Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 19.1.2018 3:01
Akcie.cz»Diskuse

Diskuse ČESKÝ TELECOM

Poslední příspěvky

19.1. 2018 3:01:41BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
277,50

+1,50 (+0,54%)

16:16 18.1. 2018

 

Přidat nový příspěvek

1 2 1016

ČESKÝ TELECOM:  hrátky s balíky akcií 02 ČR PPF. takhle se dělá byznys světa, oškubat hejly a pak dávat dary na výzk

https://www.w4t.cz/kellner-pokracuje-v-prehazovani-podilu-v-o2-67341/

ČESKÝ TELECOM:  asi brzy půjde 02 taky z burzy ven

.. 02 před několika měsíci se potácela u hranice 85% a hrozil jí nucený výkup ostaních akcionářů, podivně rychle se zbavil 3,5% ,že je prodal jednomu zájemci - kdo zná domluvu kterou maji mezi sebou ??
nyní opět vykupuje 02 na volném trhu a behem přístího roku může až další 4%, to znamená 85%- 3,5%= 81,05% + 4% odkupu= opět 85,5% , tak do vystěsnění je to krůček 90%.. a tady nastupuje 02, která má vdržení akcie, kde žádný z akcionářů neví, co se s výkupem bude dělat a naco se použije... klidně se může použít dle majoritního vlastníka 02 - PPF ke sloučení s jejím fondem BV4, jako to udělaly v CETINu.. mohou požádat i Tykače, který koupil v květnu oněch 3,5%, že si je od něj koupí za určitou sumu ,aby nebyl tratný a hejlové- drobní akcionáři ostrouhali.. všechno je možné.. nebude se čekat na výkupy, rovnou to cenově zastřeší a bude to.. PEGAS byl s Rohanem R2G velmi rychle hotov s výkupem, ne jako PPF.. Myslím, že před rokem nás tady strašili Ukrajinou a vzniku nových bohatých oligarchů, ktteří mají ve své moci 80% průmyslu Ukrajiny... ti popletové novináři placni nevím kým, o České kotlině zapomněli mluvit, tady máme už dávno podobné Oligarchy, kteří drží 80% průmyslu.. a oto šlo, komunisti byli břídilové, těm se nepodařilo nastolit blaho pro všechny na oko.. tihle a ty vlády po roce 1990 to zvládly za 27 let, všechno , je všech, nic není nikoho, a zbytek zombíci se budou mlátit za kus žvance jen mezi sebou.. Komunisti taky chtěli zrušit oběhové peníze mezi obyvatelstvem- nevedlo se.. tihle to zvládsjí brsvurdním způsobem a ještě jim někteří bezmozci tleskají, fandí a mezi lid roztrušují, že je to vynikající platit všude jen kartou..

http://www.akcie.cz/novinky-z-trhu/156331-o2-oznamilo-program-zpetneho-odkupu-akcii/

ČESKÝ TELECOM:  kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

http://vitosen.blogspot.cz/

ČESKÝ TELECOM:  Nakupní horečka

Lidi nestrašte mě, já měl minulý týden nákupní horečku a rozpustil jsem skoro veškerej keš :D

I když je pravda že se mi O2 nakoupilo až včera, měl jsem nějakej problém s účtem.. i tak spokojenost, nákupka za 257 tam byla.

Pak jsem se unáhlil s kofolou, už sem myslel že to dolů nepůjde a tak jsem vzal za 410,- jo hold trpělivost není moje silná stránka... Btw, kdyby někdo chtěl mé doporučení, tak kupovat, ať to můžu dobře prodat :D

Jinak jsem na vás všechny naštvanej, jak jste mi před půl rokem rozmluvili nákup GM za 35 :D (dnes cena cca 46).

ČESKÝ TELECOM:  jedna ze starších zpráv, ale stále jako živá...

http://www.kurzy.cz/zpravy/384896-o2-si-pripsala-35-za-tyden-ppf-vejde-do-ucebnic/

ČESKÝ TELECOM:  cetim a OSDA

čau Vládo, nevím co v tom může nyní dělat nějaká firma,ale na přihlášení pro firmu, která něco sdružuje je dost pozdě.. zkus napsat na email: Toha@seznam.cz ,zde jsme ti co se sdružili proti PPF a dožadujeme se již soudně o doplacení částky za vytěsnění.. možná bys mohl se přidružit( My jsme tuším platili abych v odstupu času neblafoval 0,60hal na akcii a pokud máš více dobře.. pokud máš snad jen 200ks, nemá to Za ty nervy vůbec cenu něčeho se domáhat.. optej se.. na určeném mailu..

ČESKÝ TELECOM:  Divi

Nevíte náhodou někdo, jak je to s vyplacením dividendy O2 u Fio banky?

ČESKÝ TELECOM:  Divi

Mě přišel dopis o zahájení výplaty ve spořce. jsem u FIO.

ČESKÝ TELECOM:  Divi

řeší se to tu každou chvíli ... záleží na tom, jestli jsou akcie na individuálním účtu nebo na sběrném účtu u brokera

ČS si ráda vydělá na nákladech spojených s výplatou, takže za všichne, kdo to přes ni řeší (ČEZ, PM ...), posílá dopisy a nutí lidi běhat na pobočku, zatímco slušné firmy nekrmící vyžírky z ČS to automaticky posílají na účet vedený v seznamu akcionářů (od loni v CDCP povinně, Fio to tam zapisovalo dobrovolně samo už dřív)

ČESKÝ TELECOM:  Divi

Díky za info.

ČESKÝ TELECOM:  Cena

Zase začíná odkup?

ČESKÝ TELECOM:  PRO ZASMÁNÍ: JAK SE VEDE DISKUSE O AKCIÍ O2 ČR na SERVRU KURZY :-D

(5) 29.04.17 10:07 Nasraláh (159386)
Odpovědět
přírodní barviva???

Hallo, je tu někdo malíř??? Ps. dají se získávat rostlinná barviva z listů stromů na podzim nebo z květů rostlin?? Jak jsou tyto barviva stabilní a je možné je vyrábět právě z květů rostlin či z listů???02.05.17 09:50 Pijack Jméno 'Pijack' používá stále stejný uživatel (186557)
Odpovědět
přírodní barviva???

Ano, jsem tady:-) Rostlinná barviva z listů stromů a květů, jak již slovosled napovídá, se takto získávají. Třeba krázná zelená se dá získat z O2. :-))

1 2 1016

Graf O2 CZECH REPUBLIC, A.S.

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz