Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 27.4.2017 22:47
Akcie.cz»Diskuse

Diskuse KOMERČNÍ BANKA

Poslední příspěvky

27.4. 2017 22:47:43BCPPRMS
Aktuální kurz
950,00

0,00 (0,00%)

16:25 27.4. 2017

 
946,00

-6,90 (-0,72%)

16:25 27.4. 2017

 

Přidat nový příspěvek

1 2 287

KOMERČNÍ BANKA:  + Technicka analiza...

STYDIM SE ZA PREMIERA A VETSINU POSLANCU. BABIŠ MEL PRIJIT O NEKOLIK LET DRIV.

KOMERČNÍ BANKA:  + Technicka analiza...

:) .. to asi tady kde komu nevyjde tak, jak si přeje... držím palce

KOMERČNÍ BANKA:  + Technicka analiza...

No chci zkusit techniku ""na jare prodat a na podzim koupit"", jen to letos asi zas nevyjde tak jak bych si pral,... coz me stve.

Zkusim vydrzet do cervna.

KOMERČNÍ BANKA:  + Technicka analiza...

:) MUSÍŠ VYDRŽET, INVESTICE DO AKCIÍ JE VÍCE RIZIKOVÁ, ALE ZATO TEN ÚSPĚCH PO NĚKOLIKA LETECH, TEDA POKUD SE ZADAŘÍ.. :-D MÁŠ 2 MOŽNOSTI, BUĎ TO VYDRŽÍŠ A MOŽNÁ SE Z TOHO I ZBLÁZNÍŠ A NEBO TO SE ZTRÁTOU PRODÁŠ.. TO JE BURZA.. TEŽKO RADIT, JE TO NA TOBĚ..

KOMERČNÍ BANKA:  Technicka analiza...

Někteří zdejší ""analizátoři"" co čekáte na ""volbi"" už snad radši nepište nebo si před odesláním příspěvku zkontrolujte alespoň pravopis. Děkuji.

KOMERČNÍ BANKA:  Po Řecku Itálie, pak Francie

Dík za tip na zajímavý článek. Pořád se tomu nechce věřit, ale najednou něco takového přijde jako blesk z čistého nebe a pak to poletí dolů vč. Eura...

KOMERČNÍ BANKA:  Technicka analiza...

Pokud nevyhraje lapenova tak to pujde nahoru to je jedina prekazka pro evropske trhy. pokud bude mit hodne hlasu jiz v nedeliprvni kolo, tak trhy pujdou v pondeli raketove dolu. zlato nahoru, euro dolu. pokud lapenova neuspeje tak zlato dolu, euro nahoru a nic jiz ho nezastavi az na 1,12 a indexi nahoru. po nedeli budou vsichni moudrejsi a technicka analiza je momentalne knicemu ovsem rozhodnou volbi ve francii a to jiz zvelke casti v prvnim kole tuto nedeli.

KOMERČNÍ BANKA:  Technicka analiza...

Aaa...technicka analiza naznacuje, ze ceny KB a Monety by mohly jit hore, takze je jasne ze po poleti supem dolu .. ze ja jsem to hned neprodal...

Ted nevim zda si to nechat, nebo prodat a nic z toho nemit (nakupka 910 a 80).

KOMERČNÍ BANKA:  Po Řecku Itálie, pak Francie

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/2073624-trable-nekterych-italskych-bank-mohou-strhnout-evropskou-lavinu

..možná opravdu přiletí černá labuť, jak se obával Rusnok. Ale trochu později a to už doufám nebudeme držet CZK/EUR fixně. Trh by se měl pročistit. Pořád si vlečeme krizi z 2008 s sebou a to není dobře.

KOMERČNÍ BANKA:  kurzové sázení, spolehlivé informace

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace :

http://ventese.blogspot.cz/

KOMERČNÍ BANKA:  KB jede pomalu ale jistě.

Tak jsem dnes pustil 335 ks KB. Uvolnil jsem si tak peníze s malým, ale ne se zanedbatelným ziskem, pokud by cena poklesla. Pokyny na prodej mám postupně až do 1.098,- Kč.

KOMERČNÍ BANKA:  Exit ČNB

No jo, koukal jsem u ERSTE - spread skoro 4%. Jsou to hračky pro plebs, co chce rychle zchudnout. :)

KOMERČNÍ BANKA:  Exit ČNB

Těch turboshortů EUR/CZK je celá řada, http://knock-outs.finanztreff.de/dvt_suche.htn?underlying=2079551&seite=turbos&suche=1&basiswertHidden=EUR%2FCZK&basiswert=EUR%2FCZK&sektion=knockOut&typeCode=FALL , ale stačí se podívat, jakým tempem ztrácejí každým dnem na hodnotě a hned mi přešla chuť na nákup.

KOMERČNÍ BANKA:  Exit ČNB

Taky jsem na to zvědavý co udělá uvolnění kurzu, samo taky čekám posílení i přes tu obří nálož nakoupených CZK nástrojů, ČNB z téhle své megaspekulace těžko vyjde se ziskem, spíš s obří ztrátou možná v řádu až 100 mld CZK. Jinak např. ERSTE má na kurz EUR/CZK vypsané dva shortové pákové certifikáty (vydělávají při posílení koruny) které maji knockout levely na 27,7 a 29 CZK - je možné že fluktuace kurzu budou takové že to jeden nebo oba certy sejme.

KOMERČNÍ BANKA:  Exit ČNB

Ahoj, ... no jenom kolem tý naší koruny ... myslím si, že koruna posílí, tak na hranici toho, zač spekulanti budou moci se ziskem prodat. Podle toho jak to vypadá, tak asi bude hodně pidizisk a bude se to držet tak dlouho, dokud se ji nezbaví toliko budou chtít. Takže my, kteří nemají takové minipoplatky, tak to bude na hodně dlouho či spíš se vůbec nedočkáme ... sebere případný zisk inflace (tedy já v tomhle nejedu). ... Nevím, ale zajímavější by asi byl pár CZK/USD na spekulaci ... Možná, tam bych čekal větší posílení, ale to asi by muselo oslabit nejprve EUR/USD, aby byl pohyb výraznější na CZK/USD ... Fanouš1 ... kde jsi

KOMERČNÍ BANKA:  Exit ČNB

m33: Se zpevněním koruny v dohledné době nepočítej. U investorů a spekulantů je přes bilion korun. Ty využijí každé i jen nepatrné posílení kurzu koruny aby realizovali zisk. ČNB bude naopak ochotně upouštět EURa, které nakoupila, při oslabení koruny.

KOMERČNÍ BANKA:  Exit ČNB

..se mi ten výraz líbí. Sice nevím, kdo by ji koupil, ale to nechme stranou. ;)

Co myslíte, kdy? Já to vidím na 1. dubna. Bude to vypadat jako apríl a než se z toho všichni proberou, bude po legraci. :)

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/2051088-na-oslabeni-meny-vydala-centralni-banka-v-lednu-rekordnich-391-miliard-korun

Taky bych si tipnul, že zpevněním koruny půjdou ceny velkých českých akcií dolů, protože si budou držet svoji cenu v USD/EUR, podle toho, který trh v jejich obchodování převažuje.

KOMERČNÍ BANKA:  Smazano

Tento příspěvek byl smazán z důvodu nevhodnosti či neslušnosti obsahu.

KOMERČNÍ BANKA:  Akcie +

Zdravím Vás všechny, zvláště pak rady poskytujícímu tazateli. Mají pravdu a přidávám ještě další možná zkušennosti všech.. Jít do toho vskutku pomalu a po malých částkách, ne to tam hrcnout najednou (možná je to v době, kdy se akcie pohybuje v horní úvrati.. nakupuj v dolní úvrati kurzu a nebo co možná nejnižším kurzu, coč je ideální.. Ty ale uvádíš několik údajů, které jsou podivné a vzdálené na hony investorovi.. působí to na mě, jako by sis i střílel s otázkou na kterou čekáš odpovědi od těch ,co se chytí.. nevím, svůj postoj opravdu rozjíždíš s investicí, pak se chceš zalíbit otci, pak popisuješ, jak si přišel k našetřené částce.. co dodat.. někteří ti i rozebírají, jak si mohl k uvedené částce dojít.. patříš k lépe situovaným lidem, buď rád, aŤ neposílíš heslo : lehce nabyl, lehce pozbil :), Burza je velmi ošemetná věc, jednou si nahoře a podruhé dole, na Burze většinou dole, pamatuj na to.. ke Komerční bance: je na svých hodnotách v tuto dobu, může se však hýbat nahoru ,ale i dolů(žádná novinka) po rozdělení 5:1 v květnu r.2016 padá KB ještě níže a to z důvodu prohlášení managmentu, že se bude vyplácet z nižšího výplatního poměru, než byli akcionáři do rozdělení zvyklí a to je příčinou spadnutí ceny o 100-150 kč oproti původnímu ohodnocení.. Osobně si myslím, že je kurz KB na maximu a bude to lítat nahoru i dolů.. Dividenda bude okolo 40 kč.. další rada od kolegy je že se nemusíš také setkat dlouhá léta se svou investicí, pamatuj i nato.. vždy se lépe investuje, sází za cizí peníze než za svoje.. jsi potom více zodpovědný za to, kam si je dal.. přeji ti ,at ti to vyjde pokud půjdeš do toho bezhlavě.. pokud s rozumem, záhy zjistíš, zdali je to tvá parketa, kde se chceš ukázat ikdyž píšeš v jiné otázce, že obchoduješ i jinak, z toho usuzuji, že nejsi zase taakový NOVIC na burze v investování..

KOMERČNÍ BANKA:  Akcie

Robin: Skvěle napsáno. Nevím, jak jste stár, ale tak nějak by měly vypadat rozumné rady otce synovi na prahu dospělosti.
Marpoat: Připojuji se k Robinovým radám, sám bych to lépe nenapsal. Pokud si to vezmeš k srdci, povede se ti dobře (tím myslím především tvůj vlastní pocit, nikoli jen rostoucí sumu na účtu). Jen jedna maličkost - i kdyby se stalo, že přijdeš o všechno, což ti samozřejmě nepřeji, určitě se nevěšej :-) I to je škola života a velká zkušenost, pokud se z toho umíš poučit, nezlomíš se a začneš znovu a lépe s čistým štítem.

1 2 287

Graf KOMERČNÍ BANKA

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz