Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.1.2018 7:12
Akcie.cz»Diskuse

Diskuse ČEZ

Poslední příspěvky

23.1. 2018 7:12:20BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
518,50

0,00 (0,00%)

20:07 22.1. 2018

 

Přidat nový příspěvek

1 2 2405

ČEZ:  Vánoce pro plešku

díky za info.. dozvěděli jsme více než ,že prodal.. kolik za kolik a nakolik má nárok.. to že nakoupil 400ks to je kapka v jeho výnosu ikdyby to koupil za 550kč.. a druzí manažeři také.. koukám že mi to nejde odeslat ikdyž píše vložit!! že by blok ?? 6 odesláno s nulovým výsledkem,,

ČEZ:  Vánoce pro plešku

díky za info.. dozvěděli jsme více než ,že prodal.. kolik za kolik a nakolik má nárok.. to že nakoupil 400ks to je kapka v jeho výnosu ikdyby to koupil za 550kč.. a druzí manažeři také..

ČEZ:  Vánoce pro plešku

díky za info.. dozvěděli jsme více než ,že prodal.. kolik za kolik a nakolik má nárok.. to že nakoupil 400ks to je kapka v jeho výnosu ikdyby to koupil za 550kč.. a druzí manažeři také..

ČEZ:  Vánoce pro plešku

díky za info.. dozvěděli jsme více než ,že prodal.. kolik za kolik a nakolik má nárok.. to že nakoupil 400ks to kapka v jeho výnosu ikdyby to koupil za 550kč..

ČEZ:  Vánoce pro plešku

..tady je vysvětlení, proč asi Beneš dokupoval 400ks. Byla to chyba při prodeji, kdy prodal víc, než měl:

https://www.kurzy.cz/zpravy/443801-dalsi-manazer-cez-prodal-firemni-akcie/

ČEZ:  ČEZ finalizuje prodej bulharských aktiv

zdravím a díky za info pro nás... myslím si zasebe, že 15Kč je už započítáno v ceně kurzu ale je to dobrá zpráva.. bude to dobrý základ pro dividendu za letošní rok 2018, která bude vyplacena v příštím roce.. jen nevím, jestli se vyplatilo zainvestovat a pak se Bulharska jen tak zbyvit ikdyž jsou tam problémy jak se uvádí.. konsolidovat podnik a ještě k tomu v zahraničí to stálo plno energie a peněz... až čas ukáže zdali to byla dobrá volba 15kč vypadá sice jako super, ale když odečtu 5let zainvestování a odečtu inflaci, tak si sedám na prdýlku, že není proč být zase tak rozesmátej z prodeje a vývaru 15kč na akcii.....

ČEZ:  ČEZ finalizuje prodej bulharských aktiv

https://www.kurzy.cz/zpravy/443643-cez-finalizuje-jednani-o-prodeji-bulharskych-aktiv-cena-mozna-15-kc-na-akcii/

ČEZ:  Moneta Money Bank prodala problémové úvěry v nominální hodnotě 119 mil. EUR

Tak by konečně mohla vzít směr na sever :)))

ČEZ:  eBroker down

Byl problém asi u FIO mě nešel ani internetbanking

ČEZ:  Beneš říká, že ČEZ by se v letech 2020 - 2025 měl dostat na zisk Ebitda 65 až 70 mld. Kč

http://www.akcie.cz/komentare-a-doporuceni/156866-reditel-d-benes-rika-ze-cez-by-se-v-letech-2020-2025-mel-dostat-na-zisk-ebitda-65-az-70-mld-kc/

ČEZ:  eBroker down

spíše je panika v datacentru Fio, neboť jim od rána nejede ani internetbanking

nejspíš jim to shodil překotný zájem o přístup třetích stran - z dnešního bulváru:

""Počínaje pondělím 15. ledna začíná poskytovat služby otevřeného bankovnictví vycházející ze směrnice PSD2 banka Creditas. Její klienti si tak mohou do svého internetbankingu integrovat běžný účet vedený u Fio banky.""

(jako by Fio neposkytovalo API už dlouhá léta ...)

ČEZ:  eBroker down

Nevíte, jestli je nějaká panika na burze? eBroker nejede.

ČEZ:  ČEZ pokles

..no? Taky bych rád věděl. Takhle si jenom myslím. ;)

ČEZ má na letošek prognózu nejhoršího hospodaření za poslední roky vůbec. Rok 2017 pomohly vylepšit jednorázové položky a Temelín na maximum (letos stojí do března, ale zase asi pojedou naplno Dukovany).
Pak taky pomůže s výsledky prodej Bulharska, ale 2mld. visí ve vzduchu jako opravná položka kvůli vrácení sporu s SŽDC.
A dostavba Dukovan se bude projednávat tuším v únoru.

Je tam zatím dost nejistoty pro další suverénní růst. Ale popravdě - přes 500 jsem si na podzim taky netipoval. Čekal jsem tak 480 strop.

ČEZ:  ČEZ pokles

kdo to sledujete a počítáte, myslíte, že 520 byl ten strop a konec vybírání zisků? Nebo se jen kapitál přesunul k Erste, která nehorázně posílila?

ČEZ:  ČEZ si dělá, co chce. Zástupce malých Šnobr vytáhl proti státnímu molochu


Taková varianta by pro vás, jako kvalifikovaného akcionáře, byla akceptovatelná?

Pro nás bude akceptovatelné jakékoliv rozdělení, které přinese zefektivnění. Jsme přesvědčeni, že z ČEZ se stal neefektivní moloch, struktura, která je výrazně přezaměstnaná a kde se dají uspořit obrovské sumy peněz. Pokud bychom byli při rozdělení z části byznysu ČEZ vykoupeni, nebudeme proti tomu, pokud k tomu dojde za férovou cenu.

Zdroj: https://ekonomika.idnes.cz/michal-snobr-cez-02i-/ekoakcie.aspx?c=A180110_375259_ekoakcie_are#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=ekonomikah&utm_content=main

ČEZ:  Do jaké míry se vyplatí obchodova často?!

Souhlasim s tebou. Me vysledky se zlepsily s poklem me investicni aktivity.

ČEZ:  Do jaké míry se vyplatí obchodova často?!

Zabývám se obchodováním akcií od roku 1993! Od té doby mám i vlastní program na sledování ročních výsledků obchodování. V 90 tých letech jsem ještě využíval i fondy, po roce 2000 už jen obchoduji sám na BCPP. Mohu konstatovat, že zásluhou dividendového portfolia nyní roční výnosy z dividend bez obchodů pokrývají veškerou mou roční spotřebu. musím ale konstatovat,že pokud bych od roku 2000 ponechal mé portfolio beze změny a neprováděl žádné obchody,tak bych byl na tom ještě lépe! Chtěl bych vědět jak i jiní vyhodnocují portfolio a zda časté obchodování je spíše ke škodě kromě nějakých výjimek!

ČEZ:  Nahoru, nahoru. Tam je místa !!!!

I polovona bude dobrá.

ČEZ:  Nahoru, nahoru. Tam je místa !!!!

Třeba na úroveň 12/2007 : 1450,- Kč/kus :-)

ČEZ:  Rozšíření Dukovan nesmí platit ČEZ, bijí na poplach malí akcionáři


https://ekonomika.idnes.cz/snobr-cez-akcie-dukovany-dostavba-valna-hromada-f52-/ekoakcie.aspx?c=A180103_151208_ekoakcie_fih#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=ekonomikah&utm_content=main

1 2 2405

Graf ČEZ

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz