Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 21.5.2018 0:58
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

1

Fórum USA:  Americká vláda je v platební neschopnosti. Co to znamená?

https://www.w4t.cz/americka-vlada-je-v-platebni-neschopnosti-co-to-znamena-68112/

Fórum USA:  Americká vláda je v platební neschopnosti. Co to znamená? - Pro obchodování zhola nic.

Voda na mlýn, jenž mele prázdnou slámu. Už chybí jen zerohedge.com a zrecyklované linky na konspirátorské konference. Jak pravil Kostolany, nikdy nepodceňujte Ameriku. Podobné zprávy se objevují periodicky a, s na dluzích založenými, USA to ani nehne. Místo každého podobného článku z obšírného webového balastu doporučuji raději naučit pár cizích slovíček. (""Nepromrhej čas, z něhož je tvůj život utkán."") Jen přidáváte na provozu, potažmo zvyšujete cenu reklamy, na daných zpravodajských serverech. Pravdu se tam nikdy nedozvíte. Vím, sdílet link je snadnější, než se pořádně zamyslet nad grafem nebo zajít pro knížku do knihovny. Kór když je to krásně barevné a na placatém mobilu prostě in. Že něco roste jako z vody neznamená, že nemůže růst ještě rychleji. Zatím jsou kratší časová okna poctivě proobchodovaná. Co teprve až přijde doba kolmic. Myslím těch severních. Nechci prudit, jen si troufám lehce naznačit. Tak adjö.

Fórum USA:  Americká vláda je v platební neschopnosti. Co to znamená?

no nevím nechci bejt rejpal ale kolmice up nikdy nemohou dosahovat síly kolmice dolů. práve proto se říká nahoru po schodech dolů výtahem :D nebo se pletu? :D

Fórum USA:  Americká vláda je v platební neschopnosti. Co to znamená? - Pro obchodování zhola nic.

Dluhy, nedluhy, jedeme kolmice směr sever!:-)

Fórum USA:  Americká vláda je v platební neschopnosti. Co to znamená? - Pro obchodování zhola nic.

:D jedemke do zombabwe

Fórum USA:  Bublina, nebo blud ?

Xi, Ives a jim podobní :-)
Xi,v posledních měsících nás tady balamutíš s nějakými maximy / a nejen ty, ale i tobě podobní/, a proto mi dovol / než dojede ten můj páteční cukr k prodejce/ , abych s tebou a podobnými tak trochu nesouhlasil . Ano, jsou tací, co tvůj pohled sdílejí a straší nás, poctivé investory, pokřivenými ceny aktiv – např.nedávno, byl na Patrii článek, ve kterém také jakýsi nepřející ekonom Stephen Roach, hovoří o „uměle nadopované reálné ekonomice, která stojí na pokřivených cenách aktiv“.
Ve Financial Times se dokonce objevil článek / zřejmě od dalšího nezodpovědného individua - komu tím prospějete, co ?! /, který tvrdí, že si půjčujeme z budoucnosti, protože ekonomika je prý čím dál více závislá na dluzích a tato závislost nebude schopna ustát utažení monetární politiky.
Po pravdě řečeno mě to trochu znejistilo , protože ty patříš ke zdejším uznávaným matadorům a o burze něco víš, Financial Times také není nějaký plátek, ale pak jsem si přečetl článek od jiného ekonoma, a to od samotného profesora ekonomie na INSEAD Antonia Fatáse, ve kterém tvrdí, že máme zůstat ouplně a naprosto klidní, protože podle něho to nemusí nutně znamenat, že dochází k nadměrným výdajům či přílišnému růstu dluhů. Navíc prý bychom neměli zapomínat, že : „svět jako celek má nulové čisté dluhy. Každý závazek je totiž také pohledávkou. Takže nelze tvrdit, že celý svět žije na dluh. Můžeme hovořit o tom, že existují lokální nerovnováhy, /no to je dobrý, to je dobrý , takže teď se to nazývá lokální nerovnováha, pochop to Xi/ ale ne o tom, že jsme všichni zadluženi, protože když si někdo půjčí, stojí proti němu jiný subjekt, který půjčuje. Současná riziková prémie akciového trhu se pak pohybuje mezi 4 – 5 %, což je mírně, ale nijak dramaticky, pod !!!historickými průměry. „ Tolik citace. /řekl bych spíše nad, ale profesor ekonomie je profesor ekonomie, tak se nebudu přít o slovíčko, konec konců je to vlastně jedno, nad nebo pod, obojí pozice bývávaly příjemné, dokud jsem býval mlád :-) Dnes už mi, bohužel , připadají obě stejně obtížné. 
Zajímavé však je, že se závěry kolegy Fatáze až nápadně shodují s některých našimi příspěvky – viz naši poslední diskuzi na téma nadhodnocených aktiv, /pod jakýmže to nickem se skrýváš, kolego Fatázi/ ale na rozdíl od něho, to většina z nás myslí ironicky. Jinak s ním lze souhlasit, prostě je to tak, úspory a dluh jsou skutečně jedno a to samé, jednou viděno z pozice toho, kdo peníze poskytuje, podruhé z pozice toho, kdo si je půjčuje / dovoluji si však skromě podotknout, že tady - podle mé maličkosti -na pozici sakra záleží/. Škoda jen, že my, prostí lidé, co žijeme v reálné ekonomice, nemůžeme jen tak žonglovat se slovy, ano, lze říci, že sklenice je z poloviny prázdná a podruhé, že je vlastně z poloviny plná, ale jak k tomu příjdeme my , přízemně myslící lidé, podle nás je totiž kráva buď nažraná a pak mi dá do dížky , nebo je hladová a pak se na mě vy..re, pokud bude mít co. Vlastně nejen my, obyčejní lidé, konec konců je asi hodně málo gynekologů, kteří by se odvážili tvrdit, že je žena těhotná sotva z poloviny, teda pokud se nejedná o gynekologa , který šel do politiky.
Pan profesor nám ale s klidem namítá, že index je konstruován tak, aby nabíral firmy s cenovým nárůstem a odkládal stagnující společnosti. Tím se vytváří dojem , že trh stále roste, ale to je prý, podle něho , systémová iluze!!! Tak vidíš, žiješ ne v bublině, ale v bludu,je to jen iluze, tvůj pouhý dojem , milý Xi, tak nás laskavě nestraš maximy, ještě tam zdaleka nejsme a ještě je mnoho času pro drobase na nákupy. Nebo ty si , vzhledem k svým zkušenostem ,umíš představit, že by burza spadla např. přes Davos? Tobě by snad chutnal humří koktejl , kaviár a šampáňo, když bys během jednoho sousta či jedné sklenky přišel např. o deset melounů ? Tak vidíš. A to nemluvím o tom, že následují olympijské hry. To teprve budou maxima, uvidíš.

Fórum USA:  Americká vláda je v platební neschopnosti. Co to znamená? - Pro obchodování zhola nic.

... bude to chtít esště zpravne nacasovane zpravy jak vsechno roste a je to zdrave :-).. dle meho skromneho odhadu, stejne opioidni jako dve rovnobezky, ktere se protnou v nekonecnu :-):-). Zacinam pomalu uvazovat dalsi vstup do tvixu... takovy vyclenenny balik toxickeho aktiva :-) kombinovany drzenim aktiv nekonecne rustovych. Chtelo by to nove rekordy a rychly rust z kvartalovou trefou do nudy algorytmickeho korekcniho tlacitka :-)... snad to nepropasnu.. u rostoucich cisel krytych nadsenim.. jeden nikdy nevi... ptz jestli jsu k tlacitku treba i ctyry klice a zaroven jima otocit doprava.... chvilu muze klukum trvat, nes sa domluvi :-):-)

Fórum USA:  Bublina, nebo blud ?

Donalde ty tvý eseje mě vždycky dostanou ale v dobrým slova smyslu. ty jsi se minul povoláním, ty jsi měl bejt spisovatel. jinak já na FX dnes nevidím nic, furt čekám a furt nic nechdí

Fórum USA:  Bublina, nebo blud ? ne nová MAXIMA !!!

Donalde: promiň...ale začal jsi chlastat nebo něco jiného...:-) No kryptoměny, indexoměny, stimulace, ovulace....QQQ+ a jiné sračky a pak mají být lidé v poho...:-)))

Fórum USA:  Bublina, nebo blud ? ne nová MAXIMA !!!

Xi to bylo míněno opačně.:-)

Fórum USA:  Americká vláda je v platební neschopnosti. Co to znamená? - Pro obchodování zhola nic.

JenTak: Proto býváme tak rádi medvědy, že ano :-) Správně, blížíš se podstatě: zatím většinou jen skáče. A jakpak že trendy končí, včetně většiny růstových? Finálním zrychlením? :-) Nic takového ovšem neregistruji, jen dobře rozjetý trend, s občasnou konsolidací, přičemž z poslední jsme vyjeli právě dnes. Po reversalu ani stopy. Na denním US30 možnost rising three
methods. Takže?

Večírek zdaleka nekončí, spíš teprve začíná... :-)

Fórum USA:  Bublina, nebo blud ? ne nová MAXIMA !!!

Nebýt toho silného eurosráče tak DAX už láme 15.000bodíků...:-))) Donalde v poho...jen čísla nic dalšího ty indexový mrdky nejsou a tak to je třeba i vidět...zbytek reality už se dávno v kravskou piču obrátil...!!!!!

Fórum USA:  Bublina, nebo blud ? ne nová MAXIMA !!!

A startujeme, kolmice do nových maxim!:-)

Fórum USA:  Bublina, nebo blud ? ne nová MAXIMA !!!

:-):-):-)... tak má vypadat skutečná new age konverzace... nic ve zlym.. oteviram druhy radegast... stejne se v zakulisi frajeri nebevej jinak :-):-) lovu zdar... zrovna ctu visio in extremis od žambocha, in nomine sanguinis mam uz za sebou přečteno v džungli jižní ameriky, tak to melo tez ty zpravne koule :-)... ale mozna by se hodilo spis stroncium od Kulhánka :-):-):-):-) jste tu kurva stejne dobra parta :-) a to se pocita mimo indexy... kdyby zapocetli i tohle.. uz jsme na DJeji na 30k :-):-)

Fórum USA:  Bublina, nebo blud ? ne nová MAXIMA !!!

..ale uvažuju co na kravskou piču řekne Donald.. mozna je šecko jinak.. jak říkával Pepa od kuřat po páté dvanáctce :-):-):-):-)

Fórum USA:  Bublina, nebo blud ? ne nová MAXIMA !!!

hele.. admini a makléři... nemažte to :-)... sá též pobavte a kdo by to dnes žaloval, když sů tu iné oné ožehavé potíže světového významu... a kdyby něco, šecko beru na sebe.. možeme si popovídat po izraelsku s těma právníkama... rychlostí 800m/s :-):-):-) jo, už končím.. :-) tal pa kluci... ale musím říct, že dlůho jsem se zase tak nepobavil.. dneska ste mě zachránili z deprese co už si jako dečka larysa pomaly léhala a obtáčela šecko kolem aj s indexama :-):-):-) dík

Fórum USA:  Bublina, nebo blud ? ne nová MAXIMA !!!

Hadřík - to máš tak nedávno mi jedna paradoxně přírodní BLONCKA...sic měla krásný kozy...aj už cosi bylo...tož jsem ju pozval ku sobě na samotu do zemljanky...jenže@ale pak to přišlo... slépky co mi běhají po dvoře jsou prý tak nějak těhotné...s kohoutem..co tam běhá také...ty vole mě spadla brada...jak těhotné ???...od té doby mě i ten sex@apač v okamžiku přešel...kuwa...vystudovaná zdravotní sestra...to můžeš vy@chlastat kolika zvládneš...ale těhotné slepice to ne !...to ne ! to tedy kurwa ne.....:-)))))))

Fórum USA:  Sekce pro chlapy, nová těhotná MAXIMA !!! bazalka, pepř, kuřice, fazole :-)

:-) možná Tě chtěla potěšit a pochválit Ti prosperující statek :-).. ale tak jako je dnes Můžů stále méně, tak je méně i skutečných Žen, které ocení těhotenství :-):-). Probrat souvislosti by chtělo asi posedět u bukového polena v krbu, tak to tu nebudem moc zasírat... proložil jsem pivko na cibulce a česneku osmahnutýma fazolkama s kukuřicí.. třošku muškátového oříšku a pepře.... jo, kdyby chtěla z toho oříšku tahat šaty :-) tak bych musel kvantově pouvažovat, jestli ji vyženu hned, nebo až po tom :-):-):-). Ale je jedna psychodiagnostická metoda... Někdy stačí vytáhnout mezi řečí 58-mu, pohrát si s nožem u vaření...a ta co to má jenom vystudované uteče sama... - eště bych zařval... a zavři kurva branku, ať mi slépky neutečů.. ta co uvidí kontakt s temnou stranou a Stínem v Tobě a zároveň porozumí, že když se mají na dvoře dobře Slepice.... bude se mít i ona :-):-):)... tak to bude ta pravá :-):-):-)

Jo a kluci tady to maj v cajku:
Závěrečná ustanovení:
Finanční skupina Fio neodpovídá za správnost překladů obsahu internetových stránek, ačkoli její členové usilují o co nejlepší přesnost překládaných materiálů.
Příspěvky v diskusích vyjadřují názory čtenářů, nemusí být v souladu s postojem provozovatele a není možno je považovat za názory provozovatele.
Tyto podmínky jsou platné a účinné dnem jejich uveřejnění na internetových stránkách. V případě, že s nimi nesouhlasíte, opusťte prosím stránky a nadále je nepoužívejte.

To je řeč, kurva... dobře.. :-)

1