Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 23.6.2018 8:26
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

1

Fórum USA:  a tohle je fakt divný


New York City Gas Price HIts $5 A Gallon

protože já pamatuji 4,50 dolarů za galon když byla ropa za 140, přitom dnes je lehce přez 72 usd/barel. tedy jako ropa stojí půlku ale benzín už je dražší než když byla ropa za 140 usd /barel. máte někdo vysvětlení? nejsou mi známy že by v usa uvalili nějaké spotřební daně na benzím za posledních 10 let. uvidíme jak se s drahými palivy us ekonomika popere, podle mne moc dobře ne.

Fórum USA:  a tohle je fakt divný

..kouknu :-), ale kdyz tak bych to zkonzultoval.. ale at tu neprudim vazne ctenare a investory/ky.. jak jsem pred 3h tankoval, tez jsem si vsimnul, ze neco nehraje... krom toho za chvilu jedu do lesa, tak se stavim pro cislo te kocky na rande.. abych doresil sve detstvi :-):-)... ale kdyz ji reknu az ji nekde pozvu :-).. at mi vysvetli tu cenu benzinu v korelaci k aktualni situaci na trzich, ze vidim na 95% velke propady a krizovy vyvoj.. nevim.... asi dá pak po dvou rande někomu jinýmu a já si prostě přiznám, že opakuju stále tu samou chybu :-):-):-)... toz ale esli se mýlím, jak už u strojů naznačil Fanouš, že i to je možné (souhlasím)... a něco se dozvím... tož poreferuju výsledek :-).. i když statistika si říkám, je neuprosná i v tomto případě :-):-):-)..

Fórum USA:  a tohle je fakt divný

prčic..vysv: jedná se o ženskou obsluhu pumpy.. jsme si nějak padli do oka.. a ona chuderka vubec nevi, co jí čeká :-):-)

Fórum USA:  a tohle je fakt divný

No jo, vy psychologové, psychoterapeuti apod. máte velkou výhodu. Každý takovýto nezdar si umíte zdůvodnit třeba chybou z dětství. My pragmatici se musíme spokojit s něčím jako je poučka třeba : ber dokud ti dávají, není to na věky :-) :-)

Zkoušel jsem si nezávazně simulovat DJi a výsledek není příznivý pro příznivce red alertů. Mě to vychází na + 25.700. Jen mi není jasný dnešní závěr. Mezera sice protnutá, ale s odporem hóóódně velkým a plná svíce nevyplněná.
Dax - stojím si za svým, jedeme o patro výš .-)

Fórum USA:  a tohle je fakt divný

Mňo tady už chybí jen kvalitní EZO + Písařík s virgulí...+ Mudr. Šafránek s dotazem...jaký máte obraz....:-))))))))))))))))))))))) Kačer Donald si musí mnout v Ušákově ruce...tedy pokud to čte s Kimem po večerech....:-))))))))))))))))))) a neladí si vzájemně své nagelované patky....:-)))

Fórum USA:  a tohle je fakt divný

dax taky myslim jeste up. Jinak vcera cipisek velmi pekne zahrano. Tu spodni hranu to lizlo akuratne. Pro me bohuzel jsem v long pozici o 140 bodu vysse 13076. No nic, vysedim.

Fórum USA:  a tohle je fakt divný

:-) no tož ale Fanóóšu :-), Xi.. pořád sa učíme.. i když to jde časem těžcejc..sa říká, že ta inteligencia je taková nemoc - anomália přírodní, sama o sobě chyba - ale tvrdá věda... je dobrá věda :-)...
..Já mám zas příběh neska děcka.. indexy pomalu korigujů zpátky..jak už si za pár hodin trhy zvykly - adaptovaly sa a započetlo seto ty nagelované patky :-):-).. prvotní šok pominul, bude sa čekat na další :-)... no ale co jsem chtěl vlastně říct..zaprvé: po cestě do lesa jsem fakt zastavil na té pumpě a číslo jsem dostal za 5 vteřin :-) - (snad není pod nějakým nickem na akciích - to by bylo horší než samota s tarantulí v džungli :-)).. Temný pohled tísíciletého upíra zabral už při prvním tankování... po cestě zpět to bylo tedy hned - řek jsem, že o číslo jsem si řek poprvé v životě - podlomily se jí kolena, ptž to tak je :-):-)..a jsem slušný kluk z valašska, ona je prej slušná holka a číslo dala podruhé... a tady se projevil můj aspergr (kdo ví viděl toho účetního - zůčtování jak jsem dával tip na film, tak už ví :-)) a říkám... to jako podruhé dneska? :-):-)... to je něco jako by ženská řekla: na matfyzu končí veškerá zábava... a chlap odpoví: proč na MF končí veškerá zábava?... prostě to se jenom tak říká :-):-).. já už to taky chápu, ale někdy mám vteřnu spoždění :-):-).. a ta druhá věc, úplně nejlepší.. jsem u rodiny a čumím na zprávy po letech... tam zrovna Zeman v záběru s hůlkou.. a u toho komentář: ""šašek je už týden mimo službu"".. ty vole tak to byl vrchol dnešního večera :-):-)..už jenom ten Fernet, když držím ten stock spirit... z taků ty dividendy kurňa propiju :-):-) a zklidnit... umění totiž je... se svou poruchou s dětství umět dobře zacházet - to je rada do života kuci.. tak ke strojům zase :-)...

Fórum USA:  a tohle je fakt divný

Hadro: vole vyprskl jsem do kláves modrý portugal výběr z hroznů...to je ze života ty vole...už jen Andrej Babinský premiér ala ""KOKOT v DEMISI""...s hlášku však fšeci kradnů....a po mě potopo......:-)))))))))))))))

Fórum USA:  a tohle je fakt divný

..rači už nebudu vypisovat :-)..Xi, snad ti nevypadly pojistky na statku, ci jen vymena klavesnice? :-) sů aj také gumové, omyvatelné :-)..už mi je jasné proč sa pije slivovica... ta na ubrusech a oblečení není vidět :-), Vyberovy Portugal sa zažere až do morku kostí :-). Cipísek nepije a ted toho lituje :-). Já říkal, místnost nám dajte... ty prachy aj oželím.. každý dá do banku pár babek a hotovo... Nebo jednou týdně nějaký sdílený kancl někde uprostřed státu... třeba pátky by možná stály za Portugal :-):-):-)... no nic, dám zas na dlůho pokoj, ptž to se musí stát, ze života jo, to nevymyslíš.. :-).. DObrou

1