Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 22.5.2018 10:39
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

1

Fórum USA:  pravda tě osvobodí od sýrofóbie

tak čekám kdy odstoupí všichni politici napříč všemi zeměmi kteří útok podporovali.
asi ne co?

myslím si že k útoku na sýrii není potřeba žádná vylhaná záminka, oni to dnes uělají i bez záminky. Už se ani nenamáhají vyrábět a falšovat důkazy jako v 90 letech.Důkaz je to že to řeknou a udělají to znovu a znovu, i naším dětem a jejich dětem. pořád dokola.

https://vimeo.com/265614180

Fórum USA:  pravda tě osvobodí od sýrofóbie

JenTaku - ty jsi opravdu buď hodně naivní člověk nebo totálně zaslepený. Ty opravdu považuješ tento snímek za nezvratitelný důkaz o tom, že ruská strana má pravdu ?!?!
Víš, existuje celá řada důkazů, které byly pořízeny pod nátlakem, či naopak pod slibem blahobytu, kdy děti zapřely i vlastní rodiče a naopak. Kde bereš tu jistotu, že ten chlapec je právě ten, co byl na válečných snímcích ? Už to, že je to točené v krásném místě, kde kvetou květiny apod. je mi velmi podezřelé.
Já neříkám, že to nemůže být pravdivý snímek, ale zároveň říkám, že k potvrzení pravdy může být i zatraceně daleko. Nejlepší bude, když to tady přestaneš plevelit tou svojí pravdou o Sýrii a pod. Tu se stejně nikdy nedozvíš.
A pokud nutně potřebuješ agitovat či polemizovat o těchto věcech, pak si založ nějaký ten fajsbůůůk a tam to můžeš volat do celého světa .-) a nikdo tě nebude za to kritizovat. Teda snad :-)))))

Fórum USA:  pravda tě osvobodí od sýrofóbie

JenTaku, to nemá význam, abys to sem dával, my, co tě uznáváme to víme, a ty druhé stejně nepřesvědčíš, protože vycházejí z toho , že ďáblovi se nemá věřit ,ani kdyby mluvil pravdu. Ostatně, pravda je dcerou času a hlavně platilo vždy a platit bude, že ten, kdo má delší hůl, má i daleko větší šanci nastolit svou definice reality. Navíc, ty bys už ve svém věku měl vědět ,jak dopadají hledači pravdy- od Husa, přes Komenského a Havlíčka až k Čapkovi, i když ten“ měl vlastně kliku“, když si pro něho za jeho pravdy hned v březnu přišli, už tady pár týdnů nebyl. Spousta lidí se domnívá, že časem stejně pravda vyjde najevo, ale jen aby se nespletli, vycházejí totiž mylně z toho, že když má lež krátké nohy, že je to nevýhoda, já bych to tak neviděl , moje životní zkušenosti mi naopak říkají,že je to výhoda, neboť, že právě díky těm krátkým nohám má zase daleko větší stabilitu, no, je to přinejmenším sporné.
Copak my, my staří pardálové se už nezměníme, ale v poslední době si dost často kladu otázku, jestli to vůbec má smysl, celý život zvažovat pro a proti, pochybovat , trápit se, jestli není šťastnější taková Viky a její příbuzní /někdy mám pocit, že tu někteří jsou/ pustí si každý večer zprávy české televize a hned ví, co je pravda a co lež, žádné pochybnosti, co na tom, že jednou jsou to podle televize ztroskotanci a samozvanci, za pár měsíců v dalších zprávách už ctihodní členové vlády a parlamentu, Viky a jí podobní totiž ví, že včera bylo včera a dnes je dnes a že když se tím budou řídit, prožijí šťastný život. Vlastně i úspěšný, a to za každého režimu.
Jo, a jak sem dáváš ty info o válce, jak by ses zachoval při napadení naší země nepřítelem ty, já nedávno slyšel v hospodě naprosto geniální návod, jak být po válce / s kýmkoli/ vždy na straně vítězné a s 99% šancí, že se dočkáš vítězství bez újmy. Lidé příjdou na všechno.

Fórum USA:  pravda tě osvobodí od sýrofóbie

Někteří lidi by si měli občas připustit, že i ti z jiného názorového spektra ( třeba i ti, co sledují čs. televizi nebo ještě lépe Barrandov ) mají svou ideu a tím i pravdu. A že je neustále hanit, jak to třeba děláš ty, je absolutně sobecké. Je těžké si někdy připustit, že i jiný má pravdu, že je lepší apod. Je nejjednodušší se postavit na stranu "" anti "" a jen a jen reptat. Tito lidé ,velmi často, srabíci se potom schovávají za druhé a na konci boje vykřikují, že nebýt jich, že by to vítězství nebylo a v případě porážky zase naopak jdou a ukazují na ty, co bojovali a občas i jedovatou slinou udávat. No jo, no to je ve skutečnosti klasický Čech či Moravák. Snad ta mladší generace bude jednou lepší a tím i silnější.

Fórum USA:  pravda tě osvobodí od sýrofóbie

na rozdil od vas mam koule, ... a nemusim jim verit, ty nelzou :-)
dobro nemuzes prosazovat nasilim, jako amici, to je snad každému jasne :-)
moto me kamosky: za vsim hledej prachy (anebo zenskou) (anebo oboji) :-)
https://i.imgur.com/gm5aHDu.png

Fórum USA:  pravda tě osvobodí od sýrofóbie

Já mám taky koule a ty taky nelžou .-)

Cipísku, je vidět, že jsi ještě mladý. Jestli si myslíš, že to ruské dobro je lemováno láskou a dobrotou, pak ti přeji, abys tu jejich dobrotu nikdy nemusel okusit na vlastní kůži.

To je můj poslední příspěvek na tomto fóru. Je škoda zde plýtvat drahocenným časem. Jentakům a jim podobným 3x hurá.

Fórum USA:  pravda tě osvobodí od sýrofóbie

Fanouši dvojko, neblbni a zůstaň, to ti píšu, i když s tebou často nesouhlasím, no a co, jednou můžeš mít pravdu ty, jednou JenTak, jednou třeba i já /i když já v mezinárodněpolitických otázkách těžko, nerozumím tomu a proto vše posuzuji prostou logikou selského rozumu – např. u Sýrie si myslím,že se mělo nejprve vyšetřit a pak na základě důkazů konat, konat okamžitě jen v případě, že je bráněno ve vyšetřování nebo se dokonce v činnost pokračuje, ale mohu se mýlit, zákulisí zahraniční politiky je mi cizí , prostě pokládám za špatné, když se obhajoba stává součástí obžaloby, jak by řekl klasik. Takže, nemusíme spolu v mnohém souhlasit,ale kvůli tomu si jeden o druhém nemusíme myslet, že je to špatný člověk. Prostě dívá se na svět jinýma očima, a snad právě proto je svět tak zajímavý. Pro zasmání /nebo k pláči/ připojuji radu z české hospody. Tam se ví všechno, česká hospoda měla, má a bude mít v životních otázkách vždy pravdu. Pro objektivitu vybírám příklady z obou částí spektra.
Jak se zachovat v případě války, v napadení naší země – rada z české hospody.
Tady se pravděpodobně shodneme všichni, jak my, starší, chudší a méně vzdělaní lidé z venkovských oblastí naší země, co jsme přesvědčeni, že člověk je nadán rozumem proto, aby ho užíval / a tím pádem se také někdy – často mýlil a doplácel na to/, tak ti, co tvrdí, že politici mají lepší a kvalitnější informace a i schopnosti je správně vyhodnocovat, a je proto lépe řídit se podle nich a ne vlastním rozumem. Proto v případě napadení naší země , ať již ze severu, z jihu, východu či západu, nebo i z vesmíru /viz de Gaullova politika všech azimutů, nakonec i já vycházím z toho, že státy nemají přátelé, ale jen dočasné spojence/ souhlasím s tím, že není třeba nijak mudrovat , jak se správně zachovat, ale stačí kopírovat chování nejvýznamnějších politiků naší současnosti- pro příklad vybírám dva z nich, takové, o jejichž intelektu, schopnostech , ale zejména morálním kreditu není pochyb, záměrně volím osoby z obou částí politického spektra, aby někdo nemyslel ,že chci nahrávát té či oné straně, prostě ,vybral jsem takové typy, které najdete – ve větší či menší míře ve všech stranách, jsou to : jeden, z pravé části politického spektra: snad nejznámější synovec ve střední Evropě , druhý, z levé části ,je toho času příjemce jednoho z nevyšších důchodů v této zemi ,ačkoliv nikdy nepodnikal /samozřejmě , dodávám že zaslouženého „tvrdou a poctivou prací“, ten milión závistivých flákačů pod hranicí chudoby ať si trhne /.
Takže k věci, pokud vypukne válka, nepřemýšlejte, jak správně konat , ale sledujte bedlivě chování obou pánů a jejich rodin a dobře dopadnete. To vám garantuji, jako že se Donald jmenuji. Mohou nastat tři varianty:
1. Pánové po obdržení povolávacích rozkazů okamžitě rukují do posádky určení a připravují se na konflikt – polibte ženu a děti, spakujte se a učiňte neprodleně totéž, věc je jasná a je v podstatě rozhodnuto.Budete na správné straně , očekávejte povýšení, přinejmenším metál..
2. Pánové musejí jako naschvál neodkladně odcestovat :buď diplomatické povinnosti nebo z rodinných důvodů za svými příbuznými na hodně vzdálený ostrov s tím, že se co nejdříve vrátí a budou bojovat jako lvi za svoji vlast. Učiňte totéž, je tu sice riziko, že si vyberete špatnou pláž a žralok vám ukousne při surfování zadek, ale to je málo pravděpodobné. V obou případech , prvním i druhém, jsou vaše šance na přežití rovny jistotě a navíc, po návratu zde bude vládnout ta správná, tj. vítězná strana a vy budete ti, kteří mají čistou minulost nepošpiněnou odbojem.
3. Pánové letí k pekaři pro chleba, shánějí nůž a sůl, učiňte totéž, přes hranice se k nám nevalí tanky okupantů , ale osvoboditelů. Zase není co řešit, na co zbytečně mudrovat, dělejme totéž, co tito dva politici a bude nám všem dobře.

Fórum USA:  pravda tě osvobodí od sýrofóbie

Joj.. kuci, zůstaňte.. ja už tak oc neprudim, zmena algorytmu :)..mna tez nemusi, ale ""spolecne jsme zabavny tým"" :)... prectu, prectu.. jen ted makam rukama...prospeje to.. napojeni je mensi, ale koukam, ze se bojuje na indexech :)..

Fórum USA:  pravda tě osvobodí od sýrofóbie

Fanouši to že se to mezi námi občas hrotí v rozdílnosti názorů to přece neznamená že pohřbíme demokracii a přestaneme komunikovat. furt ke lepší rozdílně komunikovat než mlčet a pak po sobě střílet. spousta lidí nebude mít ráda rusy kvůli roku 1968 ale zajímá někoho že ti co odsouhlasili vstup vojsk na naše území kromě jednoho rusa a tuším litevce byli samí ukrajinci? a ten kdo hlasoval proti byl rus a litevec? a že první vojska co sem dorazila v prvním sledu byli jen ukrajinci a divoké kmeny z dálného východu který neuměli rusky právě proto že se papaláši bali když sem pošlou rusy tak že se s námi domluví? Já nejsem ani rusofil ani amerikanofob ale vidím věci tak jak jsou. chodil jsem na palachovy týdny, byl jsem na první povolené demonstaci na škroupáku, a myslel jsem to upřímně. micméně zažil jsem bolševickou propagandu takže není pro mě problém poznat tu současnou. V 92 jsem vypálil za hranice abych poznal svět, 6 let jsem cestoval po západní evropě a když jsem přijel a vyprávěl jak tam lidi žijí taky mi nikdo nevěřil, znali zápdní evropu jen z reklamy a z vyprávění. Něco jako dnešní politici, taky žijou ve svý bublině, obklopeni bublinami stejného typu co se jim klaní a zejich lukrativní pozice tyjí. ale o tom že 80% lidí má problém zaplatit složenky o tom nemají ani páru. myslí si že všichni se mají jak oni. Prostě život je takový, věci nezůstavají stejné, co jsme se naučili v mládí dnes z poloviny neplatí a ta druhá půlka je zastaralá. Je dobré dívat se na věci z různých úhlů a pokud to člověk nedokáže neboť se nemůže pohnout z jednoho místa je občas dobré si poslechnout jak to vidí někdo jinej z jiné pozice. Tím že jsem na západě poslouchal lidi co mi říkají jsem se dozvěděl daleko více než jsem do té doby věděl a zřejmě i pravdivěji než jsem si kdy myslel. A musel jsem po pár letech uznat že ti lidé mi říkali pravdu, pravda nebyla v televizní bedně ale v tom vyprávění obyčejných lidí.

Fórum USA:  pravda tě osvobodí od sýrofóbie

Bohužel mám mezi svými známými taky několik proruských trolů,urputných rozesílačů podobných fake zpráv co sem pere JenTak.Na výzvy ke kritickému myšlení, k doučení se historie 20. století atd. nereagují. Na logické vyvracení jejich (tedy vlastně Lavrovových, Zacharovové, Putinových, Asadových ...) pravd posléze reagují osobními nenávistnými výlevy.
Nevím proč jsme se dostali do této smutné situace. Za totáče to bylo nějak jasnější: oficiální propaganda byla komunistická a proruská, dějiny tlačené dětem do hlav kompletně vyfiltrované a překopané, nepohodlné knihy odstraněny a nové nevycházely, všude cenzura - tyto všechny lži jsme se postupně naučili filtrovat a překládat a hledat pravdu někdy i s pomocí zahraničních ""štvavých vysílačů"" Hlasu Ameriky a Svobodné Evropy resp. čs. vysílání BBC.
A teď, v demokracii, přišla armáda trolů co tvrdí že ty lži co nám hustili do hlav byly pravdou která nás osvobodí (!!!) a že pravda je lež, že všechno zlo je EU, Soros, migranti co tu nejsou atp. (výroba ve skutečnosti neexistujího nepřítele je hodně starý trik).
To je tedy převrácený svět.
Podle mne, pokud má někdo opouštět toto fórum, pak jsou to trolové, ne fanouš2.

Fórum USA:  pravda tě osvobodí od sýrofóbie

štvavých vysílačů"""" Hlasu Ameriky a Svobodné Evropy resp. čs. vysílání BBC.

ano poslouchali jsme je , já taky a nyní posloucháme štvavé vysílače svobodný vysílač, slobodnyvysielac, infovojna. sk a desítky jiných A porč to děláme? protoše naše hlavní mediální kanály dělají to co boplševici, neříkají nám celou pravdu. to je to co nutí lidi aby si hledali informace jinde. Každej kdo je odchovanej bolševikem pozná když se mu někdo do hlavy snaží natlouci do hlavy jediný správný názor a každej kdo má jiný názor je onálepkován jako Putinův agent. Jestli je někdo vinen sopučasnou situací tak jsou to hlavně naše médei, speciálně televize Václava Moravce co od dob spacákovýho převratu se stala hlásnou troubou propagandy. Bakalovy severy co zahazují nepohodlné emaily. Diskuze se zakazují jen proto že lidé mají jiný názor než je tvrzeno v článku. Takže vina není na straně štenářů, ale na straně mediálních kanálů. Tuhle situaci co jjsem popasl tu vždy nebyla tak do roku 2000 se dá říci že to bylo v cajku, ale od dvojčat se něco změnilo, jen blázen by si toho nevšiml.

Fórum USA:  pravda tě osvobodí od sýrofóbie

Jentakove vsech zemi, vylizte si prde.le!!!

Fórum USA:  pravda tě osvobodí od sýrofóbie

ó ano , přej a bude ti přáno :D

1