Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 21.1.2020 21:57
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze TATRA

1

TATRA:  Reportéři ČT

Nekoukali jste včera na tu reportáž v Reportérech ČT? Musím říct, že dost zajímavý. A jsem docela zvědavej, jak to nakonec s tou státní zakázkou dopadne.

TATRA:  Reportéři ČT

No já jsem z Tatry vyskočil při 283. Ale skočil jsem na tele za 555. Proč telátko neroste ví bůh.

TATRA:  Reportéři ČT

Je fakt, že jsem taky z Tatry na 270Kč raději vyskočil. Neříkám, že se k ní někdy nevrátím, ale ta nejistota teď pro titul asi není dobrá. A jak je vidět, asi nejsem sám, kdo si to myslí.

TATRA:  Reportéři ČT

Zkus web ČT. Určitě to tam bude někde v archivu. Ale všechno je v neskutečné tajnosti, dokonce i vrcholní politici (koaliční i opoziční) ohledně té státní zakázky mají pochybnosti, apod. No jsem rád, že jsem z Tatry vyskočil. Je vidět, že to tady bude asi hodně turbulentní.
Navíc, jsou tam i problémy s těmi cca 39 body, ve kterých Tatra nedostála dohodnutým parametrům zakázky.

TATRA:  Reportéři ČT

Týkalo se to třeba i vysoké hmotnosti auta. Tak prej aby dostáli parametrům, chce Tatra dát pryč opancéřování kabiny řidiče. To by se tam prej dalo následně kdykoli v případě potřeby domontovat. Dost zvláštní řešení problému:))) Myslím, že tohle jim nemůže projít, protože vybavení vozu bylo jednou ze základních parametrů zakázky.

TATRA:  Reportéři ČT

To máš sice pravdu, že by bezpochyby získali několik metráků. Jenže ... právě tohle opancéřování mělo být jednou ze součástí standardní výbavy vozu, tudíž i zahrnuto v jeho požadované váze.

TATRA:  Reportéři ČT

Besedo, je hezké, že se tak snažíš vyplašit malé neznalé, ale myslím, že ti to moc nikdo nebaští. Všichni víme, že chceš naskočit co nejlevněji. :-)

TATRA:  Reportéři ČT

to baldab: Nechci nikoho vystrašit. Konstatuju jen fakta, která si můžeš ověřit v archivu Reportérů ČT. Neříkám, že někdy v budoucnu třeba nebudu chtít akcie Tatry koupit, ale teď rozhodně ne. A taky proto jsem na 270Kč raději vystoupil.

TATRA:  Reportéři ČT

to Beseda:
no, možná konstatuješ fakta, ale pečlivě vybraná. :-)
Když se podívám, jak ochotně někdo nakupuje a skočí po každém kousku, ....

1