Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 20.6.2021 20:40
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Investoři - začátečníci

Poslední příspěvky

Fórum pro začínající investory. Nechte si poradit nebo poraďte...

Přidat nový příspěvek

1 2 115

Investoři - začátečníci:  investice

Právě mi přišlo znodnocení penzijka : za rok 2020 u Allianz-O.66%. To je teda vejvar,Kdyby tam nebyl státní příspěvěk Tak na co....
A tak by vypadal Kalouskův 2 pilíř, jen se fondy klepaly na stálý přísun peněz a zhodnocení tristní.
Takováhle správa majetku by měla být trestná!

Investoři - začátečníci:  investice

Proto fond místo konkrétní nemovitosti. Je tam diversifikace, takže i když budou špatní nájemci, tak většina z nich budou snad dobří. Přímá investice mě neláká. Je se třeba vyznat, u nemovitosti navíc shánět nájemníky. Radši ať to udělá někdo za mně a já mu na to poskytnu prostředky...

Investoři - začátečníci:  investice

Moc těm investicím do nemovitostí nevěřím, padnout na špatného nájemníka udělá ze života peklo a nemusí to být cikán,co tam dokáže provést. Nehledě na to,že Piráti jsou k majitelům nepřátelští a vidí je jako potenciální daňovou kořist. Dobrý jsou pole,až na ty počty obálek s nabídkami odkupu-Už aby jim zakázali načumovat do katastru. Umění už dál nechci,není to kam věšet a dům není trezor.

Investoři - začátečníci:  investice

Dobrý den, osobně si myslím, že je lepší peníze vkládat do investic v podobě nemovitostí, umění a starožitností. Akcie reagují na příliš mnoho událostí, které nemohu ovlivnit a předvídat (politika, měny, přírodní katastrofy, veřejné mínění a tak dále), proto je nepovažuji za bezpečné. Také musím zdůraznit velkou výhodu investice právě do např.: umění nebo starožitností a to, že potencionální investice můžete najít všude, sám bez brookera. Osobně jsem si oblíbil například web https://www.antikart.cz/ . Je tam i kategorie blog a tam článek vyloženě o investicích do těchto věcí.
Snad to pomůže :)

Investoři - začátečníci:  investice

ropa v dopravě sice může vlivem ekofašistů klesat, ale pořád jí potřebujeme spoustu v průmyslu a těžko ji nahradíme, takže tady by se dlouhodobě nemělo šlápnout vedle

otázka je samozřejmě jak si s tím ta která společnost poradí, ale myslímže zmíněná Shellka je v celkem dobré pozici a aktuálně dost ve slevě

mimochodem, zrovna včera jsem si četl o Prelude FLNG, dost zajímavá ""hračka""

p.s. jinak ovšem platí diverzifikovat, diverzifikovat ...

Investoři - začátečníci:  investice

Komoditní trh není pro každého, tazatel se ptal na AKCIE a na jistotu. Doporučení lze i hledat na:Diskusní fórum akcie a burza » Diskuse » Akcie na stálo pro dividendy.

Investoři - začátečníci:  investice

zdá se mi že odkaz je poněkud fousatý...Komoditní fond je pro mne jako dělaný..

Investoři - začátečníci:  investice

Sázka na jistotu skoro na burze neexistuje. jestli se udrží u moci to ekošílensví elaut,tak spotřeba nebude již tak vysoká,ale.
Nevím,jestli se prohloupí koupit Shell,dělá i plyn a o ten se to opírat bude. Je jasné ,že smysluplné je auto na plyn,ale el .je blbost chorých mozků.teda mimo hybridů.
politicky: Rus kope jak raněný kůň,jede dost na ropu . Merkel odstavila jádro,-co nedaj větráky ,to doplní operativně plynem,na to ataví Nordstream 2. A i tam je investorem i Shell. Ale amíkům se to nelíbí. Spojenci Poláci a Ukrajina taky ne, páč chtěj prachy za tranzit.Ale kdyby byl na východě konflikt,tak nám to němec prodá. Je něco špatně?

Investoři - začátečníci:  investice

Já řeším jiný problém, co si myslíte o ropných akciích? Hledám další investiční nástroj, díky kterému bych mohl diverzifikovat stávající portfolio a říkám si, že investice do této komodity je sázka na jistotu, třeba jako investice do drahých kovů apod., ačkoliv možná cena ropy
( https://blog.roboforex.com/cz/blog/2020/03/20/cena-ropy/ ) lehce klesá. Nicméně ropu jen tak něco nenahradí, ta se bude těžit, dokud to jen bude možné. Takže asi ještě nějaký ten pátek ano. Máte s ropnými akciemi zkušenosti? Budu rád za tipy, do jakých ropných společností vložit finanční prostředky. Díky moc.

Investoři - začátečníci:  daň

Poplatky depozitu je možné rovněž uplatnit, je zřejmé, že tyto s předmetem příjmu plně souvisí.

Investoři - začátečníci:  daň

A co poplatky depozitu CDCP.?

Investoři - začátečníci:  Libra

prodávám cablík, i libroijen

Investoři - začátečníci:  daň

Z rozdílu příjmů z úplatného převodu cenných papírů, jejich nabývací ceny a výdajů související s uskutečněním úplatného převodu a platby za obchodování na trhu s cennými papíry.

Investoři - začátečníci:  daň

Ahoj všichni, lidi, prosím, řekněte mi, odpočítává se daň z marže nebo z konečné částky prodeje akcií?

Investoři - začátečníci:  Dividendy

Tak co teď?

https://www.fxstreet.cz/zpravodajstvi-117311.html

Investoři - začátečníci:  Dividendy

S takovou divi to žádná raketa nebude.

Investoři - začátečníci:  Dividendy

https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/cnb-oznamila-bankam-limity-pro-vyplatu-dividend-40354432#utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Tak, že by už? Otázkou je, které rozhodné dny budou platit.

Investoři - začátečníci:  Dividendy prodaných akcií

V klidu je prodej, kdykoli se stav ve spořce na kase,na občanku ti vydaj divi, který ti tam ležejí od firem který přes ně vyplácejí. Kofola od 2.12.2020.

Investoři - začátečníci:  Dane - dividendy ve forme novych akcii

to stoupa91 a co se zeptat svého brokera, (FIO, Patria....)?

Investoři - začátečníci:  Dane - dividendy ve forme novych akcii

Zdravim, daneni dividend ve forme cash chapu. Jak je to ale se zdanenim dividend, kdyz jsem misto cash obdrzel nove akcie? Muzete me prosim nasmerovat kam kouknout (at uz na konkretni zakon/paragraf nebo nejaky vyjadreni FU ci neco podobneho)? Zatim se mi ohledne tohoto nepodarilo nic najit. Diky.

1 2 115

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obr?zek

PXdolu-1,021 162,0118.06.21
RMdolu-1,71587,6818.06.21
DJIAdolu-1,5833 290,0818.06.21
NASDAQdolu-0,9214 030,3818.06.21
SP500dolu-1,314 166,4518.06.21
DAXdolu-1,7815 448,0418.06.21


Odborné články

Ekonomika ?T24.cz