Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 19.2.2020 21:09
Akcie.cz»Kurzy CZ»BCPP vše

Přehled BCPP vše - 20.09. 2019 17:00:00

Přehled BCPP vše

NázevOpenKurzZměnaObjemPředchozí close
CETV102,00104,600,0040 605104,60
ČEZ521,00520,000,00367 985520,00
ERSTE GROUP BANK AG820,00827,400,00116 589827,40
KOFOLA ČS294,00295,000,001 793295,00
KOMERČNÍ BANKA815,00812,000,00261 899812,00
MONETA MONEY BANK73,9073,300,002 425 85073,30
O2 C.R.214,50220,000,0076 909220,00
PFNONWOVENS694,00686,000,00162686,00
TMR865,00870,000,0090870,00
VGP N.V.0,001 580,000,0001 580,00
VIG634,00640,000,0013 014640,00
ANDRITZ0,00796,500,000796,50
ATOMTRACE0,0050,000,00050,00
ATS0,00502,000,000502,00
AVAST113,00117,000,00227 905117,00
BORUSSIA DORTMUND0,00228,000,000228,00
DEUTSCHE BANK0,00185,000,000185,00
DEUTSCHE TELEKOM AG396,00396,000,0035396,00
ENERGOAQUA0,002 500,000,0002 500,00
E4U102,00100,000,001 700100,00
E.ON SE0,00236,400,000236,40
FACC0,00535,000,000535,00
FILLAMENTUM0,00855,000,000855,00
HEINEKEN0,002 600,000,0002 600,00
IMMOFINANZ0,0053,500,00053,50
JUVENTUS F.C.0,0037,540,00037,54
KGHM POLSKA-MIEDZ0,00532,800,000532,80
MOL236,00236,000,005236,00
NESTLE0,002 311,000,0002 311,00
NOKIA121,00121,800,00240121,80
OMV1 265,501 265,500,0011 265,50
OTP BANK0,00850,000,000850,00
PHILIP MORRIS ČR13 400,0013 120,000,007 98413 120,00
PHOTON ENERGY0,0020,000,00020,00
PKN ORLEN0,00559,600,000559,60
PKO BANK POLSKI0,00239,000,000239,00
PRABOS PLUS0,00400,000,000400,00
PRIMOCO UAV SE0,00240,000,000240,00
RAIFFEISEN BANK558,20558,200,0010558,20
RMS MEZZANINE0,000,690,0000,69
RWE0,00609,600,000609,60
SHELL0,00696,000,000696,00
SKANSKA0,00459,900,000459,90
STOCK SPIRITS GROUP67,6067,600,00467,60
TOMA1 210,001 210,000,006301 210,00
UDI CEE0,00474,000,000474,00
UNILEVER0,001 448,000,0001 448,00
UNIQA INS0,00220,000,000220,00
VERBUND0,00706,000,000706,00
VOESTALPINE0,00506,800,000506,80
VOLKSWAGEN AG (PREF)0,003 970,000,0003 970,00
VOLVO0,00313,200,000313,20
WIENERBERGER0,00518,500,000518,50

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,661 104,2116:25:30
RMnahoru+1,18812,3616:59:48
DJIAnahoru+0,5929 404,8420:48:07
NASDAQnahoru+1,079 836,8320:48:08
SP500nahoru+0,673 392,9420:48:10
DAXnahoru+0,7913 789,0017:35:30
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz