Neúspěch v Bulharsku, polské střízlivění, problémy v Temelíně ... aneb 5 novinek kolem ČEZu s analyt
I když se v posledních dvou dnech zájem investorské veřejnosti točí hlavně kolem zveřejňovaných hospodářských výsledků za devět měsíců letošního roku, na trhu se toho děje daleko víc. A protože zpráv o ČEZu není nikdy dost, redakce serveru iPOINT přináší přehled nejčerstvějších novinek včetně doprovodných komentářů analytiků.
Neúspěch v Bulharsku
Pro ČEZ přišla včera večer nepříjemná zpráva, když bulharská elektrárenská společnost NETC vybrala jako investora stavby jaderné elektrárny Belene ruský Atomstrojexport (bude spolupracovat se Siemensem a společností Areva). Aliance Škoda, ve které byl ČEZ prostřednictvím dceřiné společnosti Škoda s ruským Gazpromem neuspěl. Zakázka může dosáhnout až 4 mld. eur.
Více informací na iPOINT: http://ipoint.financninoviny.cz/neuspech-v-bulharsku-posle-strizloveni-problemy-v-temeline-aneb-5-novinek-kolem-cezu-s-analytiky.html
Poslední zprávy
- Apple představil rekordní výsledky za 1Q, které překonaly všechny odhady
28.01. 13:44 Fio - Akciový výhled
28.01. 08:57 Fio - Denní report - středa 27.01.2021
27.01. 22:07 Fio - SAB Finance reportuje výsledky za rekordní rok 2020, s dividendovou strategií míří na pražskou burzu
27.01. 17:10 Fio - Pražská burza poměrně silně oslabila
27.01. 16:32 Fio