Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 22.5.2018 10:22
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Pegas Nonwovens SA

1

Pegas Nonwovens SA:  Prodej warantu

umi prosím nekdo trochu vysvetlit co se tu vlastně píše :)

http://www.pegas.cz/file/2651/2017_09_29_ManagementTransactions_CZ.pdf

Pegas Nonwovens SA:  + Prodej warantu

zdravím, pročetl jsem tvou nalezenou zprávu, nejsem z toho moudrý, vidím poprvé, ale .. jedná se tam o tom, že členové představenstva se zbavili warantů dříve ,než měli.. zbavili se toho dříve než přijde do firmy cizí vlastník- majorita R2G Rohan a ovládne současný managment.. prodali to, co mohli prodávat letos v prosinci a přístí rok a přespříští rok, waranty jsou ohodnoceny na částku 777kč, prodali to za cenu kdy byla na burze nejvyšší 25.8. 2017 .. pokud jsem to dobře pochopil.. ale jedna nejdůležitější zpráva je,: že se toho zbavil i managment Pegasu.. zřejmě čeká zemětřesení v pozicích Pegasu po změně vlastníka a nebo dosažená cena za přidělené Waranty byla nejlepší z možného .. mají to dobře spočítáno... pokud jsem to dobře pochopil.. pokud má někdo jiný názor, rád si ho taky tady přečtu.. Co udělá nový vlastník s Pegasem je neznámá a současný managment má obavy , co bude dál.. to byl signál na BurzuCP. raději managment vše prodal..

Pegas Nonwovens SA:  + Prodej warantu

jojo, a nejhorsi je kdyz se ty ""nejhorsi chvilky trhu pred padem"" protahnou na roky a roky zoufaleho cekani a placani radoby ucenych nesmyslu.
To posledni co ma intraday a swing spekulant v nekompromisnim ultra mega bullu jako ted resit je vyhlizeni jeho konce, naprosta ztrata casu, ale hlavne ze to nese... On taky nemusi prijit dalsich 5 let.
A pokud zrovinka nahodou prijde v horizontu tydnu nebo mesicu, tak se po tech mnoha a mnoha letech poplacame jak jsme to prece opakovane rikali ze.... :-)))
Proste az to velci nekdy pustej tak to samozrejme pojede opacne, ale kdy to bude to vedi jen a jen oni, urcite se to nedozvime na obdobnych babskych kecarnach.
Tak jebanci samozrejme opet zdar.

Pegas Nonwovens SA:  + Prodej warantu

ale prej se neco zasadniho deje, tak pripadne honem prodavat
https://www.facebook.com/pg/turekludvik/posts/

Pegas Nonwovens SA:  + Prodej warantu managmentem.. druhé vánoce

https://www.w4t.cz/vedeni-pegasu-si-diky-akcionarskym-zmenam-prislo-na-50-milionu-korun-60846/

1