Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 19.7.2018 19:52
Akcie.cz»Úvodní stránka

BCPPKurzZměnaObjem
CETV87,10-1,8026,39
CEZ577,00+0,44175,44
ERBAG889,00-0,5442,34
E4U112,000,000,00
FOREG194,500,000,00
KOFOLA300,00-1,3217,96
KOMB945,00-0,6379,42
MONETA77,60-0,45232,15
NWRUK0,070,000,00
O2 C.R.263,00-0,3851,79
PEGAS904,00+0,220,09
PLG207,500,000,00
PM ČR15 100,00-0,661,50
STOCK SP67,90+0,300,81
TMR725,00+1,400,20
UNIPE375,500,009,29
VIG617,50+0,4919,64
RM-SYSTÉMKurzZměnaObjem
CETV87,50-0,34435,80
CEZ576,00+0,612 496,41
DETEL352,200,000,00
ERBAG891,00-0,650,00
FOREG203,00-0,49338,97
KOFOLA302,00-0,98685,70
KOMB945,00-0,53446,77
MONETA77,700,00267,06
NWRUK0,100,000,00
NOKIA131,00-0,760,00
O2 C.R.264,50+0,1953,41
PEGAS902,000,000,00
PM ČR15 260,00-0,65826,02
UNIPE376,00+0,530,00
VIG615,00+0,160,00
VITKO75,000,000,00
VOLKS3 850,00-0,520,00

A B C D E F G H I J K L M N O PQ R S T U V W XYZ BCPP RMS


18:55
ndex Dow Jones -0,42 % na 25093,48 b. Index S&P 500 -0,39 % na 2804,76 b. Index Nasdaq Composite -0,4 % na 7822,761 b. Ve čtvrteční seanci americké akciové trhy korigují a...  celý text
16:37
Změna zásob plynu podle EIA (13. červenci): aktuální hodnota: 46 mil. kub. stop očekávání trhu: 51 mil. kub. stop předchozí hodnota: 56 mil. kub. stop   Zdroj: Bloomberg  celý text
16:03
Index předstihových ukazatelů (červen): aktuální hodnota: 0,5 % očekávání trhu: 0,4 % předchozí hodnota: 0,2 %   Zdroj: Bloomberg  celý text
16:02
Bloomberg index spotřebitelského komfortu (15. července): aktuální hodnota: 58,8 očekávání trhu: -- předchozí hodnota: 58,0   Zdroj: Bloomberg  celý text
16:01
Bloomberg index ekonomických očekávání (červen): aktuální hodnota: 53,5 b. očekávání trhu: -- předchozí hodnota: 56,0 b.   Zdroj: Bloomberg  celý text

Komentáře a doporučení

Právě diskutujete


Zajímavé vzestupy

JUVE23,20+7,21
DBK270,00+1,50
TMR725,00+1,40
VIG617,50+0,49
CEZ577,00+0,44

Zajímavé poklesy

PVT0,85-10,53
CETV87,10-1,80
AVAST68,00-1,45
BABKOFOL300,00-1,32
TABAK15 100,00-0,66

Kurzovní lístek

EURdolu25,920-0,25
HUFnahoru7,957+0,30
JPYdolu19,790-0,20
PLNnahoru5,989+0,15
USDdolu22,368-0,44

demo-e-broker

Indexy

19.07.2018
Graf - PX
Flash | Obrázek

PXdolu-0,311 083,9416:25:31
RMdolu-0,071 389,4716:56:02
DJIAdolu-0,4325 090,2619:31:01
NASDAQdolu-0,247 835,5119:31:11
SP500dolu-0,282 807,6919:31:02
DAXdolu-0,6212 686,2917:35:30
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz