Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 27.5.2018 22:03
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

1

Fórum USA:  Drahoš končí

Tak já myslím že je vymalováno a dobojováno.

https://www.novinky.cz/krimi/461256-policie-obvinila-tri-cechy-vcetne-byvaleho-prazskeho-imama-z-terorismu.html

Fórum USA:  Drahoš končí

tvůj optimismus mě fascinuje ... drahošovcům to nevadí, ten imám tu přece byl za Zemana (co na tom, že tu byl díky komunistům, jestliže se zde v roce 1990 narodil palestinským rodičům - určitě za to může Zeman, že ho za svého prezidentování nevyhostil, a to je důvod ho nevolit :-))

Fórum USA:  Drahoš končí

je hodně těch co volili drahože na základě informací televize Václava Moravce že Zeman má rakovinu, že Zeman má amputovanou nohu, že umírá, že je Zeman věčně ožralý, že mluví sprostě atd atd. Kampaň antizeman jela pěkně poslední 4 roky a třeba i můj starší brácha z vysočiny co má internet jen na paření, jinak chytrej, sečtělej / maká v práglu a domů jezdí na víkendy ale pořád si myslí že to co je v televizi je pravda. mimochodem kurs u fortuny na zemana stále klesá

Fórum USA:  Drahoš končí

já Zemana nemusím, protože je to buran, narcis jako Klaus, rád se poslouchá, ukrutně manipuluje, dělá si z lidí přisluhovače a hlavně strašně lže. Lže tak kvalitně, že mu to lidi nekriticky žerou aniž by se aspoň pokusili si něco vygooglit. Budu volit Drahoše, ikdyž jsem volil Hilšera, který nepostoupil. Zeman je dinosaurus, podporovaný třeba i Klausem, ikdyž to byli nepřátelé. Vše v této zemi je zmanipulované, proto teď Zeman tak mobilizuje, protože vidí, že to nemá tak jisté. Jestli vyhraje Zeman, tak je to dalších 5 let rozvoje komunistického smýšlení lidí, směřování na východ, odtahování od EU, oslabování koruny vůči euru atd.
Víte proč nemůžeme mít inteligentního slušného prezidenta? Protože většina tohoto národa jsou jen závistiví, hloupí lidé, kteří by jen druhé dojili. Chtěli by brát víc a makat míň. A aby se o ně stát postaral. V podstatě bílí cikáni.

Fórum USA:  Drahoš končí

Ad JenTak, meleš nesmysly Mimo jiné ČT nikdy o ničem takovém neinformovala. Navíc vliv těchto dezinformací na voliče Zemana byl spíš nulový nebo je to ještě utvrdilo v jeho podpoře. A proboha, co má Drahoš společného s obviněním nějakého imáma??? Ad strnisko, souhlas.

Fórum USA:  Drahoš končí

Kdyby stát neprodal nemocnice, lékařská péče by byla za pakatel, kdyby stát neprodal vodu, byla by za pakatel, kdyby stát neprodal bytový fond, bydlelo by se za pakatel, kdyby stát neprodal fabriku na léky byly by za pakatel. kdyby stát neprodal fabriku na lékařské nástroje a přístroje bylo by to za pakatel, kdyby stát neprodal teplárny teplo by bylo za pakatel. A protože stát vše prodal různým vykukům, tak náklady na život vystartovaly jak akciový trhy při QE.A stát se zbavil odpovědnosti a vše hodil na bedra občana, nehledě na to že na tom stát chce ještě profitovat protože se stát se má řídit jako firma. Která firma prodá pole aby si je pak musela draho pronajímat?žádná firma, to udělá jen vlastizrádce.
mimochodem v praze jsem hledal sílu do kanceláře a skladu za 90 hrubého, jeden inzerát v annonci, zájemce jsem musel odhrnovat bagrem. Musíme bejt na tom fakt blbě když kvůli takhle špatně placený práci Vám lidi rvou ruce.
a Na závěr dodám že to že občanné platí daně zavazuje stát aby se o ně postaral,je to jeho povinnost protože stát jsme my, je to služba občanům. Pokud si někdo myslí že ne, tak čemu je takový stát? na dvě věci, na hovno a na nic. Blbá škola v přírodě na 4 dny za 3000, jenom protože že škola si musí pronajmout zříceninu ubytovny a zaplatit agenturu co bude pro děti pořádat zábavu protože proč by to měli dělat učitelé? to nejde musí to být byznys chápete kam jsme se dostali. i to pořádaní kroužků na školách jedou jako výdělečný byznys. Nezlob se strnisko ale já si myslím že tohle je cesta do pekel. stejně jako jpy páry, tuhne to, tlak roste a začíná být neúprosný

Fórum USA:  Drahoš končí

> Lže tak kvalitně, že mu to lidi nekriticky žerou aniž by se aspoň
> pokusili si něco vygooglit.

vs

> Jestli vyhraje Zeman, tak je to dalších 5 let rozvoje komunistického
> smýšlení lidí, směřování na východ, odtahování od EU, oslabování koruny
> vůči euru atd.

no tak nevím, jak to máš s tou 'nekritičností' ty -

'odtahování od EU' myslíš například jak Zeman spěchal podepsat euroval, čemuž se Klaus úspěšně ubránil?

'oslabování koruny vůči euru' - no tak to pokud vím silně souvisí se záměrem euro přijmout, což je pravda, že tím se Zeman netají (chtít euro to je taky 'odtahování od EU'?), ale s Drahošem to není z deště pod okap, ale přímo pod Niagaru ... si něco vygoogli, ty akademiku :-)

ohledně toho 'směřování na východ', to by asi bylo na dýl, ale předpokládám, že v principu to asi myslíš tak, že když přijme čínskýho prezidenta britská královna, s poctama, na který zdejší nástěnkáři mohli akorát zírat s otevřenou hubou, že na takovou výzdobu a šou se nezmůžou, tak to byl výraz 'globálního partnerství', zatímco když je Tě-ping na návštěvě za Zemanem (prezident miliardový země se obtěžuje s nějakou desetimilionovou prdelí bez mezinárodního vlivu), tak to byl výraz 'vazalství k východu', že?

Zemana nesnáším, podepsal jsem kdysi ""Děkujeme, odejděte"", jsou-li zde pamětníci, ale politika mě nepřestává překvapovat, že se vždycky najde ještě něco, co mi vadí víc ... třeba aktuálně paktování s Babišem považuju za hodně velkej průser, ale to, kdo stojí za Drahošem, a vůbec on sám, jak na lidi sere ještě ostentativněji než Zeman[*], mě odrazuje vpodstatě úplně stejně nebo možná ještě o chlup víc

[*] což mi připomíná k tomu 'komunistickému smýšlení', a to jako volit člověka, který se netají tím, že je mu demokracie proti srsti, že je proti referendům apod., že lidi nemaj o ničem rozhodovat, protože patent na rozum má jedině on resp. kdo jeho názor sdílí (jednu stranu a jeden správný názor schválený UV jsme tu již měli, ne?), ti přijde lepší?

Fórum USA:  Drahoš končí

Super příspěvek; jsem téhož názoru.. stát se na občany pořádně vykalel..občané právo tady nehledej,zvedneme ceny a je mi jedno nakolik;ja mám stanovení daň 15%DPH a je jedno ze okolní státy mají i 5%méně na potraviny,ale vše z dovozu i nedovolí přepočtená na kurzy k €-eeccku.jsme jen nadenici..co první 3dny nedostanou zaplaceno nemocenskou;ale stát ji přesto strhává do zápachu.spálená země.

Fórum USA:  Drahoš končí

Jediná cesta je vítězství Zemana. Pokud to bude jinak, tak ekonomická diplomacie je pryč a nastane čas figurky alias spejbl. Jinak Drahošova veta: "" jsme dost silní aby jsme migranty zvládli""

Fórum USA:  Drahoš končí

kavol: jak moje myšlenky.
Jen bych taky rád věděl, kde byl Drahouš v listopadu 89.?

Fórum USA:  Drahoš končí

jestli začátkem roku 1989 dostal povolení přednášet semestr v San Paulu, tak předpokládám, že se to týkalo dalšího akademického roku, v půlce roku se nemění rozvrhy, takže to asi od září do Vánoc proflákal v Brazílii ... nějak mi na té Wikipedii ovšem chybí, jestli po návratu až do roku 1992 seděl na původním místě

Fórum USA:  Drahoš končí

Protože Drahoš řekl na kameru že 2600 kousků by přijal že v tom nevidí problém. Nechci bejt sprostej ale úodívejte ja přežívají, přežívají je slabé slovo, živoří důchodci nebo invalidé, stát nemá peníze ani pro ně ale 2600 kousků z muslimských zemí není pro Drahoše problém. a rozhodně to není lež, tohle video je na netu, dokonce i rozhovor z leta 2017 na idnes. a jak je vidět i ti co dostali český občanství a jsou tu roky nemají problém s tím jít do zbraně.http://www.zkouknito.cz/video_150020_drahos-a-jeho-2600-migrantu

Fórum USA:  Drahoš končí

tak 90 korun na hodinu, jasně nebyly to žádný modelky, všechno ženský 40 a vejš ale fakt mraky, sám sem se tomu divil.

Fórum USA:  Drahoš končí

to je pořád dokola. A prezident ČR má pravomoc rozhodovat o přijímání uprchlíků??? Prezident si může plácat co chce, ale rozhoduje vláda. Ale chápu, že jednoduchým lidem stačí jednoduchá volební hesla.

Fórum USA:  Drahoš končí

hm, rozhoduje vláda, ovšem prezident má co kecat do sestavování vlády, jak aktuálně názorně vidíme s Burešem, který bez důvěry už rozjel čistky na ministerstvech a kdovíco ještě

a mimochodem, netýká se toho přijímání do značné části článek 63 odst. 1 písm. b Ústavy?

> Ale chápu, že jednoduchým lidem stačí jednoduchá volební hesla.

a proto teď Drahošův tým rozjel kampaň, že není vítač :-D

Fórum USA:  Drahoš končí

Strnisko, nesmíš věřit všemu, co se Ti např. na ČT1 (a nejen tam) snaží ""vtlouci"" do hlavy. Máš snad (ikdyž nyní hodně pochybuji) svůj vlastní názor. A co např. toto:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/slusnost-neni-u-prezidenta-nutna-vlastnost-tvrdi-eliska-haskova-coolidge-proc-podporuje-zemana-41937?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

myslím, že tato paní to hodnotí vcelku objektivně, ale možná tobě stačí Tvá poznaná pravda:
""jednoduchým lidem stačí jednoduchá volební hesla"" (to je Tvůj názor)

Fórum USA:  Drahoš@Zeman to je realita !

Konec debaty o P@P...at si každý volí dle vlastního svědomí...je to každého naprosto osobní věc...nelze přitom jak je společnost rozdělena grafy rozežranosti...které kopírují maxima i životní hodnoty...najít shodu...přímá volba je 100% OK a rozhodnou lidé...snad né stejně hloupě jako v případě Babiše...jenže kandidáti jsou jen DVA a vzhledem k věku a historii jejich života to není optimální...tahle generace musí z politiky zmizet a musí začít nové tváře nezatížené minulostí a pořiveností prolínajících se režimů !!! a včil už opět nová a nová MAXIMA na růžových křídlech WolleStrítu...:-))) a KačerovaDanaldova Mek@Kvaka !

Fórum USA:  Drahoš končí

mize - řadit paní Haškovou mezi ty, o jejichž názor by se měl volič opírat je absurdní. Znám ji osobně. Už delší dobu se žíví tím, že chodí po firmách apod, kde učí o slušném a galantním chování. Na druhé straně ovšem hlásá, že hlava státu může všechno a že to není vůbec podstatné a důležité, jak se chová. Je to podle ní tedy nadčlověk, co se může chovat jako nevychovanec a p.....!!! ???
Ona má na tu českou kotlinu tak nějak pomýlený americký náhled.

Fórum USA:  Drahoš končí

Sóhlasím s Fanóšem2@ s to Haškovó - krom jednoduché trojčlenky s maximální kolmicí dle burzián DonaldKačer@WolleStrítu...s odmocninó na entú...s Fibonačiho taktiků..naklonovanů s Directional System@NEW HIGH-NEW LOW indexem...:-)))))

1