Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 31.10.2020 17:10
Akcie.cz»Diskuse

Diskuse STOCK SPIRITS GROUP

Poslední příspěvky

31.10. 2020 17:10:52BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
64,40

-0,60 (-0,92%)

16:27 30.10. 2020

 

Přidat nový příspěvek

1 2 16

STOCK SPIRITS GROUP:  Dobrý den - Kurzové sázení - Tenis - Stolní tenis - Domluvené zápasy - 100% spolehlivé informace - w

Tento příspěvek byl spam.

STOCK SPIRITS GROUP:  Divi

No tak to je super akcie, to se šláplo do ..., smůla- dávají divi pár šušňů nezdaněnych v librách, aby člověk musel kvůli tomu podávat daňové přiznání, páč všechny divi se musejí zdanit, je to k zbláznění...

STOCK SPIRITS GROUP:  +WTF

jinak máš pravdu, je to čím dál více zředěný a za stejný prachy.. nakonec ve výslednici je to předržené s nízkým obsahem alkoholu.. pozor i na slovenský St. Nicolaus, taky je možná u nás koupit 38%.. Stalo se mi to.. pod 40% to není alkohol ale voda příliš drahá..

STOCK SPIRITS GROUP:  WTF

Dividenda to jistí. Jinak jsi měl jit do tabáčku,ten jede,volných akcií není moc.

STOCK SPIRITS GROUP:  WTF

Zapomeňte, že Stock půjde nahoru...
https://www.e15.cz/nazory/akcie-meny-nazory-marka-dongrese-bozkov-a-dane-1364964
Já už nahrazuji drahý Tuzemák Božkov slovenským St. Nicolaus Tuzemákem. Ten má 40 voltů, kdežto Stock svoje výrobky stále víc ředí a snižuje obsah alkoholu. Už se to nedá pít (a se opít;-)

STOCK SPIRITS GROUP:  WTF

kdepak, ten se rozjel po výsledcích, ale někomu to stačilo v těch kusech co měl a začal tlačit cenu dolů.. přijde zase čas a zase to půjde nahoru , pokud to nepřebije výplach v Evropě..

STOCK SPIRITS GROUP:  WTF

No naskočil ale ten vlak se ještě dle mě nerozjel a už hodil zpátečku...

STOCK SPIRITS GROUP:  + WTF

můj názor je, že jsi naskočil do vlaku který vytáhl cenu a nyní opět ten někdo vyskakuje, ten kdo se opozdí, ten prodělá.. musí se opět někdo najít, aby vstupoval do hry.. bud musíš počkat a nebo nutně prodat se ztrátou..

STOCK SPIRITS GROUP:  WTF

čaute, hej co to jako znamená ten neustálý pokles... výsledky lepší než fajnový a ten stock prostě up nepůjde? :O Jsem v tom docela naloženej a nerad bych se díval jak se mi prohlubuje ztráta.. už přede dneškem jsem byl rovno svý nákupce..

STOCK SPIRITS GROUP:  Short squeeze!

Yupeee!!

STOCK SPIRITS GROUP:  Stock pokles

naprostý souhlas

STOCK SPIRITS GROUP:  Stock pokles

to jsou stejný zmrdi a manipulanti trhem jako Goldman Sachs. Zásadně neposlouchat takový zmrdy. Pak je jen těžký, ustát nervama pokles a věřit v růst. Oni maj totiž takový obrovský balík peněz, že si s cenou akcie udělaj, co chtěj. Tyhle doporučení sloužej jenom k tomu, aby obraly drobase a dobře si nakoupili.

STOCK SPIRITS GROUP:  Stock pokles

5.12.2018 ""Spekulanti v JPMorgan, kdyz likerka vyrazne snizuje svuj dluh, navysuje zisk o 11% a roste dividenda, procpak jste snizili cilovou cenu o 30%. Asi nakoupili balik akcii nakratko a ted jim hrozi, ze prodelaj kalhoty..""

31.1.2019 Děkuji borcům z JPmorgan, od jejich negativního hodnocení před 2měsíci akcie stoupla o 16%- Ještě jednou děkuji za hezký zisk a prosím o další tipy :-) :-)

STOCK SPIRITS GROUP:  Stock pokles

Spekulanti v JPMorgan, kdyz likerka vyrazne snizuje svuj dluh, navysuje zisk o 11% a roste dividenda, procpak jste snizili cilovou cenu o 30%. Asi nakoupili balik akcii nakratko a ted jim hrozi, ze prodelaj kalhoty..

STOCK SPIRITS GROUP:  Stock pokles

Stock má v Anglii jen sídlo takže brexit by neměl mít žádný vliv. Asi jen další vlna jako loni, jinak výsledky jsou OK. Možná někteří čekali mimořádnou divi nebo převzetí.

STOCK SPIRITS GROUP:  Stock pokles

Asi brexit a lidi málo cucaj.

STOCK SPIRITS GROUP:  Stock pokles

Ahoj vsem,
sleduji Stock, jedna z mala akcii, co pluji proti proudu a klesaji. Hledam vsude nejake info, proc se tak deje, ale nikde nic. Uteklo mi nejake info? Posledni zpravy byly snad o konsolidaci trzeb i zisku...

STOCK SPIRITS GROUP:  Je čas k nákupu ?

Staré zprávy: ono to tady trochu trvá , než to investorům přeleze z pr....
do hlavy. Jak jsem psal 12. 1: chlastaj? kupte si stock, budete se cítit líp!

STOCK SPIRITS GROUP:  Je čas k nákupu ?

To nebude ono, to jsou všechno už starší zprávy. Ani na google finance nic jiného nebylo, ale kurzech našli toto: https://www.mediaguru.cz/clanky/2018/01/stock-plzen-bozkov-distribuuje-znacky-beam-suntory/

STOCK SPIRITS GROUP:  Je čas k nákupu ?

9.1.2018 10:44, BAASTOCK
Finanční ředitel likérky Stock Spirits Group Paul Bal koupil 10 tis. akcií za 267,5 pencí, celkem tedy v přepočtu za 774 tis. Kč.
Likérka Stock Spirits Group dnes v prohlášení uvedla, že v roce 2017 hospodařila mírně nad své očekávání.
V Praze 9.1.2018 akcie likérky (BAASTOCK) posilují o 1,7 % na 77,8 Kč.

1 2 16

Graf STOCK SPIRITS GROUP PLC

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz