Jak si PM vede ve srovnání s konkurencí? ... nad nejnovější analýzou ING
Je tomu pár dní, co server iPOINT přinesl informace o downgradu, který akciím tabákové společnosti Philip Morris ČR udělili analytici ING (připomeňme, že investiční doporučení bylo sníženo na stupeň “sell” za současného snížení cílové ceny o zhruba čtvrtinu na 12 076 Kč na akcii – aktuální přehled investičních doporučení najdete zde). Včera jsme se detailněji věnovali důvodům, které k tomuto kroku vedly (bližší informace najdete zde), dnes je řada podívat se, jak si tabáková společnost vede ve srovnání s konkurencí.
“Philip Morris ČR se v současnosti dle ukazatelů PER a EV/EBITDA vzhledem ke svým konkurentům obchoduje s prémii, a to jak na historických, tak i odhadovaných hodnotách”, píše se v analytické zprávě ING, kterou má Česká kapitálová informační agentura k dispozici.
Více informací na iPOINT: http://ipoint.financninoviny.cz/jak-si-pm-vede-ve-srovnani-s-konkurenci-nad-nejnovejsi-analyzou-ing.html
Poslední zprávy
- Lockheed Martin reportoval výsledky, zisk na akcii klesl kvůli ztrátám v letectví a divizi Sikorsky
22.07. 17:27 Fio - Pražská burza klesala s negativním zahraničním sentimentem
22.07. 16:26 Fio - Philip Morris International oznámil výsledky za 2Q, organické tržby vzrostly méně než se očekávalo
22.07. 15:42 Fio - Coca-Cola reportovala výsledky za 2Q a zvýšila výhled porovnatelného zisku na akcii
22.07. 14:53 Fio - Akciový výhled
22.07. 09:01 Fio