Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 21.12.2014 2:03
Akcie.cz»Diskuse

Diskuse ERSTE BANK

Poslední příspěvky

21.12. 2014 2:03:54BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
532,00

-9,50 (-1,75%)

16:59 19.12. 2014

 

Přidat nový příspěvek

1 2 1847

ERSTE BANK:  Nové cílovky

www.investicniweb.cz/162029-redirect

ERSTE BANK:  Kam až padne ?

Tak se nám přeskupili hlavní akcionáři a trh je vyděšen zprávami o ratingu rakouských bank - já to vidím na 450 +- ?

ERSTE BANK:  Kam až padne ?

To by bylo tuze pěkné, ale asi nereálné. Kdyby to byla pravda, tak zase nastoupím do vlaku. Poslední dny je to tu totiž nějaké ospalé a není kam sypat peníze. Už jsem ze zoufalství začal uvažovat i nad nákupem ropy.

ERSTE BANK:  Kam až padne ?

k odpoledni kavicce....
http://www.finecharts.cz/articles/867-rozbor_kapitalovych_trhu_ze_dne_13_12_2014.htm

ERSTE BANK:  nové stres testy pro české banky

http://www.investicniweb.cz/zpravy-z-trhu/2014/12/10/podle-vysledku-zatezovych-testu-11-ceskych-bank-potrebovalo-vice-kapitalu-v-pripade-neprizniveho-scenare/

ERSTE BANK:  více erste v indexu

http://www.investicniweb.cz/zpravy-z-trhu/2014/12/5/nova-baze-indexu-px-od-22-prosince-2014-mene-o2-po-dobrem-vykonu-na-20-vraceny-erste-vig/

ERSTE BANK:  evropské banky

http://www.investicniweb.cz/2014/12/4/expert-bnp-paribas-na-evropu-kupujte-akcie-bank-jejich-zisky-prekvapi/

ERSTE BANK:  Erste jako TOP akcie pro 2015

http://www.investicniweb.cz/2014/12/1/32-top-evropskych-akcii-od-goldman-sachs-pro-rok-2015/

ERSTE BANK:  Říjen 1973: "Rozkaz k odpalu izraelských nukleárních raket, který nikdy nedošel, aneb proč je NW ne

NW-Nuclear War, tato dvě slova hrůzy straší lidstvo takřka posledních 70 let, mnohokrát byly smrtící střely připraveny ke spuštění, několikrát byly dokonce ostře spuštěny, ale "NĚCO" se porouchalo, co to bylo za sílu, která tomu zabránila???

Dne 6.října 1973 ve 14 hodin arabského času zaútočila vojska Egypta a Sýrie současně na dvou frontách, sinajské jižní a golanské severní frontě s impozantní převahou 6:1 v technice a až 20:1 v pěchotě. Situace Izraele se stávala rychle kritickou a v noci ze 12.na 13.října 1973 bylo rozhodnuto odpálit 50 raket s jadernou náloží z DIMONY na strategické a taktické cíle v nepřátelských pozicích. Nad ránem 4.30 hodin 13.10.1973 aktivovaly posádky raketových sil palebná postavení raket, vložily odpalovací kody a zahájily odpočítávání, v čase 0 náhle došlo k totálnímu kolapsu energetické napájecí sítě,obrazovky ztmavly a po elektrickém proudu se doslova slehla zem, bylo slyšet pouze kmitavé vysokofrekvenční bzučení neznámého původu.
Výpadek proudu se rozšířil na celou Dimonu a začali prudce štěkat psi po celém okolí, stín jakoby se náhle rozšířil a oblast zůstala bez proudu po celé 3 hodiny, výpadek, jak se objevil, tak i náhle zmizel mávnutím kouzelného proutku. Situace v té době spěla k nevyhnutelné katastrofě, neboť do sporu s zapojil SSSR a pak i USA, náhle se objevil Henry Kissinger s mírovým plánem a miliony lidí se spojilo v modlitbě za mír, jednalo se o čirou náhodu? NE, NÁHODY NEEXISTUJÍ !

Výbuchy atomových bomb v Hirošimě a Nagasaki přitáhly široko daleko pozornost tisíců intergalaktických civilizací na straně Dobra i bohužel několika civilizací negativních.

Podle Kosmického Zákona, mimo jiné, dohlížejí vývojově vyšší civilizace na nižší tak, aby se ony zdárně vyvíjely bez jakéhokoliv zásahu zvenčí.Viz. Galaktická Konfederace, Plejáďané se zářivou světelnou aurou zejména kolem hlavy a naší podoby včetně bělma a panenky očí, žijící průměrně 4000 let.

Negativní civilizace naproti tomu porušují Kosmický Zákon s jasným záměrem vývojově nižší civilizace svou technologickou převahou ovládnout a zotročit. Viz. Reptilové, ještěři= malé (skřetí) humanoidní šedivé bytosti bez ochlupení těla, bez uší se dvěma dírkami místo nosu, s očima temně černýma bez bělma (celotemné oči), žijící ze strachu a negace lidí, mající srdce z kamene, kteří zničili vlastní planetární soustavu, degenerovaní, bez schopnosti se rozmnožovat, hledající nové zotročené genotypy pro svou záchranu. Délka života pouhých 200 let.

Jestliže předtím šlo Zemi po očku kontrolovat, po hirošimském čase již
bylo nutné na Lidstvo=dítě se značnými sebevražednými sklony, přísně dohlížet i vyslat mise mezi pozemšťany, předat četná poselství a rozšířit
bodově úzké vědomí Lidstva. Poslové světla v drtivé většině své úkoly splnili i přes vysmívání z negativní strany, jejich zatracování a záměrné
izolace působením NWO ovládacích entit s jejich prozatímním ovládáním mocenských struktur materiálního světa a těl 65% lidí na planetě Zemi.

Když v roce 1997 po 50 letech Bill Clinton vypověděl smlouvu vlády USA s Reptily,NEOMEZENÉ GENOVÉ POKUSY REPTILŮ NA LIDECH VÝMĚNOU ZA NĚKTERÉ TECHNOLOGIE a protiúderu v podobě impeachmentu skrze nastrčenou MONIKU LEWINSKOU, oficiální čas Reptilů skončil, jejich vstup na planetu Zemi je trvale zapovězen, jen NWO struktury táhnou svou setrvačností Lidstvo do propasti. Pak podle Kosmického Zákona vzala Galaktická Konfederace celou
Zemi pod svou ochranu, a jak to souvisí s tím, že JADERNÁ VÁLKA NENÍ MOŽNÁ?
Podle článku 4 Kosmické Ústavy Galaktické Konfederace je zaručen volný pohyb v rámci kosmických meziplanetárních letů i kolem Země a hyperprostorový intergalaktický let, jadernou válkou na Zemi by došlo k zamoření hyperprostoru na několik tisíc let a samotnému narušení sluneční soustavy. JINÝMI SLOVY JADERNÉ ZBRANĚ JSOU NEBEZPEČNÝM GRANÁTEM V RUKOU SBEVRAŽEDNÉHO DÍTĚTE=LIDSTVA OHROŽUJÍCÍM ROVNOVÁHU V GALAXII, TUDÍŽ LISTVU
ZAPOVĚZENY. Jaderná válka se tak z "DŮVODU ZÁSAHU VYŠŠÍ MOCI" PROSTĚ KONAT NEBUDE !!! LIDSTVU JE NICMÉNĚ DOVOLENO, POKUD O TO TAK STOJÍ, SE VZÁJEMNĚ VYVRAŽĎOVAT V KONVENČNÍCH (TANKOVÝCH) VÁLKÁCH I VÁLKÁCH BAKTERIOLOGICKÝCH A CHEMICKÝCH.

Tímto je zodpovězena jedna ze základních otázek, vyvráceny spekulace hysterických pisálků o jaderním úderu na Rusko, v odvetě na USA. AGENTURA
FEMA TĚCH 90 MILIONŮ RAKVÍ S KAPACITOU 450 MILIONŮ MRTVOL nechystá pro radioaktivní zombies, chystá je pro jiný druh "obecenstva" i zdravého.

Dle Kosmického Zákona není též dovoleno jakékoliv civilizaci zotročovat
jiné a rozšiřovat své panství na jiné části Vesmíru, tudíž dokud nedojde k
dobré proměně Lidstva, nedosáhne znalostí a kosmického pochopení dějů, bude sraženo zpátky na "rodnou hroudu", co si doma navařilo, to si i doma sní !!!

Jaderné sny velmocí ve světle pravdy splaskávají až mizí docela, je jistě působivé rozmístit jaderné nosiče k Charkovu a ruské na Kubu, rozhodne však konvenční převaha, či slabost, a dojde i k "nostradamově oblíbenému
MŽENÍ". Znovu kromě moci ekonomické, i ve sféře konvenční vojenské, VYNOŘUJE SE ČÍNA COBY VLÁDCE SVĚTA, AVŠAK PŘI POHLEDU NA 30 GIGASOPEK V ČERVENÉM REŽIMU A ORANŽOVORUDĚ ŽHNOUCÍ DNO INDICKÉHO ZLOMU I OCEÁNU, JIHOČÍNSKÉHO MOŘE, ATLANTIKU, STŘEDOZEMÍ POD ITALSKOU BOTOU, LZE ČÍNĚ ZAZPÍVAT "A TO SE MŮŽE STÁT,ŽE SE ZAČNEŠ KÁCET"!!!

AGENTURA FIND&CATCH

ERSTE BANK:  Říjen 1973: ......který nikdy nedošel, aneb proč je NW nemožná!!!"

ERSTE BANK:  jenom reakce na nukleární válku

Dnes jedna jaderná zbraň je i několik tisíckrát silnější než jaká byla vržena na Hirošimu a na světě jich je snad deset tisíc? Kdyby jeden z napadených států co mají jaderné zbraně nestihl vystřelit své a vystřelil je jenom nad své území, tak země by byla stejně zlikvidována na opravdu tisíce let, takže nevím proč ti vrazi mají jaderné zbraně? Malé státy je nemají /tedy krom vyvoleného národa co zabili Ježíše/takže tyto státy světu neublíží. Ostatní by je měli rozebrat-jenomže co pak agresor-tzn. miliardáři z brutálních zemí co by chtěli nerostné bohatství i Ruska a to by se cítilo ohrožené, což se nedivte, proto budou ex. nějaké mocnosti co jaderné zbraně musí mít , aby se proti jedné mocnosti nespolčili ty ostatní. Bohužel až tak vymaštění jsme a tak tomu bylo i za primitivních časů v minulosti kde jako dnes viz IS uřezávají hlavy nevinným lidem, k čemu to roztahování se? Nechápu, stejně jsme tu na pár let a takto si hrozit.

ERSTE BANK:  Smazano

Tento příspěvek byl smazán z důvodu nevhodnosti či neslušnosti obsahu.

ERSTE BANK:  Erste - vysypano

Nastup 1.10. za 505, dnes vysypano za 573, takze Es-Age efektem je cesta vzhuru ke hvezdam pro vas ostatni volna. Jsem skromny, zisk cca 12% za mesic a pul staci, MM musi byt.

ERSTE BANK:  Erste - vysypano

kubulak: pěkně ... -).

ERSTE BANK:  Erste - vysypano

kubulak: pěkně ... -).

ERSTE BANK:  podle grafu dolu

http://www.investicniweb.cz/2014/11/3/technicka-analyza-cez-erste-wti-zlato/

ERSTE BANK:  velke zadostiucineni...

...dostat se po 4 mesicich agonie zpet na svoji (uz tak znacne rozredenou) nakupku. Vzhledem k lokalnimu RSI pres 70% jsem na ni ale dnes taky polovinu akcii bez okolku vysypal. Rad bych si nabral zpet nize, ale kdyz pujde na 600, tak se zbyvajici pulka mych kousku taky zlobit nebude :-)

ERSTE BANK:  a je to venku

http://www.investicniweb.cz/zpravy-z-trhu/2014/10/30/erste-group-bank-vysledky-3q2014/

ERSTE BANK:  a je to venku

To jsem zvědav, co análníci s doporučeními. V minulém měsíci napřed snížili cenu, po testech razantně navýšili...prostě kam vítr, tam plášť...tak co bude teď?

1 2 1847

Graf ERSTE GROUP BANK AG

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.



Odborné články

Ekonomika ČT24.cz