Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 21.5.2018 7:54
Akcie.cz»Diskuse

Diskuse ČESKÝ TELECOM

Poslední příspěvky

21.5. 2018 7:54:48BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
285,00

+0,50 (+0,18%)

16:44 18.5. 2018

 

Přidat nový příspěvek

1 2 1016

ČESKÝ TELECOM:  kurzové sázení, spolehlivé informace

kurzové sázení, spolehlivé informace
http://vitosen.blogspot.cz/

ČESKÝ TELECOM:  hrátky s balíky akcií 02 ČR PPF. takhle se dělá byznys světa, oškubat hejly a pak dávat dary na výzk

https://www.w4t.cz/kellner-pokracuje-v-prehazovani-podilu-v-o2-67341/

ČESKÝ TELECOM:  asi brzy půjde 02 taky z burzy ven

.. 02 před několika měsíci se potácela u hranice 85% a hrozil jí nucený výkup ostaních akcionářů, podivně rychle se zbavil 3,5% ,že je prodal jednomu zájemci - kdo zná domluvu kterou maji mezi sebou ??
nyní opět vykupuje 02 na volném trhu a behem přístího roku může až další 4%, to znamená 85%- 3,5%= 81,05% + 4% odkupu= opět 85,5% , tak do vystěsnění je to krůček 90%.. a tady nastupuje 02, která má vdržení akcie, kde žádný z akcionářů neví, co se s výkupem bude dělat a naco se použije... klidně se může použít dle majoritního vlastníka 02 - PPF ke sloučení s jejím fondem BV4, jako to udělaly v CETINu.. mohou požádat i Tykače, který koupil v květnu oněch 3,5%, že si je od něj koupí za určitou sumu ,aby nebyl tratný a hejlové- drobní akcionáři ostrouhali.. všechno je možné.. nebude se čekat na výkupy, rovnou to cenově zastřeší a bude to.. PEGAS byl s Rohanem R2G velmi rychle hotov s výkupem, ne jako PPF.. Myslím, že před rokem nás tady strašili Ukrajinou a vzniku nových bohatých oligarchů, ktteří mají ve své moci 80% průmyslu Ukrajiny... ti popletové novináři placni nevím kým, o České kotlině zapomněli mluvit, tady máme už dávno podobné Oligarchy, kteří drží 80% průmyslu.. a oto šlo, komunisti byli břídilové, těm se nepodařilo nastolit blaho pro všechny na oko.. tihle a ty vlády po roce 1990 to zvládly za 27 let, všechno , je všech, nic není nikoho, a zbytek zombíci se budou mlátit za kus žvance jen mezi sebou.. Komunisti taky chtěli zrušit oběhové peníze mezi obyvatelstvem- nevedlo se.. tihle to zvládsjí brsvurdním způsobem a ještě jim někteří bezmozci tleskají, fandí a mezi lid roztrušují, že je to vynikající platit všude jen kartou..

http://www.akcie.cz/novinky-z-trhu/156331-o2-oznamilo-program-zpetneho-odkupu-akcii/

ČESKÝ TELECOM:  jedna ze starších zpráv, ale stále jako živá...

http://www.kurzy.cz/zpravy/384896-o2-si-pripsala-35-za-tyden-ppf-vejde-do-ucebnic/

ČESKÝ TELECOM:  cetim a OSDA

čau Vládo, nevím co v tom může nyní dělat nějaká firma,ale na přihlášení pro firmu, která něco sdružuje je dost pozdě.. zkus napsat na email: Toha@seznam.cz ,zde jsme ti co se sdružili proti PPF a dožadujeme se již soudně o doplacení částky za vytěsnění.. možná bys mohl se přidružit( My jsme tuším platili abych v odstupu času neblafoval 0,60hal na akcii a pokud máš více dobře.. pokud máš snad jen 200ks, nemá to Za ty nervy vůbec cenu něčeho se domáhat.. optej se.. na určeném mailu..

ČESKÝ TELECOM:  Divi

Díky za info.

ČESKÝ TELECOM:  Divi

řeší se to tu každou chvíli ... záleží na tom, jestli jsou akcie na individuálním účtu nebo na sběrném účtu u brokera

ČS si ráda vydělá na nákladech spojených s výplatou, takže za všichne, kdo to přes ni řeší (ČEZ, PM ...), posílá dopisy a nutí lidi běhat na pobočku, zatímco slušné firmy nekrmící vyžírky z ČS to automaticky posílají na účet vedený v seznamu akcionářů (od loni v CDCP povinně, Fio to tam zapisovalo dobrovolně samo už dřív)

ČESKÝ TELECOM:  Divi

Mě přišel dopis o zahájení výplaty ve spořce. jsem u FIO.

ČESKÝ TELECOM:  Divi

Nevíte náhodou někdo, jak je to s vyplacením dividendy O2 u Fio banky?

ČESKÝ TELECOM:  Cena

Zase začíná odkup?

ČESKÝ TELECOM:  PRO ZASMÁNÍ: JAK SE VEDE DISKUSE O AKCIÍ O2 ČR na SERVRU KURZY :-D

(5) 29.04.17 10:07 Nasraláh (159386)
Odpovědět
přírodní barviva???

Hallo, je tu někdo malíř??? Ps. dají se získávat rostlinná barviva z listů stromů na podzim nebo z květů rostlin?? Jak jsou tyto barviva stabilní a je možné je vyrábět právě z květů rostlin či z listů???02.05.17 09:50 Pijack Jméno 'Pijack' používá stále stejný uživatel (186557)
Odpovědět
přírodní barviva???

Ano, jsem tady:-) Rostlinná barviva z listů stromů a květů, jak již slovosled napovídá, se takto získávají. Třeba krázná zelená se dá získat z O2. :-))

ČESKÝ TELECOM:  +Cena

osobně sdílím tvůj názor a čekám 3-5% sešup.. ovlivní to dividendy a nebo ne ? pro zahraničí v rámci kurzovného si myslím, že to zahraničí takhle nevidí.. a pokud spustí, tak to spustí.. čekám..

ČESKÝ TELECOM:  +Cena

Tak jsi čtu nejnovější investiční strategii pro české akcie. Kupovat Fortuna, KB, Kofola, Unipetrol. Akumulovat CME, ČEZ, Moneta, Stock, O2. Držet Pegas. V revizi VIG, Tabák. To je optimismu, indexy se pohybují stále kolem maxim a vše podle analytiků poroste vesele dál. Až to žuchne, tak vydají novou upravenou strategii a jede se vesele dál. Jo jo jet podle analytiků je nejjistější cesta, jak prodělat nebo má někdo jiný názor?

ČESKÝ TELECOM:  +Cena

myslím, že měla vypadnout,ale na poslední chvíli byla ušetřena, snížila se jí váha a přibrali Monetu.. myslím, že jí nevyhodili, byla vyhozena jen při rozdělení na Cetin a 02.... pak se vrátila a držela se tam , zuby nechty..

ČESKÝ TELECOM:  Dnes po uzavření burzy v Praze se napsalo o O2, toto:

Vzhůru dnes v Praze mířila také telekomunikace O2 C.R, která přidala 0,88 procenta na 287,50 Kč. Společnost dnes před trhem oznámila, že v úterý dokončila úpis nového financování v celkové´ výši 3,5 miliardy Kč. Podle analytika Patria Finance Václava Kmínka O2 Czech Republic úvěr pravděpodobně použije na financování distribuce emisního ážia a pokračujícího zpětného odkupu akcií.

....no, jestli opravdu použije tento úvěr O2 na vyplacení emisního ážia, které navrhlo představenstvo-ber PPF, a i tento úvěr který si 4.4. dubna 2017 vzali, aby mohli profinancovat i nejen ono ážio firmy, které nám chce, sobě PPF vyplatit, tak úvěr poslouží i ke zpětnému odkupu akcií O2.. to mi hlava nebere, a jaksi mi to nekoresponduje s ředitelem společnosti Bubníkem a jeho bušení v prsa, jaký výsledek hospodaření za loňský rok O2 opět dokázala.. suma sumárum si vlastně na hostinu Valné hromady při hlasování o rozdělení medvěda ažia a kurz výkupu půjčilo od bank.. jak dopadne kurz po termínu výplaty bušícího v prsa, kam až se kurz sveze, když si na hostinu O2 vlastně vzalo půjčku, jmenovitá hodnota jedné akcie O2 je 10kč, když se vyplatí navrhované 4kč z ážia, mělo by tam zbýti místo 10kč už jen 6,- kaček.. přijde zahraniční investor nebo ne, bude potom kupovat naducanou firmu a nebo jen schránku firmy O2, to je ve hvězdách.. ještě jsem se dočetl, že dnes nakupoval umírněnější investor, žádná agresivita.. byl to Tykač a nebo netykač kdož ví..

ČESKÝ TELECOM:  Kdy prodat O2?

Tak se to snad pomalu blíží (300)- zřejmě kolem divi, pak je jen na ""zralé úvaze"" zda podržet, nebo prodat

ČESKÝ TELECOM:  Kdy prodat O2?

Myslím si, že s prodejem není třeba spěchat. Dle mého může ještě o cca 10% navýšit a navíc divi taky není zrovna nejhorší (tedy pokud nemáš vybranou jinou, ""lepší"" investici a potřebuješ peníze na nákup)

ČESKÝ TELECOM:  A máme to tady..

JAKÝ BUDE V KRÁTKÉ BUDOUCNOSTI ASI VÝVOJ.. Prodá, a nyná část zase z trhu zase odkoupí a pak se Tykač a Kellner dohodnou, že tu malou část vytěsní.. už nebude potřeba tolik pěněz na vyplacení malého drobtu ze zákona... fííííha, to jsou kotrmelce...

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/2031422-kellnerova-ppf-prodala-tri-procenta-v-o2-firme-financnika-tykace

ČESKÝ TELECOM:  Dividenda 21 Kc + vysledky

http://www.investicniweb.cz/zpravy-z-trhu/2017/1/31/vysledky-o2-czech-republic-4q2016/

ČESKÝ TELECOM:  O2 dividenda a potenciál pro růst

Pokud to tak bude, tak je to zajímavý dividendový titul. Na druhou stranu, ale již nepředpokládají velký prostor pro růst.

http://www.investicniweb.cz/zpravy-z-trhu/2016/10/25/vysledky-o2-czech-republic-3q2016/

http://www.investicniweb.cz/2017/1/9/cs-lednova-strategie-pro-ceske-akcie-vyhled-na-rok-2017/

1 2 1016

Graf O2 CZECH REPUBLIC, A.S.

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz