Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 11.12.2019 2:45
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

1

Fórum USA:  korekcička

asi to má vypadat jako korekce, ale...
ti, co nesmyslně rostli trochu oslabují, prudce napříč všichni: nVidia, Google, MSFT...
Ale ti co mají pokles už pár dní jsou najednou zelení, viz třeba T.
Takže hovno hovno slavný soude.

Fórum USA:  korekcička

close evropy dle předpokjladu, snažili se toi vytáhnout ke včerejšímu close ale nepodařilo se, ted uvidíme co amíci před zítřejším svátkem, jestli vyhraje BTFD a nebo strach :D

Fórum USA:  korekcička

Až bude opravdu TO, tak to mi Microsoft klesne možná na 80 dolarů. A ikdyby, držím ho od 72, pak 74, takže mě to fakt nesere. Podívej se na AT&T. Kopíruje snad vyklesání ostatních akcií? Ani hovno. Protože klesal už několik dní předtím. Je TO celé pořád jen komedie. Buď TO chceš hrát nebo na to nemáš nervy. Já už to vzdal a investoval jsem jen malé TO, do TOho o čemu absolutně nepochybuju.
A kdyby přece jen si troufli pořádně klesat, tak mám připravenou hotovost a fakt se těším až si za nějaké sranda ceny naberu svoje oblíbené firmy.

Fórum USA:  korekcička

Jj Mates_75 z výšky nej@vyšší...a vo@tom to je...placate tenke mobily a vse bude f porádku...:-))))) kuwa co zase s temi prasulemi mam robit slepek mam dost a bazeny uz mi na pozemek nevlezou ??? Je tady nekdo kdo vi co z papírky...:-)))

Fórum USA:  korekcička

strnisko: Až to bude opravdu TO, tak to ti Microsoft klesne možná na 30 dolarů, kde ještě nedávno byl.

Po každých hodech bévá sračka. Už se těším, INTC za 22, MCD za 58, SAN za 4,2 ... atd. Ikdyž započtu, že ""reálná"" hodnota dolaru je -30% (zlato 800 vs 1250 dnes), tak je to vše nafouknuté.

Mám většinu vysypáno a čekám s hotovostí. Pokud to nedám do papírů, tak do něčeho jiného. Rozhlédněte se kolem, nejsou jen akcie.

Fórum USA:  korekcička

spaderman: jestli klesne MSFT na 30 dolarů, tak ho koupím 2x tolik ikdybych si na něj měl půjčit. Ale vážně, jestli na tohle sázíš, tak to dřív klesne na polovinu cena tvých nemovitostí (byty, barák, zahrádka atp. nevím co vlastníš :))))

Fórum USA:  korekcička

Setting The Stage For War: US Air Force Says Missile Targeting Saudi Capital Was Iranian


to máš stejný jako já, sedím na jpy párech a oni nějak vůbec nezaregistrovaly co nikei včera proved a pár drobnejch taky nechci, ani usd,jpy nechce pod 113, uvidíme jestli do close evropy to ještě něco hodí na indexech, pak by to mohlo pomoci mým líným jeníkům

1