Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 8.7.2020 1:19
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze O všem možném

Poslední příspěvky

Volné téma - vše, co se nehodí jinam.

Přidat nový příspěvek

1 2 138

O všem možném:  Jak jste využili karantenu

Byl jsem sedm týdnů skoro pořád doma. Tak jsem prekopal portfolio. A do toho se zkoušel ucit programovat.

https://sums.cz/blog/investovani-v-dobe-karanteny

Nemáte nějaké tipy, co si přečíst nebo naucit... kdyby náhodou přišla druhá vlna? :)

O všem možném:  to jede tak rychle

Junior jedeee :-).. asi naberu mensi varku tvixu do vlacku pod 190 esli se zadari pri vlnce pozitivismu... minule mi to ujelo o fous nakládky i vykládka.... este by mohl zazlobit -))

O všem možném:  to jede tak rychle

že to nemůže skončit jinak než velkým crashem

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/IMG-20200507-WA0016.jpg

O všem možném:  Hadříku

kam by jsi šel, ted to bude o navyšování pozic

O všem možném:  Hadříku

a furt nemám možnost prodat, zřejmě se všichni sichrujou jako u tvixu těsně před explozí, nic jinýho mě nenapadá.

O všem možném:  Hadříku

:-).. uvazuju ze pulku pustim.... jen po guláši postivém, ráno po 1h odstaveném... se těžko s Kálí polemizuje :-):-):-).. krásný rachot na zlatě.. :-)

O všem možném:  Hadříku

taky ti to cinká v pytlíku?

O všem možném:  Hadříku

Zdar! Musel jsem ven z bunkru - do toxického Světa :-).. Normalne nemuzu.. asi jen specielnim pozadavkem broukovi :-) a to jsem neresil.. nato ze to kleklo na 1690 tak se ten spratek drží :-)... už několikrát šel pěkně sjíždět 79-85.. ale resil jsem ted i iné oné :-) tak jen drzím těch poctivých předsplitových 2000 :-).. kde nula je právě 79 aktuálně..

O všem možném:  Hadříku

máš možnost otevření pozice junior na sell? koukám u mě je to dnes disabled. můžu jen nakupovat. poprvý a naposled jsem tohle viděl u tvixu :D

O všem možném:  xpdusd

zdravíčko, náhodou nevíte někdo, proč se nedá obchodovat paladium?

na žádný platformně mi nic nepíšou, jenom prostě pokus dát příkaz selže s ""trading is disabled"" ...

O všem možném:  eurusd

tak mimochodem, koukám na krypto, a všimnul jsem si, že se rozjel poměr mezi dolarem a eurem ... tak co, otevřeme gapíkem dolů?

O všem možném:  tyyyy volgo!

https://xtv.cz/archiv/vydiral-me-tofluv-gang-nejprve-prisli-policiste-s-nestandardnimi-nabidkami-a-najednou-jsem-byl-obvinen-mel-jsem-zaplatit-tri-miliony-aby-me-pustili-z-udicky-popisuje-podnikatel-radomir-prus

O všem možném:  Výnosnost portfolia

Ahoj, počítal jsem výnosnost svého portfolia.

https://sums.cz/blog/revize-akcioveho-portfolia-2

Zhodnocení je myslím slušné, ale na rostoucím trhu jsme asi vydělali všichni, že? :)
Jak jste na tom vy?

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

fanouši kdybych chtěl vyměnit duši za zlato už bych to dávno udělal a rozhodně bych nebyl první, troufám si říci že předemnou již to udělali statisíce. Nebo ty snad věříš že v dnešním systému nejsou nalezlí bejvalí komouši a bezpáteřníci? i ty snílku. Lidé co touží po moci a penězích těm je jedno jestli slouží v kabátku s hákovým křížem nebo pěticípou či šesticípou hvězdou. Budou nosit vždy takový kabátek který jim dá tu největší výhodu podle aktuální situace. klidně rudý, modrý, fialový, růžový .... území se dnes kontrolují trošku jinak než že armáda překročí hranice. na kontrolu nového území obvykle stačí vydírání politiků, zastrašování těch co se brání ,sponzorováním těch správných organizací co slouží a podobně. Chceš mi říci že ty potomky ošéfované nemáš, že nevíš jak se zachovají? no to jsi s nimi trávil asi málo času když je neznáš, ale ještě to můžeš napravit. nikdy není pozdě.

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

Jj a do Prahy v 68´přijeli zapalovat sovětský tanky taky Moravané :-))))

Co Moravan, to odbojář.

JenTaku, ty zas perlíš. Ty jsi ještě žádný vstup cizí armády nezažil a už máš ošéfované i potomky :-)))). Abys nebyl první, kdo se bude klanět až k zemi ( pro ty zlaťáky, co tam na zemi čekají, až je zvedneš ).

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

Asi tak...v Praze vítali Adolfa Češi a pár Němců v Brně skuteční Němci pár Čechů a Moravaci již plánovali odboj. Ale skuteční patolizalove jsou piráti a jejich udavacske praktiky. Ti by si za Hitlera užili radosti...

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

Ta citace z německých novin Vám nestačila? no tak holt budete muset počkat na stroj času.

Tak já bych si za prachy nenechal vyškubnout páteř, či prodal srdce za hromádku papírků. Peníze se dají vydělat i tak že se každý den mohu kouknout do zrcadla že jsem to stále já.
Peníze se válí všude na ulici, stačí je jen vidět a vykonat pohyb podobný zvednutí něčeho. Vůbec nechápu třeba jak se rodina může rozhádat do krve kvůli dědictví a pak se do smrti nenávidět. ( a že jich mezi námi je a to je přesně ten typ lidí kteří za peníze vyměnili duši) A jsem si jist že mé děti to vidí stejně. Dědičné je to proto že děti obvykle napodobují rodiče, to platí už od nepaměti, co vidí u svých rodičů to aplikují na svůj životní styl jako normu. Výjimky se najdou samozřejmě i zde že dítě se chová lépe než rodič ale řekl bych že to vyžaduje hodně silnou osobnost. Vaše otázky by jste měl směřovat spíše na sebe a Vaši rodinu, já to mám ošéfované myslím docela dobře.

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

To jistě, ale pointa byla že v tomto národě se vyskytují bezpáteřníci vysoko nad průměrem ostatních národů což bylo zřejmě způsobeno staletím nadvlád a duch se pokřivil natrvalo a je to zřejmě bohužel i dědičné. Proto v Praze vítali němce i Pražané a to v hojném počtu jelikož samotní němci pražští by to sami nedali a už nejde o to jestli jich v Praze žilo 36000 nebo 40.000

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

Pane doktore, jediný kdo tu manipuluje jste Vy. Zkuste najít v mém příspěvku slovo Holešovice? Teď jsem si smíchy ucvrnkl protože jsem si jist že vidíte něco co tam není a do silvestra ještě daleko. Kdyby jste to nevěděl alkohol je nervový jed a to i v malých dávkách a Vy jste to zřejmě přepískl když vidíte něco v textu co tam není.

vycházel jsem z údajů kolik měla Praha 7 obyvatel a kolik z toho bylo německého původu. to je uvedené ve statistikách, Jednoduše řečeno, zprůměroval jsem celou Prahu. Celá Praha měla v té době polovinu obyvatel co má dnes. dnes má 1,309 milionů, ale máte pravdu že někde se udává 840 tisíc, ale některé prameny udávají že v roce 1938 v Praze žilo milion obyvatel. ale tady šlo o ty němce a jeji přibližný počet protože drtivá většina jich žila v pohraničí a tedy těžko mohla dojet autobusy do Pražských ulic v okamžiku kdy přijeli němci. Myslel jsme že to pochopíte že Jančura a jeho žluté autobusy tehdá ještě byznys nedělali. A kdyby jste o tom něco věděl věděl by jste o závodu mezi Hitlerem a Háchou kdo bude v Praze první. Takže pokud si Sudeťáci nemohli objednat Jančurovy žluté busy, ani letenky, tak jim zbejvaly jen ty kobyly a volkové a pochybuji že by německou kolonu předstihli aby byli v Praze dříve a mohli jim zamávat. Protože Hitler vyjížděl ze sudet se svou kolonou v 16:45 konkretně z české Lípy. a v 19:15 byl v Praze. Jak by to ti sudeťáci mohli trumfnout? navíc v době kdy informace se šířily o dost pomaleji než dnes.

Pane doktore nezkusíte tu Vaši obhajobu bezpáteřních čechů podruhé a lépe? protože vydávat je za němce opravdu nejde. a kdyby Vám opět vadilo mnoho kdyby, můžete místo něj vidět i něco jiného když na to máte ty vlohy.a cituji
Česká licoměrnost v prvních dnech okupace byla tak silná, že německý list Die Zeit dokonce napsal, že představitele německé moci překvapilo patolízalství, k němuž se uchýlilo překvapivé množství Čechů a Moravanů.

štěstí doktore že vy nejste ani správce ani nic jiného, ale biřic by z Vás byl slušnej, to se musí nechat. Máte důtky na zdi? a dáváte jimi občas taky výstrahu? a komu?

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

Hezky jsi to napsal. Můj táta říkal v kempu:Lepší dobrý němec, nežli špatný čech. A to byl totálně nasazený na práce. V reformách a kolektivizaci téměř o vše přišel, nakonec ho komunisti zlikvidovali....
Jo a o restituce se mám soudit.

1 2 138

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXdolu-0,13936,7907.07.20
RMdolu-0,26633,1107.07.20
DJIAdolu-1,5125 890,1807.07.20
NASDAQdolu-0,8610 343,8908.07.20
SP500dolu-1,083 145,3207.07.20
DAXdolu-0,9212 616,8007.07.20
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz