.. u Romana ,tam jsme byli ještě hodně hloupí akcionáři a báli se nacokoli poukázat..

ČEZ:  ČEZ

:)) Ten Roman se pěkně napakoval. Nemusí do smrti chodit do práce. A jeho děti a možná i děti jejich dětí...

ČEZ:  ČEZ

https://www.euro.cz/byznys/vlastni-cesta-k-milionum-deset-manazeru-cez-uplatnilo-opce-na-nakup-akcii-1407903?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

ČEZ:  pro ty, kteří mají hypotéky

Guvernér Rusnok také pro Reuters řekl, že ČNB by mohla přikročit k rychlejšímu a výraznějšímu zvyšování úrokových sazeb, pokud by koruna po delší dobu zůstala na slabší úrovni, než centrální banka původně předpovídala. Jeho slova citaval server České noviny.

Rusnok dostane mediální prostor také dnes. Od 12:30 vystoupí v pořadu iDNES tv „Rozstřel“. Témata pořadu jsou vývoj domácí ekonomiky, měnová politika a úrokové sazby.
--- přebráno z RoklenFX ---

ČEZ:  UNIPETROL (píšu sem pro snad větší okruh oslovených-předem omluva,že je to na Čezu)

nevím zdali měla loni ztrátu, ale asi ne..

https://byznys.ihned.cz/c1-66149720-vedeni-unipetrolu-navrhuje-nevyplatit-akcionarum-dividendu-v-poslednich-dvou-letech-ji-pritom-vyplacel

ČEZ:  UNIPETROL (píšu sem pro snad větší okruh oslovených-předem omluva,že je to na Čezu)

Dodatek: ""Dividenda je však vyplácena z hospodaření akciové společnosti Unipetrol, která je mateřskou společností holdingu. Unipetrol a.s. loni vykázala čistou ztrátu 28,5 milionů korun po předloňském čistém zisku 47 milionů korun."" no tak nevím kdo na tohle může skočit, když loni byla divi 8,30 CZK což bylo při počtu akcií 181M celkem asi 1,5 mld CZK, tak to je teda kouzlo vyplatit tohle ze zisku 47M :-))

ČEZ:  UNIPETROL, ZÁSADA PRO ROZDĚLENÍ ZISKU JAKO PODÍL NA ZISKU Z DANÉHO ROKU...

KOPIE z jejich webu UNIPETROL a.s.

Akcie Unipetrolu jsou obchodovány na trhu Prime Burzy cenných papírů Praha, a.s., a trhu RM-SYSTÉMU, a.s.

Rozsah hlasovacích práv jednotlivého akcionáře je stanoven počtem jeho akcií, kdy jedna akcie o jmenovité hodnotě 100 Kč je rovna jednomu hlasu, tedy veškeré akcie emitenta mají shodná hlasovací práva.

Akcionář má právo na podíl ze zisku společnosti (dividendu), který valná hromada podle výsledku hospodaření schválila k rozdělení. Tento podíl se určuje poměrem jmenovité hodnoty jeho akcií ke jmenovité hodnotě akcií všech akcionářů v rozhodný den.

ČEZ:  pegas jako unipetrol

http://www.pegas.cz/file/2861/pozvanka-vh2018.pdf

ČEZ:  pegas jako unipetrol

..jen managment Pegasu přiznívá kladný hospodářský výsledek, ale navrhuje všechen zisk 2017 převést do nerozděleného zisku a nic vyplatit pro zbytek akcionářů žádnou dividendu, stejně jako Unipetrol..

ČEZ:  UNIPETROL (píšu sem pro snad větší okruh oslovených-předem omluva,že je to na Čezu)

Kde berou tu ztrátu když výsledky 2017 byly viz: ""Petrochemický holding Unipetrol loni zvýšil čistý zisk meziročně o devět procent na 8,7 miliardy korun. Tržby stouply o 39 procent na 122,5 miliardy. Výsledky jsou rekordní, oznámil holding dnes v tiskové zprávě. K dobrým výsledkům podle Unipetrolu pomohly stav ekonomiky, vyšší využití výrobní kapacity, ale i příjmy z pojištění za havárie v roce 2015.""

ČEZ:  UNIPETROL (píšu sem pro snad větší okruh oslovených-předem omluva,že je to na Čezu)

Nedostal se UNI do ztráty loni tím , že koupil Spolanu od Orlenu? To ti Poláci umí Čechy okrást, takhle to vytunelovat a pak to celý zabrat !
Fakt už na Benzině nekoupím ani litr.

1 2 2414

Graf ČEZ

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz