Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 18.8.2019 3:21
Akcie.cz»Diskuse

Diskuse ČEZ

Poslední příspěvky

18.8. 2019 3:21:08BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
522,50

0,00 (0,00%)

17:20 16.8. 2019

 

Přidat nový příspěvek

1 2 2425

ČEZ:  Kurzové sázky - Tenis, velmi spolehlivé informace

Kurzové sázky - Tenis, velmi spolehlivé informace
https://netese.blogspot.cz/

ČEZ:  Tenis - kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

Tenis - kurzové sázení, velmi spolehlivé informace
https://netese.blogspot.cz/

ČEZ:  tak je téměř na 99% rozhodnuto dostavbu jádra zaplatí čez

to si tipnu že to pojede pod 400 ... zatím se pořád jedná jak přesně se nastaví parametry takže panika zatím není, ale až padne to poslední rozhodnutí a má být do konce roku to bude fičák :)))

ČEZ:  Investice.

Tak asi 15 mld v Bulharsku proinvestoval. A vydělal asi 8 mld

ČEZ:  Investice.

Ta bilance bude myslím složitější, divestice mínus investice bude skutečně mínus, ale jsou tam nakumulované zisky takže celkově by to mělo být plus, ale asi mnohem menší než kdyby investovali do něčeho jiného, doma nebo jinde...

ČEZ:  rebalance

Může mi někdo vysvětlit dnešní zprávu:
Zároveň dnes můžeme zaznamenat i silnější závěrečnou aukci v rámci rebalance indexu PX.

ČEZ:  rebalance

Od pondělí 24. června začnou platit nové váhy u regionálního indexu CECE a také domácího indexu PX. Reálně změna vah proběhne během dnešního obchodování (hlavně aukce). Z titulu obchodovaných na pražské burze se úpravy indexu CECE přímo týkají akcií Erste Group a CETV. U Erste se snižuje parametr pro free float a celková váha Erste výrazně klesne (z 13,53 % asi na 12,06 %). U CETV podobně jako předchozí 3 kvartály dojde k drobnému zvýšení počtu akcií a následně i mírnému nárůstu váhy (z 0,45 % na 0,46 %).

ČEZ:  rebalance

jakubvanek... dekuji, uz jsem to nasel na Patrii. Ta zmena je velmi malá, takže vliv na kurzy to asi bude mít minimální.
Teď spíš zvažuji výraznější prodeje všech pozic (mimo ČEZ kvůli dividendě) - kvůli zvažované válce USA x Iran ...

ČEZ:  Cez

Nemá někdo tušení kolik Cez investoval v Bulharsku? Mám pocit že každý rok měl ž Bulharská téměř miliardu. Ale už nevím kolik celkem investoval a odkdy tam je. Za Varnu myslím dostal 50 mil. Eur...

ČEZ:  teplouš

""To, že my jsme součástí Bruselu, to, že volby jsou důležité, protože jejich výsledek ovlivní skrz evropskou legislativu i naše životy zde, to si lidé bohužel neuvědomují. Také je to dáno přirozenou skepsí Čechů.""
Me zas dost pobavilo, ze on ví, co si lidé neuvědomují :-):-).. to neví ani dobrý psychoanalytik :-):-)..a skepsi pokládám za méně destruktivní fenomén nez nektere jine vlastnosti ne jen čechů...teda pardon Evropanů :-)... eště by zajímalo s kým má ty děti..když jsou to psy...ale do detailu rači nejdu... no nic... SI říkám jak by to vypadalo v Číně, kdyby tam nainstalovali princip Bruselského řízení... je to tragédie, ptž myšlenka to není špatná...ale říkám si, kde se bere to přesvědčení, že SUperstát, nebo JEDNA globální republika nějak smaže ""agresivní tendence"" lidské povahy a smaže skeptické myšlení, které ničemu nepřekáží ve své podtatě - tím se pravděpodobně naráží na nepřijímání změn...ale dyť svět je v dnešní době tak dynamický, rychlý a plný změn jak nikdy před tím.... nebo, že se jako evropani nakříží s afričany, tak to bude multikulti ráj? kin selection je totiž ne nová teorie, že ""genetická příbuznost"" snižuje agresivitu...ale neumím si představit, že by to někdo myslel vážně - ptž nutně selže...ale vím, že politici na tom pracují a uvedomují si to vsechno, jde jim prece o spolecne blaho nas vsech ne? :-)... to obcane si neuvedomuji, ze jsou Evropane...doprdele, zacnu objizdet mlade lidi asi...hlavne at nemaj zadnou skepsi,..mela by se zalozit sekce zmensovani ceske skepse v bruselu... to je napad!! no a je to vyreseno, ani jsem netusil ze jsem tak dobry na zacatku psani.... pane jiri...uz jsme na to prisli :-):-):-)..

ČEZ:  Tak kolik...???

Tak jakej máte tip na cenu v rozhodný den?? 557...

ČEZ:  Tak kolik...???

565-575 ;)

ČEZ:  Tak kolik...???

570 dá, ale potenciál (výsledky letos a další roky) je, doufám, výš.

ČEZ:  Tak kolik...???

a příští rok touhle dobou 620, nebylo by to špatný

ČEZ:  Tak kolik...???

600 kdyby byla 2 divi.Třeba to milostivě změní,jako že vychází Šnobrovi vstříc.

ČEZ:  + Šnobr k ČEZU

bylo by to dobré, ale nevěřím v úspěch.. vše je dané a karty jsou od uveřejnění a navrhů rozdány.. bude 24kč, pokud by vláda nepotřebovala zaplásnout díru v rozpočtu sociálním od Maláčové a nebo na lesního brouka, který nedovolí vyplatit státu dividendu za České lesy.. to jsou dva aspekty které by mohly hejbnout 24..

ČEZ:  + Šnobr k ČEZU

Mohlo by to vyjít. Andrej by vylepšil rozpočet a bezpohlavnímu Pospíšilovi a Fialovi by zacpal ústa.

ČEZ:  + Šnobr k ČEZU

vzhledem k tomu, jak škrábou peníze kde se dá, tak nevěřím, že by si nechali ujít příležitost nasypat do státní kasy víc

ale na druhou stranu nevyvozuju z toho, že by vyšší divi mohla projít, protože tam můžou bejt (resp. určitě jsou) zcela jiný záměry a intriky, který maj vyšší prioritu než lepit státní rozpočet

1 2 2425

Graf ČEZ

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz